Menu

Hraj automat Hunter’s Dream 2 zdarma

Ohodnoť túto hru aj ty
84%
Ohodnoť túto hru aj ty
84%
 

Detail automatu a recenzie Hunter’s Dream 2

Online herný automat Hunter’s Dream 2 je známy herný slot, ktorý je domácou produkciou vývojárov z E-gamingu. Spoločnosť má bohaté skúsenosti s tvorbou hier, a preto sa ich hry tak dobre hrajú a uplatňujú. Herný automat Hunter’s Dream 2 do značnej miery odráža zvyky hráčov v rámci hracích slotov. Či skutočne dostojí svojej povesti jednej z najlepších kasínových hier vôbec, si teraz ukážeme.

Hunter’s Dream 2 od eGaming

Detail automatu

Výrobca
Výrobca

Kto je výrobcom automatu?

Každý automat musí byť vyrobený nejakou spoločnosťou, ktorá ho vymyslela, navrhla a dala do prevádzky. Veľa hráčov časom zistí, že ich baví hrať iba na automatoch od špecifických výrobcov, a tak si zužujú výber podľa preferovaných výrobcov softwaru. Na Slovensku sú najobľúbenejšie automaty od výrobcov zo susedného Česka, softwérových výrobcov Kajot.

eGaming
Valce
Valce

Čo sú to valce na automate?

Valce sú základným prvkom väčšiny automatov a sú to stĺpce so symbolmi, ktoré sa na obrazovke točia a zastavujú sa počas hry. Sú teda základným prvkom, na ktorom sa točia symboly a na ktorom sa vytvárajú výherné kombinácie. Medzi najobľúbenejší počet valcov patria 3 a 5.

5 valcov
Výherné línie
Výherné línie

Čo sú výherné línie a ako fungujú?

Výherné línie na hracích automatoch sú imaginárne línie, ktoré prechádzajú valcovou mriežkou automatu a určujú aké kombinácie symbolov na týchto líniách sú považované za výherné. Pri otáčaní valcov sa hráči snažia dosiahnuť výherné kombinácie symbolov na týchto líniách. Kombinácia musí vždy začínať zľava. Každá výherná línia má svoju hodnotu výplaty, a výhry sú určené tabuľkou výhier pre jednotlivé symboly konkrétneho automatu. Moderné automaty môžu mať stovky výherných línií a hráči často môžu zvoliť, na koľko týchto línií stavia.

20 línií
Témy
Témy

Čo je motív automatu?

Každý automat má svoj vlastný dizajn alebo motív, ktorý sa snaží osloviť určitú skupinu hráčov. Ak si chceš zahrať automaty s ovocnými symbolmi 🍉 alebo s egyptskou tematikou 🐫, nie je problém. Stačí si len vybrať a my vám zúžime výber automatov podľa vášho gusta..

Příroda
RTP
RTP

Čo je to RTP?

RTP pri automatoch je pravidlo, koľko peňazí sa z automatu vráti späť hráčom. Povedzme, že keď do neho vložíš 10 eur, určujú RTP, koľko z týchto peňazí by si mal dostať späť. Priemerná hodnota je 92 až 97%.

94% - 97%
Maximálna výhra
500 000
Rozloženie
5x3

Ukážka hry

Téma automatu a základné symboly

Hracím poľom online slotu Hunter’s Dream 2 ťa prevedú symboly, ktoré dobre poznáš z kartových hier – deviatky, desiatky, J, Q, K a A (Eso). Okrem toho narazíš na orly, bizóny, vlkov a lovcov. Veľmi zaujímavé symboly sú tu Táborák a Lovecká chata s funkciou ako WILD a Scatter symbol. Na 5 valcoch a 3 stĺpcoch sa ukrýva až 20 výherných línií. Na ceste k sladkej výhre by si mal získať 2 rovnaké symboly na výhernej línii. Pre vyhodnotenie kola z ľavej strany smerom doprava je rozhodujúca pre určenie výšky stávky.

Téma a symboly Hunter’s Dream 2
Téma a symboly Hunter’s Dream 2

Pokiaľ sa ti na prostredných troch valcoch objavia 3 Scatter symboly, získaš ako kompenzáciu 10 bezplatných točení (free spiny). V prípade, že počas bonusovej hry trafíš akýkoľvek výherný rad, všetky symboly z tohto výherného radu sa zafixujú na miesto a potom sa otočia zostávajúce symboly na valcoch, čím môžeš vytvoriť nové výherné línie alebo rozšíriť tie existujúce.

Téma a symboly Hunter’s Dream 2 (2)
Téma a symboly Hunter’s Dream 2 (2)

Téma automatu je jasná – lovecká sezóna. Vydaj sa aj ty do drevenej búdy uprostred divočiny, zapáľ oheň a vychutnaj si svoj úlovok.

Symbol Lovec automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Lovec
Symbol Vlk automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Vlk
Symbol Bizón automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Bizón
Symbol Orol automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Orol
Symbol Písmeno A (Eso) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno A (Eso)
Symbol Písmeno K (Kráľ) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno K (Kráľ)
Symbol Písmeno Q (Kráľovná) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno Q (Kráľovná)
Symbol Písmeno J (Chlapec) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno J (Chlapec)
Symbol Číslovka 10 (Desiatka) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Číslovka 10 (Desiatka)
Symbol Číslovka 9 (Deviatka) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Číslovka 9 (Deviatka)

Špeciálne symboly a funkcie automatu

3D
3D
NIE
Autoplay
Autoplay
ÁNO
Freespiny
Freespiny
ÁNO
Multiplikátor výhier
Multiplikátor výhier
ÁNO
Uzamykanie symbolov
Uzamykanie symbolov
ÁNO
Wild symbol
Wild symbol
ÁNO
Zvyšovanie/Gamble
Zvyšovanie/Gamble
NIE
Ostatné funkcie
Bonusová hra
Scatter symbol
Symbol WILD Symbol / Táborák automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
WILD Symbol / Táborák

Symbol Táboráku je symbol WILD a nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem symbolu odmeny – Scatter symbol Loveckej chaty – a to v prípade, že je súčasťou výhernej kombinácie aspoň na 1 z 20 výherných radov. Akýkoľvek WILD symbol Táboráku, ktorý je súčasťou akejkoľvek výhernej kombinácie na výhernom rade, zdvojnásobí výhru o dva (2x).

 • Nahrádza akékoľvek symboly. Môže byť čímkoľvek, čo práve potrebuješ, aby ti pomohol vytvoriť herný rad. Tento symbol zaručí, že ťa herný automat bude naozaj baviť a získaš vďaka nemu poriadne výhry.
Symbol Scatter symbol automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Scatter symbol

Symbol Lovecká chata je bonusovým symbolom Scatter. 3x rovnaký bonusový symbol na ľubovoľnej pozícii, alebo na pozícii naprieč druhým, tretím a štvrtým valcom aktivujú STICKY FREE SPINS, ktorý hráča odmení 10 bonusovými bezplatnými ťahmi (free spiny). Pokiaľ sa počas niektorého z ťahov za odmenu utvoria výherné kombinácie, všetky symboly, ktoré utvorili výhernú kombináciu na výhernom rade, zostanú na mieste a valce s ďalšími symbolmi sa znovu roztočia s možnosťou vytvoriť alebo posilniť výherné kombinácie pre aktuálne ťahy za odmenu.

 • Symboly tu zostávajú zafixované, kým sa neobjavia nové symboly alebo kým sa nerozšíri súčasná výherná kombinácia – v opačnom prípade sa hra prepne späť do základnej podoby bonusovej hry a hráč pokračuje v hre so zvyšnými bonusovými otočkami.
 • Počas aktívnej bonusovej hry je možné znova spustiť ďalších 10 bonusových točení.
 • Na výpočet odmien za bonusové ťahy sa použije vsadený kredit z herného kola, v ktorom boli bonusové ťahy aktivované.

Tabuľka výhier

Symbol Násobok stávky
2x v línii 3x v línii 4x v línii 5x v línii
Symbol Lovec automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Lovec
20x 40x 60x 200x
Symbol Vlk automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Vlk
8x 16x 32x 80x
Symbol Bizón automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Bizón
8x 16x 32x
Symbol Orol automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Orol
4x 8x 24x
Symbol Písmeno A (Eso) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno A (Eso)
2x 6x 16x
Symbol Písmeno K (Kráľ) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno K (Kráľ)
2x 6x 16x
Symbol Písmeno Q (Kráľovná) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno Q (Kráľovná)
1x 4x 8x
Symbol Písmeno J (Chlapec) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Písmeno J (Chlapec)
1x 4x 8x
Symbol Číslovka 10 (Desiatka) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Číslovka 10 (Desiatka)
1x 2x 4x
Symbol Číslovka 9 (Deviatka) automatu Hunter’s Dream 2 od eGaming
Číslovka 9 (Deviatka)
1x 2x 4x

Výherné línie

Výherne linie Hunter's Dream 2
Výherne linie Hunter’s Dream 2

Počas hry si určite všimneš, že máš k dispozícii až 20 výherných línií, ktoré ti môžu priniesť množstvo kreditov.

Ako hrať daný automat

Rozhrania výherného automatu Hunter's Dream 2
Rozhrania výherného automatu Hunter’s Dream 2
 1. Info: Vďaka tejto funkcii sa môžeš pozrieť na pravidlá herného automatu.
 2. Kredit: V tejto kolónke máš pred sebou prehľadne dané množstvo kreditov, ktoré ti zostáva na stávkovanie. Prípadne si môžeš aj spočítať, koľko si vyhral.
 3. Výhra: V priebehu hry získavaš otočné symboly a padajú výherné línie, vďaka ktorým si nahráš kredity. A práve túto čiastku v malom poli uvidíš a pripíšeš ku kreditu.
 4. Stávka –: Týmto tlačidlom znížiš kredit, ktorý chceš staviť.
 5. Max: Nastavíš si maximálnu možnú stávku, čo je 1000 kreditov.
 6. Stávka +: Týmto tlačidlom naopak zvýšiš kredit, ktorý chceš staviť.
 7. Stavený kredit: Tu uvidíš, koľko kreditov stavíš pred tým, ako spustíš ďalšie kolo herného automatu.
 8. Štart: Dáš do pohybu herný automat – začnú sa točiť valce.
 9. Pripísať: Toto tlačidlo sa objaví na mieste štart, akonáhle vyhráš kredity. Hneď ako klikneš na „pripísať“, všetok kredit sa ti pripíše k celkovej čiastke kreditu.
 10. Autoplay: Stačí, keď stlačíš tlačidlo Štart na 3 sekundy a herný automat sa začne otáčať úplne sám. Akonáhle už nebudeš chcieť, aby sa automat sám otáčal, stačí iba stlačiť tlačidlo Stop a automat bude zase len tvoj.
 11. Späť: Touto funkciou sa dostaneš z hry späť na menu všetkých hier, kde si môžeš zvoliť ďalší herný automat.

Rozrolované info–menu:

Menu Hunter's Dream 2
Menu Hunter’s Dream 2
 1. Domov: V prípade, že by si chcel opustiť hru, klikni na túto ikonu. Avšak najskôr si vyber kredity na svoj účet a až potom choď späť na výber ďalšieho automatu.
 2. Zvuk: Pokiaľ máš rád zvukový sprievod, môžeš si nastaviť zvuk naplno a užívať si všetko, čo herný automat ponúka. Alebo naopak zvuk môžeš vypnúť a len pozorovať, ako herný automat beží.
 3. Otáznik: Otáznik ti odhalí, čo môžeš od hry čakať. Pozrieš sa tu na pravidlá automatu a tiež na funkcie, bonusy – skrátka všetko, čo je dôležité vedieť pre hranie automatu. Symbol otáznika ti jednoducho odhalí všeobecné pravidlá hry.
 4. Tabuľka výhier: Ak chceš načerpať trochu inšpirácie na hranie, zájdi sa pozrieť do tabuľky výhier, kde nájdeš všetky výhry podľa množstva stavených kreditov.
 5. Nastavenie: Nastavenie ti slúži na zmenu výšky stávok, spustíš si tu aj autoplay alebo ak klikneš na rozšírené nastavenia, kde sú trochu zaujímavejšie funkcie. Napríklad si navolíš kvalitu grafiky (od automatickej po najlepšiu) a tiež tu nájdeš extra funkcie, medzi ktoré sa radí rýchla hra alebo režim celej obrazovky.

Naše hodnotenie hry Hunter’s Dream 2

Hranie online výherného automatu Hunter’s Dream 2 nie je vôbec ťažké a niektoré funkcie nás zaujali. Každopádne je tu jeden veľký problém – chýba tu Jackpot. Free spiny sú síce super, ale postrádame tu aj iné zaujímavé funkcie. Taktiež nás veľmi mrzí nízka návratnosť a málo vytočených výhier. V prípade, že máš záľubu v poľovníckom štýle a máš rád drevo, potom ti určite nebude príliš vadiť, keď si na väčšiu výhru chvíľu počkáš.

Online herný automat Hunter’s Dream 2 sa hrá na 5 valcoch s tromi stĺpcami, pričom je možné vytvoriť až 20 výherných kombinácií. Vizuálnu stránku hry Hunter’s Dream 2 hodnotíme ako skvelú. Grafické stvárnenie symbolov pôsobí dreveným dojmom, teda určitou rustikálnosťou. Zvukový sprievod nijako zvlášť nezasahuje do dynamiky hry. Ako celok všetko pôsobí vyváženým dojmom. Pokiaľ sa ti teda páči vidiecka tématika s dreveným dizajnom, si tu správne.

Celkové hodnotenie bonusu

 • 96%
  Hodnotenie redakcie
 • 84%
  Hodnotenie 99 hráčov
  Ohodnoť túto hru aj ty
  84%
Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
96 %
Funkcie a hrateľnosť
98 %
RTP a volatilita
94 %

Klady

 • Bonusová hra Free Spiny
 • Špeciálne symboly Scatter a WILD
 • Vysoký potenciál na výhru
 • Mobilná verzia
 • Zaujímavé efekty
 • WILD symboly
 • Atraktívne výhry

Zápory

 • Chýba Jackpot
 • Chýbajú aj iné funkcie
 • Veľmi nízke RTP
 • Až príliš jednoduchá hrateľnosť

Top automaty od značky eGaming

Multiplay 81

98 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
98 %
Funkcie a hrateľnosť
98 %
RTP a volatilita
98 %

Fruit Jack

94 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
94 %
Funkcie a hrateľnosť
94 %
RTP a volatilita
94 %

Multiplay Hot

94 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
96 %
Funkcie a hrateľnosť
94 %
RTP a volatilita
92 %

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.