Menu

Tipsport registrácia | návod na registráciu a prihlásenie

Tipsport je jedn├Żm z pilierov st├ívkov├ęho sveta na Slovensku. U┼ż od roku 1994, ke─Ć otvorili svoju prv├║ pobo─Źku pod in├Żm n├ízvom, sa vyprofilovali ako jeden z hlavn├Żch hr├í─Źov v oblasti st├ívkovania. Tento potenci├íl rozpoznala ─Źesk├í spolo─Źnos┼ą Tipsport, ktor├í je jedn├Żm z ved├║cich predstavite─żov v oblasti st├ívkov├Żch kancel├íri├ş v strednej Eur├│pe. Od 1. augusta 2006, ke─Ć odk├║pila p├┤vodn├║ slovensk├║ firmu, sa za─Źala nov├í ├ęra Tipsportu na Slovensku. Tipsport registrace

Uvod

Od tej doby Tipsport za┼ż├şval raketov├Ż rast, ktor├Ż si m├┤┼żeme v┼íimn├║┼ą v po─Źte pobo─Źiek roztr├║sen├Żch po celom Slovensku. Dnes s hrdos┼ąou prev├ídzkuje pribli┼żne 400 pobo─Źiek, ─Ź├şm sa rad├ş medzi ┼ípi─Źku v oblasti st├ívkov├Żch kancel├íri├ş a online casin na Slovensku. Tipsport nie je iba o st├ívkovan├ş na ┼íportov├ę udalosti. Je to komplexn├í platforma, ktor├í pon├║ka bohat├║ paletu kurzov, ┼íirok├Ż v├Żber automatov├Żch hier a r├┤znych kas├şnov├Żch atrakci├ş. Na klientov ─Źakaj├║ aj l├íkav├ę casino bonusy a prom├│cie, ktor├ę robia hru e┼íte atrakt├şvnej┼íou.

Zauj├şma v├ís, ako sa sta┼ą s├║─Źas┼ąou tejto st├ívkovej komunity? Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a dozviete sa viac o procese registr├ície v Tipsporte. Detailne vysvetl├şme, ak├ę kroky je potrebn├ę podnikn├║┼ą a ak├ę podmienky treba splni┼ą, aby ste mohli plnohodnotne vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby, ktor├ę Tipsport pon├║ka svojim klientom.

Ako sa zaregistrova┼ą v Tipsporte?

Ak m├íte z├íujem o registr├íciu do Tipsportu a chcete sa sta┼ą s├║─Źas┼ąou ┼íirokej komunity spokojn├Żch hr├í─Źov, nav┼ít├şvte pros├şm ofici├ílnu registra─Źn┼» str├ínku tejto st├ívkovej kancel├írie. Po vstupe na web v pravom hornom rohu n├íjdete tla─Źidlo ozna─Źen├ę ako ÔÇ×Zaregistruj saÔÇť. Po jeho stla─Źen├ş sa pred Vami objav├ş registra─Źn├Ż formul├ír, ktor├Ż je potrebn├ę starostlivo a presne vyplni┼ą, aby ste sa mohli zapoji┼ą do aktiv├şt Tipsportu. Ak ste sa o Tipsporte dozvedeli prostredn├şctvom na┼íej webovej str├ínky, m├┤┼żete sa k registr├ícii pripoji┼ą priamo odtia─ż, ─Źo V├ím umo┼żn├ş r├Żchlej┼íie sa pusti┼ą do sveta st├ívok bez zbyto─Źn├Żch odkladov.

Nenechaj si utiec┼ą tipsport bonusy

Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
80 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
80 %
Hodnotenie
81%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
70 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Čo znamená registrácia v Tipsporte?

Registr├íciou v Tipsporte sa rozumie detailn├Ż proces, ktor├Ż m├í za cie─ż zalo┼żenie V├í┼ího hern├ęho ├║─Źtu v tejto prest├ş┼żnej st├ívkovej kancel├írii a online kas├şne. T├íto proced├║ra je nastaven├í tak, aby bola v s├║lade so v┼íetk├Żmi n├íle┼żitos┼ąami a predpismi slovensk├Żch z├íkonov oh─żadom online st├ívok a hier. Tieto legislat├şvne predpisy s├║ nastaven├ę tak, aby zabezpe─Źili presn├║ identifik├íciu ka┼żd├ęho hr├í─Źa, ktor├Ż sa chce prihl├ísi┼ą.

D├┤kladn├í identifik├ícia m├í viacero opodstatnen├ş:

 • Zabezpe─Źi┼ą, aby mladistv├ş vo veku pod 18 rokov nemohli pristupova┼ą k hazardn├Żm hr├ím a st├ívkam.
 • Prevencia proti hr├í─Źom, ktor├ş nemaj├║ pr├ívnu sp├┤sobilos┼ą, aby sa zapojili do hier.
 • Ochrana verejnosti t├Żm, ┼że sa vylu─Źuj├║ osoby zap├şsan├ę v Registri vyl├║─Źen├Żch os├┤b (RVO), ─Źo je n├ístroj navrhnut├Ż na prevenciu riz├şk spojen├Żch s hazardom.

Pokia─ż m├íte pocit, ┼że by mohol ├şs┼ą o zd─║hav├Ż a komplikovan├Ż postup, nem├íte sa ─Źoho ob├íva┼ą. Proces registr├ície v Tipsporte je navrhnut├Ż tak, aby bol ─Źo najpriate─żskej┼í├ş k u┼ż├şvate─żovi. Sklad├í sa z troch f├íz, pri─Źom ka┼żd├í z nich je zrozumite─żn├í a priamo─Źiara. Za─Ź├şnate vypl┼łovan├şm inici├ílneho registra─Źn├ęho formul├íra, n├ísleduje overenie prostredn├şctvom telef├│nneho ─Ź├şsla a doplnen├şm ─Ćal┼í├şch po┼żadovan├Żch ├║dajov. Po t├Żchto krokoch overujete svoj e-mail, toto┼żnos┼ą a tie┼ż bankov├Ż ├║─Źet, kam bud├║ posielan├ę va┼íe v├Żhry. Ke─Ć skon─Ź├şte s t├Żmto procesom, m├┤┼żete v plnom rozsahu vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky v├Żhody ako jsou Tipsportu bonusy atd.

Rozdiel medzi do─Źasn├Żm a st├ílym ├║─Źtom na Tipsporte

V prest├ş┼żnej online st├ívkovej kancel├írii a kas├şne Tipsport m├┤┼żete ma┼ą na v├Żber medzi dvoma typmi ├║─Źtov: do─Źasn├Żm a st├ílym. Je d├┤le┼żit├ę sa obozn├ími┼ą s charakteristikami a obmedzeniami oboch ├║─Źtov, aby ste vedeli, ktor├Ż z nich najlep┼íie vyhovuje Va┼íim potreb├ím.

Do─Źasn├Ż ├║─Źet v Tipsporte Tento druh ├║─Źtu je navrhnut├Ż pre osoby, ktor├ę e┼íte neukon─Źili komplet registra─Źn├Ż proces, ale maj├║ z├íujem obozn├ími┼ą sa s t├Żm, ─Źo Tipsport pon├║ka. Pri vytv├íran├ş do─Źasn├ęho ├║─Źtu je potrebn├ę:

 • Zadat z├íkladn├ę osobn├ę ├║daje.
 • Vyplni┼ą detaily ako pou┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo.
 • Zada┼ą e-mailov├║ adresu.

D├┤le┼żit├ę je uvedomi┼ą si, ┼że do─Źasn├Ż ├║─Źet prich├ídza s ur─Źit├Żmi obmedzeniami. Je koncipovan├Ż tak, aby nov├Żm hr├í─Źom umo┼żnil sk├║┼ía┼ą hry v demo verzii, obozn├ími┼ą sa s prostred├şm st├ívkovej kancel├írie a prezera┼ą ponuky a kurzy. V pr├şpade, ┼że v ur─Źenej dobe neskon─Ź├şte cel├Ż registra─Źn├Ż proces a neprepnete na st├íly ├║─Źet, v├í┼í do─Źasn├Ż ├║─Źet bude automaticky zru┼íen├Ż.

St├íly ├║─Źet na Tipsporte

Trval├Ż ├║─Źet v Tipsporte predstavuje ├║pln├Ż bal├ş─Źek pre hr├í─Źov, ktor├ş h─żadaj├║ neobmedzen├Ż pr├şstup k v┼íetk├Żm dostupn├Żm slu┼żb├ím, podobne ako to pozn├íme z mnoh├Żch in├Żch st├ívkov├Żch platform. Pri vytvoren├ş tohto ├║─Źtu m├┤┼żete by┼ą v pokoji, ┼że v├ím bude k dispoz├şcii dlhodobo, pokia─ż sami nerozhodnete o jeho zru┼íen├ş alebo nedo├şde k poru┼íeniu podmienok str├ínky. Aj keby ste sa n├íhodou ocitli na zozname ne┼żiaducich os├┤b, v├í┼í ├║─Źet by st├íle zostal akt├şvny, len by bol obmedzen├Ż pr├şstup k niektor├Żm ─Źinnostiam.

Tento trval├Ż ├║─Źet v┼íak nie je len o hran├ş. Pon├║ka v├ím mo┼żnos┼ą stanovi┼ą si individu├ílne limity na vklady, ─Ź├şm v├ím pom├íha lep┼íie spravova┼ą svoje finan─Źn├ę prostriedky. Stanovenie limitov m├┤┼że by┼ą k─ż├║─Źov├ę pre zodpovedn├ę hranie a m├┤┼że v├ís chr├íni┼ą pred ve─żk├Żmi finan─Źn├Żmi stratami. Na druhej strane, pokia─ż ide o v├Żbery finan─Źn├Żch prostriedkov, neexistuj├║ ┼żiadne hranice – m├┤┼żete si p├Żta┼ą svoje peniaze, kedy len chcete a ak├Żmko─żvek sp├┤sobom preferujete.

A ─Źere┼íni─Źkou na torte je, ┼że s trval├Żm ├║─Źtom v Tipsporte sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na r├┤zne bonusy a propaga─Źn├ę akcie. Tipsport pravidelne odme┼łuje svojich st├ílych hr├í─Źov r├┤znymi v├Żhodami, ─Źo v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą lep┼í├ş hern├Ż z├í┼żitok alebo zv├Ż┼íi┼ą va┼íe ┼íance na ├║spech.

Druhy bonusov, ktor├ę na Tipsporte dostane┼í

Tipsport registracia

Ako prebieha dokon─Źenie registr├ície na Tipsporte?

Postup dokon─Źenia registr├ície v Tipsporte je zna─Źne intuit├şvny a zos├║laden├Ż s pravidlami a postupmi, ktor├ę uplat┼łuj├║ v┼íetky leg├ílne p├┤sobiace online kas├şna a st├ívkov├ę kancel├írie na Slovensku. Aby ste splnili v┼íetky n├íle┼żitosti vy┼żadovan├ę z├íkonom, postupujte nasledovne:

 • Z├íkladn├ę ├║daje ÔÇô tieto by ste mali ma┼ą u┼ż vyplnen├ę pri prvom kroku registr├ície.
 • Detaily z├íkazn├şka ÔÇô vypl┼łte ─Ćal┼íie potrebn├ę inform├ície t├Żkaj├║ce sa va┼íej osoby.
 • Overenie identity ÔÇô pripravte a nahrajte potrebn├ę doklady, ktor├ę potvrdzuj├║ va┼íu toto┼żnos┼ą.
 • Potvrdenie bankov├ęho ├║─Źtu ÔÇô zadajte ├║daje o va┼íom bankovom ├║─Źte a prilo┼żte pr├şslu┼ín├ę doklady pre jeho overenie.
 • E-mailov├í adresa ÔÇô Skontrolujte svoju e-mailov├║ schr├ínku. Mali by ste dosta┼ą overovac├ş e-mail. Ak ste ho neobdr┼żali, m├┤┼żete si ho necha┼ą posla┼ą znovu.

Hoci sa to na prv├Ż poh─żad m├┤┼że zda┼ą zlo┼żit├ę, registr├ícia v Tipsporte je navrhnut├í tak, aby bola ─Źo najpou┼ż├şvate─żskej┼íia. Dokonca aj ke─Ć nem├íte ve─ża sk├║senost├ş s online technol├│giami, zvl├ídnete tento proces bez probl├ęmov. Tipsport v├ím po─Źas cel├ęho procesu pon├║ka podrobn├ę in┼ítrukcie a v pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok je v├ím k dispoz├şcii ich z├íkazn├şcka podpora.

Overenie identity v Tipsporte

Tipsport, ako renomovan├í st├ívkov├í spolo─Źnos┼ą, dr┼ż├ş licenciu na poskytovanie hazardn├Żch slu┼żieb na slovenskom trhu. S├║─Źas┼ąou tejto licencie je aj povinnos┼ą postara┼ą sa o to, aby ka┼żd├Ż hr├í─Ź, ktor├Ż sa chce zapoji┼ą do online st├ívok ─Źi hier, bol riadne overen├Ż. T├Żmto sa zabezpe─Źuje, aby sa do online hrania neprihl├ísili osoby, ktor├ę by nemali ma┼ą pr├şstup do sveta hazardu ÔÇô napr├şklad neplnolet├ę osoby, alebo t├ş, ktor├ş s├║ zo z├íkona zbaven├ş svojpr├ívnosti.

Ako prebieha overenie v Tipsporte?

 1. Online overenie:
  • Doklady potrebn├ę na overenie: Predt├Żm, ako za─Źnete s online overen├şm, pripravte si dva doklady toto┼żnosti. Zatia─ż ─Źo ob─Źiansky preukaz je povinn├Ż ako prv├Ż doklad, druh├Ż m├┤┼że by┼ą napr├şklad vodi─Źsk├Ż preukaz, preukaz poistenca alebo pas.
  • Postup overenia: Po prihl├ísen├ş do v├í┼ího ├║─Źtu v Tipsporte vyh─żadajte sekciu „Doklady toto┼żnosti“. Za─Źnite s ob─Źianskym preukazom: nahrajte fotografiu prednej aj zadnej strany. Potom prejdite k druh├ęmu dokladu, vyberte typ dokladu z pon├║kanej listiny a nahrajte predn├║ stranu. Oba doklady potom odo┼ílite na schv├ílenie. V├í┼í ├║─Źet by mal by┼ą potom r├Żchlo overen├Ż, ale m├┤┼że to trva┼ą nieko─żko hod├şn.
 2. Overenie na pobo─Źke:
  • Doklady potrebn├ę na overenie: Na pobo─Źke potrebujete bu─Ć ob─Źiansky preukaz alebo, v pr├şpade cudzincov, cestovn├Ż pas a povolenie k pobytu.
  • Ako to funguje: Po pr├şchode na pobo─Źku sa s vami r├Żchlo postar├í pr├şslu┼ín├Ż zamestnanec. Proces overenia je r├Żchly a bezbolestn├Ż, trv├í obvykle len nieko─żko min├║t. Ak si nie ste ist├ş, kde sa nach├ídza najbli┼ż┼íia pobo─Źka Tipsportu, n├íjdete ju jednoducho na ich webovej str├ínke.

Je d├┤le┼żit├ę pripomen├║┼ą, ┼że riadne overenie v├ím otv├íra dvere k pln├ęmu vyu┼ż├şvaniu v┼íetk├Żch slu┼żieb, ktor├ę Tipsport pon├║ka. Nie len ┼że m├┤┼żete stavi┼ą alebo hra┼ą hry, ale m├┤┼żete tie┼ż vyu┼ż├şva┼ą r├┤zne bonusy a propaga─Źn├ę akcie.

Tipsport registracia

Overenie bankov├ęho ├║─Źtu v┬áTipsporte

Zadajte ─Ź├şslo V├í┼ího bankov├ęho ├║─Źtu (IBAN). Overenie bankov├ęho ├║─Źtu v Tipsporte je k─ż├║─Źov├ę pre zabezpe─Źenie Va┼íich financi├ş a osobn├Żch ├║dajov. I ke─Ć sa m├┤┼że javi┼ą, ┼że tento proces je n├íro─Źn├Ż, je navrhnut├Ż tak, aby bol ─Źo najviac pr├şstupn├Ż a s├║─Źasne sp─║┼łal v┼íetky regula─Źn├ę ┼ítandardy. Tu je detailn├Ż postup:

V├Żber spr├ívneho dokladu:

 • Vyberte jeden z dostupn├Żch dokladov pre potvrdenie identity:
 • V├Żpis z bankov├ęho ├║─Źtu: Dokument zobrazuj├║ci transakcie a zostatok, vr├ítane mena majite─ża a ─Ź├şsla IBAN.
 • Sn├şmka z internetovej banky: Screenshot obrazovky V├í┼ího online bankovn├şctva, kde je vidie┼ą Va┼íe meno a ─Ź├şslo IBAN.
 • Ofici├ílne potvrdenie od banky: Doklad, ktor├Ż V├ím banka vystav├ş na potvrdenie, ┼że ste skuto─Źn├Żm vlastn├şkom ├║─Źtu.
 • Zmluva o zalo┼żen├ş ├║─Źtu: Ak m├íte t├║to zmluvu, m├┤┼że sl├║┼żi┼ą na overenie.
 • Dokument o disponen─Źnom pr├íve: V pr├şpade, ak disponujete ├║─Źtom, ale nie ste jeho vlastn├şkom.
 • Bankov├í karta: S menom a ─Ź├şslom IBAN – pri nahr├ívan├ş zakry┼ą citliv├ę ├║daje ako CVV ─Źi ─Ź├şslo karty.
 1. Zhoda mena: Meno na doklade mus├ş s├║hlasi┼ą s menom na hr├í─Źskom ├║─Źte v Tipsporte.
 2. Disponen─Źn├ę pr├ívo: Ak nedisponujete vlastn├Żm ├║─Źtom, potvrdenie o disponen─Źnom pr├íve je posta─Źuj├║ce.
 3. Postup overenia: Po zhroma┼żden├ş v┼íetk├Żch dokladov ich odo┼ílite na overenie cez platformu Tipsportu. Doba overovania sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą, sledujte stav svojej ┼żiadosti a bu─Ćte pripraven├ş poskytn├║┼ą pr├şpadn├ę dopl┼łuj├║ce inform├ície.

Platobn├ę met├│dy v Tipsporte Tipsport pon├║ka ┼íirok├ę spektrum platobn├Żch mo┼żnost├ş. Zahr┼łuje platobn├ę karty, bankov├Ż prevod, internetov├ę pe┼ła┼żenky Skrill a Paypal, Paysafecard a mo┼żnos┼ą transakci├ş priamo na pobo─Źke.

 • Platebn├ę karty: Tipsport akceptuje platby kartami VISA, VISA Electron, Mastercard a Maestro. Transakcie s├║ r├Żchle a efekt├şvne.
 • Bankov├Ż prevod: Tradi─Źn├í met├│da vkladu, kde sa peniaze prip├ş┼íu do druh├ęho d┼ła.
 • Internetov├ę pe┼ła┼żenky: Mo┼żnos┼ą vkladu a v├Żberu prostredn├şctvom Skrill a Paypal, pri─Źom v├Żbery s├║ ve─żmi r├Żchle.
 • Paysafecard: Anonymn├Ż vklad s mo┼żnos┼ąou v├Żberu, ide├ílny pre t├Żch, ktor├ş dbaj├║ na svoje s├║kromie.
 • Na pobo─Źke Tipsportu: Mo┼żnos┼ą r├Żchleho vkladu a v├Żberu, s denn├Żmi limitmi na transakcie.

Tipsport registracia - platebn├ę metody

Rozdiely medzi registráciou na Tipsport z mobilu a z PC

Medzi registr├íciou na Tipsport cez mobil alebo PC neexistuj├║ v├Żznamn├ę rozdiely, a tak je skuto─Źne na v├ís, ─Źi uprednostn├şte mobiln├ę zariadenie alebo tradi─Źn├Ż po─Ź├şta─Ź. Pri registr├ícii prostredn├şctvom mobiln├ęho prehliada─Źa nebudete nar├í┼ża┼ą na ┼żiadne prekvapenia.

Podmienky registr├ície v Tipsport s├║ konzistentn├ę bez oh─żadu na zvolen├ę zariadenie. ─îi u┼ż sa rozhodnete pou┼żi┼ą mobil, desktop alebo tablet, registra─Źn├Ż proces, dostupn├ę bonusy a vyplnenie registra─Źn├Żch pol├ş─Źok zostan├║ nezmenen├ę.

Pokia─ż ide o slu┼żby, ktor├ę Tipsport pon├║ka, neexistuj├║ ┼żiadne rozdiely v pr├şstupe alebo ponuke, ─Źi u┼ż ste registrovan├ş cez mobil alebo desktopov├Ż prehliada─Ź. Bez oh─żadu na va┼íe zariadenie budete ma┼ą pr├şstup k v┼íetk├Żm st├ívkov├Żm pr├şle┼żitostiam a hram v online casine.

Novinky od Tipsportu

Ako si zalo┼żi┼ą ├║─Źet na Tipsporte

 • Nav┼ít├şvenie ofici├ílnej str├ínky Tipsportu:

  • Za─Źnite t├Żm, ┼że prejdete na ofici├ílnu webov├║ str├ínku Tipsportu.
  • Hne─Ć na ├║vodnej str├ínke uvid├şte v pravom hornom rohu tla─Źidlo ÔÇ×Registr├íciaÔÇť. Kliknite na┼ł.

  Tipsport registracia

 • Vyplnenie registra─Źn├ęho formul├íra:

  • Po kliknut├ş sa v├ím zobraz├ş online registra─Źn├Ż formul├ír.
  • ├Üdaje, ktor├ę budete musie┼ą vyplni┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║: meno, priezvisko, d├ítum narodenia, emailov├║ adresu a telef├│nne ─Ź├şslo.
  • Je d├┤le┼żit├ę zabezpe─Źi┼ą, aby v┼íetky inform├ície boli presn├ę a pravdiv├ę.
  • Pred dokon─Źen├şm registr├ície nezabudnite za┼íkrtn├║┼ą s├║hlas s Hern├Żm pl├ínom a in├Żmi pravidlami Tipsportu.
  • Po vyplnen├ş v┼íetk├Żch pol├ş─Źok kliknite na ÔÇ×Registrova┼ąÔÇť.

  Tipsport registracia

 • Aktiv├ícia emailovej adresy:

  • Kr├ítko po registr├ícii by ste mali dosta┼ą aktiva─Źn├Ż email od Tipsportu.
  • Otvorte tento email a kliknite na poskytnut├Ż aktiva─Źn├Ż odkaz.
  • T├Żmto krokom potvrd├şte svoju emailov├║ adresu a automaticky sa presmerujete sp├Ą┼ą na str├ínky Tipsportu
 • Vlo┼żenie aktiva─Źn├ęho hesla:

  • Po aktiv├ícii emailu v├ím Tipsport za┼íle aktiva─Źn├ę heslo na v├í┼í mobiln├Ż telef├│n.
  • Zadajte tento k├│d do pr├şslu┼ín├ęho pol├ş─Źka na webovej str├ínke.
 • Nastavenie prihlasovac├şch ├║dajov:

  • N├ísledne budete m├┤c┼ą nastavi┼ą svoje u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo.
  • Vyberte si tak├ę meno a heslo, ktor├ę si ─żahko zapam├Ąt├íte, ale z├írove┼ł s├║ bezpe─Źn├ę.
  • Potvr─Ćte svoj v├Żber kliknut├şm na ÔÇ×Ulo┼żi┼ą a pokra─Źova┼ąÔÇť.
 • Gratulujeme k vytvoreniu do─Źasn├ęho ├║─Źtu!

  • ├Üspe┼íne ste vytvorili svoj do─Źasn├Ż ├║─Źet na Tipsporte.
  • Aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky v├Żhody trval├ęho ├║─Źtu, je potrebn├ę overi┼ą svoju toto┼żnos┼ą pod─ża pokynov, ktor├ę v├ím poskytne Tipsport. V opa─Źnom pr├şpade m├┤┼że va┼íe do─Źasn├ę konto zanikn├║┼ą.

  Upozornenie: Overenie toto┼żnosti je d├┤le┼żit├ę nielen kv├┤li bezpe─Źnosti va┼íich ├║dajov, ale aj kv├┤li splneniu regula─Źn├Żch po┼żiadaviek na prev├ídzkovate─żov hazardn├Żch hier. V┼żdy sa uistite, ┼że dodr┼żiavate v┼íetky kroky a postupy stanoven├ę Tipsportom.

Vyber si niektor├Ż z bonusov od Tipsportu

Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
80 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
80 %
Hodnotenie
81%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
70 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako dokon─Źi┼ą registr├íciu v Tipsporte:

Po zah├íjen├ş registr├ície na Tipsporte e┼íte nie ste na konci. Aby ste ├║spe┼íne dokon─Źili registr├íciu, je nevyhnutn├ę overi┼ą Va┼íe osobn├ę ├║daje a inform├ície t├Żkaj├║ce sa V├í┼ího bankov├ęho ├║─Źtu. Neob├ívajte sa, cel├Ż proces je nastaven├Ż tak, aby bol ─Źo najjednoduch┼í├ş. D├┤le┼żit├ę je poskytn├║┼ą presn├ę a spr├ívne inform├ície a nasledova┼ą pokyny, ktor├ę s├║ jasne uveden├ę na webov├Żch str├ínkach Tipsportu. Po ├║spe┼ínom overen├ş budete m├┤c┼ą naplno vst├║pi┼ą do sveta hier, bonusov a vychutna┼ą si v┼íetko, ─Źo Tipsport m├í v ponuke.

Ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi

Ke─Ć sa budete registrova┼ą na platform├ích Tipsporte, budete vyzvan├ş k poskytnutiu osobn├Żch ├║dajov. Tu je krok za krokom n├ívod, ako vyplni┼ą ├║daje o z├íkazn├şkovi

 • Titul

  Za─Źnite v├Żberom spr├ívneho oslovenia, napr. p├ín, pani, in┼żinier at─Ć.

 • Krstn├ę meno

  Zadajte svoje krstn├ę meno. Toto pol├ş─Źko je povinn├ę.

 • Priezvisko

  Rovnako zadajte aj svoje priezvisko.

 • ┼át├ítna pr├şslu┼ínos┼ą

  Ozna─Źte ┼ít├ít, ktor├ęho ste ob─Źanom, napr. Slovensko.

 • Rodn├ę ─Ź├şslo

  Pre ob─Źanov Slovenskej republiky je potrebn├ę vyplni┼ą rodn├ę ─Ź├şslo. D├┤le┼żit├ę je, aby ste ho zad├ívali bez lom├ştka.

 • ─î├şslo ob─Źianskeho preukazu

  Zadajte ─Ź├şslo svojho ob─Źianskeho preukazu.

 • D├ítum narodenia

  Ozna─Źte de┼ł, mesiac a rok svojho narodenia.

 • Ulica

  Kde b├Żv├íte.

 • PS─î

  Vlo┼żte po┼ítov├ę smerovacie ─Ź├şslo svojej adresy.

 • Mesto

  Zadajte mesto, kde ┼żijete.

  Po ├║spe┼ínom vyplnen├ş v┼íetk├Żch po┼żadovan├Żch pol├ş─Źok stla─Źte tla─Źidlo „Dokon─Źi┼ą“.

Ak nechcete na mobile neust├íle zad├íva┼ą mal├ę p├şsmenk├í pre prihl├ísenie, v aplik├ícii Tipsporte m├┤┼żete za┼íkrtn├║┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇťZosta┼ą prihl├ísen├ŻÔÇŁ. V─Ćaka tejto funkcii V├ís aplik├ícia bude automaticky prihlasova┼ą, pokia─ż mobil nevr├ítite do tov├írn├ęho nastavenia.

Ako nastavi┼ą hracie limity?

 • Zobrazenie Va┼íich limitov

  • Prihl├íste sa do V├í┼ího ├║─Źtu.
  • V ─Źasti nastavenia ├║─Źtu vyberte mo┼żnos┼ą „Moje limity“.
 • Nastavenie nie je povinn├ę

   • Ak si neprajete nastavi┼ą ┼żiadne limity, m├┤┼żete to vynecha┼ą.
   • V ─żavej ─Źasti medzi pon├║kan├Żmi mo┼żnos┼ąami kliknite na ÔÇťVypn├║┼ąÔÇŁ. Takto ┼żiadny z limitov nebude akt├şvny.
 • Ako zad├íva┼ą limity

   • Ak si prajete ur─Źi┼ą svoje limity, za─Źnite aktiv├íciou mo┼żnosti ÔÇťZapn├║┼ąÔÇŁ.
   • Vpravo vypl┼łte pr├şslu┼ín├ę hodnoty limitov do bielych pol├ş─Źok.

  Tipsport limity

 • Ulo┼żte zmeny

   • Na z├íver, v dolnej ─Źasti kliknite na tla─Źidlo ÔÇťAktivova┼ąÔÇŁ.
   • Hotovo! Teraz m├┤┼żete naplno vyu┼ż├şva┼ą svoj u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet.

Ako overi┼ą ├║─Źet na Tipsporte

Overenie toto┼żnosti je k─ż├║─Źov├Żm krokom, ktor├Ż je vy┼żadovan├Ż slovensk├Żmi pr├ívnymi predpismi pri registr├ícii na hazardn├Żch str├ínkach. Tipsport zabezpe─Źuje, aby ka┼żd├Ż klient bol identifikovan├Ż a overen├Ż prostredn├şctvom dvoch identifika─Źn├Żch dokladov.

D├┤vody s├║ dva: Kontrola plnoletosti ka┼żd├ęho hr├í─Źa a zistenie, ─Źi sa potenci├ílny klient nenach├ídza v z├íkazn├şckom registri pre hazardn├ę hry.

Tento proces m├┤┼żete absolvova┼ą dvoma sp├┤sobmi: bu─Ć online alebo osobne v jednej z pobo─Źiek Tipsportu. Podrobne vysvetl├şme obidva pr├şstupy:

Online Overenie ├Ü─Źtu na Tipsporte:

 1. Prihlásenie na Platforme:
  • Nav┼ít├şvte ofici├ílnu str├ínku Tipsportu.
  • V pravom hornom rohu zvo─żte mo┼żnos┼ą prihl├ísenia a zadajte svoje prihlasovacie ├║daje.
 2. Dokon─Źenie Registr├ície:
  • Po prihl├ísen├ş n├íjdete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Dokon─Źenie registr├ícieÔÇť. Tu budete musie┼ą doplni┼ą ch├Żbaj├║ce inform├ície a nahrat dva doklady toto┼żnosti.
 3. Nahratie Dokladov:
  • Prejdite na sekciu ÔÇ×Doklady toto┼żnostiÔÇť a nahr├íte fotografiu alebo sken obidvoch dokladov.
 4. Potvrdenie Overenia:
  • Po ├║spe┼ínom nahrat├ş a overen├ş dokladov zo strany Tipsportu sa va┼íe do─Źasn├ę konto stane trval├Żm.

Overenie ├Ü─Źtu na Pobo─Źke Tipsportu:

 1. Prihlásenie na Platforme:
  • Rovnako ako pri online overen├ş sa prihl├íste cez ofici├ílnu str├ínku Tipsportu.
 2. Doplnenie Osobn├Żch ├Üdajov:
  • Kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Doplni┼ą ├║dajeÔÇť a uistite sa, ┼że v┼íetky ├║daje s├║ aktu├ílne a spr├ívne.
 3. N├ív┼íteva Pobo─Źky:
  • So svojimi dvoma identifika─Źn├Żmi dokladmi nav┼ít├şvte najbli┼ż┼íiu pobo─Źku Tipsportu, kde zamestnanec over├ş va┼íu toto┼żnos┼ą.

A to je v┼íetko! Bez oh─żadu na to, ktor├Ż sp├┤sob si zvol├şte, overenie toto┼żnosti je nevyhnutn├Żm krokom na za─Źatie hrania na Tipsporte.

Ako sa prihl├ísi┼ą do Tipsportu?

Prihlasovanie sa do v├í┼ího hr├í─Źskeho ├║─Źtu v Tipsporte je nevyhnutn├ę, ak si chcete u┼żi┼ą hry ─Źi vsadi┼ą st├ívku.

 • Nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Tipsportu

  Otvorte v├í┼í internetov├Ż prehliada─Ź a zadajte adresu Tipsport.sk

 • Zadajte prihlasovacie inform├ície

  V pravom hornom rohu n├íjdete prihlasovacie okienka. Zadajte svoje u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo.

  Tipsport registracia

 • Potvr─Ćte prihl├ísenie

  Po zadan├ş ├║dajov kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Prihl├ísi┼ąÔÇť. Ak ste zadali inform├ície spr├ívne, ├║spe┼íne sa prihl├ísite. V opa─Źnom pr├şpade v├ím syst├ęm Tipsportu poskytne upozornenie a budete musie┼ą skontrolova┼ą spr├ívnos┼ą zadan├Żch ├║dajov.

Ako sa prihl├ísi┼ą do Tipsportu cez mobil?

M├íte na v├Żber dva sp├┤soby: webov├í str├ínka alebo aplik├ícia. Pre za─Źiatok nav┼ít├şvte webov├ę str├ínky Tipsportu prostredn├şctvom v├í┼ího mobiln├ęho prehliada─Źa alebo otvorte mobiln├║ aplik├íciu Tipsportu, ktor├║ si m├┤┼żete prevzia┼ą priamo z ich ofici├ílnych str├ínok. Upozor┼łujeme, ┼że niektor├ę mobiln├ę zariadenia m├┤┼żu ma┼ą obmedzenia pre s┼ąahovanie aplik├íci├ş mimo obchodov s aplik├íciami, preto sa uistite, ┼że vo va┼íom zariaden├ş m├íte povolen├ę s┼ąahovanie aplik├íci├ş z in├Żch zdrojov.

Po otvoren├ş aplik├ície alebo mobilnej verzie webovej str├ínky h─żadajte ikonu postavi─Źky, ktor├║ n├íjdete v pravom hornom rohu. Po kliknut├ş na ┼łu sa v├ím zobrazia polia na zadanie v├í┼ího prihlasovacieho mena a hesla.

Zadajte svoje prihlasovacie inform├ície: u┼ż├şvate─żsk├ę meno alebo email, ktor├Ż ste pou┼żili pri registr├ícii, a heslo. N├ísledne sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo „Prihl├ísi┼ą“.

A je to hotovo! Teraz ste prihl├ísen├ş do svojho ├║─Źtu v Tipsporte cez mobil, tak┼że si m├┤┼żete vychutna┼ą kas├şnov├ę hry alebo sa stavi┼ą na svoje ob─ż├║ben├ę ┼íportov├ę udalosti kdeko─żvek a kedyko─żvek sa v├ím zachce.

Ostatn├ę bonusy

Hodnotenie
96%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
93 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
92 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
98 %
Hodnotenie
95%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
94%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
94 %
Hodnotenie
93%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
94 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
92 %
Hodnotenie
92%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
91%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
92 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
80 %
Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
100 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
80 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

FAQ – ─Źasto kladen├ę ot├ízky

 • 1´ŞĆÔâú Ako sa m├┤┼żem zaregistrova┼ą na Tipsport?

  Na hlavnej str├ínke Tipsport.sk n├íjdete tla─Źidlo alebo odkaz na registr├íciu. Po kliknut├ş na tento odkaz vypl┼łte po┼żadovan├ę ├║daje v registra─Źnom formul├íri, vr├ítane osobn├Żch inform├íci├ş a kontaktov. Po dokon─Źen├ş registr├ície a overen├ş ├║dajov prostredn├şctvom e-mailu alebo mobiln├ęho telef├│nu budete m├┤c┼ą vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky slu┼żby Tipsportu.

 • 2´ŞĆÔâú Je registr├ícia na Tipsport zadarmo?

  ├üno, registr├ícia na Tipsport je ├║plne zadarmo. Po ├║spe┼ínej registr├ícii v┼íak m├┤┼żete by┼ą vyzvan├ş na vlo┼żenie prv├ęho depozitu, aby ste mohli za─Źa┼ą st├ívkova┼ą alebo hra┼ą v kas├şne.

 • 3´ŞĆÔâú Potrebujem overi┼ą svoju toto┼żnos┼ą po registr├ícii na Tipsport?

  ├üno, slovensk├í legislat├şva vy┼żaduje, aby sa toto┼żnos┼ą klientov online st├ívkov├Żch kancel├íri├ş overila. To zabezpe─Źuje, ┼że ste plnolet├ş a m├íte pr├ívo hra┼ą. Overenie toto┼żnosti m├┤┼żete vykona┼ą online alebo osobne na jednej z pobo─Źiek Tipsportu po celom Slovensku.

Autor obsahu