Menu

100 free spinov za st├ívky a 3333 benefit bodov do pokrov├ęho turnaja v SynotTip!

Online casino SynotTip ti prin├í┼ía super predv├şkendov├║ akciu, kde m├┤┼że┼í z├şska┼ą a┼ż 100 vo─żn├Żch oto─Źen├ş a v zapoji┼ą sa do pokrov├ęho turnaja a prilep┼íi┼ą si o 3 333 benefit bodov. Po─Ć k n├ím zisti┼ą, ako na to!

Podmienky akcie o vo─żn├ę oto─Źky

  • Maj alebo si zaregistruj ├║─Źet v online casine SynotTip
  • Preto─Ź 100 eur v nov├Żch hr├ích
  • Z├şskava┼í 100 free spinov
  • Free spiny z├şskava┼í do hry Thirsty Viking!

Podmienky akcie v pokrovom turnaji

  • Maj ├║─Źet v online casine SynotTip
  • Zaregistruj sa po 13. hodine do turnaja
  • Bu─Ć jedn├Żm z 1000 hr├í─Źov v turnaji
  • Z├şskava┼í podiel z 3 333 benefit bodov!

Dne┼ín├Ż de┼ł ti prin├í┼ía ─Ćal┼íie bonusov├ę prekvapenie, ktor├ę odkryje┼í a┼ż v momente, ke─Ć si odkryje┼í svoje marcov├ę okienko v kalend├íri. Tento bonus m├┤┼że by┼ą v podobe cashbacku, kreditu alebo dokonca vo forme free spinov zdarma!. Okrem toho ┼ąa ─Źak├í hne─Ć na za─Źiatku aj bonus za registr├íciu. Akt├şvny hr├í─Źsky ├║─Źet ti otvor├ş dvere do sveta bonusov.

Pre fan├║┼íikov pokru m├íme skvel├║ spr├ívu – dnes sa kon├í turnaj, v ktorom sa m├┤┼że┼í obohati┼ą a┼ż o 3 333 benefit bodov. Turnaj za─Źne o 17:00 v herni a m├┤┼że┼í sa do┼ł zapoji┼ą u┼ż od 13:00! Neot├í─żaj pr├şli┼í dlho, preto┼że zahra┼ą si m├┤┼że len prv├Żch 1000 vybran├Żch hr├í─Źov! A potom bude len na teba, kde sa umiestni┼í a ko─żko benefit bodov z├şska┼í!

Nie─Źo o hre Thirsty Viking

Dobrodru┼żn├Ż fantasy automat Thirsty Viking s mot├şvom b├íjnych vikingov ┼ąa hne─Ć zavedie do chladn├ęho sveta spravodlivej ─Źepele, rohov a nekone─Źn├ęho lootu zlata! Na 5 valcoch je vyto─Źi┼ą a┼ż 40 v├Żhern├Żch l├şni├ş a poriadne si premasti┼ą kapsu. Tento automat nevynik├í len par├ídnou tematikou b├íjnych vikingov, s├║dkov a prasiatok, ale aj symbolmi Wild, free spinami ─Źi symbolom Scatter. Na kvalite mu uber├í v┼íak ch├Żbaj├║ci Proggresive bonus, ale inak m├í tento automat v┼íetko, ─Źo m├í spr├ívny automat ma┼ą.

Thirsty viking automat

Vydaj sa do sveta v├Żhier! Vallhala ─Źak├í!

Ďalšie bonusy od SynotTip!

Hodnotenie
93%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
94 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
92 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
95 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
75 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.