Menu
207 Free spinov za registráciu

Kajotwin - recenzia, bonusy a odmeny

Kajotwin
Najlepší vstupný bonus
207 Free spinov za registráciu
Bonusy a promoakcie
90 %
90 %
Bezpečnosť
90 %
90 %
Užívateľská podpora
90 %
90 %
Ponuka hier
90 %
90 %
Vklady a výbery
80 %
80 %
Typy hier v kasíne:
Automaty Automaty

Klady

 • FREE SPINY zdarma
 • Rôzne turnaje
 • Rôzne jackpoty
 • Časté promo akcie
 • Prepracované hracie stroje

Zápory

 • Neponúka bonus bez nutnosti vkladu
 • Má nižší výber hracích automatov oproti iným online kasínam
 • Neponúka kartové hry, ako je blackjack či populárna ruleta
 • Neponúka promo kód pre získanie ďalších výhod
 • Má live chat podporu, ktorá nie je dostupná 24/7
Licencia
Áno
Najlepší bonus
207 Free spinov za registráciu (Viac busov)
Bonusy v hodnote až
781  €
Hodnotenie redakcie
88%
Zobraziť detailné zhrnutie kasína

Vstupné bonusy Kajotwin

Hodnotenie
94%

Ako hodnotíme bonusy?

Celkové hodnotenie bonusov je určené na základe viac faktorov: výška bonusu, hodnotenie spoločnosti, jednoduchosti získania, hodnotenie hráčov a podmienky získania bonusu.

Celková výška bonusu
90 %
Jednoduchosť získania
94 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnotíme bonusy?

Celkové hodnotenie bonusov je určené na základe viac faktorov: výška bonusu, hodnotenie spoločnosti, jednoduchosti získania, hodnotenie hráčov a podmienky získania bonusu.

Celková výška bonusu
80 %
Jednoduchosť získania
90 %
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

O čom budeme v tejto recenzii písať?

Kajotwin je novou generáciou kasín, ktoré uživateľom prinášajú viaceré výhody, príjemné a jednoduché prostredie no aj tím profesionálnej zákazníckej podpory, ktorý je ochotný hráčom pomôcť s čímkoľvek, čo sa týka kasína. Zatiaľ sa kasíno sústreďuje primárne na herné automaty, vďaka ktorým prosperuje a vie tak vytvárať ďalšie príležitosti, pre svojich fanúšikov. Kasíno ponúka tiež milý a lukratívny vstupný bonus, ktorý si získa srdce nie jedného hráča. Povieme si tiež všetky veci súvisiace s nastavovaním účtu, ukážeme si jednotlivé hry a prevedieme ťa cez jednotlivé sekcie kasína, aby si mal o všetko prehľad a vedel si si všetko vyskúšať na vlastnej koži!

O spoločnosti

Skvelé kasíno Kajotwin spadá pod firmu so sídlom na Slovensku, konkrétne v Bratislave, v Ružinove, pričom firma sa volá K-BET 7, s.r.o. a spadá pod ňu kompletne celé kasíno. Firma existuje už od roku 2016 a má perfektne prístupnú celú svoju históriu, pričom kasíno vzniklo len pred nedávnom, no už si tak či onak získalo veľký počet svojich priaznivcov.

Kajotwin recenzia hlavna stranka

Aké hry toto kasíno ponúka?

Ako sme si už spomenuli, CORE biznisom kasína, sú hracie automaty, pričom kasíno stále aktívne pracuje na rozširovaní svojho portfólia, nech vie hráčom ponúknuť každým dňom viac a viac!

Hracie automaty

Tých tu nájdeš naozaj požehnané množstvo, pričom o témy a ich rôznorodosť sa tiež báť nemusíš, lebo je ich naozaj veľa. Naviac do kasína dodávajú svoje špičkové kúsky, tie najlepšie vývojárske spoločnosti na našom, aj zahraničnom trhu, čo zabezpečuje krásnu diverzitu v štýloch jednotlivých automatoch, ale aj v percentuálnych šanciach na výhru, počtu valcov či výherných línií u jednotlivých automatov.

Kajotwin hry

Má kasíno Kajotwin mobilnú aplikáciu?

Kasíno zatiaľ ponúka len prepracovanú a skvelo optimalizovanú verziu svojej webovej stránky, no zatiaľ žiaľ aplikáciu neponúka, no veríme, že aj tento drobný nedostatok sa časom vylepší a napraví!

Mobilný web

Kajotwin má pripravený mobilný web, ktorý je optimalizovaný pre mobilné zariadenia so systémami Android alebo iOS. Tento mobilný web ponúka všetky funkcie a hry, ktoré nájdeš na desktopovej verzii, ale s prispôsobenou grafikou a ovládaním. Je veľkou výhodou, že aj ak nemá kasíno zatiaľ svoju aplikáciu, tak ich web je plne prispôsobiteľný rôznych zariadeniam, ktoré vieš pri hraní využiť, ako napríklad mobilné telefóny či tablety!

Zástupca na ploche

Ak chceš mať ešte jednoduchší prístup ku kasíno na svojom mobile, môžeš si pridať zástupcu na ploche. Stačí jedno kliknutie a kasíno sa otvorí. Zástupca na ploche je skratka, ktorá ťa okamžite presmeruje na mobilný web kasína a my si teraz ukážeme krok za krokom, ako na to.

Pre Android

 1. Prejdi na stránku kasína Kajotwin v mobile v tvojom prehliadači – Google Chrome, Edge, Firefox
 2. Klikni na tri bodky v pravom hornom rohu stránky
 3. Vyber možnosť – Pridať na plochu
 4. Otvor stránku on-line kasína Kajotwin z tvojej plochy
 5. Hotovo! Jednoduché, čo povieš?

Pre iOS

 1. Prejdi na stránku kasína Kajotwin v mobile v tvojom prehliadači – Google Chrome, Edge, Safari
 2. Klikni na tri bodky v pravom hornom rohu stránky
 3. Vyber možnosť – Pridať na plochu
 4. Otvor stránku on-line kasína Kajotwin z tvojej plochy
 5. Hotovo! Toto bolo opäť jednoduché, no nie?

Prihlásenie a registrácia

Pred tým, ako začneš hrať hry v kasíne, tak musíš mať svoj hráčsky účet. Ak už máš účet, stačí sa prihlásiť pomocou svojho mena a hesla, no pre prípad, ak ešte účet nemáš, nevadí! Môžeš sa jednoducho zaregistrovať pomocou registračného formulára. Registračný proces ti zaberie len pár minút a po jeho dokončení budeš musieť overiť svoju totožnosť nahratím dvoch osobných dokladov. Po úspešne overenej totožnosti budeš môcť hrať o skutočné peniaze a využívať bonusy. Celý proces ako na to, ukazujeme nižšie v podrobnom návode.

Kajotwin hry

Tip 1: Nauč sa dôkladne spoznávať hry!

Keďže sa pripravuješ na zábavné hranie v kasíno, je dôležité mať čo najlepší prehľad o hre a pochopiť jej pravidlá. Pred začatím hry sa pokús preskúmať jednotlivé hry a získaj si všetky potrebné informácie. Preštuduj si tipy a stratégie skúsených hráčov, ktoré ti pomôžu zdokonaliť tvoje hráčske inštinkty a schopnosti.

Kto tvorí a poskytuje hry v kasíne?

Ešte pred tým, než sa pustíš do super hier v tomto kasíne, je dôležité si povedať, kto ich tvorí a poskytuje, máme tu dohromady päť firiem a herných štúdií, ktoré tu dodávajú svoje majstrovské kúsky, o ktorých si povieme ešte o pár odstavcov nižšie.

Kajot Games

Skvelé kúsky a zaujímavé témy, presne o tom môžeme hovoriť, ak sa rozprávame o veľkej firme Kajot Games, ktorá medzinárodne zabáva tisíce vášnivých hráčov svojimi skvelými strojmi, ktoré sa vyznačujú nielen skvelou grafikou, ale najmä pokrokovými funkciami!

e-Gaming

Charakteristická grafika a perfektný dizajn skombinovaný so zábavou, jop, toto je e-gaming! Skvelé štúdio ktoré má taktiež medzinárodné pôsobenie a zabáva denne tisícky hráčov. Od jednoduchých ovocných tém až po prepracované tematické bloky sa dostávame k záveru, že ide o firmu, ktorá vie čo robí a vďaka tomu má na svojom konte už viac ako 100 známych titulov!

Kajotwin hry od firmy egaming

Adell

Tento výrobca a dodávateľ hier tiež prispieva k bohatému hernému zážitku v kasíne Kajotwin. Špecializuje sa na výherné automaty, ktoré sú plné zábavy, atraktívnej grafiky a rôznych funkcií. Vo všeobecnosti ide o skvelú firmu, ktorá sa vo vývoji hier orientuje už slušné roky, takže kvalitu a zábavu vie zaručiť!

Synot Games

Štúdio nevyrába len stroje s úžasnou grafikou, vyrába kompletné pôžitky! Vytvára to, čo je na hrách najlepšie, celkové feelingy z toho, ako hry vnímaš a aj to, ako sa pri nich cítiš. Táto firma si na takýchto aspektoch dáva záležať a hry od nej, treba jednoznačne skúsiť.

CT Interactive

Tento gigant má svoje hry už vo viac, ako v 1500 kasínach po celom svete, firma sa špecializuje na vývoj skvelých a graficky pokrokových hracích automatov, ktoré ťa nenechajú na suchu! Má za sebou viac ako dve stovky úspešných herných titulov, pričom na trhu pôsobí už od roku 2012, čo je už viac ako 10 rokov, kedy nadpriemerne uspokojuje a zabáva státisíce, ak nie milióny svojich hráčov!

Hry od Kajot Games

Skvelé kúsky a zaujímavé témy, presne o tom môžeme hovoriť, ak sa rozprávame o veľkej firme Kajot Games, ktorá medzinárodne zabáva tisíce vášnivých hráčov svojimi skvelými strojmi, ktoré sa vyznačujú nielen skvelou grafikou, ale najmä pokrokovými funkciami!

Kajotwin kajot games

Super Joker 40

Retro mašina. ktorá sa veru nezdá! Ide o perfektnú päťvalcovú strojáreň, ktorá má až neuveriteľných 40 výherných línií, ktoré ťa budú pravidelne ohromovať svojimi výhrami, ktoré fakt stoja za to! Symboly, tak čo sa symbolov týka, narazíš tu najmä na staré dobré, ale aj tak stále čerstvé a šťavnaté ovocie, ktoré ti osladí a sem tam aj riadne prekyselí život! Mašina sa nám páči a ak si milovníkom ovocia, zábavu tu na 100% nájdeš!

Turbo 27

Futuristické ovocie, aspoň tak tento automat voláme my! Má síce len tri valce no až 29 skvelých a výherných línií! Čo je za nás bombové, lebo ti to zvyšuje šancu nielen na výhru ale aj na non-stop zábavu! V mašine stretneš rôzne symboly, cez ovocie ako červené hrozno, po pomaranče alebo čerešne či slivky, no narazíš tu aj na lahodné zvončeky či na pôvabné sedmičky alebo krásne znaky dolárov. Zábavu si tu užiješ, to je jasné na 100% a nebáli by sme sa toho využiť!

Turbo 27 Kajotwin hra

Happy Diamonds

Buď rovnako šťastný, ako tieto krásne diamantíky, lebo tvoja výhry sa blíži a táto úžasná hra ti s tým veľmi rada pomôže! Automat má až štyri valce, kde padajú jackpoty jeden za druhým, máš tu krásne a do jemna brúsené diamanty a rôzne iné drahokamy, ktoré ťa viac než len ohúria. Hra je určená pre milovníkov bohatstva, lebo faktom je, že táto mašina naozaj bohatstvo prináša, tak prečo by si neskúsil šťastie?

Hry od e-gaming

Český gigant, ktorý vyrába jedny z najlepších kúskov v hazardnom priemysle v Európe. Na svojom konte má už vyše 100 skvelých titulov a hry od tejto firmy spoznáš na prvý pohľad, charakteristická grafika, špeciálne funkcie a kvalitne spracované zvuky. Firma pôsobí už od roku 2005 a za tú dobu ušla už riadny kus cesty. jednoznačne odporúčame hry of tohto štúdia vyskúšať!

Kajotwin egaming hry

Multi Play 81

BARY, šťavou naplnené ovocie no aj zaujímavé sedmičky a krásna grafika so skvelými zvukmi. Toto je charakteristické pre toto štvorvalcové monštrum, ktoré má v sebe zakombinovaných až 81 výherných línií, čo je totálna pecka! Sme veľmi nadšení, čo sa tejto hry týka, lebo nám reálne dala ešte lepší pocit z hry, než sme pôvodne čakali a čo sa počíta, restro štýl tohto stroja nás totálne dostal a preto túto hru jednoznačne odporúčame!

After Dark

Dávaj si fakt riadny pozor! Noc prichádza a ak sa bojíš, tak sa radšej schovaj, no ak nie, tak sa postav tomuto hernému monštru a rozsekaj každého, koho len môžeš, aby si si odniesol poriadnu výhru, ktorú v sebe tento stroj ukrýva a že je fakt veľká! Lucife, prekliate mačky ale aj naozaj čudné býky v kombinácii s číslami a sedmičkami, ktoré vyzerajú, akoby vstali z mŕtvych, jedno musíme povedať, ak zbožňuješ hororovú tematiku, túto hru si zamiluješ.

Kajotwin after dark hororova hra

Big Show

A sme znovu tu, luxusný klub kde sa odvážia len tí najsmelší! Okrem lahodného, lákavého a dužinatého ovocia tu nájdeš aj krásne symboly tanečníc, ktoré sú najvyššími symbolmi a ak si vytočíš ich srdcia, ver nám, neoľutuješ! Hra má síce len tri valce no viac než dosť výherných kombinácii a výhry k nám prúdili v podstate stále, za čo sme boli veľmi radi a veľmi nás nadchol pocit, že táto hra, ťa nikdy nesklame!

Hry od firmy Adel

Tento výrobca a dodávateľ hier tiež prispieva k bohatému hernému zážitku v kasíne Kajotwin. Špecializuje sa na výherné automaty, ktoré sú plné zábavy, atraktívnej grafiky a rôznych funkcií. Vo všeobecnosti ide o skvelú firmu, ktorá sa vo vývoji hier orientuje už slušné roky, takže kvalitu a zábavu vie zaručiť!

Kajotwin adel hry

Fruit Joker

Štyri jednoduché valce a ešte jednoduchší štýl hry. Grafika v tomto automate ti môže prísť pomerne jednoduchá a to je faktom, za nás by sme možno ocenili viac efektov, avšak čo sa rozlíšenia týka, tak je na tom hra naozaj dobre. Témou tejto mašiny je ovocie, ktoré je krásne vykreslené a nájdeš ho tu v rôznych druhov, ako napríklad jablká, kiwi, slivky či hrozno. Krásnym symbolom je tiež symbol jokera, ktorí ti roztočí riadnu výhru!🍒🍋🍊🍉

Cocktail 81

Poprosíme dva s ľadom, citrónovou šťavou a dávkou WILDOV! Štvorvalcový drvič ladu a tvorca skvelých ovocných drení, takto by sa dal opísať tento ľadovo-ovocný automat, ktorý ťa zaskočí svojím chladom, ale aj cez to všetko, tak príjemným osviežením v podobe ľadovo-chladnej limonády! Ide o klasický ovocný automat s 81 výhernými líniami, ktoré prinesú výhru jednoducho každému. My sme hru hrali a musíme povedať, že výhry nás doslova prenasledovali, čomu sme sami nevedeli uveriť, ale faktom je, že je to tak!

Kajotwin coocktail 81

Crazy Spin

Toto bude šialená jazda, tak sa pripútaj a radšej sa drž! Päťvalcová mašina, ktoré okrem krásneho ovocia ukrýva aj niečo viac, slivky a citrusy tiež kombinujú špeciálne symboly, ktoré nosia hlavnú výhru a tými sú rovno celé tehly zlata a za nimi celý rad krásnych, rôznorodo farebných bankoviek! Ak aj ty budeš mať šťastie rovnako veľké, ako sme mali my, je šanca, že sa budeš vytešovať z gigantických výhier!🚗

Tip 2: Vyhraď si rozumný rozpočet!

Bez ohľadu na to, či sa považuješ za začiatočníka alebo skúseného hráča, stanovenie si rozumného rozpočtu je kľúčové. Urči si sumu, ktorú si pripravený stratiť bez toho, aby to ovplyvnilo tvoju finančnú stabilitu alebo tvoje bežné výdavky. Vždy hraj s peniazmi, ktoré si môžeš dovoliť stratiť, a nedávaj viac, než si stanovil/stanovila. Týmto spôsobom si udržíš svoje hranie v zábavnom duchu a zabrániš prílišnému hazardu.

Hry od Synot Games

Grafika na úplne inom levely a tie funkcie, no lahôdka, Synot Games je medzinárodným vývojárom a dodávateľom hracích automatov, ktoré ti vyrazia dych a to doslova. Na týchto mašinách si budeš chcieť zahrať hry a my ti ukážeme aké sú!

Kajotwin synot hry

Respin Joker

Tri valce znamenajú trojnásobne viacej zábavy, čo povieš? Samé ovocie, úprimne, mašiny s témou ovocia sa nám veľmi páčia, no vždy sa snažíme voliť tie najlepšie stroje, ktoré si musíš vyskúšať aj ty, na NAŠE ODPORÚČANIE! Rovnako, ako aj odporúčame túto mašinu, ktorá ťa v mnohom prekvapí a teraz sa rozprávame najmä o výhrach. V tejto hre narazíš na najrôznejšie symboly ovocia, od melónov a citrónov, cez zvončeky a výherných JOKEROV až po hrozno a pomaranče, ak zbožňuješ ovocie, si opäť na správnom mieste, ktoré sa naozaj vyplatí okúsiť!🍇🍋🍒😃

Fruit Awards

Toto je správne, konečne luxusná hra, ktorá nás zatiaľ nadchla najviac zo všetkých? O čom sa rozprávame? Ide o Fruit Awards, kde sa dávajú ocenenia tým najsladším a najlepším kúskom z druhov ovocia, či už sa bavíme o šťavnatom hrozne, ohromných melónoch alebo sladučkých pomarančoch, nájdeš tu aj nominantov ako WILD symboly či ohromné sedmičky alebo rovno aj samotných BAROV! Nemusíš sa báť, že by si sa nudil, mašina má až štyri valce a až 81 výherných línií, čo je viac než dosť!🍎🍐🍊🍉😃

Kajotwin fruit awards hra

Hell Bars

Priprav si niečo poriadne na schladenie. lebo tu bude dnes poriadne teplo. Tento trojvalcový automat ťa totiž zavedie až do samotných pekiel. Predstav si však, že máš šancu na únik, avšak musíš vyhrať toľko peňazí, koľko sám zvládneš pobrať! Šťavnaté a krásne ovocie ti s tým len pomôže. Táto hra ťa isto zaujme, lebo okrem krásnej grafiky a špičkových zvukov, ponúka aj úžasnú atmosféru, ktorá ti nedá vydýchnuť, tak na čo čakáš, hra čaká presne na teba!🔥

Hry od CT Interactive

Tento gigant má svoje hry už vo viac, ako v 1500 kasínach po celom svete, firma sa špecializuje na vývoj skvelých a graficky pokrokových hracích automatov, ktoré ťa nenechajú na suchu! Má za sebou viac ako dve stovky úspešných herných titulov, pričom na trhu pôsobí už od roku 2012, čo je už viac ako 10 rokov, kedy nadpriemerne uspokojuje a zabáva státisíce, ak nie milióny svojich hráčov!

Kajotwin ct interactive

Pick the Pig

Znovu krásny automat, ktorý má milú tému. Cieľom je získať čo najviac symbolom prasiatka, aby si si vytočil riadny BONUS, čo sa za ním skrýva? To musíš zistiť sám, je to totiž veľké tajomstvo! Celkovo tematika automatu je ovocná s množstvom krásneho ovocia, ktoré ti vie tiež slušne naplniť tvoju peňaženku či rovno celé vrecká! Hra má veľmi pôsobivú grafiku a ponúka stávky už od piatich centov, čiže vyskúšať sa ju pre šancu ohromnej výhry jednoznačne vyplatí! Tak len smelo do toho! Dáš to!🐷

Lucky Clover

Tak táto hra je šťastie samo o sebe, ako isto veľmi dobre vieš, symbolom šťastia je zelený štvorlístok, ktorý, ak ho nosíš stále pri sebe, ti bude nosiť šťastie rovno za tvojím chrbtom! Pričom táto mašina ti ponúka päť valcov a päť výherných línií, spravidla, čím viac točíš, tým vyššiu šancu na výhru máš. Tak ti radíme, to dobre a ono bude naozaj dobre! Celkovo ťa hra očarí svojimi krásnymi symbolmi a tiež tematikou, ovocie jednoducho nepustí, preto za nás má tento automat vysokú šancu stať sa topkou v celom kasíne!🍀

Kajotwin lucky clover

Big Joker

Ovocie, ovocie a všade len samé ovocie, rovnako ako predošlé hry, aj táto mašina má tému ovocia, ktoré je znovu graficky neuveriteľne krásne prepracované a ponúka ti krásne WILD symboly v podobe JOKEROV, ktorí ti budú nosiť vrecia bohatstva, ak si ich dostatočne povoláš na správne miesta na valcoch tvojej mašiny!🍒 Hra má príjemnú zeleno-tmavú atmosféru, ktorá ťa nadchne. Za nás hru hodnotíme veľmi pozitívne a to 10/10!

Bonusy v kasíne Kajotwin

Kajotwin, na to že je pomerne mladým kasínom, tak cez to všetko ponúka slušné bonusy do začiatku, čo poteší nie jedného hráča a ako sa vraví, človek nikdy nevie, či práve jeho FREE SPIN, mu neprinesie cestu k večnej a ohromnej slobode.💰

Kasino Kajotwin bonusy free spiny zdarma bonus

Aké všetky bonusy tu nájdeš?

Poďme sa na to mrknúť, pekne krok po kroku

Vstupný bonus

777€ a 33 FREE SPINOV, taký je vstupný bonus v rámci kasína Kajotwin, osobne si myslíme, že aj keď sa jedná o pomerne mladé kasíno, tak ide o super štartovný bonus, ktorý ťa nenechá na suchu a vďaka ktorému sa vieš opäť o kúsok priblížiť k vytúženej výhre!

Kajotwin bonusy

Joker bonus

Joker bonus vieš získať ako extra výhru pri hraní automatov od značky Kajot, pričom ako si si už isto všimol, tieto mašiny sú bohaté na JOKEROV, čiže z tohto dôvodu sa netreba obávať, treba len skúsiť šťastie!

Joker bonus je rozdelený na štyri úrovne, pričom je v rôznych výškach a to:

 • bronz
 • silver
 • gold
 • platinum

Je reálne získať tento bonus? Jednoznačne áno, samozrejme opäť tu platí, že čím viac točíš, tým vyššiu šancu na výhru máš!

Free spiny

V Kajotwine sa tvoje vysnívané výhry len tak nestratia. Na výber máš aj free spiny, ktoré ti dávajú možnosť hrať zadarmo na vybraných hracích automatoch. Už len pri samotnej registrácii vieš získať 33 FREE SPINOV, čo je super deal, lebo za FREE SPINY vieš získať aj reálnu odmenu, ktorá ti vie priniesť skutočné a tebou vytúžené bohatstvo!

Tip 3: Vyskúšaj hry v demo verziách!

Veľa online kasín ti ponúka možnosť vyskúšať si hry v demo verziách, čo ti umožní hrať bez rizika finančných strát. Vyskúšaj si tieto hry zdarma a zoznám sa s hernými mechanizmami, pravidlami a bonusmi, ktoré ti tieto hry ponúkajú. Týmto spôsobom si vytvoríš hráčsku stratégiu a získaj si dôveru bez toho, aby si riskoval svoje peniaze.

Platobné metódy v kasíne

Neoddeliteľnou sekciou kasína Double Star sú jednoznačne platobné metódy, keďže práve tie určujú ako si vieš peniaze vložiť na svoj hráčsky účet alebo ako si vybrať svoje tučné výhry.

Pochopiteľne sa každá metóda líši od dĺžky, formy a času potrebného na uskutočnenie transakcie, my sme tieto metódy rozdelili do jednotlivých sekcií, takže si ich môžeš dopodrobna preštudovať.

Kreditné a debetné karty

Spravidla ide o najbezpečnejšiu metódy prevodu prostriedkov na tvoj hráčsky účet. V kasíne môžeš využiť karty Visa či Mastercard. Výhodou tejto metódy je, že je rýchla, bezpečná a pohodlná. Stačí zadať údaje z tvojej karty, potvrdiť platbu a peniaze sa okamžite odošlú na tvoj hráčsky účet. Nevýhodou je, že niektoré banky môžu účtovať poplatky za transakcie v online kasínach alebo blokovať takéto platby z dôvodu bezpečnosti a ochrany spotrebiteľa. Preto je dôležité skontrolovať si podmienky tvojej banky predtým, ako použiješ túto platobnú metódu.

Kajotwin platobne metody kreditne karty

 

Bankové prevody

Poslednou možnosťou, ako vkladať či vyberať peniaze, sú bankové prevody. Ide o tradičné platby medzi bankovými účtami, ktoré môžeš uskutočniť cez internet banking alebo na pobočke tvojej banky. Môžeš tu využiť bankové prevody pomocou údajov kasína a tvojej banky, resp. IBAN čísiel. Výhodou tejto metódy je, že je veľmi spoľahlivá a bezpečná. Nemusíš sa obávať, že by tvoje peniaze zmizli alebo boli zneužité. Navyše ti niektoré bankové prevody umožňujú využiť výhodnejšie kurzy alebo nižšie poplatky. Nevýhodou je, že ide o najpomalšiu metódu zo všetkých. Prevody môžu trvať niekoľko dní, kým sa tvoje peniaze prenesú z tvojej banky do kasína alebo naopak. Preto je táto metóda vhodnejšia pre väčšie sumy alebo pre hráčov, ktorí nemajú inú možnosť.

Zhrnutie

V kasíne Kajotwin máš na výber z rôznych platobných metód, ktoré sa líšia rýchlosťou, bezpečnosťou, poplatkami a ďalšími faktormi. Každá metóda má svoje výhody a nevýhody, a preto je dôležité si ich porovnať a vybrať tú, ktorá ti najviac vyhovuje. Nezabudni si tiež prečítať podmienky a pravidlá kasína týkajúce sa platobných metód, aby si sa vyhol nepríjemným prekvapeniam alebo problémom. Ak máš akékoľvek otázky alebo pochybnosti, neváhaj kontaktovať zákaznícku podporu kasína, ktorá ti ochotne pomôže s čímkoľvek len budeš potrebovať pomôcť!

Zákaznícka podpora

V kasíne Kajotwin je zákaznícka podpora vždy pripravená pomôcť ti s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorú máš. Nech už potrebuješ radu, technickú podporu alebo informácie, tu je niekoľko spôsobov, ako sa s nimi spojiť!

Telefonický kontakt

Ak preferuješ osobný hovor, môžeš zavolať na infolinku + 421 904 671 807. Zoznám sa s príjemnými operátormi, ktorí ochotne vypočujú tvoje otázky a poskytnú ti spoľahlivé odpovede.

Mail

Pre písomný kontakt môžeš použiť e-mailovú adresu [email protected] . Stačí napísať e-mail s popisom svojho problému alebo otázky a zákaznícka podpora sa ti čo najskôr ozve.

Kontaktný formulár

Ak dávaš prednosť jednoduchému vyplneniu formulára, navštív webovú stránku kasína a nájdi sekciu kontakt. Vyplň svoje meno, e-mail a správu do kontaktného formulára a pošli ho. Odpoveď od zákazníckej podpory dorazí do tvojej e-mailovej schránky.

Chat

A nemusíš sa obávať čakať na odpoveď. V kasíne Kajotwin je pre teba k dispozícii aj chatovacia služba. Stačí, ak na domovskej stránke kasína klikneš na tlačidlo „ONLINE PODPORA“ a budeš môcť v reálnom čase komunikovať s členom zákazníckej podpory.

Kajotwin zakaznicka podpora

Kajotwin považujeme za miesto kvality, lebo si tu uvedomujú, že tvoja spokojnosť je na prvom mieste. Preto ponúkajú rôzne spôsoby, ako môžeš kontaktovať ich zákaznícku podporu. Takže neváhaj a obráť sa na nich s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorú máš. Ich profesionálny tím ti radi pomôže!

Tip 4: Vyber si spoľahlivé online kasíno!

Pri výbere online kasína dávaj prednosť spoľahlivým a dôveryhodným platformám. Uisti sa, že dané kasíno je regulované a má platné licencie od dôveryhodných autorít. Tieto licencie zaručujú, že kasíno dodržiava prísne bezpečnostné a správne normy, čím ochraňuje tvoje osobné a tiež finančné údaje.

Sekcia Moje konto

V tejto sekcii máš prístup ku všetkým potrebným údajom, ktoré môžeš ľubovoľne meniť, upravovať či prepisovať. Ovládanie a prístup je jednoduchý, čiže ak ti niečo treba upraviť, šup do Môjho konta a vykonaj všetky potrebné zmeny! Čo všetko vlastne táto sekcia obsahuje?

Kajotwin moj ucet navod

Dokončenie registrácie

V tejto zložke si vieš dokončiť všetky potrebné kroky pre registráciu, to znamená, že si vieš pozrieť čo ešte treba nastaviť, aké údaje je ešte potrebné vyplniť, prípadne aké podklady ešte treba zaslať pre 100% registráciu. Zložka je užitočná a vie ti ukázať tvoj progres pri registrácii.

Vklad peňazí

Toto je zasa rýchloprístup pre vklad tvojich prostriedkov na účet, kde si vieš zvoliť platobnú metódu, napríklad formou prevodu či prostredníctvom platobnej karty a vďaka týmto metódam, si vieš rýchlo a efektívne pridať prostriedky na tvoj účet.

Osobné údaje

V tejto sekcii vieš nájsť všetko súvisiace s tvojím účtom, ako aj tvoje osobné údaje, ktoré si vieš meniť a dopĺňať v závislosti od tvojich potrieb. Podľa nás ide o najdôležitejšiu sekciu, lebo okrem mena, prihlasovacieho mena, hesla, adresy a pod., tu nájdeš v podstate všetko, čo súvisí s tvojimi osobnými údajmi.

História transakcií

Kde, kedy a koľko si platil alebo dostal? V histórii transakcií to nájdeš hneď a nemusíš byť ani jadrový fyzik! V tejto zložke uvidíš všetky svoje pohyby na tvojom hráčskom účte, ako napríklad, koľko prostriedkov si si pridal na účet či koľko si si poslal do banky, veľmi užitočná vec.

Vklad peňazí

Sekcia, ktorá slúži pre vklad tvojich prostriedkov na účet, kde si vieš zvoliť platobnú metódu, napríklad formou prevodu či prostredníctvom platobnej karty a vďaka týmto metódam, si vieš rýchlo a efektívne pridať prostriedky na tvoj účet.

Výber peňazí

Táto ikonka, je na to, aby ti poslúžila pre výber tvojich prostriedkov na tvoj bankový účet, kde si vieš zvoliť platobnú metódu, napríklad formou prevodu a vďaka tejto metóde, si vieš rýchlo a efektívne pridať prostriedky na tvoj účet.

Bonusy

V tejto sekcii máš prístup ku všetkým bonusom, ktoré si vieš aktivovať, prípadne si si ich už aktivoval a chceš si pozrieť čas, ktorý ti zostáva na ich využitie.

Vernostný program

Špeciálny program, kde zbieraš body vždy, keď točíš automaty, čím viac hráš, tým viac bodov máš a vďaka tomu vieš tieto body zameniť za rôzne hodnotné veci!

Herné limity

Veľmi dôležitá sekcia, kde si môžeš nastaviť obmedzenia pre hru, aby si chránil ako seba, svoju rodinu, tak aj svoje osobné financie. čo sa nastavovania týka, tak hneď po úspešnom dokončení registrácie, odporúčame zamieriť priamo do oblasti herných limitov a rozumne si nastaviť všetky potrebné limity!

Správy

Tu uvidíš všetky správy, maily a upozornenia zo strany kasína Kajotwin, aspoň raz týždenne by si si mal túto zložku čeknúť, len pre istotu, či je všetko v poriadku a aké novinky pripravuje kasíne na nasledujúce časové obdobie.

Sken bankového účtu

Tu si vieš priložiť sken tvojho bankového účtu, resp. informácie, prípadne dokument, na ktorom je zreteľne vidno napríklad IBAN tvojho účtu, ktorý si zadával pri registrácii. Tento krok je veľmi podstatný už pri samotnej registrácii a je potrebné ho dokončiť a overiť čo najskôr, aby si si mohol vyberať výhry, ale aj vkladať tvoje finančné prostriedky na tvoj hráčsky účet.

Overenie dokladov

V tomto políčku si vieš nahrať všetky potrebné fotografie, prípadne skeny tvojich dokumentov, ako napríklad sken tvojho občianskeho preukazu, sken tvojej kartičky poistenca prípade vodičského preukazu alebo sken prednej strany tvojho pasu podľa návodu! Toto je základným krokom, ktorý je potrebný splniť pre 100% registráciu a pre overenie tvojej identity, aby kasíno malo na 100% jasno, že si to skutočne ty!

Odhlásenie

Pomocou tohto tlačidla sa vieš odhlásiť zo svojho účtu, čo ti vie zabezpečiť, že sa ti nik nebude hrať s tvojím kontom, ak ho nebudeš mať k dispozícii. Užitočný nástroj!

Čiže takto nejako funguje oddelenie Môj účet, veľmi užitočný nástroj, kde máš k dispozícii všetky potrebné informácie a dokumenty, na správny a bezpečný chod tvojho účtu, samozrejme, ak by si sa dostal do nejakého problému alebo by si si nevedel s niečím rady, jednoznačne kontaktuj podporu, tá ti rada pomôže, nech už ide o čokoľvek!

Turnaje

V kasíne Kajotwin sa môžeš zapojiť do skutočných herných dobrodružstiev prostredníctvom ich vzrušujúcich turnajov. Tu je prehľad tých najpopulárnejších turnajov, ktoré ti ponúkajú zábavu a šancu na veľké výhry:

Kajot Win turnaje

Tieto turnaje sa konajú denne, týždenne alebo mesačne na vybraných hracích automatoch, pričom úlohou je roztočiť valcami a pretočiť čo najviac peňazí na týchto automatoch. Hráči, ktorí sa umiestnia na čele rebríčka, získajú podiel z obrovského prize poolu. Čím vyššie sa umiestniš, tým väčšiu časť zo zisku získaš.

Kajot Win megašou

Exkluzívny turnaj, ktorý sa koná raz ročne v úchvatnom prostredí Prahy. Ak sa zapojíš do Kajot Win turnajov a získaš lístky na megašou, môžeš sa kvalifikovať na túto jedinečnú udalosť. Megašou je miestom, kde sa stretávajú najlepší hráči a súťažia o fenomenálne jackpoty, luxusné ceny a neopakovateľnú zábavu.

Kajotwin kasino recenzia turnaje

V kasíne Kajotwin ti teda nechýba výber z rôznych turnajov, ktoré prinášajú zábavu, vzrušenie a šancu na ohromujúce výhry. Teraz je na tebe, aby si si vybral ten správny turnaj a pripojil sa k súťaži. Ukáž svoje herné schopnosti, prekonaj súperov a získaj si svoje miesto v rebríčku šampiónov. My ti povieme len jedno, TY TO DÁŠ!

Tip 5: Použi bezpečné platobné metódy!

Pri vkladoch a výberoch finančných prostriedkov v online kasíne používaj bezpečné platobné metódy. Venuj pozornosť rôznym možnostiam platby, ako sú kreditné a debetné karty, elektronické peňaženky, bankové prevody a kryptomeny. Vyber si metódu, ktorá ti vyhovuje a zabezpečí tvoje finančné transakcie.

Jackpoty

Toto kasíno je miestom, kde môžeš snívať o veľkých výhrach a neustále hľadať svoje šťastie. Tu je prehľad najvýznamnejších jackpotov, ktoré vieš vytočiť v tomto super kasíne!

Denný jackpot

Ako už názov naznačuje, tak tento jackpot padá náhodne minimálne jeden krát počas dňa. Ak jackpot v ten deň ešte nepadol, je 100 % pravdepodobnosť, že ho niekto vyhrá kľudne aj päť minút pred pól nocou. S pribúdajúcim časom sa zvyšuje pravdepodobnosť, že padne jackpot. Jackpot padá náhodne a jeho výška môže byť každý deň iná. Aktuálnu výšku Denného alebo MEGA Jackpotu môžeš sledovať v reálnom čase na stránkach kasína. Po padnutí jackpotu sa tento jackpot reštartuje a začne opäť stúpať až do nasledovného padnutia! Jednoznačne ide o super jackpot a pamätaj, že čím viac točíš, tým vyššiu šancu na výhru máš!

Mega jackpot

Tento, na rozdiel od Denného jackpotu stúpa do vyššej hodnoty a padá náhodne bez určenia časového obdobia alebo hodnoty, čo je veľmi zaujímavá príležitosť na gigantickú výhru! Môže tak padnúť o týždeň alebo aj o mesiac a jeho hodnota rovnako nie je pevne stanovená a môže dosiahnuť niekoľko tisíc Eur alebo aj milión Eur! Pre hru o MEGA Jackpot sa kvalifikuješ rovnako stávkou v minimálnej hodnote 0,10 Eur alebo viac na online hracích automatoch ľubovoľného typu!

Kajotwin jackpot aktualny jackpot

Tip 6: Udržuj rovnováhu medzi hrou a odpočinkom!

Hranie v kasíne je skvelou formou zábavy, ale je dôležité nájsť rovnováhu medzi hrou a odpočinkom. Dávaj si pozor na čas strávený hraním a pravidelne si dávaj prestávky. Uži si aj iné aktivity a udržuj si pestrosť vo svojom každodennom živote.

Pamätaj, že bezpečné hranie v kasíne je spojené s osobnou zodpovednosťou a rozvahou. Dodržuj tieto skvelé tipy a užívaj si svoje herné dobrodružstvo s dôverou a radosťou!

Zhrnutie recenzie

Kasíno sa nám páči a taký je aj náš názor! Skvelý vstupný bonus, veľa exkluzívnych výhod a najmä ohromná hromada hier, pričom v tomto kasíne máš na výber z rôznych strojov a z rôznych bonusov, ktoré ti doprajú poriadne pestrý zážitok. Stačí si to len vyskúšať a to môžeš kľudne aj ZDARMA, lebo v Kajotwine si vieš všetky hry užiť tiež úplne zdarma!

Návody do kasína Kajotwin

Ako to už býva pri každej recenzii, návody sú veľmi dôležité, najmä preto, aby si vedel ako sa zaregistrovať, prihlásiť či vložiť peniaze na tvoj hráčky účet, alebo, a to je najdôležitejšie, ako si vybrať svoje sladké výhry!

 • Ako sa zaregistrovať do kasína?

  Navštív stránku kasína

  Navštív stránku kasína TU a klikni na tlačidlo registrácia.

  Kajotwin hlavna stranka kasina

  Registruj sa

  Zvoľ si svoje prihlasovacie meno a heslo.

  Kajotwin volba udajov

  Vyplň formulár

  Vyplň potrebné údaje, ako sú tvoje:

  • číslo
  • adresa
  • mail
  • miesto narodenia
  • číslo občianskeho preukazu a podobne

  Registracny formular

  Vyplň kompletne celý formulár.

  Kajotwin registracny formular

  Vyplň zmluvné podmienky

  Pravdivo vyplň zmluvné podmienky a pokračuj ďalej.

  Kajotwin zmluvne podmienky

  Over svoje telefónne číslo

  V tomto kroku zadaj kód, ktorý ti prišiel do SMSky na tebou zadané telefónne číslo pri registrácii.

  Kajotwin overenie cisla

  Hotovo!

  Gratulujeme! Úspešne si sa zaregistroval do kasína Kajotwin! Pre dokončenie registrácie a kompletné nastavenie tvojho herného konta, pozri na návody nižšie.

  Kajotwin uspesna registracie

 • Ako sa prihlásiť do kasína?

  Navštív stránku kasína

  Navštív stránku kasína a v pravom rohu zvoľ možnosť Prihlásiť sa.

  Kajotwin prihlasenie

  Vyplň potrebné údaje

  Vyplň údaje potrebné pre prihlásenie, ako sú tvoje:

  • prihlasovacie meno
  • heslo

  Následne ťukni na tlačidlo Prihlásiť.

  Hotovo!

  Skvelé! Úspešne si sa prihlásil, do svojho hráčskeho účtu.

 • Ako si zahrať hru v kasíne?

  Navštív stránku kasína

  Navštív stránku kasína a prihlás sa do svojho účtu.

  Kajotwin prihlasenie

  Zvoľ hry

  Ťukni na tlačidlo Hry v ľavom hornom rohu stránky kasína.

  Kajotwin hlavna stranka kasina

  Vyber si hru

  Následne si vyber hru a zvoľ možnosť Hrať o peniaze!

  Kajotwin navod hry

  Hotovo!

  Skvelá práca! Teraz si môžeš užiť pôžitok zo skvelej hry!

 • Ako si zahrať hru ZDARMA?

  Navštív stránku kasína

  Navštív stránku kasína a prihlás sa do svojho účtu.

  Kajotwin prihlasenie

  Zvoľ hry

  Ťukni na tlačidlo Hry v ľavom hornom rohu stránky kasína.

  Kajotwin hlavna stranka kasina

  Vyber si hru

  Následne si vyber hru a zvoľ možnosť Hrať pre zábavu!

  Kajotwin navod hry

  Hotovo!

  Skvelá práca! Teraz si môžeš užiť pôžitok zo skvelej hry! ZDARMA!

 • Ako kontaktovať podporu v kasíne?

  Navštív stránku kasína

  Navštív stránku kasína a prihlás sa do svojho herného účtu.

  Kajotwin prihlasenie

  Zavolaj im!

  Môžeš zavolať na telefónne číslo + 421 904 671 807 a porozprávať sa s jedným z operátorov, ktorí ti ochotne odpovedia na tvoje otázky.

  Napíš im mail!

  Môžeš poslať e-mail na adresu [email protected] a popísať svoj problém alebo otázku. Zákaznícka podpora ti pošle odpoveď čo najskôr.

  Vyplň formulár a oni sa s tebou spoja!

  Môžeš vyplniť kontaktný formulár na webovej stránke kasína v sekcii kontakt. Stačí zadať svoje meno, e-mail a správu a kliknúť na odoslať. Zákaznícka podpora ti pošle odpoveď na tvoj e-mail.

  Spoj sa s podporou cez chat!

  Môžeš využiť chatovaciu službu priamo na domovskej stránke kasína. Stačí prescrollovať dole a kliknúť na tlačidlo „ONLINE PODPORA“. Zákaznícka podpora ti odpovie v reálnom čase.

  Kajotwin zakaznicka podpora online chat

  Hotovo!

  Zákaznícka podpora je dostupná takmer non-stop, tak neváhaj a ozvi sa im!

 • Ako dokončiť registráciu a získať plnohodnotné konto?

  Prihlás sa do svojho účtu

  Navštív stránku kasína a prihlás sa do svojho účtu.

  Kajotwin prihlasenie

  Zvoľ Môj účet

  Zvoľ si možnosť Môj účet.

  Kajotwin moje konto

  Následne ťukni na tlačidlo Dokončiť registráciu.

  Kajotwin dokoncit registraciu

  Over mail

  Najskôr si zvoľ možnosť Overiť mail.

  Kajotwin overenie mailu

  Ťukni na tlačidlo Odoslať

  Ťukni na tlačidlo Odoslať a vyčkaj na mail.

  Odoslať mail Kajotwin

  Potvrď mail

  Ťukni na tlačidlo Overiť email v maile, ktorý ti prišiel do tvojej schránky.

  Kajotwin potrvdenie mailu

  Super!

  Mail bol úspešne overený! Pokračujem ďalej!

  Mail bol overeny Kajotwin

  Over totožnosť

  Ťukni na možnosť Overiť totožnosť, na tlačidlo Overiť.

  Kajotwin overenie totožnosti

  Nahraj potrebné doklady

  Nahraj prednú a zadnú stranu tvojho občianskeho preukazu.

  Kajotwin overenie dokladov

  Nahraj kartičku poistenca

  Nahraj svoju kartičku poistenca alebo zvoľ možnosť pas.

  Kajotwin karticka poistenca

  Nastav herné limity!

  Zvoľ možnosť Nastaviť a nastav svoje herné limity.

  Kajotwin herne limity

  Prečítaj si informácie

  Prečítaj a naštuduj si potrebné informácie.

  Kajotwin herne limity informacie

  Nastav si limity

  Nastav si limity a si ready!

  Kajotwin nastavenie hernych limitov

  Hotovo!

  Gratulujeme! Úspešne si dokončil registráciu v kasíne a si pripravený na skvelé zážitky! Uži si to!

 • Ako si overiť bankový účet?

  Navštív stránku kasína a prihlás sa

  Choď na stránku kasína Kajotwin a prihlás sa do svojho herného účtu.

  Kajotwin prihlasenie

  Zvoľ Môj profil

  Zvoľ možnosť Môj profil a následne zasmeruj do sekcie Osobné údaje.

  Kajotwin dokoncit registraciu

  Zvoľ Sken bankovéhu účtu

  Zvoľ možnosť Sken bankového účtu v ľavom stĺpčeku a nahraj sken, kde je vidno číslo tvojho účtu, napríklad platbu za mobilný paušál, alebo potvrdenie o výplate a pod.

  Kajotwin sken bankoveho uctu

  Následne vyčkaj a máš hotovo!

  Potom už len stačí počkať na potvrdzovací mail od kasína a máš hotovo! Môžeš veselo hrať!

 • Ako aktivovať bonus?

  Prihlás sa do svojho účtu

  Prihlás sa do svojho účtu a zvoľ možnosť Bonusy na lište na hornej strane stránky.

  Kajotwin moje konto

  Vyber si bonus

  Zvoľ si bonus, ktorý chceš aktivovať, prezri si o ňom viac informácii a si ready!

  Kasino Kajotwin bonusy free spiny zdarma bonus
 • Ako vložiť peniaze v kasíne?

  Prihlás sa do svojho účtu

  Prihlás sa do svojho herného účtu.

  Kajotwin prihlasenie

  Zvoľ Vklad peňazí

  Zvoľ si možnosť Vklad peňazí.

  Kajotwin moje konto

  Následne si zvoľ metódu platby

  Zvoľ si metódu platby, či už formou platobnej karty alebo bankového prevodu, vyber si.

  Postupuj podľa inštrukcii a máš hotovo!

  Následne postupuj podľa inštrukcií platobnej brány a kasína a máš hotovo!

 • Ako vybrať peniaze z kasína?

  Prihlás sa do svojho účtu

  Prihlás sa do svojho účtu a zvoľ možnosť Moje konto.

  Následne zvoľ možnosť Výber peňazí.

  Kajotwin dokoncit registraciu

  Zvoľ sumu a máš hotovo!

  Následne zvoľ sumu, ktorú chceš vybrať a postupuj podľa inštrukcii platobnej brány a kasína.

Zhrnutie recenzie a detailné informácie

Kajotwin

Kajotwin je pomerne mladé on-line kasíno, ktoré sa pýši svojím charakteristickým dizajnom a širokou paletou možnosti, čo sa hracích automatov týka. Môžeš si tu vybrať z rôznych tém, počtu valcov ale aj výherných línií, ktoré ti vie prinášať pravidelné výhry, ako aj ohromné jackpoty! V kasíne narazíš na super vstupné bonusy, ako aj na milú zákaznícku podporu a perfektne prepracované uživateľské rozhranie. Za nás ide o super kasíno, ktoré má nájdejnu budúcnosť.

Celkové hodnotenie spoločnosti

 • 88%
  Hodnotenie redakcie
 • 0%
  Hodnotenie 0 hráčov
  Ohodnoť toto kasíno aj ty
Bonusy a promoakcie
90 %
Bezpečnosť
90 %
Užívateľská podpora
90 %
Ponuka hier
90 %
Vklady a výbery
80 %

Klady

 • FREE SPINY zdarma
 • Rôzne turnaje
 • Rôzne jackpoty
 • Časté promo akcie
 • Prepracované hracie stroje

Zápory

 • Neponúka bonus bez nutnosti vkladu
 • Má nižší výber hracích automatov oproti iným online kasínam
 • Neponúka kartové hry, ako je blackjack či populárna ruleta
 • Neponúka promo kód pre získanie ďalších výhod
 • Má live chat podporu, ktorá nie je dostupná 24/7
Spoločnosť
Kajotwin
Založené
2016
Sídlo firmy
Mlynské luhy 3426/17 821 05, Bratislava – mestská časť Ružinov
Podpora
Telefón: + 421 904 671 807
E-mail: [email protected]
Online chat: Áno
Typy hier
Automaty
Licencie SR
Minimálny vklad
10  €
Rýchlosť vkladu
Rýchlosť vkladu závisí od vybranej platobnej metódy, ale zvyčajne je okamžitá
Rýchlosť výberu
Rýchlosť výberu závisí od vybranej platobnej metódy, ale zvyčajne trvá 1-3 pracovné dni
Najnižšia stávka
0  €
Možnosť hrať zdarma
Mobilná aplikácia
Typy overenia herného účtu
Overenie pomocou telefónneho čísla či pomocou dokladu totožnosti, napríklad občianskeho preukazu
Hodnotenie spoločnosti
88/100

FAQ – najčastejšie kladené otázky v kasíne Kajotwin

 • 1️⃣ Aké bonusy kasíno Kajotwin ponúka?

  Kasíno ponúka svojim hráčom viaceré bonusy, ako napríklad ohromný vstupný bonus vo výške až 777 € a k tomu 33 točení zdarma. Čo je krásny a číselne pekne zladený bonus, ktorý jednoznačne poteší každého milovníka hier!

 • 2️⃣ Aké hry kasíno Kajotwin ponúka?

  Automaty, jednoducho a jasno. Automaty jackpotové, výherné ale aj klasické ovocné či hororové stroje, s rôznym počtom valcov a výherných línií, to tvorí CORE biznis tohto fajnového kasína. Žiaľ, zatiaľ tu nenájdeš kartové či iné stolové hry, ako napríklad ruletu, ale veríme, že aj toto sa čoskoro zmení k lepšiemu!

 • 3️⃣ Je hranie v kasíne Kajotwin bezpečné?

  Hranie v kasíne je naozaj bezpečné, keďže už pri samotnej registrácii, musíš prejsť rôznymi overeniami, ako napríklad overením totožnosti či overením tvojho bankového účtu. Navyše kasíno je overené priamo od ministerstva a má licenciu na prevádzkovanie hazardného podniku, čiže v tomto sa kasíno vyzná a je bezpečné na 100%! Z tohto dôvodu sa nemusíš obávať o tvoje bezpečie!

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.