Menu

Tipos registr├ícia: Ako jednoducho vytvori┼ą eTipos ├║─Źet a prihl├ísi┼ą sa do neho

etipos logo

etipos logo

Ak h─żad├íte spo─żahliv├║ a profesion├ílnu st├ívkov├║ kancel├íriu, na Tipos ste na spr├ívnom mieste. S├ízkov├í kancel├íria tipos.sk si vytvorila siln├ę renom├ę v svete st├ívok v─Ćaka kombin├ícii v├Żborn├Żch kurzov, bohatej ponuky podujat├ş a profesion├ílneho pr├şstupu k z├íkazn├şkom.

S dlhoro─Źn├Żm sk├║sen├Żm t├şmom v oblasti st├ívkovania prin├í┼íaj├║ tipos ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş pre v┼íetk├Żch fan├║┼íikov ┼íportu. Nez├íle┼ż├ş, ─Źi m├íte radi futbal, tenis, hokej alebo in├Ż ┼íport, Tipos m├í pre v├ís nie─Źo pripraven├ę.

Tipos registrace

Uvo─Ć

Okrem bohatej ponuky podujat├ş a atrakt├şvnych kurzov sa s├ízkov├í kancel├íria venuje aj zodpovedn├ęmu hran├ş. S mo┼żnos┼ąami nastavenia vlastn├Żch st├ívkov├Żch limitov a odborne spracovan├Żmi n├ívodmi na zodpovedn├ę st├ívkovanie, sa postar├í o va┼íu pohodu pri hran├ş.

T├şm expertov za st├ívkovou kancel├íriou Tipos je tu, aby v├ím poskytol v┼íetky potrebn├ę inform├ície a podporu, aby ste mohli ma┼ą pri st├ívkovan├ş absol├║tnu d├┤veru. Ostanete v┼żdy v hre s profesion├ílmi, ktor├ş rozumej├║ svetu st├ívok.

St├ívkov├í kancel├íria Tipos ┬áv├ím prin├í┼ía aj mo┼żnos┼ą st├ívkovania na cest├ích prostredn├şctvom svojej mobilnej aplik├ície. S intuit├şvnym dizajnom a r├Żchlou na─Ź├ştacou r├Żchlos┼ąou v├ím umo┼żn├ş okam┼żit├Ż pr├şstup k ┼íirokej ponuke ┼íportov├Żch udalost├ş a kurzov. U┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky funkcie aplik├ície kdeko─żvek, ─Źi u┼ż ste doma, v pr├íci alebo na cest├ích. ┼Żiv├ę sledovanie podujat├ş a pohodln├ę umiest┼łovanie st├ívok umo┼ż┼łuj├║, aby ste mali st├ívkovanie st├íle pod kontrolou.

Registrácia na Tipos casino

Registr├ícia na Tipos je jednoduch├í a r├Żchla z├íle┼żitos┼ą, ktor├í v├ím otv├íra dvere do fascinuj├║ceho sveta ┼íportov├Żch kurzov a hier na ┼í┼ąastie. Sta─Ź├ş prejs┼ą na ofici├ílnu str├ínku Tipos.sk a zvoli┼ą mo┼żnos┼ą „Registr├ícia“. N├ísledne budete veden├ş cez kr├ítky formul├ír, kde si zvol├şte prihlasovacie ├║daje a nastav├şte bezpe─Źnostn├ę opatrenia pre v├í┼í ├║─Źet.

Nezabudnite si v┼íimn├║┼ą, ┼że Tipos je licencovan├Ż oper├ítor, a preto mus├şte ma┼ą vek minim├ílne 18 rokov, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą ich slu┼żby. Po ├║spe┼ínej registr├ícii budete m├┤c┼ą vlo┼żi┼ą finan─Źn├ę prostriedky na v├í┼í ├║─Źet a za─Źa┼ą vyu┼ż├şva┼ą ich bohat├║ ponuku kurzov ,hier a Tipos bonus┼».

Nenechajte si ujs┼ą super bonusy od Tiposu

Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
75%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
70 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako prebieha registrácia na Tipos?

Za─Źiatok registr├ície

 • Po pr├şchode na ofici├ílnu str├ínku tipos.sk si vyberte mo┼żnos┼ą „Registr├ícia“ v pravom hornom rohu obrazovky. T├íto vo─żba v├ís navedie na prv├Ż krok procesu vytv├írania v├í┼ího ├║─Źtu.

Z├íkladn├ę inform├ície

 • V prvom kroku budete po┼żiadan├ş o z├íkladn├ę inform├ície. Sem patria va┼íe osobn├ę ├║daje ako meno, priezvisko, d├ítum narodenia a adresa. Tieto inform├ície s├║ d├┤le┼żit├ę na overenie v├í┼ího ├║─Źtu a zabezpe─Źenie jeho ochrany.

Prihlasovacie ├║daje

 • N├ísledne budete vyzvan├ş na zvolenie prihlasovac├şch ├║dajov. Sem patria u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo, ktor├ę budete pou┼ż├şva┼ą pri ka┼żdom prihl├ísen├ş na str├ínke. Je d├┤le┼żit├ę si zapam├Ąta┼ą tieto ├║daje a udr┼żiava┼ą ich v bezpe─Ź├ş.

Bezpe─Źnostn├ę nastavenia

 • Pre zv├Ż┼íenie bezpe─Źnosti v├í┼ího ├║─Źtu budete vyzvan├ş na zvolenie bezpe─Źnostn├Żch ot├ízok a odpoved├ş. Tieto sl├║┼żia na overenie va┼íej identity v pr├şpade, ┼że by ste zabudli svoje prihlasovacie ├║daje.

Verifikácia

 • Posledn├Żm krokom je overenie va┼íich ├║dajov a potvrdenie registr├ície. V tejto f├íze m├┤┼żete ma┼ą mo┼żnos┼ą zada┼ą bonusov├Ż k├│d, ak m├íte k dispoz├şcii nejak├Ż ┼ípeci├ílny k├│d na bonusy.
 • Po ├║spe┼ínom dokon─Źen├ş t├Żchto krokov budete ma┼ą akt├şvny ├║─Źet na tipos.sk a budete m├┤c┼ą za─Źa┼ą vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky dostupn├ę slu┼żby.

eTipos registrácia a prihlásenie

Do─Źasn├Ż ├║─Źet na str├ínke Tipos : Flexibilita pre za─Źiato─Źn├şkov

Do─Źasn├Ż ├║─Źet na str├ínke Tipos je skvelou vo─żbou pre za─Źiato─Źn├şkov, ktor├ş chc├║ vysk├║┼ía┼ą st├ívkovanie predt├Żm, ne┼ż sa rozhodn├║ urobi┼ą vklad. Tento typ ├║─Źtu v├ím umo┼ż┼łuje presk├║ma┼ą rozsiahlu ponuku st├ívkov├Żch mo┼żnost├ş a obozn├ími┼ą sa s funkciami str├ínky.

Hlavnou v├Żhodou do─Źasn├ęho ├║─Źtu je jeho bezrizikovos┼ą. Nie s├║ potrebn├ę ┼żiadne finan─Źn├ę prostriedky a m├┤┼żete si v pokoji vysk├║┼ía┼ą prostredie a funkcie str├ínky. Do─Źasn├Ż ├║─Źet v├ím pon├║ka pr├şstup k ┼íirokej ┼ík├íle st├ívkov├Żch mo┼żnost├ş, ─Źi u┼ż ide o ┼íportov├ę udalosti alebo in├ę druhy st├ívok.

D├┤le┼żit├ę je si uvedomi┼ą, ┼że do─Źasn├Ż ├║─Źet nepon├║ka mo┼żnos┼ą re├ílneho v├Żhry, preto┼że ide o simul├íciu. Ak sa rozhodnete pokra─Źova┼ą v st├ívkovan├ş s re├ílnymi finan─Źn├Żmi prostriedkami, budete musie┼ą prejs┼ą k vytvoreniu trval├ęho ├║─Źtu a urobi┼ą vklad.

Pam├Ątajte, ┼że ├║─Źet na str├ínke Tipos mus├ş, by┼ą vytvoren├Ż v s├║lade s platn├Żmi podmienkami a ustanoveniami str├ínky.

St├íly ├║─Źet na str├ínke Tipos: Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti a v├Żhody

St├íly ├║─Źet na str├ínke Tipos je ur─Źen├Ż pre t├Żch, ktor├ş sa rozhodli vlo┼żi┼ą svoje st├ívky na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł. Vytvorenie st├íleho ├║─Źtu v├ím poskytne ┼íirok├║ ┼ík├ílu v├Żhod a roz┼í├şren├Żch mo┼żnost├ş pri st├ívkovan├ş.

S t├Żmto ├║─Źtom m├íte mo┼żnos┼ą vklada┼ą finan─Źn├ę prostriedky, ─Źo umo┼ż┼łuje skuto─Źn├ę st├ívkovanie s re├ílnymi peniazmi. Okrem toho z├şskate pr├şstup k r├┤znym bonusom a ┼ípeci├ílnym ponuk├ím, ktor├ę m├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą va┼íe v├Żhry. St├íly ├║─Źet na str├ínke Tipos tie┼ż umo┼ż┼łuje r├Żchle a pohodln├ę vyberanie v├Żhier, ─Źo v├ím poskytuje flexibilitu pri spravovan├ş va┼íich finan─Źn├Żch prostriedkov.

Je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że prev├ídzkovate─ż m├┤┼że ma┼ą ur─Źit├ę po┼żiadavky na vytvorenie st├íleho ├║─Źtu, preto je d├┤le┼żit├ę pre┼ítudova┼ą si v┼íetky podmienky a ustanovenia pred vytvoren├şm ├║─Źtu.

Po ├║plnom dokon─Źenie registr├ície m├íte tie┼ż n├írok na niektor├Ż z Tipos registra─Źn├Żch bonusov:

A ako zmeni┼ą do─Źasn├Ż ├║─Źet na st├íly ├║─Źet na Tipos?

Prihl├ísenie do do─Źasn├ęho ├║─Źtu:

 • Za─Źnite t├Żm, ┼że sa prihl├ís├şte do v├í┼ího do─Źasn├ęho ├║─Źtu na str├ínke Tipos s va┼íimi aktu├ílnymi prihlasovac├şmi ├║dajmi.

Prechod na plnú registráciu:

 • V hornom paneli, kde sa nach├ídza hlavn├í naviga─Źn├í li┼íta, vyh─żadajte mo┼żnos┼ą „Dokon─Źi┼ą registr├íciu“. Kliknite na t├║to vo─żbu.

Dopl┼łuj├║ce inform├ície:

 • Budete po┼żiadan├ş o doplnenie ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş, ktor├ę s├║ potrebn├ę pre pln├║ registr├íciu, ako napr├şklad potvrdenie va┼íich osobn├Żch ├║dajov.

Overenie ├║─Źtu:

 • Po dokon─Źenie registr├ície m├┤┼że by┼ą vy┼żadovan├ę overenie va┼íej identity. Toto m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą potvrdenie va┼íej e-mailovej adresy alebo telef├│nneho ─Ź├şsla.

Potvrdenie zmeny na st├íly ├║─Źet:

 • Po ├║spe┼ínej registr├ícii a overen├ş va┼íej identity, v├í┼í do─Źasn├Ż ├║─Źet bude zmenen├Ż na st├íly ├║─Źet. Teraz budete ma┼ą pr├şstup k pln├ęmu rozsahu slu┼żieb a funkcional├şt, ktor├ę tipos.sk pon├║ka.

Aktualiz├ícia nastaven├ş ├║─Źtu (volite─żn├ę):

 • Ak m├íte v ├║mysle aktualizova┼ą svoje preferencie, nastavenia ├║─Źtu alebo upravi┼ą svoje osobn├ę ├║daje, m├┤┼żete to urobi┼ą v ─Źasti „Nastavenia ├║─Źtu“ na str├ínke.

Je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że t├íto zmena do─Źasn├ęho ├║─Źtu na st├íly ├║─Źet je nevyhnutn├í pre pln├Ż pr├şstup k v┼íetk├Żm slu┼żb├ím a v├Żhod├ím.

Tipsport Registracie

Mobilná aplikácie Tipos

Mobiln├í aplik├ícia Tipos predstavuje spo─żahliv├ęho spolo─Źn├şka pre v├í┼í svet st├ívkovania. S intuit├şvnym u┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm a r├Żchlym na─Ź├ştavan├şm, umo┼ż┼łuje okam┼żit├Ż pr├şstup k bohatej ponuke podujat├ş a kurzov.

V─Ćaka mobilnej aplik├ícii ┬ám├┤┼żete st├ívkova┼ą kdeko─żvek a kedyko─żvek, ─Źi u┼ż ste na cest├ích, v pr├íci alebo v pohodl├ş domova. S mo┼żnos┼ąou ┼żiv├ęho sledovania udalost├ş a r├Żchleho umiest┼łovania st├ívok, zostanete v┼żdy v strehu nad va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi ┼íportov├Żmi podujatiami.

Aplik├ícia tie┼ż poskytuje u┼żito─Źn├ę funkcie, ako napr├şklad notifik├ície o d├┤le┼żit├Żch udalostiach a v├Żsledkoch, ─Ź├şm v├ím umo┼ż┼łuje zosta┼ą v obraze v ka┼żdom okamihu.

Nemenej d├┤le┼żit├í je aj ot├ízka bezpe─Źnosti. Mobiln├í aplik├ícia tipos.sk zabezpe─Źuje va┼íe ├║daje a finan─Źn├ę transakcie s najvy┼í┼íou starostlivos┼ąou, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje st├ívkova┼ą s d├┤verou.

Pre v├í┼í pohodln├Ż a spo─żahliv├Ż pr├şstup k svetu st├ívkovania je mobiln├í aplik├ícia tipos.sk nepostr├ídate─żn├Żm n├ístrojom.

Tipos Registracie

Dokon─Źenie registr├ície na str├ínke Tipos: postup pre ├║pln├ę vyu┼żitie

Po zah├íjen├ş registr├ície na Tipos je nevyhnutn├ę dokon─Źi┼ą cel├Ż proces. Sledujte tieto kroky, aby ste vyu┼żili v┼íetko, ─Źo str├ínka prin├í┼ía:

 • Potvrdenie E-mailovej Adresy: Po vyplnen├ş registra─Źn├ęho formul├íra pr├şde potvrdzovac├ş e-mail. Aktivujte svoj ├║─Źet kliknut├şm na odkaz v tomto e-maili.
 • Vyplnenie ├Üdajov v Profile: Po potvrden├ş e-mailu vypl┼łte v┼íetky po┼żadovan├ę inform├ície v profile. Zabezpe─Źte, aby v┼íetky ├║daje boli presn├ę a aktu├ílne.
 • Nastavenie Hesla: Zabezpe─Źte v├í┼í ├║─Źet vytvoren├şm robustn├ęho hesla, ktor├ę obsahuje kombin├íciu p├şsmen, ─Ź├şsel a ┼ípeci├ílnych symbolov.
 • V├Żber Platebn├Żch Met├│d: Zvo─żte vhodn├ę met├│dy pre vklady a v├Żbery a zabezpe─Źte dostato─Źn├ę prostriedky pre hranie.
 • Ov─Ť┼Öenie Identity: Aby ste ├║plne dokon─Źili registr├íciu, je potrebn├ę overi┼ą va┼íu identitu nahrat├şm potrebn├Żch dokladov.

Ke─Ć spln├şte v┼íetky po┼żiadavky, m├┤┼żete si vybra┼ą z cel├ęho radu atrakt├şvnych casino bonusov.

Tip├║os registracie

Overenie identity u Tiposu

Tipos, ako renomovan├í st├ívkov├í kancel├íria, je licencovan├Ż poskytovate─ż hazardn├Żch slu┼żieb na Slovensku. Jednou z podmienok tejto licencie je aj riadne overenie ka┼żd├ęho hr├í─Źa, ktor├Ż chce participova┼ą v online st├ívkovan├ş ─Źi hr├ích. T├Żmto krokom sa zabezpe─Źuje, ┼że online aktivit├ím sa nebud├║ venova┼ą osoby, ktor├Żm je to zak├ízan├ę, ako napr├şklad mladistv├ş ─Źi osoby zbaven├ę pr├ívnej sp├┤sobilosti.

Ako prebieha overenie u Tiposu?

Online overenie:

 • Potrebn├ę doklady: Pred spusten├şm online overovacieho procesu si pripravte dva doklady. Zatia─ż ─Źo ob─Źiansky preukaz je nevyhnutn├Ż, ako druh├Ż doklad m├┤┼że posl├║┼żi┼ą vodi─Źsk├Ż preukaz, preukaz poistenca ─Źi cestovn├Ż pas.
 • Postup: Po prihl├ísen├ş sa do svojho ├║─Źtu si n├íjdite sekciu „M├┤j ├║─Źet“. Za─Źnite ob─Źianskym preukazom t├Żm, ┼że nahrajete sn├şmky oboch str├ín. Potom pokra─Źujte s druh├Żm dokladom: vyberte si zo zoznamu a nahrajte sn├şmku jeho prednej strany. Oboje potom za┼ílite na overenie. Cel├Ż proces m├┤┼że by┼ą r├Żchly, no v ur─Źit├Żch pr├şpadoch to m├┤┼że zabra┼ą nieko─żko hod├şn.

Overenie na pobo─Źke:

 • Potrebn├ę doklady: Pri n├ív┼íteve pobo─Źky m├┤┼żete ma┼ą so sebou ob─Źiansky preukaz, a pre cudzincov to m├┤┼że by┼ą cestovn├Ż pas s povolen├şm k pobytu.
 • Ako to prebieha: Po pr├şchode v├ís obsl├║┼żi zamestnanec pobo─Źky. Cel├Ż proces je zvy─Źajne r├Żchly a netrv├í dlho. Ak neviete, kde je najbli┼ż┼íia pobo─Źka Tiposu, inform├ície n├íjdete na ich ofici├ílnej webovej str├ínke.

R├íd by som zd├┤raznil, ┼że riadne overenie v├ím otvor├ş dvere k pln├ęmu vyu┼żitiu v┼íetk├Żch slu┼żieb, ktor├ę Tipos pon├║ka. Okrem st├ívkovania a hier m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą aj r├┤zne bonusy a ak─Źn├ę ponuky.

Novinky od Tiposu

Overenie bankov├ęho ├║─Źtu v Tipos

Tipos od v├ís potrebuje inform├íciu o ─Ź├şsle v├í┼ího bankov├ęho ├║─Źtu (IBAN). Overenie tohto ├║─Źtu je pre Tipos esenci├ílne, aby bola zabezpe─Źen├í ochrana va┼íich financi├ş a osobn├Żch inform├íci├ş. Hoci sa m├┤┼że tento proces zda┼ą na prv├Ż poh─żad zlo┼żit├Ż, je navrhnut├Ż tak, aby bol ─Źo najjednoduch┼í├ş a z├írove┼ł spl┼łoval v┼íetky potrebn├ę regula─Źn├ę normy. Tu je presn├Ż postup:

V├Żber vhodn├ęho dokumentu:

 • V├Żpis z bankov├ęho ├║─Źtu: Tento dokument ukazuje va┼íe transakcie, zostatok a obsahuje aj va┼íe meno a ─Ź├şslo IBAN.
 • Screenshot z internetbankingu: Obr├ízok z va┼íeho online bankov├ęho ├║─Źtu, kde sa zobrazuje va┼íe meno spolu s ─Ź├şslom IBAN.
 • Ofici├ílne potvrdenie z banky: Dokument, ktor├Ż v├ím banka vystav├ş na overenie, ┼że ste vlastn├şkom dan├ęho ├║─Źtu.
 • Zmluva o zriaden├ş ├║─Źtu: Ak m├íte tento dokument, m├┤┼że posl├║┼żi┼ą ako overovac├ş.
 • Dokument o disponibilite: V pr├şpade, ┼że ├║─Źet pou┼ż├şvate, ale nie ste jeho vlastn├şkom.
 • Bankov├í karta: S va┼í├şm menom a ─Ź├şslom IBAN ÔÇô pri nahr├ívan├ş zabezpe─Źte, aby boli citliv├ę inform├ície (ako CVV alebo ─Ź├şslo karty) skryt├ę.
 • Zhoda mien: Meno uveden├ę na dokumente by malo zodpoveda┼ą menu na va┼íom ├║─Źte v Tipos.
 • Disponibilita ├║─Źtu: V pr├şpade, ┼że nie ste vlastn├şkom ├║─Źtu, potvrdenie o disponibilite je nevyhnutn├ę.
 • Overovac├ş proces: Ke─Ć m├íte v┼íetky potrebn├ę dokumenty, odo┼ílite ich na overenie prostredn├şctvom platformy Tipos. Doba trvania overenia m├┤┼że by┼ą r├┤zna, tak┼że sledujte postup svojej ┼żiadosti a bu─Ćte pripraven├ş pr├şpadne poskytn├║┼ą ─Ćal┼íie inform├ície.

Registr├ícia na Tipose – videon├ívod

Zalo┼żi┼ą si ├║─Źet na Tipose nie je ve─żk├Ż probl├ęm a zaberie to iba 5 min├║t. Pozrite sa na video:

Ako si zalo┼żi┼ą ├║─Źet u Tiposu – krok za krokom

 • Vstup na ofici├ílnu str├ínku Tiposu:

  ÔÇó Za─Źnite t├Żm, ┼że si otvor├şte ofici├ílnu webov├║ str├ínku Tiposu.

  ÔÇó V pravom hornom rohu hlavnej str├ínky n├íjdete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Registr├íciaÔÇť. Kliknite na tento odkaz.

  Tipsport registrace

 • Vypl┼łte registra─Źn├ę inform├ície:

  ÔÇó Po kliknut├ş sa v├ím otvor├ş registra─Źn├Ż formul├ír.

  ÔÇó Budete po┼żiadan├ş o z├íkladn├ę inform├ície ako s├║: meno, priezvisko, emailov├í adresa a kontaktn├ę ─Ź├şslo.

  ÔÇó Uistite sa, ┼że v┼íetky poskytnut├ę inform├ície s├║ aktu├ílne a pravdiv├ę.

  ÔÇó Predt├Żm, ne┼ż dokon─Ź├şte registr├íciu, nezabudnite s├║hlasi┼ą s pravidlami slu┼żby a v pr├şpade z├íujmu si vybra┼ą Tipos uv├ştac├ş bonus.

  ÔÇó Po vyplnen├ş v┼íetk├Żch ├║dajov kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Dokon─Źi┼ą registr├íciuÔÇť.

  Tipos Registracie

 • Potvrdenie emailovej adresy:

  ÔÇó Po ├║spe┼ínej registr├ícii by v├ím mal pr├şs┼ą overovac├ş email od Tiposu.

  ÔÇó Otvorte tento email a aktivujte svoj ├║─Źet cez poskytnut├Ż odkaz.

 • Zadanie aktiva─Źn├ęho k├│du:

  ÔÇó Ako ─Ćal┼íiu bezpe─Źnostn├║ opatrenie v├ím Tipos po┼íle overovac├ş k├│d na v├í┼í mobil.

  ÔÇó Tento k├│d n├ísledne zadajte do po┼żadovan├ęho pol├ş─Źka na str├ínke.

 • V├şta v├ís do─Źasn├Ż ├║─Źet v Tiposu!

  ÔÇó Gratulujeme, ├║spe┼íne ste si vytvorili do─Źasn├Ż ├║─Źet v Tiposu.

  ÔÇó Aby ste mohli plnohodnotne vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby Tiposu, nezabudnite overi┼ą svoju toto┼żnos┼ą pod─ża dan├Żch in┼ítrukci├ş. Bez tohto overenia m├┤┼że by┼ą v├í┼í ├║─Źet obmedzen├Ż alebo zru┼íen├Ż.

Overenie toto┼żnosti nie je len o va┼íej osobnej bezpe─Źnosti, ale tie┼ż o dodr┼żiavan├ş pravidiel a regula─Źn├Żch ┼ítandardov pre poskytovate─żov hazardn├Żch hier. V┼żdy dbajte na to, aby ste postupovali v s├║lade s in┼ítrukciami poskytnut├Żmi Tiposom.

Ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi

Ke─Ć sa budete registrova┼ą na platform├ích Tiposu, budete vyzvan├ş k poskytnutiu osobn├Żch ├║dajov. Tu je krok za krokom n├ívod, ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi:

 • Oslovenie

  Pred za─Źiatkom vypl┼łovania si vyberte spr├ívne oslovenie, napr├şklad „p├ín“, „pani“, „in┼żinier“ ─Źi in├ę. T├Żmto ur─Ź├şte, ako budete osloven├ş v komunik├ícii.

 • Krstn├ę meno

  Zadajte presn├ę krstn├ę meno, ako je uveden├ę v ofici├ílnych dokladoch. T├íto inform├ícia je nevyhnutn├í.

 • Pohlavie

  Zvo─żte, ─Źi ste mu┼ż, ┼żena alebo in├í mo┼żnos┼ą, pod─ża toho, ako sa identifikujete.

 • Zdroj pr├şjmu

  Pop├ş┼íte podrobne, z ak├ęho zdroja z├şskavate svoje pr├şjmy. Mohlo by to by┼ą napr├şklad zamestnanie, podnikanie, renta alebo in├ę.

 • Politick├í osoba

  Ozna─Źte pol├ş─Źko, ak m├íte v├Żznamn├ę politick├ę postavenie alebo ste vo verejnej funkcii.

 • Priezvisko

  Va┼íe priezvisko je ─Ćal┼í├şm k─ż├║─Źov├Żm ├║dajom, ktor├Ż treba uvies┼ą tak, ako je zaznamenan├Ż v ofici├ílnych dokladoch.

 • ┼át├ítna pr├şslu┼ínos┼ą

  Vyberte ┼ít├ít, ktor├ęho ste ob─Źanom. Napr├şklad, ak ste ob─Źanom Slovenskej republiky, ozna─Źte „Slovensko“.

 • Rodn├ę ─Ź├şslo

  Pre ob─Źanov Slovenska je potrebn├ę uvies┼ą rodn├ę ─Ź├şslo. Pam├Ątajte na to, aby ste ho zad├ívali spr├ívne a bez lom├ştka.

 • ─î├şslo ob─Źianskeho preukazu

  Do tohto pol├ş─Źka vlo┼żte ─Ź├şslo v├í┼ího ob─Źianskeho preukazu, ako je uveden├ę na fyzickom doklade.

 • D├ítum narodenia

  Zadajte presn├Ż de┼ł, mesiac a rok, kedy ste sa narodili.

 • Ulica a ─Ź├şslo domu

  Uve─Ćte konkr├ętnu ulicu a ─Ź├şslo domu alebo bytu, kde aktu├ílne b├Żvate.

 • PS─î

  Do tohto pol├ş─Źka zadajte po┼ítov├ę smerovacie ─Ź├şslo svojej aktu├ílnej adresy

 • Mesto a obec

  Nap├ş┼íte n├ízov mesta alebo obce, v ktorej ┼żijete. Ak je relevantn├ę, m├┤┼żete uvies┼ą aj ─Źas┼ą mesta alebo mestsk├║ ─Źas┼ą.

  Po ├║spe┼ínom vyplnen├ş v┼íetk├Żch po┼żadovan├Żch pol├ş─Źok stla─Źte tla─Źidlo „Potvrdzujem, ┼że v┼íetky ├║daje s├║ spr├ívne“.

Nezabudnite na bonusy od Tiposu

Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
75%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
70 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako nastavi┼ą hracie limity?

 • Zobrazenie Va┼íich limitov

   • Prihl├íste sa do V├í┼ího ├║─Źtu.
   • V ─Źasti nastavenia ├║─Źtu vyberte mo┼żnos┼ą „Moje limity“.
 • Nastavenie nie je povinn├ę

   • Ak si neprajete nastavi┼ą ┼żiadne limity, m├┤┼żete to vynecha┼ą.
   • V ─żavej ─Źasti medzi pon├║kan├Żmi mo┼żnos┼ąami kliknite na ÔÇťVypn├║┼ąÔÇŁ. Takto ┼żiadny z limitov nebude akt├şvny.
 • Ako zad├íva┼ą limity

   • Ak si prajete ur─Źi┼ą svoje limity, za─Źnite aktiv├íciou mo┼żnosti ÔÇťZapn├║┼ąÔÇŁ.
   • Vpravo vypl┼łte pr├şslu┼ín├ę hodnoty limitov do bielych pol├ş─Źok.
 • Ulo┼żte zmeny

   • Na z├íver, v dolnej ─Źasti kliknite na tla─Źidlo ÔÇťAktivova┼ąÔÇŁ.
   • Hotovo! Teraz m├┤┼żete naplno vyu┼ż├şva┼ą svoj u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet na Tipos.

Ako dokon─Źi┼ą overenie v├í┼ího ├║─Źtu u Tiposu?

Chcete v plnej miere vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody svojho ├║─Źtu u Tiposu? V tom pr├şpade je nevyhnutn├ę plne dokon─Źi┼ą proces Tipos registr├ície, konkr├ętne potvrden├şm svojej identity, aby ste splnili v┼íetky z├íkonn├ę po┼żiadavky.

Bez kompletn├ęho overenia identity v Tipose m├íte limitovan├Ż pr├şstup k niektor├Żm slu┼żb├ím. Nie je mo┼żn├ę vykon├íva┼ą finan─Źn├ę transakcie ani uzatv├íra┼ą st├ívky. Samozrejme, st├íle m├┤┼żete sk├║┼ía┼ą r├┤zne hry, av┼íak iba v demoverzii.

Tipos pon├║ka viacero sp├┤sobov, ako potvrdi┼ą va┼íu identitu: r├Żchle overenie, ┼ítandardn├ę overenie ─Źi overenie priamo v ter├ęnnej pobo─Źke.

Tipos: Postup overenia:

 • ┼átandardn├ę Overenie: Zvo─żte si dva doklady, ktor├ę potvrdzuj├║ va┼íu identitu, napr├şklad ob─Źiansky preukaz, vodi─Ź├ík, pas, eur├│psky preukaz poistenca alebo povolenie k pobytu. Potom si vyberte sp├┤sob, ak├Żm chcete tieto doklady overi┼ą.
 • R├Żchle Overenie: Toto je efekt├şvna a pohodln├í mo┼żnos┼ą overenia. Podobne ako v predch├ídzaj├║com bode budete potrebova┼ą dva doklady toto┼żnosti. Po zadan├ş potrebn├Żch ├║dajov syst├ęm automaticky vypln├ş relevantn├ę ─Źasti vo formul├íri. N├ísledne sa va┼íe ├║daje posun├║ na overenie t├şmu Tiposu.
 • Overenie v pobo─Źke: Ak d├ívate prednos┼ą osobn├ęmu kontaktu, m├┤┼żete sa overi┼ą v jednej z fyzick├Żch pobo─Źiek Tiposu. Prostredn├şctvom ich webovej platformy si jednoducho n├íjdete najbli┼ż┼íiu pobo─Źku, vezmete so sebou potrebn├ę doklady a zvy┼íok nechajte na profesion├íloch z Tiposu.

Pozrite sa aj na najlep┼íie bonusy ostatn├Żch online kas├şn

Bonus mesiaca
Hodnotenie
96%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
93 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
92 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
94%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
94 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako sa efekt├şvne prihl├ísi┼ą na v├í┼í ├║─Źet

 • Nav┼ít├şvenie Webovej Str├ínky

  • Zadajte do prehliada─Źa web Fortuna.
  • Na ├║vodnej str├ínke uvid├şte v pravom hornom rohu mo┼żnos┼ą ÔÇ×Prihl├ísi┼ą saÔÇť.

  Tipsport registrace

 • Kliknutie na Prihl├ísenie

  • Kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Prihl├ísi┼ą saÔÇť. Otvor├ş sa v├ím nov├ę okno, kde budete pokra─Źova┼ą v procese prihl├ísenia.
 • Zadanie Prihlasovac├şch ├Üdajov

  • V tomto kroku zadajte svoj e-mail a heslo, ktor├ę ste pou┼żili po─Źas registr├ície.
  • Uistite sa, ┼że ste zadali spr├ívne inform├ície, aby ste mohli ├║spe┼íne pokra─Źova┼ą.
 • Potvrdenie Prihl├ísenia

  • Po zadani va┼íich prihlasovac├şch ├║dajov, kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Prihl├íste saÔÇť.
  • T├Żmto krokom potvrdzujete svoje ├║daje a ofici├ílne sa prihlasujete na svoj ├║─Źet.
 • ├Üspe┼ín├ę Prihl├ísenie

  • Po ├║spe┼ínom prihl├ísen├ş budete automaticky presmerovan├ş na hlavn├║ str├ínku ├║─Źtu.
  • Teraz m├íte pr├şstup ku v┼íetk├Żm slu┼żb├ím a produktom, ktor├ę Tipos pon├║ka.
  • M├┤┼żete za─Źa┼ą pl├ínova┼ą a realizova┼ą svoje st├ívky, sledova┼ą z├ípasy a u┼ż├şva┼ą si v┼íetky v├Żhody, ktor├ę prich├ídzaj├║ s va┼í├şm ├║─Źtom vo Tiposu.

─îo Ak Zabudnete Heslo?

Ak sa nem├┤┼żete prihl├ísi┼ą z d├┤vodu zabudnut├ęho hesla, nebojte sa. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Zabudli ste heslo?ÔÇť pod tla─Źidlom prihl├ísenia. Postupujte pod─ża in┼ítrukci├ş, ktor├ę v├ím bude web poskytova┼ą, a obnovte svoje heslo v priebehu nieko─żk├Żch min├║t.

Tipos zabudnute heslo

Ako sa prihl├ísi┼ą do Tiposu cez mobil?

Prihl├ísi┼ą sa do Tiposu cez mobil je jednoduch├ę a efekt├şvne. Ni┼ż┼íie v├ím prin├í┼íame jednoduch├Ż n├ívod, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że s prihl├ísen├şm krok za krokom. M├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą dvoma sp├┤sobmi: cez mobiln├║ webov├║ str├ínku alebo cez mobiln├║ aplik├íciu.

 • Prejdite na Webov├║ Str├ínku alebo Otvorte Aplik├íciu

  • Otvorte mobiln├║ webov├║ str├ínku Tiposu vo va┼íom mobilnom prehliada─Źi.
  • Alternat├şvne m├┤┼żete spusti┼ą mobiln├║ aplik├íciu Tiposu, ktor├║ si m├┤┼żete prevzia┼ą priamo z ofici├ílnych str├ínok Tiposu.
 • Kliknite na Ikonu Osoby

  V pravom hornom rohu n├íjdete ikonu osoby – kliknite na ┼łu po spusten├ş aplik├ície alebo otvoren├ş webovej str├ínky.

 • Zadajte svoje Prihlasovacie ├Üdaje

  Do zobrazen├ęho okna zadajte svoje prihlasovacie meno alebo email spolu s heslom, ktor├ę ste zadali pri registr├ícii.

 • Potvr─Ćte Prihl├ísenie

  Kliknite na tla─Źidlo „Prihl├ísi┼ą“ a potvr─Ćte svoje prihlasovacie ├║daje.

 • Ste Online

  • Gratulujeme! Ste teraz ├║spe┼íne prihl├ísen├ş do svojho ├║─Źtu v Tipose cez mobil.
  • M├íte pr├şstup k v┼íetk├Żm funkci├ím, m├┤┼żete hra┼ą hry v kas├şne alebo uzatv├íra┼ą st├ívky na svoje ob─ż├║ben├ę ┼íporty kdeko─żvek a kedyko─żvek.

  Vychutnajte si v├Żhody mobiln├ęho pr├şstupu k Tiposu a hrajte alebo uzatv├írajte st├ívky kedyko─żvek ste na cest├ích!

FAQ: ─îast├ę ot├ízky a odpovede pri registr├ícii

 • 1´ŞĆÔâú Ako sa m├┤┼żem zaregistrova┼ą do Tipos?

  Za─Źnite t├Żm, ┼że nav┼ít├şvite ofici├ílnu webov├║ str├ínku Tipos. Tu n├íjdete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Registr├íciaÔÇť, ktor├║ n├íjdete na ├║vodnej str├ínke. Kliknite na t├║to mo┼żnos┼ą a budete presmerovan├ş na registra─Źn├Ż formul├ír. Vypl┼łte v┼íetky po┼żadovan├ę ├║daje vr├ítane osobn├Żch a kontaktn├Żch inform├íci├ş. Po ├║spe┼ínom dokon─Źen├ş a potvrden├ş ├║dajov cez e-mail alebo SMS m├┤┼żete plne vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby.

 • 2´ŞĆÔâú Je registr├ícia do Tiposu zadarmo?

  ├üno, proces registr├ície do Tiposu je bezplatn├Ż. Po registr├ícii m├┤┼żete by┼ą pozvan├ş na vklad finan─Źn├Żch prostriedkov na v├í┼í ├║─Źet, ─Źo v├ím umo┼żn├ş za─Źa┼ą s├ízet alebo hra┼ą kas├şnov├ę hry.

 • 3´ŞĆÔâú Mus├şm overi┼ą svoju toto┼żnos┼ą po registr├ícii do Tipos?

  Overenie toto┼żnosti je k─ż├║─Źov├Żm krokom po registr├ícii v s├║lade so slovenskou legislat├şvou. Tento proces zabezpe─Źuje, ┼że ste dosiahli vek 18 rokov a m├íte pr├ívo sa zapoji┼ą do st├ívkovania alebo hrania kas├şnov├Żch hier.

Autor obsahu