O nás

Prečítaj si pár informácií o nás. Čo je vyhraj.sk, kto je za tým a čo sa tu môžeš dozvedieť? Čítaj ďalej a dozvieš sa viac.

Čo je vyhraj.sk?

Táto webová stránka vznikla za účelom poskytovania informácií o čomkoľvek, čo sa deje vo svete hazardu. Naša cesta začala v Českej republike, kde sme ako Česi vytvorili koncept, ktorý sa okamžite zapáčil mnohým návštevníkom. Boli sme nadšení, ako naša komunita rastie, a rozhodli sme sa rozšíriť sa aj na Slovensko, aby sme ponúkli rovnako kvalitný obsah. Či už ide o poker, kasíno, športové stávky alebo lotérie, budeme sa snažiť dodávať relevantné recenzie a články, ktoré pomôžu každému, kto sa v tej oblasti stráca. Či už si skúsený hráč alebo sa po svete výhier pomaličky rozhliadaš, ver, že si na správnej adrese. Chceme zdôrazniť, že hoci sme Česi s hlbokými koreňmi na českom trhu, sme tu, aby sme vám poskytli rovnakú starostlivosť a kvalitu informácií aj na Slovensku.

Kto stojí za vyhraj.sk?

Sme tím mladých nadšencov do lotérií či blikajúceho sveta online i offline kasín, príležitostní hráči a ľudia, ktorí sa zaoberajú problematikou lotérie a kasín už mnoho rokov a práve preto vieme poradiť a odporučiť spôsob akým sprostredkovať čo najlepší zážitok z hry. Naším cieľom je poskytovať pravdivé a reálne informácie o tom ako fungujú automaty, vysvetľovať pojmy z branže a v neposlednom rade ti poradiť, v akom kasíne a na akom stroji si môžeš o nejaké to percento zvýšiť šancu na výhru. Sme proste vyhraj.sk 🙂

Náš tím

Poner Martin zakladatel Vyhraj.sk

Martin Poner 🇨🇿
Zakladateľ Vyhraj.cz/sk

 

Poner Tomáš zakladatel Vyhraj.sk

Tomáš Poner 🇨🇿
Zakladateľ Vyhraj.cz/sk

 

Bajer Ondřej zakladatel Vyhraj.sk

Ondřej Bajer 🇨🇿
Zakladateľ Vyhraj.cz/sk

 

Benjamin Hajla - Redaktor (Člen tímu)

Benjamin Hajla 🇸🇰
Redaktor

 

Karol - Redaktorka a prekladateľka

Natália 🇸🇰
Redaktorka a prekladateľka

 

Martina - Redaktorka

Martina Grechová 🇸🇰
Redaktorka

 

Martina - Redaktorka

Katarina Svoboda 🇸🇰
Redaktorka

 

Čo si od nás môžeš prečítať?

  • Recenzie online kasín, poker herní a stávkových kancelárií – prečítaj si jednotlivé recenzie a rozhodni sa kde si užiješ svoju šálku zábavy
  • Recenzie online automatov – databáza výherných automatov ku hre zdarma je veľkou pýchou nášho portálu. Čaká na teba tisíce rôznorodých hier, ktoré si môžeš vyskúšať a podľa recenzie posúdiť či práve hra, ktorá sa ti páči je tá pravá. Zároveň odtajňujeme dôležité informácie o výherných automatoch, ako je percentuálna výhernosť a volatilita. Práve tieto dáta patria, čo sa týka výberu stroja, medzi najdôležitejšie a ťažko dohľadatelné. Pre nás toto nie je žiadny problém.
  • Lotéria od A do Z – sme aj veľkí fanušíkovia lotérie. Ak ťa z tohto odvetvia čokoľvek zaujíma, si na dobrej adrese. Od losov, ktoré si kúpiš na pošte až po kompletné portfólio online losov a lotérií všetkých druhov, informácie hľadaj u nás, pravdivejšie nenájdeš
  • Aktualizované ponuky bonusov online kasín  – chceš rozmnožiť svoje vklady na účet kasína? Alebo chceš dostať peniaze na ruku len za registráciu? Aj ty tu nájdeš dostatok informácií.
  • Novinky – pravidelne kontrolujeme aktuálne ponuky online kasín a prehľadne ich prezentujeme.
  • Návody – nevieš ako sa zaregistrovať, ako potvrdiť účet a vyzdvihnúť bonus? Toto všetko nájdeš práve tu.

Náš cieľ?

Cieľom a posolstvom webu vyhraj.sk je jednoducho pomôcť ti k výhre akéhokoľvek druhu. Zároveň ak sa ti pri hre v kasíne stane niečo neočakávané a na zákazníckej podpore si sa nedočkal odpovede, neváhaj a kontaktuj nás na [email protected] a my sa budeme snažiť tvoj problém čo najrýchlejšie vyriešiť k tvojej spokojnosti. Jednou z našich hlavných misií je spokojný hráč znalý rizík prehry aj šancu na čo najvyššiu výhru. Tiež ti chceme byť oporou v akejkoľvek situácii, po výhre aj po prehre. Postaráme sa o to, aby si neporušoval zákon a hral iba v licencovaných kasínach s povolením od Ministerstva financií Slovenskej republiky.

Náš príbeh a história

Expanzia na Slovensko

3. 7. 2023 - Spustenie webovej stránky Vyhraj.sk

Po mesiacoch príprav sme konečne spustili slovenskú stránku našej webovej stránky.

21. 7. 2023 - Prvá registrácia v kasíne

Naozaj sme nečakali, že už niekoľko dní po spustení sme do kasína priniesli prvú registráciu. Práve takéto momenty nás tešia, že svoju prácu nerobíme ležérne, ale poriadne a naši návštevníci to oceňujú.