Menu

Synottip registrácia | návod na registráciu a prihlásenie

synottip registracie Synottip je ─Źisto ─Źesko-slovenskou st├ívkovou kancel├íriou a online kas├şnom, ktor├ę si z├şskava ─Źoraz v├Ą─Ź┼íiu ob─żubu medzi klientmi. Jeho popularita rastie v─Ćaka bohatej ponuke kurzov a ┼íirokej ┼ík├íle hier. ─îi u┼ż hovor├şme o mno┼żstve hern├Żch automatov alebo r├┤znorod├Żch kas├şnov├Żch hier, v┼żdy n├íjdete nie─Źo pre svoj z├íujem. Ako ─Źere┼íni─Źka na torte, Synottip pon├║ka r├┤zne atrakt├şvne bonusy a disponuje kvalitnou z├íkazn├şckou podporou. Chce┼í vysk├║┼ía┼ą Synottip aj ty? Pokra─Źuj v ─Ź├ştan├ş a dozvie┼í sa viac o tom, ako prebieha registr├ícia na Synottip, ak├ę kroky treba dodr┼ża┼ą a ak├ę podmienky splni┼ą, aby bola ├║spe┼ín├í a kompletn├í.

Ak├ę s├║ v├Żhody registr├ície do Synottipu?

Registr├ícia do Synottipu prich├ídza s radom v├Żhod a mo┼żnost├ş, ktor├ę ti umo┼ż┼łuj├║ vychutna┼ą si tvoje ob─ż├║ben├ę hry kedyko─żvek a kdeko─żvek. Na Synottipu m├┤┼że┼í vyu┼żi┼ą viac ako ┼ítyri stovky hrac├şch automatov od r├┤znych v├Żrobcov, sledova┼ą ┼íportov├ę udalosti na┼żivo a vs├ídza┼ą si predz├ípasov├ę st├ívky.

Ve─żk├Żm plusom je tie┼ż mo┼żnos┼ą hra┼ą na Synottipu live poker, ─Źi u┼ż v podobe cash hry alebo turnajov, kde sa m├┤┼że┼í stretn├║┼ą s in├Żmi hr├í─Źmi. V s├║─Źasnosti je Synottip jedinou st├ívkovou kancel├íriou pon├║kaj├║cou t├║to mo┼żnos┼ą.

Synottip poker

Pridaj k tomu v┼íetk├ęmu preh─żadn├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, kvalitn├║ mobiln├║ aplik├íciu, v┼żdy pripraven├║ z├íkazn├şcku podporu, ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş pre vklady a mo┼żnos┼ą dost├íva┼ą v├Żsledky tiketov na mobil, a m├í┼í pred sebou dokonal├║ st├ívkov├║ kancel├íriu a online kas├şno, kde sa registr├ícia ur─Źite oplat├ş.

 • Velk├Ż registra─Źn├Ż bonus
 • Atrakt├şvne bonusy v podobe free spinov
 • Bohat├Ż v├Żber hier a l├íkav├í ponuka kurzov
 • Jednoduch├ę ovl├ídanie webovej str├ínky na PC aj na mobile
 • Skvel├í mobiln├í aplik├ícia

Ako sa zaregistrova┼ą do Synottipu?

Ak m├íte z├íujem o za─Źatie registr├ície do Synottipu a chcete sa prida┼ą k po─Źetnej skupine spokojn├Żch hr├í─Źov, odpor├║─Źame nav┼ít├şvi┼ą ofici├ílnu str├ínku tejto st├ívkovej kancel├írie. Po pr├şstupe na str├ínku si v pravom hornom rohu rozhrania v┼íimnite tla─Źidlo s n├ípisom ÔÇ×Zaregistruj saÔÇť. Po kliknut├ş na dan├ę tla─Źidlo sa V├ím zobraz├ş registra─Źn├Ż formul├ír, ktor├Ż je nutn├ę spr├ívne a ├║plne vyplni┼ą, aby ste sa mohli sta┼ą ─Źlenom tejto st├ívkovej komunity. Ak ste inform├ície o Synottipu objavili na na┼íich str├ínkach, m├┤┼żete jednoducho prejs┼ą k registra─Źn├ęmu procesu priamo odtia─ż, ─Ź├şm si u┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete za─Źa┼ą svoje st├ívkov├ę dobrodru┼żstvo bez ─Ćal┼í├şch komplik├íci├ş. Synottip registracia

Čo znamená registrácia v Synottipe?

Registr├íciou v Synottipu sa mysl├ş komplexn├Ż postup, ktor├Ż vedie k vytvoreniu hern├ęho ├║─Źtu v tejto renomovanej st├ívkovej kancel├írii a online kas├şne pr├íve pre V├ís. Tento proces je navrhnut├Ż tak, aby sp─║┼łal v┼íetky po┼żiadavky a predpisy slovensk├Żch z├íkonov t├Żkaj├║cich sa online st├ívok a hier. Tieto z├íkony s├║ pr├şsne v tom zmysle, ┼że si vy┼żaduj├║, aby ka┼żd├Ż hr├í─Ź, ktor├Ż sa chce zaregistrova┼ą, bol presne identifikovan├Ż.

Zabezpe─Źenie tejto d├┤kladnej identifik├ície m├í nieko─żko d├┤vodov:

 • Garantova┼ą, ┼że osoby mlad┼íie ako 18 rokov nemaj├║ pr├şstup k st├ívkov├Żm a hazardn├Żm aktivit├ím.
 • Zabezpe─Źi┼ą, ┼że osoby, ktor├ę boli zbaven├ę pr├ívnej sp├┤sobilosti, nem├┤┼żu vst├║pi┼ą do hry.
 • Vyl├║─Źi┼ą osoby, ktor├ę s├║ z r├┤znych d├┤vodov evidovan├ę v Registri vyl├║─Źen├Żch os├┤b (RVO), ─Źo je zoznam ur─Źen├Ż k ochrane jednotlivcov a verejnosti pred negat├şvnymi d├┤sledkami hazardu.

Ak m├íte obavy z dlh├ęho a zlo┼żit├ęho procesu, nebojte sa. Registr├ícia na Synottipu je navrhnut├í tak, aby bola ─Źo naju┼ż├şvate─żskej┼íia. I ke─Ć je rozdelen├í do troch et├íp, ka┼żd├í z nich je jednoduch├í a intuit├şvna. Za─Ź├şna sa vyplnen├şm z├íkladn├ęho registra─Źn├ęho formul├íra, pokra─Źuje potvrden├şm telef├│nneho ─Ź├şsla, a n├ísledne dopl┼łujete ─Ćal┼íie potrebn├ę inform├ície. Po t├Żchto krokoch over├şte svoju identitu, e-mailov├║ adresu a tie┼ż bankov├Ż ├║─Źet, na ktor├Ż bud├║ pripisovan├ę va┼íe v├Żhry. Po ├║spe┼ínom dokon─Źen├ş tejto proced├║ry m├┤┼żete plnohodnotne vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby Synottipu.

Registrace Synotrip

Rozdiel medzi do─Źasn├Żm a st├ílym ├║─Źtom na Synottipu

V renomovanej online st├ívkovej kancel├írii a kas├şne Synottip m├íte mo┼żnos┼ą zvoli┼ą si medzi dvoma druhmi ├║─Źtov: do─Źasn├Żm a st├ílym ├║─Źtom. Je d├┤le┼żit├ę poriadne si pre┼ítudova┼ą vlastnosti a obmedzenia ka┼żd├ęho typu ├║─Źtu, aby ste spr├ívne vedeli, ktor├Ż z nich je pre V├ís najvhodnej┼í├ş a vyhovuje Va┼íim potreb├ím.

Do─Źasn├Ż ├║─Źet na Synottipu

Tento typ ├║─Źtu je ur─Źen├Ż pre t├Żch, ktor├ş e┼íte nedokon─Źili cel├Ż registra─Źn├Ż proces, ale chc├║ sa zozn├ími┼ą s ponukou st├ívkovej kancel├írie a kas├şna. Ak sa rozhodnete pre do─Źasn├Ż ├║─Źet, je potrebn├ę:

 • Poskytn├║┼ą z├íkladn├ę osobn├ę inform├ície.
 • Vyplni┼ą ├║daje, jako je hern├ę meno,heslo
 • Overi┼ą telefonne ─Ź├şslo
 • Vypl┼łi┼ą email

Je nevyhnutn├ę si pam├Ąta┼ą, ┼że do─Źasn├Ż ├║─Źet m├í ur─Źit├ę obmedzenia. Hlavn├Żm cie─żom tohto ├║─Źtu je pon├║knu┼ą nov├í─Źikom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si hry v demoverzii, sk├║si┼ą syst├ęm st├ívkovej kancel├írie a prezrie┼ą si ponuky a kurzy. Ak v┼íak v stanovenom ─Źasovom obdob├ş nedokon─Ź├şte registr├íciu a neprejdete na st├íly ├║─Źet, do─Źasn├Ż ├║─Źet sa automaticky zru┼í├ş.

Po d├┤kladnom prejden├ş a overen├ş v┼íetk├Żch ├║dajov, ktor├ę ste poskytli po─Źas registr├ície, z├şskavate pr├şstup k plnohodnotn├ęmu ├║─Źtu v Synottipe. S tak├Żmto ├║─Źtom m├íte mo┼żnos┼ą v plnej miere vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby, ktor├ę tento online hern├Ż port├íl pon├║ka. Ako akt├şvny hr├í─Ź m├┤┼żete hr├íva┼ą v┼íetky dostupn├ę hry, vklada┼ą a vybera┼ą peniaze bez ak├Żchko─żvek obmedzen├ş a vychutn├íva┼ą si v├Żhody ─Ćal┼í├şch slu┼żieb, ktor├ę Synottip pon├║ka svojim u┼ż├şvate─żom.

St├íly ├║─Źet na Synottipe

St├íly ├║─Źet v Synottipe je vysoko hodnoten├Żm ├║─Źtom, ktor├Ż poskytuje hr├í─Źom neobmedzen├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm slu┼żb├ím, podobne ako v in├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ích. Ak sa rozhodnete pre tento druh ├║─Źtu, m├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że V├ím bude sl├║┼żi┼ą st├íle, pokia─ż sa sami nerozhodnete inak alebo pokia─ż nebud├║ poru┼íen├ę pravidl├í port├ílu. Dokonca aj v pr├şpade, ┼że by ste boli pridan├ş do zoznamu vyl├║─Źen├Żch os├┤b, tento ├║─Źet zost├íva akt├şvny, av┼íak pr├şstup do hry je na ur─Źit├Ż ─Źas obmedzen├Ż.

Synot registracia produkty

St├íly ├║─Źet pon├║ka viac ako len hranie hier. Pon├║ka V├ím mo┼żnos┼ą nastavi┼ą si vlastn├Ż limit vkladov, ─Źo V├ím umo┼ż┼łuje udr┼żiava┼ą kontrolu nad svojimi financiami. Vkladov├ę limity s├║ d├┤le┼żit├ę pre zodpovedn├ę hranie a m├┤┼żu pom├┤c┼ą predch├ídza┼ą nekontrolovate─żn├Żm str├ítam. Av┼íak, ke─Ć ide o v├Żbery, nem├íte ┼żiadne obmedzenia. M├┤┼żete si vybra┼ą svoje v├Żhry kedyko─żvek a ak├Żmko─żvek sp├┤sobom, ktor├Ż si zvol├şte.

A to nie je v┼íetko. S vytvoren├şm st├íleho ├║─Źtu v Synottipe sa otv├íraj├║ dvere k ┼ípeci├ílnym bonusom a promo akci├ím. Synottip ─Źasto odme┼łuje svojich vern├Żch hr├í─Źov exkluz├şvnymi ponukami, ─Źo m├┤┼że zna─Źne zv├Ż┼íi┼ą Va┼íe ┼íance na v├Żhru alebo zlep┼íi┼ą Va┼íu hern├║ sk├║senos┼ą.

Ako prebieha dokon─Źenie registr├ície na Synottipe?

Postup dokon─Źenia registr├ície na Synottipe je obdobn├Ż ako pri v┼íetk├Żch online kas├şnach a st├ívkov├Żch kancel├íri├ích, ktor├ę p├┤sobia leg├ílne na ├║zem├ş Slovenskej republiky. Pod─ża z├íkona je nutn├ę splni┼ą nasleduj├║ce kroky:

 • Z├íkladn├ę ├║daje ÔÇô tieto by ste mali u┼ż ma┼ą vyplnen├ę.
 • Inform├ície o z├íkazn├şkovi ÔÇô dopl┼łte v┼íetky Va┼íe osobn├ę inform├ície.
 • Overenie identity ÔÇô nahrajte doklady toto┼żnosti na overenie Va┼íej identity.
 • Overenie bankov├ęho ├║─Źtu ÔÇô zadajte ─Ź├şslo V├í┼ího bankov├ęho ├║─Źtu a pridajte potrebn├ę doklady na jeho overenie.
 • E-mail ÔÇô Overovac├ş e-mail bol odoslan├Ż na Va┼íu adresu. Ak v├ím nepri┼íiel, stla─Źte mo┼żnos┼ą „Posla┼ą znovu“.

Aj ke─Ć sa to m├┤┼że zda┼ą komplikovan├ę, dokon─Źenie registr├ície je skuto─Źne jednoduch├Ż proces, ktor├Ż zvl├ídne ka┼żd├Ż, dokonca aj bez rozsiahlych IT znalost├ş. Tipsport v├ím bude krok po kroku n├ípomocn├Ż a v pr├şpade ak├Żchko─żvek probl├ęmov v├ím ochotne porad├ş.

Ako dokon─Źi┼ą registr├íciu u Synottipu:

Po ├║spe┼ínom zah├íjen├ş registr├ície na Synottipe e┼íte nie ste ├║plne hotov├ş. Aby ste dokon─Źili tento proces, je potrebn├ę overi┼ą Va┼íe osobn├ę ├║daje a detaily t├Żkaj├║ce sa bankov├ęho ├║─Źtu. Nebojte sa, je to pomerne priamo─Źiary postup. Uistite sa, ┼że ste poskytli spr├ívne inform├ície a postupujte pod─ża pokynov, ktor├ę n├íjdete priamo na webovej str├ínke Synottipu. Ke─Ć v┼íetko dokon─Ź├şte, m├┤┼żete za─Źa┼ą hr├ít a v plnej miere vyu┼ż├şva┼ą v┼íetko, ─Źo Synottip pon├║ka.

Ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi:

Ke─Ć sa budete v Synottipe budete vyzvan├ş k poskytnutiu osobn├Żch ├║dajov. Tu je krok za krokom n├ívod, ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi:

 1. Titul: Za─Źnite v├Żberom spr├ívneho oslovenia, napr. p├ín, pani, in┼żinier at─Ć.
 2. Krstn├ę meno: Zadajte svoje krstn├ę meno. Toto pol├ş─Źko je povinn├ę.
 3. Priezvisko: Rovnako zadajte aj svoje priezvisko.
 4. ┼át├ítna pr├şslu┼ínos┼ą: Ozna─Źte ┼ít├ít, ktor├ęho ste ob─Źanom, napr. Slovensko.
 5. Rodn├ę ─Ź├şslo: Pre ob─Źanov Slovenskej republiky je potrebn├ę vyplni┼ą rodn├ę ─Ź├şslo. D├┤le┼żit├ę je, aby ste ho zad├ívali bez lom├ştka.
 6. Prez├Żvka: Vytvorte si prez├Żvku, ktor├í mus├ş ma┼ą medzi 8 a 13 znakmi. M├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą mal├ę p├şsmen├í, ─Ź├şslice, bodku, podtr┼żn├şk alebo poml─Źku.
 7. ─î├şslo ob─Źianskeho preukazu: Zadajte ─Ź├şslo svojho ob─Źianskeho preukazu.
 8. D├ítum narodenia: Ozna─Źte de┼ł, mesiac a rok svojho narodenia.
 9. Ulica: Kde b├Żv├íte.
 10. PS─î: Vlo┼żte po┼ítov├ę smerovacie ─Ź├şslo svojej adresy.
 11. Mesto: Zadajte mesto, kde ┼żijete.

Po ├║spe┼ínom vyplnen├ş v┼íetk├Żch po┼żadovan├Żch pol├ş─Źok stla─Źte tla─Źidlo „Dokon─Źi┼ą“. Po dokon─Źen├ş registr├ície by ste mali dosta┼ą benefit kartu alebo ─Ćal┼íie v├Żhody, ktor├ę Synottip poskytuje svojim z├íkazn├şkom.

Overenie bankov├ęho ├║─Źtu v Synottip kas├şne

Zadajte ─Ź├şslo V├í┼ího bankov├ęho ├║─Źtu (IBAN). Overenie bankov├ęho ├║─Źtu v Synottip kas├şne je d├┤le┼żit├ę pre zabezpe─Źenie Va┼íich financi├ş a osobn├Żch ├║dajov. Aj ke─Ć by sa V├ím mohlo zda┼ą, ┼że tento proces je zlo┼żit├Ż, je navrhnut├Ż tak, aby bol ─Źo najviac pr├şstupn├Ż a s├║─Źasne sp─║┼łal v┼íetky regula─Źn├ę ┼ítandardy. Nasleduje podrobnej┼í├ş opis tohto procesu:

 1. V├Żber spr├ívneho dokladu:
  • Vyberte si jeden z dostupn├Żch dokladov na potvrdenie Va┼íej identity:
   • V├Żpis z bankov├ęho ├║─Źtu: ┼átandardn├Ż dokument zobrazuj├║ci transakcie a zostatok na Va┼íom ├║─Źte, vr├ítane mena majite─ża a ─Ź├şsla IBAN.
   • Sn├şmka z internetovej banky: Urobte screenshot obrazovky V├í┼ího online bankovn├şctva, kde je vidie┼ą Va┼íe meno a ─Ź├şslo IBAN.
   • Ofici├ílne potvrdenie od banky: Doklad, ktor├Ż V├ím Va┼ía banka vystav├ş na ┼żiados┼ą, potvrdzuj├║ci, ┼że ste skuto─Źn├Żm vlastn├şkom bankov├ęho ├║─Źtu.
   • Zmluva o zalo┼żen├ş ├║─Źtu: Ak m├íte t├║to zmluvu, m├┤┼żete ju tie┼ż vyu┼żi┼ą na overenie.
   • Dokument o disponen─Źnom pr├íve: V pr├şpade, ak disponujete ├║─Źtom, ale nie ste jeho vlastn├şkom.
   • Bankov├í karta: S Va┼íim menom a ─Ź├şslom IBAN – pri nahr├ívan├ş je potrebn├ę zakry┼ą citliv├ę ├║daje ako CVV ─Źi cel├ę ─Ź├şslo karty.
 2. Zhoda mena:
  • Meno na Va┼íom doklade mus├ş zodpoveda┼ą menu na hr├í─Źskom ├║─Źte v Synottip kas├şne. Nezhoda m├┤┼że sp├┤sobi┼ą komplik├ície pri overovan├ş.
 3. Disponen─Źn├ę pr├ívo:
  • Ak nedisponujete vlastn├Żm bankov├Żm ├║─Źtom, potvrdenie o disponen─Źnom pr├íve k in├ęmu ├║─Źtu je posta─Źuj├║ce.
 4. Postup overenia:

Po zhroma┼żden├ş v┼íetk├Żch potrebn├Żch dokladov ich odo┼ílite na overenie cez platformu Synottip kas├şna. D─║┼żka overovacieho procesu sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od aktu├ílnej z├í┼ąa┼że a kvality zaslan├Żch dokumentov. Sledujte stav svojej ┼żiadosti a bu─Ćte pripraven├ş v pr├şpade potreby poskytn├║┼ą ─Ćal┼íie inform├ície alebo doklady.

Ako na overenie identity v Synottip?

V s├║─Źasnosti online kas├şno Synottip neumo┼ż┼łuje overovanie ├║─Źtu prostredn├şctvom bankovnej identity. Hoci by t├íto met├│da mohla pre niektor├Żch u┼ż├şvate─żov znamena┼ą r├Żchlej┼í├ş a jednoduch┼í├ş sp├┤sob overenia, Synottip uprednost┼łuje tradi─Źn├ę met├│dy.

Ak m├íte v ├║mysle vytvori┼ą si ├║─Źet v Synottip a vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky jeho v├Żhody, budete vyzvan├ş k nahratiu ur─Źit├Żch identifika─Źn├Żch dokladov. Sl├║┼żia na overenie va┼íej toto┼żnosti a zabezpe─Źenie f├ęrov├ęho a transparentn├ęho prostredia pre v┼íetk├Żch hr├í─Źov.

Synottip registracie

Ke─Ć budete nahr├íva┼ą tieto doklady, d├┤razne odpor├║─Źame, aby ste dbali na jasn├║ a ─Źitate─żn├║ kvalitu kopii v s├║lade s in┼ítrukciami poskytnut├Żmi Synottip. Uistite sa, ┼że ┼żiadna ─Źas┼ą dokumentu nie je zakryt├í a v┼íetky inform├ície s├║ ─żahko ─Źitate─żn├ę.

Overenie toto┼żnosti je k─ż├║─Źov├Żm krokom k zabezpe─Źeniu integrity va┼íich transakci├ş a ochrane va┼íich osobn├Żch ├║dajov. Hoci sa m├┤┼że zda┼ą tento proces zlo┼żit├Ż, je navrhnut├Ż tak, aby va┼ía interakcia so Synottip bola bezprobl├ęmov├í a bezpe─Źn├í.

Ako nastavi┼ą hracie limity?

 • Zobrazenie Va┼íich limitov

   • Prihl├íste sa do V├í┼ího Synottip ├║─Źtu.
   • V ─Źasti nastavenia ├║─Źtu vyberte mo┼żnos┼ą „Moje limity“.
 • Nastavenie nie je povinn├ę

   • Ak si neprajete nastavi┼ą ┼żiadne limity, m├┤┼żete to vynecha┼ą.
   • V ─żavej ─Źasti medzi pon├║kan├Żmi mo┼żnos┼ąami kliknite na ÔÇťVypn├║┼ąÔÇŁ. Takto ┼żiadny z limitov nebude akt├şvny.
 • Ako zad├íva┼ą limity

   • Ak si prajete ur─Źi┼ą svoje limity, za─Źnite aktiv├íciou mo┼żnosti ÔÇťZapn├║┼ąÔÇŁ.
   • Vpravo vypl┼łte pr├şslu┼ín├ę hodnoty limitov do bielych pol├ş─Źok.
 • Ulo┼żte zmeny

   • Na z├íver, v dolnej ─Źasti kliknite na ─Źerven├ę tla─Źidlo ÔÇťAktivova┼ąÔÇŁ.
   • Hotovo! Teraz m├┤┼żete naplno vyu┼ż├şva┼ą svoj u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet.

Ako sa prihl├ísi┼ą do Synottipu?

Postupujte pod─ża n├ívodu:

 1. Prejdite na webov├ę str├ínky Synottipu.
 2. V pravom hornom rohu str├ínky n├íjdete pol├ş─Źka pre prihl├ísenie. Vypl┼łte Va┼íe pou┼ż├şvate─żsk├ę meno alebo prez├Żvku, ktor├║ ste uviedli pri registr├ícii, a zadan├ę heslo.
 3. Kliknite na ─Źerven├ę tla─Źidlo ÔÇťPrihl├ísi┼ąÔÇŁ.

Synottip prihlasenie

Hotovo! A to je v┼íetko. Teraz ste ofici├ílne prihl├ísen├ş k V├í┼ímu hern├ęmu ├║─Źtu a m├┤┼żete za─Źa┼ą so ┼íportov├Żm st├ívkovan├şm, hrou v online kas├şne alebo si zahra┼ą virtu├ílny poker.

Najlep┼íie vstupn├ę bonusy ostatn├Żch online cas├şn

Bonus mesiaca
Hodnotenie
96%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
93 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
92 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
94%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
94 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako sa prihl├ísi┼ą do Synottipu cez mobil?

 • Webov├í str├ínka alebo aplik├ícia

  Prejdite na webov├ę str├ínky Synottipu cez V├í┼í mobiln├Ż prehliada─Ź alebo vyu┼żite mobiln├║ aplik├íciu Synottipu. Aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą priamo z jeho ofici├ílnych str├ínok. Niektor├ę mobiln├ę zariadenia m├┤┼żu blokova┼ą aplik├ície z tret├şch str├ín, tak┼że m├┤┼że by┼ą potrebn├ę v nastaven├ş povoli┼ą s┼ąahovanie t├Żchto aplik├íci├ş.

 • Kliknite na ikonu postavi─Źky

  Po otvoren├ş aplik├ície alebo mobilnej verzie webov├ę str├ínky, kliknite v pravom hornom rohu na ikonu postavi─Źky. Objavia sa V├ím polia pre zadanie prihlasovacieho mena a hesla.

 • Zadajte Va┼íe ├║daje.

  Do t├Żchto pol├ş zadajte Va┼íu prez├Żvku alebo email, ktor├Ż ste uviedli pri registr├ícii, a potom zadan├ę heslo. N├ísledne kliknite na tla─Źidlo ÔÇťPrihl├ísi┼ąÔÇŁ.

 • Hotovo!

  Teraz ste prihl├ísen├ş na V├í┼í ├║─Źet cez mobil a m├┤┼żete si u┼żi┼ą hry v kas├şne alebo st├ívkova┼ą na ┼íport kedyko─żvek a kdeko─żvek V├ís napadne.

Ak si neprajete v mobilnom zariaden├ş st├íle p├şsa┼ą mal├ę znaky pre pr├şstup, v aplik├ícii Synottip m├íte vo─żbu „Neodhlasova┼ą sa“. S touto vo─żbou v├ís aplik├ícia ponech├í v stave prihl├ísenia, k├Żm neobnov├şte mobil do p├┤vodn├Żch nastaven├ş.

Rozdiely medzi registráciou na Synottip z mobilu a z PC

Rozdiely medzi registr├íciou na Synottip cez mobil alebo PC nie s├║ v├Żrazn├ę a je ├║plne jedno, prostredn├şctvom ktor├ęho zariadenia sa rozhodnete registrova┼ą. Ak sa registrujete na mobile prostredn├şctvom prehliada─Źa, v podstate sa so ┼żiadnym rozdielom nestretnete.

Synottip registracia na mobile

Podmienky pre registr├íciu na Synottip s├║ rovnak├ę, ─Źi u┼ż sa rozhodnete pre mobil, po─Ź├şta─Ź alebo ak├ęko─żvek in├ę zariadenie s pr├şstupom k internetu. Je zachovan├Ż rovnak├Ż registra─Źn├Ż postup, rovnak├ę bonusy a vyplnenie registra─Źn├ęho formul├íra je tie┼ż identick├ę.

─îo sa t├Żka pon├║kan├Żch slu┼żieb, ┼żiadny rozdiel nie je. ─îi u┼ż sa registrujete z mobilu alebo z webov├ęho prehliada─Źa na po─Ź├şta─Źi, nepr├şdete o ┼żiadnu st├ívkov├║ pr├şle┼żitos┼ą ani o ┼żiadnu hru v r├ímci online casina. M├┤┼że sa v┼íak sta┼ą, ┼że bude spusten├í napr├şklad nov├í hra, ktor├í bude do─Źasne dostupn├í len na mobilu alebo na po─Ź├şta─Źi. V takom pr├şpade sta─Ź├ş len po─Źka┼ą na jej pr├şpadn├║ konverziu. Zvy─Źajne sa najprv uv├ídza nov├í hra na po─Ź├şta─Ź a a┼ż potom prebieha jej implement├ícia na mobil. Toto je sp├┤soben├ę t├Żm, ┼że mobiln├ę programovanie je mierne komplikovanej┼íie a je vhodnej┼íie nov├ę funkcie najprv otestova┼ą v praxi na po─Ź├şta─Źi.

Záver

„Zhrnut├şm, registr├ícia do Synottipu je jednoduch├Ż a r├Żchly proces, ktor├Ż v├ím otvor├ş dvere do sveta vzru┼íuj├║cich hier a atrakt├şvnych bonusov. Platforma Synottip pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu hier a promo akci├ş, ktor├ę spr├şjemnia va┼íu cestu online hazardn├Żm svetom. Nezme┼íkajte pr├şle┼żitos┼ą a vst├║pte do sveta Synottipu u┼ż dnes.“

FAQ – ─Źasto kladen├ę ot├ízky

 • 1´ŞĆÔâúV ak├Żch hr├ích sa m├┤┼żete zabavi┼ą v Synot Tipe?

  SynotTip prin├í┼ía ┼íirok├║ ┼ík├ílu hern├Żch mo┼żnost├ş. Okrem klasick├Żch st├ívkov├Żch mo┼żnost├ş tu n├íjdete online kas├şno s automaty a hrami ako blackjack. S jedn├Żm ├║─Źtom m├┤┼żete pristupova┼ą ku v┼íetk├Żm t├Żmto hern├Żm sekci├ím.

 • 2´ŞĆÔâúJe hranie v Synot Tipe spo─żahliv├ę?

  Ur─Źite ├íno. Synot Tip je licencovan├Ż na poskytovanie svojich slu┼żieb na Slovensku. Sp─║┼ła vysok├ę ┼ítandardy zabezpe─Źenia, ─Źi u┼ż ide o ochranu finan─Źn├Żch prostriedkov alebo osobn├Żch ├║dajov. V┼íetci zamestnanci Synot Tipu s├║ vy┼íkolen├ş dodr┼żiava┼ą pr├şsne bezpe─Źnostn├ę protokoly, ─Źo znamen├í, ┼że hra┼ą tu je tak bezpe─Źn├ę ako pr├íca s va┼íim bankov├Żm kontom.

 • 3´ŞĆÔâúAko m├┤┼żete overi┼ą svoj ├║─Źet v SynotTipe?

  Pre overenie ├║─Źtu v SynotTipe m├íte dve vo─żby ÔÇô elektronick├ę overenie alebo overenie priamo na pobo─Źke.