Menu

100 free spinov každý deň od SynotTip!

Online casino SynotTip si pre teba pripravilo ďalšiu parádnu freespinovú akciu. Poď zistiť, ako na ňu!

SynotTip nedeĺa

Každý deň rôzne možnosti, ale štedré odmeny!

Poď si zachillovať už túto nedeľu do online casina SynotTip! A bonusy ťa nečakajú len dnes, čaká ťa toho omnoho viac, čo verní hráči casina určite poznajú! Pokiaľ ešte nemáš hráčsky účet v tomto kasíne, mal by si to zmeniť, pretože ťa čakajú SynotTip bonusy už od samého začiatku. Bonus za registráciu je ideálnou motiváciou do hry a zoznam bonusov len pokračuje. Čo takto free spiny bez podmienok, alebo turnaje o cash? Cashbacky, kde získaš niekoľkopercentnú návratnosť? Vstupný bonus za vklad, či dokonca prezentácia nových, žhavých herných noviniek? Toto všetko ťa v online casine SynotTip čaká, tak sa nenechaj prosiť a poď si zahrať!

Freespinová nedeľa!

Dnes v nedeľu si vieš zahrať až o 100 voľných zatočení, táto akcia však trvá až do stredy. Vieš si predstaviť, čo vieš do tejto stredy získať? Koľko free spinov ťa ešte čaká? Dovoľ nám ti odprezentovať ponuku na nedeľu. Si pripravený? Ak si zahráš počas jedného dňa hry s dodávateľom Egaming za minimálne 50 €, získaš 10 free spinov v hre Diamond Fever. Tieto spinové hodnoty sú 0,2 € každý. Ak dosiahneš hranicu 150 €, získaš 20 free spinov, pri hranici 300 € získaš 30 free spinov a pri hranici 500 € získaš 40 free spinov. Všetky výhry sa ti prirátajú na peňažné konto a vieš si ich zahrať do 24 hodín od pripísania!

Čo ďalšie dni?

Podmienky sú veľmi jednoduché!

V pondelok ak hráš počas jedného herného dňa s dodávateľom Tech4Bet za minimálne 50 €, získavaš 10 free spinov v hre 5 Dragon Hearts. Hodnota týchto spinov je 0,2 € každý. Dosiahnutím hranice 150 € získaš 20 free spinov, pri 300 € získaš 30 free spinov a pri 500 € získaš 40 free spinov.

V utorok ak zahráš počas jedného dňa hry s poskytovateľom Apollo za minimálne 50 €, získavaš 10 voľných otočení v hre Bonus Joker II. Hodnota týchto spinov je 0,2 € každý. Dosiahnutím hranice 150 € získaš 20 free spinov, pri 300 € získaš 30 free spinov a pri 500 € získavaš 40 free spinov.

V stredu hraj s dodávateľom Kajot a keď dosiahneš hranicu 50 €, získaš 10 free spinov v hre Sirens Calling. Hodnota týchto spinov je 0,2 € každý. Pri dosiahnutí 150 € získaš 20 free spinov, pri 300 € získaš 30 free spinov a pri 500 € získate 40 voľných točení.

Tak neváhaj a poď získať poriadnu nálož free spinov!

Páčil sa vám tento článok

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.