Menu

O nás

Pre─Ź├ştaj si p├ír inform├íci├ş o n├ís. ─îo je vyhraj.sk, kto je za t├Żm a ─Źo sa tu m├┤┼że┼í dozvedie┼ą? ─î├ştaj ─Ćalej a dozvie┼í sa viac.

─îo je vyhraj.sk?

T├íto webov├í str├ínka vznikla za ├║─Źelom poskytovania inform├íci├ş o ─Źomko─żvek, ─Źo sa deje vo svete hazardu. Na┼ía cesta za─Źala v ─îeskej republike, kde sme ako ─îesi vytvorili koncept, ktor├Ż sa okam┼żite zap├í─Źil mnoh├Żm n├ív┼ítevn├şkom. Boli sme nad┼íen├ş, ako na┼ía komunita rastie, a rozhodli sme sa roz┼í├şri┼ą sa aj na Slovensko, aby sme pon├║kli rovnako kvalitn├Ż obsah. ─îi u┼ż ide o poker, kas├şno, ┼íportov├ę st├ívky alebo lot├ęrie, budeme sa sna┼żi┼ą dod├íva┼ą relevantn├ę recenzie a ─Źl├ínky, ktor├ę pom├┤┼żu ka┼żd├ęmu, kto sa v tej oblasti str├íca. ─îi u┼ż si sk├║sen├Ż hr├í─Ź alebo sa po svete v├Żhier pomali─Źky rozhliada┼í, ver, ┼że si na spr├ívnej adrese. Chceme zd├┤razni┼ą, ┼że hoci sme ─îesi s hlbok├Żmi kore┼łmi na ─Źeskom trhu, sme tu, aby sme v├ím poskytli rovnak├║ starostlivos┼ą a kvalitu inform├íci├ş aj na Slovensku.

Kto stoj├ş za vyhraj.sk?

Sme t├şm mlad├Żch nad┼íencov do lot├ęri├ş ─Źi blikaj├║ceho sveta online i offline kas├şn, pr├şle┼żitostn├ş hr├í─Źi a ─żudia, ktor├ş sa zaoberaj├║ problematikou lot├ęrie a kas├şn u┼ż mnoho rokov a pr├íve preto vieme poradi┼ą a odporu─Źi┼ą sp├┤sob ak├Żm sprostredkova┼ą ─Źo najlep┼í├ş z├í┼żitok z hry. Na┼í├şm cie─żom je poskytova┼ą pravdiv├ę a re├ílne inform├ície o tom ako funguj├║ automaty, vysvet─żova┼ą pojmy z bran┼że a v neposlednom rade ti poradi┼ą, v akom kas├şne a na akom stroji si m├┤┼że┼í o nejak├ę to percento zv├Ż┼íi┼ą ┼íancu na v├Żhru. Sme proste vyhraj.sk ­čÖé

N├í┼í t├şm

Poner Martin zakladatel Vyhraj.sk

Martin Poner
Zakladate─ż Vyhraj.sk

 

Poner Tomáš zakladatel Vyhraj.sk

Tomáš Poner
Zakladate─ż Vyhraj.sk

 

Bajer Ondřej zakladatel Vyhraj.sk

Ondřej Bajer
Zakladate─ż Vyhraj.sk

 

Benjamin Hajla - Redaktor (─îlen t├şmu)

Benjamin Hajla ­č窭čç░
Redaktor

 

Karol - Redaktorka a prekladate─żka

Nat├ília ­č窭čç░
Redaktorka a prekladate─żka

 

Martina - Redaktorka

Martina Grechov├í ­č窭čç░
Redaktorka

 

Martina - Redaktorka

Katarina Svoboda ­č窭čç░
Redaktorka

 

─îo si od n├ís m├┤┼że┼í pre─Ź├şta┼ą?

  • Recenzie online kas├şn, poker hern├ş a st├ívkov├Żch kancel├íri├ş – pre─Ź├ştaj si jednotliv├ę recenzie a rozhodni sa kde si u┼żije┼í svoju ┼í├ílku z├íbavy
  • Recenzie online automatov – datab├íza v├Żhern├Żch automatov ku hre zdarma je ve─żkou p├Żchou n├í┼ího port├ílu. ─îak├í na teba tis├şce r├┤znorod├Żch hier, ktor├ę si m├┤┼że┼í vysk├║┼ía┼ą a pod─ża recenzie pos├║di┼ą ─Źi pr├íve hra, ktor├í sa ti p├í─Źi je t├í prav├í. Z├írove┼ł odtaj┼łujeme d├┤le┼żit├ę inform├ície o v├Żhern├Żch automatoch, ako je percentu├ílna v├Żhernos┼ą a volatilita. Pr├íve tieto d├íta patria, ─Źo sa t├Żka v├Żberu stroja, medzi najd├┤le┼żitej┼íie a ┼ąa┼żko doh─żadateln├ę. Pre n├ís toto nie je ┼żiadny probl├ęm.
  • Lot├ęria od A do Z – sme aj ve─żk├ş fanu┼í├şkovia lot├ęrie. Ak ┼ąa z tohto odvetvia ─Źoko─żvek zauj├şma, si na dobrej adrese. Od losov, ktor├ę si k├║pi┼í na po┼íte a┼ż po kompletn├ę portf├│lio online losov a lot├ęri├ş v┼íetk├Żch druhov, inform├ície h─żadaj u n├ís, pravdivej┼íie nen├íjde┼í
  • Aktualizovan├ę ponuky bonusov online kas├şn ┬á– chce┼í rozmno┼żi┼ą svoje vklady na ├║─Źet kas├şna? Alebo chce┼í dosta┼ą peniaze na ruku len za registr├íciu? Aj ty tu n├íjde┼í dostatok inform├íci├ş.
  • Novinky – pravidelne kontrolujeme aktu├ílne ponuky online kas├şn a preh─żadne ich prezentujeme.
  • N├ívody – nevie┼í ako sa zaregistrova┼ą, ako potvrdi┼ą ├║─Źet a vyzdvihn├║┼ą bonus? Toto v┼íetko n├íjde┼í pr├íve tu.

N├í┼í cie─ż?

Cie─żom a posolstvom webu vyhraj.sk je jednoducho pom├┤c┼ą ti k v├Żhre ak├ęhoko─żvek druhu. Z├írove┼ł ak sa ti pri hre v kas├şne stane nie─Źo neo─Źak├ívan├ę a na z├íkazn├şckej podpore si sa nedo─Źkal odpovede, nev├íhaj a kontaktuj n├ís na [email protected] a my sa budeme sna┼żi┼ą tvoj probl├ęm ─Źo najr├Żchlej┼íie vyrie┼íi┼ą k tvojej spokojnosti. Jednou z na┼íich hlavn├Żch misi├ş je spokojn├Ż hr├í─Ź znal├Ż riz├şk prehry aj ┼íancu na ─Źo najvy┼í┼íiu v├Żhru. Tie┼ż ti chceme by┼ą oporou v akejko─żvek situ├ícii, po v├Żhre aj po prehre. Postar├íme sa o to, aby si neporu┼íoval z├íkon a hral iba v licencovan├Żch kas├şnach s povolen├şm od Ministerstva financi├ş Slovenskej republiky.

N├í┼í pr├şbeh a hist├│ria

Expanzia na Slovensko

3. 7. 2023 – Spustenie webovej str├ínky Vyhraj.sk

Po mesiacoch pr├şprav sme kone─Źne spustili slovensk├║ str├ínku na┼íej webovej str├ínky.

21. 7. 2023 – Prv├í registr├ícia v kas├şne

Naozaj sme ne─Źakali, ┼że u┼ż nieko─żko dn├ş po spusten├ş sme do kas├şna priniesli prv├║ registr├íciu. Pr├íve tak├ęto momenty n├ís te┼íia, ┼że svoju pr├ícu nerob├şme le┼ż├ęrne, ale poriadne a na┼íi n├ív┼ítevn├şci to oce┼łuj├║.