Menu

Klub Keno výsledky: žrebovanie, pravidlá, tabuľka výhier, pravdepodobnosť

Klub Keno
Jackpot
Až 72 000  €
Žrebovanie
Každé 4 minúty
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

O Klubu Keno

Klub Keno najrýchlejšia lotéria na Slovensku, žrebovanie prebieha každé 4 minúty, vďaka čomu môžeš vyhrať hneď niekoľkokrát počas jedného jediného dňa! S doplnkovou hrou Klub Keno NÁSOBOK si môžeš navyše akúkoľvek svoju výhru v tejto lotérii znásobiť až desaťkrát! Prejsť na prehľad informácií a pravidiel

Pravidlá

Vyberáš 1 - 7 čísel z 80 možných

Žrebovanie

Každé 4 minúty

Cena

0,40 €

Ako hrať lotériu Klub Keno?

Tiket lotérie Klub Keno môže mať 1 až 4 hracie pole. V každom hracom poli nájdeš 80 čísel, od 1 do 80. Hráči vyberajú 1 až 7 čísel z každého hracieho poľa, a to buď čísla vlastné alebo náhodný výber. V rámci lotérie Klub Keno si môžeš zahrať systémovú stávku. Ale môžeš si zahrať doplnkovú hru Klub Keno Násobok. A lotériu si môžeš zahrať ako osobne na predajných miestach, tak aj online a jeden tiket Klub Keno si tiež môžeš staviť na viac žrebovaní, spravidla až na 12 po sebe idúcich žrebovaní.

Podrobný návod ako si staviť lotériu Klub Keno nájdeš nižšie.

Kedy a o koľkej sa žrebuje Klub Keno?

Žrebovanie lotérie Klub Keno prebieha denne. A to hneď niekoľkokrát. Každý deň žrebovanie každé štyri minúty.

Do kedy môžem staviť Klub Keno?

Lotérie Klub keno sa žrebuje niekoľkokrát denne, každý deň. Na najbližšie žrebovanie si môžeš staviť kedykoľvek, bez ohľadu na to, či podávaš tiket osobne alebo uprednostňuješ online stávkovanie na webe Tipos.

Cena lotérie Klub Keno

 • jeden stĺpec lotérie stojí 0,40 € – 2,40 € podľa tvojho rozhodnutia
 • doplnková hra Klub Keno NÁSOBOK cenu tiketu zdvojnásobuje
 • plný tiket (4 stĺpce za 0,40 € a doplnková hra Klub Keno NÁSOBOK) ťa bude stáť 3,20 €

Náhľadový obrázok lotérie Klub Keno.

Výhry v lotérii Klub Keno

Výška výhry je závislá od voľby hry, a to bez alebo so stávkou na KLUB KENO NÁSOBOK, a je daná kombináciou počtu tipovaných čísel, počtu uhádnutých výherných čísel a zvolenou výškou vkladu. Výšky jednotlivých výhier sa riadia tabuľkou výhier uvedenou nižšie v tomto článku. V prípade stávky na Klub Keno NÁSOBOK je základná výška výhry (podľa tabuľky výherných násobkov) vynásobená vyžrebovaným násobkom Klub Keno NÁSOBOK.

Tabuľka výhier lotérie Klub Keno

Počet čísel v stávke (na jednom hracom poli)
Tabuľka výherných násobkov 7 6 5 4 3 2 1
Počet správne určených čísel hráčom v stávke 7 3000×
6 100× 700×
5 20× 30× 200×
4 25× 55×
3 23×
2 10×
1
0

Ako vyhrať v lotérii Klub Keno?

Rovnako ako pri iných lotériách, ani na výhru v Klubu Keno neexistuje návod. Existujú však, samozrejme, možnosti, ktorými môžeš zvýšiť pravdepodobnosť svojej výhry. Jednou z nich bývajú systémové stávky, tie však v lotérii Klub Keno nie sú možné. A tak jediná cesta, ktorou môžeš svoju šancu zvýšiť, je staviť viac riadkov/stĺpčekov v rámci jednej stávky a staviť viac tiketov. Vyšší počet stavených tiketov logicky zvyšuje cenu vkladu na jednotlivé žrebovanie.

Pravdepodobnosť výhry v lotérii Klub Keno

Premýšľaš, podľa čoho sa počíta pravdepodobnosť výhry v lotérií Klub Keno? Je to jednoduché. Pravdepodobnosť je daná počtom čísel, z ktorých vyberáš (teda 80) a následne počtom čísel, ktoré musíš trafiť na obdržanie výhry. Čím viac čísel sa ti podarí správne tipnúť, tým nižšie je číslo pravdepodobnosti a zároveň väčšia šanca na výhru. Naopak čím menej čísel trafíš, tým je šanca nižšia a pravdepodobnosť vyššia. Šanca na výhru jackpotu je 1 : 40 979,31.

Tabuľka s pravdepodobnosťami na výhru v jednotlivých poradiach:

Počet tipovaných čísel 7 6 5 4 3 2 1
Počet správne tipovaných čísel Pravdepodobnosť 1 ku
7 40 979,31
6 1 365,98 7 752,84
5 115,76 323,04 1 550,57
4 19,16 35,04 82,70 326,44
3 7,70 11,91 23,12 72,07
2 4,70 7,21 16,63
1 4,00
0 8,23

Doplnková hra Klub Keno NÁSOBOK

Klub keno násobok Rovnako ako takmer každá lotéria, aj Klub Keno má svoju dodatkovú hru. V hre Klub Keno NÁSOBOK hráš, ako už názov napovedá, s násobkami. Táto doplnková hra ti síce zdvojnásobí cenu tiketu, ale zároveň ti dá možnosť vyhrať násobok výhry. V prípade, že sa rozhodneš hru hrať, a vyhráš akúkoľvek výhru, tá výhra sa vynásobí číslom, ktoré bude vyžrebované spolu s hernými číslami. Čísla, ktoré sa žrebujú pre túto doplnkovú hru sú 10, 5, 3, 2 a 1. Znamená to, že môžeš vyhrať násobok, dvojnásobok, trojnásobok, päťnásobok alebo až desaťnásobok výhry, ktorú vyhráš so svojimi číslami.

Účasť v doplnkovej hre je ľubovoľná a na tikete musíš na účasť zaškrtnúť odpovedajúce políčko.

Ako prebieha žrebovanie výsledkov lotérie Klub Keno NÁSOBOK?

Žrebovanie lotérie Klub Keno prebieha pomocou certifikovaných osudí. Počas žrebovania sa spustí osudie, v ktorom je uložených 80 čísel (od 1 do 80) a počas žrebovania je z nej postupne ťahaných 20 výherných čísel. Celé žrebovanie je natáčané a záznam je následne dostupný na stránke e-Klubu Keno, nájdeš všetky ten deň ťahané čísla. (Odkaz nájdeš tu.)

Ako a kde si staviť Klub Keno?

Ak si chceš v lotérii Klub Keno staviť, na výber máš z viacerých možností. Pre lepší prehľad sme pre teba pripravili návody na jednotlivé varianty.

Staviť môžeš hneď dvomi spôsobmi:

 • osobne na niektorom z predajných miest s terminálom spoločnosti Tipos
 • cez internet na webových stránkach Tipos

Ako si staviť Klub Keno osobne?

Papierový tiket môžeš staviť na ľubovoľnej pobočke s terminálom spoločnosti Tipos. Väčšinou ide o trafiky, čerpacie stanice, pošty a predajne s terminálom Tiposu. Akonáhle zaplatíš stávku, obdržíš od obsluhy účtenku, ktorá je zároveň tvojím potvrdením o stávke.

Ako nájdeš predajňu s terminálom? Je to jednoduché. Prakticky v každom meste nájdeš kamenný obchod označený logom Tipos. Tam si potom môžeš staviť. Vezmeš si papierový tiket, vyplň ho podľa návodu na našom webe alebo postupu na zadnej strane tiketu a odovzdaj obsluhe. Tikety sú na pobočke voľne dostupné, zdarma k dispozícii a vyplniť ich je naozaj jednoduché. Tak poďme na to!

 • Navštív akékoľvek predajné miesto

  Ako sme si už povedali, predajné miesta sa nachádzajú v trafikách, na benzínových staniciach, na poštách, možností je mnoho. Navštívte to, čo máš najbližšie alebo to, ktoré máš najradšej a vezmi si tiket.

 • Vybert si svoje šťastné čísla

  Tiket, ktorý si vezmeš obsahuje 4 hracie polia, v ktorých je vypísaných 80 čísel, od 1 do 80.
  Pomocou krížika si v každom poli vyber svojich 1 – 7 čísel, ktoré v danom stĺpci označíš. Môžeš takto vyplniť iba jeden stĺpec alebo tiež všetky 4. Do výslednej ceny ti budú započítané iba stavené stĺpce.

  Ak nemáš svoje šťastné čísla alebo skrátka nechceš tipovať sám, zvoľ si možnosť náhodného tipu. Jednoducho to povedz obsluhe a počítačový algoritmus ti následne vyberie náhodnú sadu čísel. Šance na výhru pri takejto stávke zostávajú rovnaké.

 • Zvoľ si výšku stávky

  Môžeš sa rozhodnúť, koľko chceš staviť eur na každé vyplnené hracie pole. Minimálna hodnota stávky začína na 0,40 € a maximálne si na jednotlivé hracie pole môžeš staviť až 2,40 €.

 • Chceš hrať Klub Keno NÁSOBOK?

  Ak chceš hrať doplnkovú hru Klub Keno NÁSOBOK, budeš musieť na tvojom tikete zaškrtnúť políčko „Stávka na Klub Keno NÁSOBOK“.

 • Rozhodni sa o predplatnom

  Ako sme si povedali vyššie, jednu stávku môžeš uzavrieť na viac žrebovaní. Znamená to, že so stávkou, ktorú uzavrieš raz, môžeš vyhrať aj niekoľkokrát. Každé žrebovanie však, samozrejme, navyšuje cenu tvojej stávky.

 • Odovzdaj tiket obsluhe a zaplať

  Starostlivo vyplnený tiket lotérie Klub Keno si pre istotu prekontroluj, odovzdaj obsluhe terminálu a po zaplatení ti obsluha odovzdá potvrdenie o stávke. Tento doklad si starostlivo uschovaj, aby si sa ním preukázal v prípade výhry.

Ako si staviť Klub Keno online na webe Tiposu?

Ak chceš poznať ten najjednoduchší spôsob, ako si dnes staviť, rozhodne to je stávkovanie online. Nezáleží na tom či chceš staviť Loto, Klub Keno, Keno 10 alebo inú lotériu. Pohodlne sa usaď doma na pohovku, otvor počítač a bez starostí (ako napríklad či má trafika otvorené) si pohodlne podaj stávku. Podať stávku môžeš každý deň v týždni 24 hodín denne.

Jediné čo pre to, aby si si mohol staviť Keno 10 online musíš urobiť, je registrácia na webe Tipos. Starostlivo prejdi celým procesom registrácie, doložením svojho občianskeho preukazu a over svoju totožnosť (online formou alebo na niektorej pobočke Tipos) a nahraj peniaze na svoj herný účet. Akonáhle budeš mať hotovo, už ti nič nebráni k tomu začať.

Aby si mohol stávkovať na webe Tipos, tvoj účet musí byť overený (overenie totožnosti podľa občianskeho preukazu) a musíš na ňom mať nahraté peniaze.

 • Prihlás sa na svoj herný účet

  Najprv sa prihlás do svojho herného účtu. Vyhľadaj lotériu e-Klub Keno a klikni na ňu.

 • Vyber si koľko čísel si chceš staviť

  Máš na výber medzi číslami 1 – 7, ktoré si následne stavíš v každom hracom poli. To, pre koľko čísel sa rozhodneš je iba na tebe.

  Počet čísel, ktoré si si vybral si budeš môcť vybrať z 80 čísel (1-80) v každom hracom poli.

  Výber volených čísel v lotérii Klub Keno.

 • Urči si, koľko si na jednotlivé hracie pole chceš staviť

  V lotérii Klub Keno sa sám rozhodneš o výške stávky. Pri stávke online si môžeš určiť od minimálneho vkladu, ktorý činí  0,30 €, až po maximálnu možnú stávku, ktorá je v prípade online stávky 1,80 €.

  Voľba výšky stávky v lotérii Klub Keno.

 • Zvoľ počet žrebovaní, na ktoré chceš staviť

  Väčšinu lotérií môžeš staviť až na 12 žrebovaní. Pri online tikete e-Klubu Keno však môžeš jednu stávku uzavrieť až na šesťdesiat žrebovaní. Znamená to teda, že si stavíš rovnaký tiket na ten počet žrebovaní, ktorý si vyberieš (1 – 60), nebudeš teda musieť znovu podať alebo kontrolovať, či máš stavené.

  Každé žrebovanie však navyšuje cenu tiketu.

  Výber počtu žrebovaní v lotérií Klub Keno.

 • Vyplň svoje šťastné čísla

  Toľko čísel (1 – 7), koľko si si zvolil v prvej časti tiketu, si teraz budeš musieť vybrať z ponúkaných čísel na hracom poli. Na každom hracom poli nájdeš čísla 1 – 80. V rámci tohto online tiketu môžeš maximálne staviť 2 hracie polia.

  Príklad: Ak si si ako počet čísel na stavenie vybral päť čísel, v tejto fáze tiketu si budeš vyberať 5 čísel z množiny čísel 1 – 80. Napr. 4, 13, 25, 73, 75, ak si čísla nebudeš chcieť vyberať sám, neváhaj kliknúť na tlačidlo „NÁHODNÝ TIP“, ktoré ich vyberie za tebe. Ak by sa ti vybrané čísla nepáčili, môžeš si ich ručne doladiť.

  Hracie pole lotérie Klub Keno.

 • Odošli tiket

  Ak si so svojím tiketom spokojný, neostáva nič iné, len ho odoslať. Online tiket e-Klubu Keno, ti ponúkne ešte rekapituláciu údajov, kde budeš môcť prekontrolovať ich  správnosť a overiť si, že tiket vyzerá presne tak, ako ho chceš uzavrieť.

  Odošlite tiket.

Ako vyzdvihnúť výhru v lotérií Loto?

Mal si šťastný tip a vyhral si? Gratulujeme! Pomôžeme ti zorientovať sa v tom, ako si výhru môžeš vybrať. Možností je viac a závisí na tom, kde si uzavrel stávku – na jednom z terminálov Tipos alebo za pomoci internetu či SMS.

Výhra skrz SMS stávky do 1 000 €

Ak si nie si istý či si vyhral, stačí odoslať SMS s textom VYHRA na číslo 3333. Spätná SMS ťa informuje, či je ku ktorejkoľvek tebou podanej stávke evidovaná výhra, a v akej hodnote. Overenie výhry znamená zároveň pokyn na prevod výhry na bankový účet, registrovaný k telefónnemu číslu.

Registráciu bankového účtu k telefónnemu číslu je potrebné uskutočniť odoslaním SMS s textom vo formáte UCET + vaše číslo účtu v IBAN tvare (príklad: UCET SK1521624878648213541259) na číslo 3333. Po registrácii ti bude doručená potvrdzujúca SMS o úspešnom zázname tvojho čísla účtu. Číslo účtu je možné kedykoľvek zmeniť obdobným spôsobom.

Výhra cez SMS stávky nad 1 000 €

Ak tvoja výhra presiahla limit 1 000 € nie je možné ju zaslať na účet pomocou SMS (viď. vyššie). Takúto výhru si môžeš uplatniť iba v sídle spoločnosti Tipos v Bratislave, na Brečtanovej 1, každý pracovný deň v čase od 8:00 do 15:00.

Výhra online

Pre online stávky platí, že sa ti výhra automaticky pripíše na tvoj hráčsky účet. Odtiaľ potom záleží na tebe, či si ju necháš preposlať na svoj bankový účet alebo sa rozhodneš vybrať si ju v hotovosti. V prípade výberu v hotovosti platia rovnaké pravidlá, ktoré nájdeš nižšie pre výber výhier z fyzických stávok – papierových tiketov.

Výhra z fyzického tiketu do 35 €

Výhru do 35 € si môžeš nechať vyplatiť prakticky kdekoľvek na predajnom mieste s terminálom Tipos. Mapu s predajnými miestami nájdeš tu.

Výhra z fyzického tiketu do 5 000 €

Výhru do 5 000 € si môžeš vyzdvihnúť na ktoromkoľvek predajnom mieste, pokiaľ má danú finančnú hotovosť k dispozícii. Na mape predajných miest vidíš najbližšie predajné miesto aj maximálnu možnú výhru, ktorú sú schopní vyplatiť.

Výhra z fyzického tiketu nad 5 000 €

Ak si vyhral viac ako 5 000 € tak gratulujeme! Avšak túto výhru si nemôžeš vybrať v hotovosti, jediná možná cesta, ako si danú výhru nechať vyplatiť je ísť osobne do sídla Tiposu v Bratislave, na Brečtanovej 1, každý pracovný deň čase od 8:00 do 15:00.

V sídle tvoj tiket overia a následne ti vyplatia výhru. Ak pochádzaš z ďaleka, môžeš využiť jedno z regionálnych stredísk spoločnosti Tipos.

Regionálne strediská spoločnosti Tipos nájdeš na adresách: 

 • RS Nitra, Jakuba Haška 1, 949 01 Nitra
 • RS Banská Bystrica, Lúčičky 20, 974 09 Banská Bystrica
 • RS Žilina, Tomáša Ružičku 8500/23, 010 01 Žilina
 • RS Košice, Business Center Moldavská a.s., Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice

 

Aktuálny jackpot
98 000 000  € (Výnimočne sa hrá o vecné ceny)
Aktuálny jackpot
5 000 000  €
Aktuálny jackpot
500 000  €
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Detail lotérie Klub Keno

Klub Keno

Myslím si, že lotéria Klub Keno od Tipos je skvelá voľba pre tých, ktorí majú radi rýchlu akciu, keďže sa žrebuje každé 4 minúty. Páči sa mi, ako môžem mať počas jedného dňa viac príležitostí na výhru. Je pravda, že maximálna výhra 72 000 € nie je tak atraktívna ako v iných lotériách, ale oceňujem vyššiu pravdepodobnosť výhry, čo dodáva pocit, že mám reálnejšiu šancu na úspech. Čerešničkou na torte je doplnková hra Klub Keno NÁSOBOK, ktorá mi umožňuje znásobiť akúkoľvek výhru až desaťkrát, čo môže byť vzrušujúce. Suma sumárum, Klub Keno považujem za zábavnú a príjemnú alternatívu k tradičným lotériám.

Klady
 • Žrebovanie každé 4 minúty
 • Stávky už od 0,40 €
 • Najrýchlejšia lotéria na Slovensku
Zápory
 • Jackpoty "iba" do výšky 72 000 €
Naše hodnotenie lotérie
80/100
Prevádzkovateľ
Pravidlá
Vyberáš 1 - 7 čísel z 80 možných
Žrebovanie
Každé 4 minúty
Cena
0,40 €
Aktuálny jackpot
72 000  €
Najvyšší možný jackpot
72 000  €
Pravdepodobnosť výhry jackpotu
1:40 979
Možnosť hrať online
Uzávierka stávok
Každé 4 minuty

Často kladené dotazy k lotérii Klub Keno

 • 1️⃣ Kedy sa žrebuje lotéria Klub Keno?

  Klub Keno sa žrebuje každé 4 minúty, vďaka tomu je najrýchlejšia lotéria na Slovensku.

 • 2️⃣ Koľko stojí tiket do lotérie Klub Keno?

  Cena tiketu do tejto lotérie sa odvíja od niekoľkých faktorov. Záleží na tom, koľko stĺpcov si stavíš, akú stávku na jednotlivé stĺpce uzavrieš a na koľko žrebovaní si tiket praješ uzavrieť. Počiatočná cena tiketu je 0,40 €.

 • 3️⃣ Ako staviť lotériu Klub Keno?

  Lotériu Klub Keno si môžeš staviť hneď niekoľkými spôsobmi. Prvý spôsob je pomocou papierového tiketu, ten zoženieš skoro v každej trafike, na poštách, čerpacích staniciach a v mnohých ďalších obchodoch. Ďalším spôsobom je online, cez web lotérie Tipos.

  Podrobný postup, ako si staviť nájdeš na našom webe.

 • 4️⃣ Do kedy si môžeš staviť v lotérii Klub Keno?

  Žrebovanie prebieha každé 4 minúty, takže ak nestihneš jedno žrebovanie, uzavrie sa vaša stávka na to nasledujúce.

Ohodnoť túto lotériu

80% · Počet hlasujúcich: 2
Ďakujeme za váš hlas!

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Novinky o Klubu Keno