Menu

OlyBet registrácia | návod na registráciu a prihlásenie

Vitajte v OlyBet, popul├írnom online kas├şne, ktor├ę si z├şskalo srdcia hr├í─Źov na Slovensku. OlyBet pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu z├íbavn├Żch hier, vr├ítane ob─ż├║ben├Żch automatov, vzru┼íuj├║cej online rulety a strategick├ęho blackjacku. Pre nov├Żch hr├í─Źov je pripraven├í l├íkav├í ponuka – mo┼żnos┼ą hra┼ą hodinu bez rizika s OlyBet L├│ve, ─Źo je skvel├Ż sp├┤sob, ako si vysk├║┼ía┼ą r├┤zne hry a n├íjs┼ą svoje ob─ż├║ben├ę.

Milovn├şci v├Żhern├Żch automatov sa ur─Źite nebud├║ nudi┼ą, preto┼że OlyBet pon├║ka nekone─Źn├║ z├íbavu s mno┼żstvom online hrac├şch automatov. T├íto ┼íirok├í ponuka garantuje, ┼że ka┼żd├Ż n├íjde hru presne pod─ża svojho gusta a za┼żije nezabudnute─żn├ę chv├şle pln├ę vzru┼íenia.

AlyBet registracie Uvod

OlyBet je tie┼ż zn├ímy svojou r├Żchlos┼ąou vkladov a v├Żberov, ─Źo znamen├í, ┼że va┼íe v├Żhry bud├║ r├Żchlo a bezpe─Źne spracovan├ę. Bezpe─Źnos┼ą a d├┤veryhodnos┼ą s├║ pre OlyBet k─ż├║─Źov├ę, tak┼że si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą hranie bez ak├Żchko─żvek ob├ív.

Ak by ste kedy potrebovali pomoc, ich z├íkazn├şcka podpora je k dispoz├şcii 7 dn├ş v t├Ż┼żdni a je len na kliknutie vzdialen├í – sta─Ź├ş klikn├║┼ą na zelen├║ ikonu chatu.

Objavte svet z├íbavy a vzru┼íenia v OlyBet, najlep┼íom online kas├şne na Slovensku. U┼żite si ┼íirok├║ ┼ík├ílu hier a u┼ż├şvajte si ka┼żd├║ min├║tu str├íven├║ v tomto dynamickom a bezpe─Źnom online casine.

Ako sa zaregistrova┼ą v Olybet?

Ak m├íte z├íujem sta┼ą sa ─Źlenom sveta Olybet, nev├íhajte a pripravte sa na cestu pln├║ vzru┼íenia. Sta─Ź├ş, ak si otvor├şte ofici├ílnu str├ínku Olybet. Hne─Ć v pravom hornom rohu zbad├íte tla─Ź├ştko ÔÇ×Registr├íciaÔÇť. Kliknite na┼ł a ocitnete sa priamo v srdci akcie.

Pred Vami sa rozvinie registra─Źn├Ż formul├ír. Venujte pozornos┼ą ka┼żd├ęmu detailu a vypl┼łte ho s presnos┼ąou a obozretnos┼ąou. Ka┼żd├Ż ├║daj je d├┤le┼żit├Ż pre bezprobl├ęmov├Ż za─Źiatok Va┼íej dobrodru┼żnej cesty v Olybet. A ak ste na┼íli cestu k Olybet pr├íve cez n├ís, nezabudnite sa registrova┼ą priamo odtia─żto. Takto sa m├┤┼żete e┼íte r├Żchlej┼íie pusti┼ą do sveta st├ívok a hier bez ak├Żchko─żvek odkladov.

Pripojte sa k n├ím a objavte bohatstvo mo┼żnost├ş, ktor├ę V├ím Olybet pon├║ka. Poriadne sa pripravte, preto┼że toto dobrodru┼żstvo m├┤┼że za─Źa┼ą pr├íve teraz!

olybet registracia formular

Čo znamená registrácia v Olybet?

Ponorte sa do sveta Olybet s jasnos┼ąou a istotou. Proces registr├ície, hoci d├┤kladn├Ż a prec├şzny, nie je v ┼żiadnom pr├şpade komplikovan├Ż alebo zd─║hav├Ż. V┼íetko je navrhnut├ę tak, aby v├ím poskytlo hladk├Ż a priamo─Źiary prechod k pln├ęmu vyu┼ż├şvan├ş v┼íetk├Żch benefitov, ktor├ę Olybet pon├║ka.

Registr├ícia v Olybet je detailn├Ż proces, no z├írove┼ł jednoduch├Ż a zrozumite─żn├Ż. Je vytvoren├Ż tak, aby sa ka┼żd├Ż hr├í─Ź c├ştil bezpe─Źne a v├ştane v tomto unik├ítnom hernom prostred├ş. Registr├ícia m├í tri jednoduch├ę f├ízy:

 • Vyplnenie inici├ílneho formul├íra: Sta─Ź├ş vyplni┼ą z├íkladn├ę ├║daje, aby ste z├şskali pr├şstup do tohto vzru┼íuj├║ceho sveta hier a st├ívok.
 • Overenie telef├│nneho ─Ź├şsla a doplnenie ─Ćal┼í├şch ├║dajov: T├Żmto krokom sa zabezpe─Ź├ş va┼ía jedine─Źnos┼ą a autenticita v syst├ęme Olybet.
 • Overenie e-mailu, toto┼żnosti a bankov├ęho ├║─Źtu: Tento krok garantuje, ┼że v┼íetky transakcie bud├║ prebieha┼ą hladko a bez probl├ęmov.

V┼íetky tieto kroky s├║ navrhnut├ę tak, aby zabezpe─Źili, ┼że ka┼żd├Ż hr├í─Ź, ktor├Ż vst├║pi do sveta Olybet, bude ma┼ą mo┼żnos┼ą vychutna┼ą si hry a st├ívky v plnej miere, zatia─ż ─Źo bude chr├ínen├Ż pred v┼íetk├Żmi mo┼żn├Żmi rizikami. A v pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok alebo pochybnost├ş je t├şm podpory Olybet v┼żdy pripraven├Ż poskytn├║┼ą v├ím potrebn├║ pomoc a vedenie.

Neob├ívajte sa teda a vst├║pte do sveta Olybet s d├┤verou a nad┼íen├şm. Nechajte sa unies┼ą vzru┼íen├şm a za┼żite skuto─Źn├ę dobrodru┼żstvo v bezpe─Źnom a podporuj├║com prostred├ş. V┼íetko toto a e┼íte viac v├ís ─Źak├í v Olybet. Ne─Źakajte a prihl├íste sa u┼ż dnes!

OlyBet Registracie Hry

Rozdiel medzi do─Źasn├Żm a st├ílym ├║─Źtom na Olybet

V online ┬ákas├şne Olybet m├┤┼żete ma┼ą na v├Żber medzi dvoma typmi ├║─Źtov: do─Źasn├Żm a st├ílym. Je d├┤le┼żit├ę sa obozn├ími┼ą s charakteristikami a obmedzeniami oboch ├║─Źtov, aby ste vedeli, ktor├Ż z nich najlep┼íie vyhovuje Va┼íim potreb├ím.

Do─Źasn├Ż ├║─Źet

Tento druh ├║─Źtu je navrhnut├Ż pre osoby, ktor├ę e┼íte neukon─Źili komplet registra─Źn├Ż proces, ale maj├║ z├íujem obozn├ími┼ą sa s t├Żm, ─Źo Olybet pon├║ka. Pri vytv├íran├ş do─Źasn├ęho ├║─Źtu je potrebn├ę:

 • Zada┼ą z├íkladn├ę osobn├ę ├║daje.
 • Vyplni┼ą detaily ako pou┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo.
 • Zada┼ą e-mailov├║ adresu a potvrdit.
 • Potvrdi┼ą telef├│nne ─Ź├şslo

D├┤le┼żit├ę je uvedomi┼ą si, ┼że do─Źasn├Ż ├║─Źet prich├ídza s ur─Źit├Żmi obmedzeniami. Je koncipovan├Ż tak, aby nov├Żm hr├í─Źom umo┼żnil sk├║┼ía┼ą hry v demo verzii, obozn├ími┼ą sa s prostred├şm st├ívkovej kancel├írie a prezera┼ą ponuky a kurzy. V pr├şpade, ┼że v ur─Źenej dobe neskon─Ź├şte cel├Ż registra─Źn├Ż proces a neprepnete na st├íly ├║─Źet, v├í┼í do─Źasn├Ż ├║─Źet bude automaticky zru┼íen├Ż.

St├íly ├║─Źet

Trval├Ż ├║─Źet v Olybet predstavuje ├║pln├Ż bal├ş─Źek pre hr├í─Źov, ktor├ş h─żadaj├║ neobmedzen├Ż pr├şstup k v┼íetk├Żm dostupn├Żm slu┼żb├ím. Pri vytvoren├ş tohto ├║─Źtu m├┤┼żete by┼ą v pokoji, ┼że v├ím bude k dispoz├şcii dlhodobo, pokia─ż sami nerozhodnete o jeho zru┼íen├ş alebo ned├┤jde k poru┼íeniu podmienok str├ínky. Aj keby ste sa n├íhodou ocitli na zozname ne┼żiaducich os├┤b, v├í┼í ├║─Źet by st├íle zostal akt├şvny, len by bol obmedzen├Ż pr├şstup k niektor├Żm ─Źinnostiam. Dokon─Źenie registr├ície je tie┼ż podmienkou k zisku Olybet bonusu za registr├íciu.

Tento trval├Ż ├║─Źet v┼íak nie je len o hran├ş. Pon├║ka v├ím mo┼żnos┼ą stanovi┼ą si individu├ílne limity na vklady, ─Ź├şm v├ím pom├íha lep┼íie spravova┼ą svoje finan─Źn├ę prostriedky. Stanovenie limitov m├┤┼że by┼ą k─ż├║─Źov├ę pre zodpovedn├ę hranie a m├┤┼że v├ís chr├íni┼ą pred ve─żk├Żmi finan─Źn├Żmi stratami. Na druhej strane, pokia─ż ide o v├Żbery finan─Źn├Żch prostriedkov, neexistuj├║ ┼żiadne hranice – m├┤┼żete si p├Żta┼ą svoje peniaze, kedy len chcete a ak├Żmko─żvek sp├┤sobom preferujete.

OlyBet registracie

Ako prebieha dokon─Źenie registr├ície v Olybet?

Postup dokon─Źenia registr├ície v┬áOlybet je zna─Źne intuit├şvny a zos├║laden├Ż s pravidlami a postupmi, ktor├ę uplat┼łuj├║ v┼íetky leg├ílne p├┤sobiace online kas├şna a st├ívkov├ę kancel├írie na Slovensku. Aby ste splnili v┼íetky n├íle┼żitosti vy┼żadovan├ę z├íkonom, postupujte nasledovne:

Postup Registrácie:

 • Z├íkladn├ę ├║daje ÔÇô tieto by ste mali ma┼ą u┼ż vyplnen├ę pri prvom kroku registr├ície.
 • Detaily z├íkazn├şka ÔÇô vypl┼łte ─Ćal┼íie potrebn├ę inform├ície t├Żkaj├║ce sa va┼íej osoby.
 • Overenie identity ÔÇô pripravte a nahrajte potrebn├ę doklady, ktor├ę potvrdzuj├║ va┼íu toto┼żnos┼ą.
 • Potvrdenie bankov├ęho ├║─Źtu ÔÇô zadajte ├║daje o va┼íom bankovom ├║─Źte a prilo┼żte pr├şslu┼ín├ę doklady pre jeho overenie.
 • E-mailov├í adresa ÔÇô Skontrolujte svoju e-mailov├║ schr├ínku. Mali by ste dosta┼ą overovac├ş e-mail. Ak ste ho neobdr┼żali, m├┤┼żete si ho necha┼ą posla┼ą znovu.

Hoci sa to na prv├Ż poh─żad m├┤┼że zda┼ą zlo┼żit├ę, registr├ícia je navrhnut├í tak, aby bola ─Źo najpou┼ż├şvate─żskej┼íia. Dokonca aj ke─Ć nem├íte ve─ża sk├║senost├ş s online technol├│giami, zvl├ídnete tento proces bez probl├ęmov. OlyBet v├ím po─Źas cel├ęho procesu pon├║ka podrobn├ę in┼ítrukcie a v pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok je v├ím k dispoz├şcii ich z├íkazn├şcka podpora. Olybet zakaznika podpora

Overenie identity u OlyBet

Ako st├ívkov├í spolo─Źnos┼ą, m├í licenciu na pon├║kanie hazardn├Żch slu┼żieb na Slovensku. S├║─Źas┼ą tejto licencie je aj zabezpe─Źenie, ┼że ka┼żd├Ż hr├í─Ź, ktor├Ż sa chce zapoji┼ą do online st├ívok alebo hier, je riadne overen├Ż. Toto overenie zabezpe─Źuje, ┼że sa do online hrania neprihl├ísia osoby, ktor├ę by nemali ma┼ą pr├şstup k hazardu, napr├şklad neplnolet├ę osoby alebo t├ş, ktor├ş s├║ zo z├íkona zbaven├ş svojpr├ívnosti.

Ako sa overenie realizuje?

Online overenie identity:

 • Doklady potrebn├ę pre overenie:

Pred za─Źiatkom online overenia pripravte dva doklady toto┼żnosti. K├Żm ob─Źiansky preukaz je povinn├Ż ako prv├Ż doklad, druh├Ż m├┤┼że by┼ą napr├şklad vodi─Źsk├Ż preukaz, preukaz poistenca alebo pas.

 • Postup overenia:

Po prihl├ísen├ş sa do svojho ├║─Źtu vyh─żadajte sekciu „Hr├í─Źsk├Ż ├║─Źet“. Za─Źnite s ob─Źianskym preukazom: nahrajte fotografiu prednej aj zadnej strany. Potom prejdite k druh├ęmu dokladu, vyberte typ dokladu z pon├║kanej listiny a nahrajte jeho predn├║ stranu. N├ísledne oboje odo┼ílite na schv├ílenie. Overenie by malo by┼ą r├Żchle, ale niekedy to m├┤┼że trva┼ą aj nieko─żko hod├şn.

Dovo─żte mi pripomen├║┼ą, ┼że spr├ívne overenie V├ím umo┼żn├ş naplno vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby, ktor├ę Olybet pon├║ka. Nie len┼że m├┤┼żete stavi┼ą alebo hra┼ą hry, ale m├┤┼żete tie┼ż vyu┼ż├şva┼ą r├┤zne bonusy a propaga─Źn├ę akcie.

Overenie bankov├ęho ├║─Źtu

OlyBet pot┼Öebuje od V├ís ─Ź├şslo Va┼íeho bankov├ęho ├║─Źtu (IBAN). Overenie bankov├ęho ├║─Źtu je k─ż├║─Źov├ę pre zabezpe─Źenie Va┼íich financi├ş a osobn├Żch ├║dajov. Aj ke─Ć to m├┤┼że vyzera┼ą trochu komplikovane, sna┼żili se to nastavit tak, aby bol tento proces ─Źo najjednoduch┼í├ş a z├írove┼ł sp─║┼łal v┼íetky regula─Źn├ę ┼ítandardy. Tu je detailn├Ż postup:

 1. V├Żber spr├ívneho dokladu:
  • V├Żpis z bankov├ęho ├║─Źtu: Dokument zobrazuj├║ci transakcie a zostatok, vr├ítane mena majite─ża a ─Ź├şsla IBAN.
  • Sn├şmka z internetovej banky: Screenshot obrazovky V├í┼ího online bankovn├şctva, kde je vidie┼ą Va┼íe meno a ─Ź├şslo IBAN.
  • Ofici├ílne potvrdenie od banky: Doklad, ktor├Ż V├ím banka vystav├ş na potvrdenie, ┼że ste skuto─Źn├Żm vlastn├şkom ├║─Źtu.
  • Zmluva o zalo┼żen├ş ├║─Źtu: Ak m├íte t├║to zmluvu, m├┤┼że sl├║┼żi┼ą na overenie.
  • Dokument o disponen─Źnom pr├íve: V pr├şpade, ak disponujete ├║─Źtom, ale nie ste jeho vlastn├şkom.
  • Bankov├í karta: S menom a ─Ź├şslom IBAN – pri nahr├ívan├ş zakry┼ą citliv├ę ├║daje ako CVV ─Źi ─Ź├şslo karty.
 2. Zhoda mena: Meno na doklade mus├ş s├║hlasi┼ą s menom na hr├í─Źskom ├║─Źte.
 3. Disponen─Źn├ę pr├ívo: Ak nedisponujete vlastn├Żm ├║─Źtom, potvrdenie o disponen─Źnom pr├íve je posta─Źuj├║ce.
 4. Postup overenia: Po zhroma┼żden├ş v┼íetk├Żch dokladov ich odo┼ílite na overenie cez platformu Olybet. Doba overovania sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą, sledujte stav svojej ┼żiadosti a bu─Ćte pripraven├ş poskytn├║┼ą pr├şpadn├ę dopl┼łuj├║ce inform├ície.

Platobn├ę met├│dy . Olybet pon├║ka ┼íirok├ę spektrum platobn├Żch mo┼żnost├ş. Zahr┼łuje platobn├ę karty, bankov├Ż prevod, internetov├ę pe┼ła┼żenky Skrill a Paypal, Paysafecard a mo┼żnos┼ą transakci├ş priamo na pobo─Źke.

 • Platebn├ę karty: Olybet akceptuje platby kartami VISA, VISA Electron, Mastercard a Maestro. Transakcie s├║ r├Żchle a efekt├şvne.
 • Bankov├Ż prevod: Tradi─Źn├í met├│da vkladu, kde sa peniaze prip├ş┼íu do druh├ęho d┼ła.

Paysafecard: Anonymn├Ż vklad s mo┼żnos┼ąou v├Żberu, ide├ílny pre t├Żch, ktor├ş dbaj├║ na svoje s├║kromie.

OlyBet registracia Platobn├ę metody

Ako si zalo┼żi┼ą ├║─Źet u Olybet

 • Nav┼ít├şvenie ofici├ílnej str├ínky Olybet

  Za─Źnite t├Żm, ┼że prejdete na ofici├ílnu webov├║ str├ínku.

  Hne─Ć na ├║vodnej str├ínke uvid├şte v pravom hornom rohu tla─Źidlo ÔÇ×Registr├íciaÔÇť. Kliknite na┼ł.

  Olybet Registracia -Prihlasenie

 • Vyplnenie registra─Źn├ęho formul├íra

  Po kliknut├ş sa v├ím zobraz├ş online registra─Źn├Ż formul├ír.

  ├Üdaje, ktor├ę budete musie┼ą vyplni┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║: meno, priezvisko, emailov├║ adresu a telef├│nne ─Ź├şslo.

  Je d├┤le┼żit├ę zabezpe─Źi┼ą, aby v┼íetky inform├ície boli presn├ę a pravdiv├ę.

  Pred dokon─Źen├şm registr├ície nezabudnite za┼íkrtn├║┼ą s├║hlas s Hern├Żm pl├ínom a nezapomente vybrat bonus.

  Po vyplnen├ş v┼íetk├Żch pol├ş─Źok kliknite na ÔÇ×Registrova┼ąÔÇť.

  OlyBet Registracie 2

  Nezabudni ani na ├║daje ni┼ż┼íie v r├ímci tohto formul├íra.

  Olybet Registracia 3

 • Aktiv├ícia emailovej adresy

  Kr├ítko po registr├ícii by ste mali dosta┼ą aktiva─Źn├Ż email.

  Otvorte tento email a kliknite na poskytnut├Ż aktiva─Źn├Ż odkaz.

  T├Żmto krokom potvrd├şte svoju emailov├║ adresu a automaticky sa presmerujete sp├Ą┼ą na str├ínky Olybet.

 • Vlo┼żenie aktiva─Źn├ęho hesla

  Pro overeni tel ─Źisla v├ím Olybet za┼íle aktiva─Źn├ę heslo na v├í┼í mobiln├Ż telef├│n.

  Zadajte tento k├│d do pr├şslu┼ín├ęho pol├ş─Źka na webovej str├ínke.

  Olybet registracia overen├ş tel. ─Ź├şsla

 • Gratulujeme k vytvoreniu do─Źasn├ęho ├║─Źtu!

  ├Üspe┼íne ste vytvorili svoj do─Źasn├Ż ├║─Źet.

  Aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky v├Żhody trval├ęho ├║─Źtu, je potrebn├ę overi┼ą svoju toto┼żnos┼ą pod─ża pokynov, ktor├ę v├ím poskytne Olybet. V opa─Źnom pr├şpade m├┤┼że va┼íe do─Źasn├ę konto zanikn├║┼ą.

Ako dokon─Źi┼ą registr├íciu v Olybet:

Po zah├íjen├ş registr├ície na Olybet e┼íte nie ste na konci. Aby ste ├║spe┼íne dokon─Źili registr├íciu, je nevyhnutn├ę overi┼ą Va┼íe osobn├ę ├║daje a inform├ície t├Żkaj├║ce sa V├í┼ího bankov├ęho ├║─Źtu. Neob├ívajte sa, cel├Ż proces je nastaven├Ż tak, aby bol ─Źo najjednoduch┼í├ş. D├┤le┼żit├ę je poskytn├║┼ą presn├ę a spr├ívne inform├ície a nasledova┼ą pokyny, ktor├ę s├║ jasne uveden├ę na webov├Żch str├ínkach. Po ├║spe┼ínom overen├ş budete m├┤c┼ą naplno vst├║pi┼ą do sveta hier a vychutna┼ą si v┼íetko, ─Źo Olybet m├í v ponuke.

Novinky za sveta Olybet

Ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi?

Ke─Ć sa budete registrova┼ą a z├şska┼ą Olybet bonusy, budete vyzvan├ş k poskytnutiu osobn├Żch ├║dajov. Tu je krok za krokom n├ívod, ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi:

 • Titul

  Za─Źnite v├Żberom spr├ívneho oslovenia, napr. p├ín, pani, in┼żinier at─Ć.

 • Krstn├ę meno

  Zadajte svoje krstn├ę meno. Toto pol├ş─Źko je povinn├ę.

 • Pohlavie

  Zvo─żte svoje pohlavie z mo┼żnost├ş.

 • Zdroj pr├şjmu

  Uve─Ćte, odkia─ż poch├ídzaj├║ Va┼íe pr├şjmy.

 • Politick├í osoba

  Ozna─Źte, ─Źi ste politicky v├Żznamn├í osoba.

 • Priezvisko

  Rovnako zadajte aj svoje priezvisko.

 • ┼át├ítna pr├şslu┼ínos┼ą

  Ozna─Źte ┼ít├ít, ktor├ęho ste ob─Źanom, napr. Slovensko.

 • Rodn├ę ─Ź├şslo

  Pre ob─Źanov Slovenskej republiky je potrebn├ę vyplni┼ą rodn├ę ─Ź├şslo. D├┤le┼żit├ę je, aby ste ho zad├ívali bez lom├ştka.

 • ─î├şslo ob─Źianskeho preukazu

  Zadajte ─Ź├şslo svojho ob─Źianskeho preukazu.

 • D├ítum narodenia

  Ozna─Źte de┼ł, mesiac a rok svojho narodenia.

 • Ulica:

  Uve─Ćte ulicu, kde b├Żvate.

 • PS─î

  Vlo┼żte po┼ítov├ę smerovacie ─Ź├şslo svojej adresy.

 • Mesto

  Zadajte mesto, kde ┼żijete.

  Po ├║spe┼ínom vyplnen├ş v┼íetk├Żch po┼żadovan├Żch pol├ş─Źok stla─Źte tla─Źidlo „Potvrdzujem, ┼że v┼íetky ├║daje s├║ spr├ívne“.

Ako nastavi┼ą hracie limity?

 • Zobrazenie Va┼íich limitov

  Prihl├íste sa do V├í┼ího ├║─Źtu na Olybet.

  V ─Źasti nastavenia ├║─Źtu vyberte mo┼żnos┼ą „Moje limity“.

  OlyBet registracia Limity

 • Nastavenie nie je povinn├ę

  Ak si neprajete nastavi┼ą ┼żiadne limity, m├┤┼żete to vynecha┼ą.

  V ─żavej ─Źasti medzi pon├║kan├Żmi mo┼żnos┼ąami kliknite na ÔÇťVypn├║┼ąÔÇŁ. Takto ┼żiadny z limitov nebude akt├şvny.

 • Ako zad├íva┼ą limity

  Ak si prajete ur─Źi┼ą svoje limity, za─Źnite aktiv├íciou mo┼żnosti ÔÇťZapn├║┼ąÔÇŁ.

  Vpravo vypl┼łte pr├şslu┼ín├ę hodnoty limitov do bielych pol├ş─Źok.

 • Ulo┼żte zmeny

  Na z├íver, v dolnej ─Źasti kliknite na tla─Źidlo ÔÇťAktivova┼ąÔÇŁ.

  Hotovo! Teraz m├┤┼żete naplno vyu┼ż├şva┼ą svoj u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet na Fortune.

  Nezabudnite, ┼że nastavenie limitov V├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą lep┼íie kontrolova┼ą, ko─żko pe┼łaz├ş vklad├íte a st├ívkujete online, a m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę pri zodpovednej hre.

Ako dokon─Źi┼ą overenie svojho Olybet ├║─Źtu?

M├íte z├íujem o pln├ę vyu┼żitie svojho ├║─Źtu? Potom je nevyhnutn├ę ├║plne dokon─Źi┼ą va┼íu registr├íciu, a to konkr├ętne overen├şm va┼íej identity, ─Źo je v s├║lade so z├íkonn├Żmi po┼żiadavkami.

Bez dokon─Źen├ęho overenia toto┼żnosti na Olybetu je v├í┼í pr├şstup obmedzen├Ż. Nie je mo┼żn├ę realizova┼ą vklady, pod├íva┼ą st├ívky. M├┤┼żete si v┼íak u┼ż├şva┼ą hry, ale len vo verzi├ş pre z├íbavu.

Olybet pon├║ka dve met├│dy, ako overi┼ą va┼íu toto┼żnos┼ą: r├Żchle overenie, tradi─Źn├ę overenie

 • Tradi─Źn├ę Overenie

  Vyberte si dva relevantn├ę doklady toto┼żnosti z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş: ob─Źiansky preukaz, vodi─Źsk├Ż preukaz, cestovn├Ż pas, eur├│psky preukaz poistenca alebo povolenie na pobyt. N├ísledne si zvolte sp├┤sob overenia t├Żchto dokladov.

  OlyBet registracia dokumenty

 • R├Żchle Overenie

  Ide o preferovan├Ż a efekt├şvny sp├┤sob overenia. Ako v predch├ídzaj├║cej met├│de, aj tu budete potrebova┼ą dva r├┤zne doklady toto┼żnosti. Po zadan├ş inform├íci├ş syst├ęm automaticky napln├ş potrebn├ę polia vo formul├íri. N├ísledne inform├ície posunie na overenie spolo─Źnos┼ąou Olybet.

Ako sa prihl├ísi┼ą do Olybet cez mobil?

Prihl├ísi┼ą sa do Olybet cez mobil je pohodln├ę a r├Żchle. Ni┼ż┼íie n├íjdete krok za krokom n├ívod, ako to spravi┼ą. M├íte na v├Żber dva sp├┤soby: prostredn├şctvom mobilnej webovej str├ínky.

 • Nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku

  Prejdite na mobiln├║ webov├║ str├ínku prostredn├şctvom v├í┼ího mobiln├ęho prehliada─Źa.

 • Kliknite na prihlasenie

  Po otvoren├ş aplik├ície alebo webovej str├ínky h─żadajte ikonu prihl├ísenie v pravom hornom rohu a kliknite na ┼łu.

  Olybet registracia prihlasenie

 • Zadanie prihlasovac├şch ├║dajov

  V okne, ktor├ę sa v├ím zobraz├ş, zadajte svoje u┼ż├şvate─żsk├ę meno alebo email a heslo, ktor├ę ste pou┼żili pri registr├ícii.

  Olybet registracia -prihlásenie

 • Kliknutie na ÔÇ×Prihl├ísi┼ąÔÇť:

  Potvr─Ćte svoje ├║daje kliknut├şm na tla─Źidlo „Prihl├ísi┼ą“.

 • ├Üspe┼ín├ę prihl├ísenie:

  A je to hotovo! Teraz ste ├║spe┼íne prihl├ísen├ş do svojho ├║─Źtu v Olybet cez mobil.

  M├┤┼żete za─Źa┼ą vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky dostupn├ę funkcie, hra┼ą kas├şnov├ę hry.

Nenechaj si ujs┼ą ani bonusy od ostatn├Żch online kas├şn

Hodnotenie
96%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
93 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
92 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
94%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
94 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Rozdiely medzi registráciou do Olybet z mobilu a z PC

Pri porovnan├ş procesu registr├ície do Olybet z mobilu a z PC si m├┤┼żeme v┼íimn├║┼ą, ┼że oba sp├┤soby s├║ ve─żmi podobn├ę a ┼żiadne v├Żznamn├ę rozdiely medzi nimi neexistuj├║. Toto je vynikaj├║ca spr├íva pre v┼íetk├Żch, ktor├ş preferuj├║ flexibilitu pri v├Żbere zariadenia na registr├íciu.

Mobilná Registrácia:

 • Jednoduch├í a r├Żchla: Registr├ícia cez mobiln├Ż prehliada─Ź alebo aplik├íciu je jednoduch├í a r├Żchla. V┼íetko, ─Źo potrebujete, je pr├şstup na internet a mobiln├ę zariadenie.
 • Bez prekvapen├ş: Nemus├şte sa ob├íva┼ą ┼żiadnych prekvapen├ş. Registra─Źn├Ż proces je rovnak├Ż, ak├Ż by ste na┼íli na desktopovej verzii str├ínky.
 • Pr├şstup k bonusom: M├íte pr├şstup k rovnak├Żm bonusom a propag├íci├ím ako pri registr├ícii cez po─Ź├şta─Ź.

PC registrácia:

 • Tradi─Źn├Ż sp├┤sob: Pre t├Żch, ktor├ş uprednost┼łuj├║ tradi─Źn├Ż sp├┤sob registr├ície, PC verzia str├ínky Olybet pon├║ka rovnak├ę funkcie a mo┼żnosti ako mobiln├í verzia.
 • Komfort: Niektor├ş hr├í─Źi uprednost┼łuj├║ ve─żk├║ obrazovku a pohodln├ę ovl├ídanie, ktor├ę poskytuje stoln├Ż po─Ź├şta─Ź alebo notebook.

Bez rozdielov v slu┼żb├ích:

Bez oh─żadu na to, ─Źi sa rozhodnete zaregistrova┼ą cez mobil alebo PC, slu┼żby, ktor├ę Olybet pon├║ka, s├║ rovnako dostupn├ę na oboch platform├ích. Budete ma┼ą pr├şstup k online kas├şnu a in├Żm funkci├ím, ktor├ę Olybet pon├║ka.

─Äal┼íie d├┤le┼żit├ę ─Źl├ínky o Olybete

FAQ:─îast├ę ot├ízky a odpovede pri registr├ícii na Olybet

 • 1´ŞĆÔâú Ako sa m├┤┼żem zaregistrova┼ą do Olybet?

  Za─Źnite t├Żm, ┼że nav┼ít├şvite ofici├ílnu webov├║ str├ínku. Tu n├íjdete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Registr├íciaÔÇť, ktor├║ n├íjdete na ├║vodnej str├ínke. Kliknite na t├║to mo┼żnos┼ą a budete presmerovan├ş na registra─Źn├Ż formul├ír. Vypl┼łte v┼íetky po┼żadovan├ę ├║daje vr├ítane osobn├Żch a kontaktn├Żch inform├íci├ş. Po ├║spe┼ínom dokon─Źen├ş a potvrden├ş ├║dajov cez e-mail alebo SMS m├┤┼żete plne vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby, ktor├ę Olybet pon├║ka.

 • 2´ŞĆÔâú Je registr├ícia do Olybet zadarmo?

  ├üno, proces registr├ície do Olybet je bezplatn├Ż. Po registr├ícii m├┤┼żete by┼ą pozvan├ş na vklad finan─Źn├Żch prostriedkov na v├í┼í ├║─Źet, ─Źo v├ím hra┼ą kas├şnov├ę hry.

 • 3´ŞĆÔâú Mus├şm overi┼ą svoju toto┼żnos┼ą po registr├ícii do Olybet?

  Overenie toto┼żnosti je k─ż├║─Źov├Żm krokom po registr├ícii v s├║lade so slovenskou legislat├şvou. Tento proces zabezpe─Źuje, ┼że ste dosiahli vek 18 rokov a m├íte pr├ívo sa zapoji┼ą do st├ívkovania alebo hrania kas├şnov├Żch hier. Proces overenia toto┼żnosti m├┤┼że by┼ą realizovan├Ż online prostredn├şctvom zaslan├Żch dokumentov, alebo osobne na najbli┼ż┼íej pobo─Źke Olybet.

Autor obsahu