Menu

Aj prostredn├şctvom SMS st├ívky mo┼żno z├şska┼ą ├║┼żasn├Ż jackpot v doplnkovej hre Joker

Aj prostredn├şctvom SMS st├ívky mo┼żno z├şska┼ą ├║┼żasn├Ż jackpot v doplnkovej hre Joker

Aj prostredn├şctvom SMS st├ívky mo┼żno z├şska┼ą ├║┼żasn├Ż jackpot v doplnkovej hre Joker

─îo je to Joker?

Hru Joker m├┤┼że┼í hra┼ą v lot├ęri├ích alebo hr├ích s kartami. Hra Joker je spolo─Źn├í doplnkov├í hra k ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto a Loto 5 z 35. Joker je st├ívkovanie na ┼íes┼ą─Ź├şslie uveden├ę na potvrden├ş o uzatvoren├ş st├ívky gener├ítorom n├íhodn├Żch ─Ź├şsel. T├íto pr├şdavn├í hra k existuj├║cej lot├ęrii Loto alebo Loto 5 z 34 ti umo┼żn├ş z├şska┼ą ─Ćal┼íie v├Żhry. Sta─Ź├ş ak sa rozhodne┼í, ─Źi bude┼í hra┼ą aj „Jokera“ a ak├║ kombin├íciu ─Ź├şsel na hern├Żch l├şstkoch na tento pr├şdavn├Ż ┼ąah zvol├ş┼í.

Kedy z├şskam v├Żhru v Jokeri?

V├Żhern├ę sumy z├şska┼í vtedy, ak bud├║ tvoje vy┼żrebovan├ę ─Ź├şsla ┼íes┼ą─Ź├şslia hry Joker na pr├şslu┼ín├Żch poz├şci├ích presne zhodn├ę s ─Ź├şslami nach├ídzaj├║cimi sa v ┼íes┼ą─Ź├şsl├ş platn├ęho potvrdenia o uzatvoren├ş st├ívky v ─Źasti Joker. V Jokeri je potrebn├ę vyzna─Źi┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×├ínoÔÇť. Za doplnkov├║ hru Joker zaplat├ş┼í za jedno ┼żrebovanie iba 0,50 eura.

Hr├í─Ź si odniesol doplnkov├║ v├Żhru viac ako 165 000 ÔéČ pr├íve v─Ćaka SMS st├ívke

V roku 2023 vyhrali v doplnkovej hre Joker v├Żhern├║ sumu v prvom porad├ş, teda v jackpote, deviati lotov├ş hr├í─Źi. Najvy┼í┼í├ş tohtoro─Źn├Ż jokerov├Ż jackpot padol 8. janu├íra. Jeho v├Ż┼íka bola 271 202,45 eura. Tento jackpot vyhral hr├í─Ź, ktor├Ż uzatvoril st├ívku prostredn├şctvom svojho internetov├ęho ├║─Źtu na port├íli eTIPOS.sk.

─Äal┼íiu skvel├║ v├Żhru v hodnote 165 293,80 ÔéČ si odniesol hr├í─Ź, ktor├Ż sa do hry zapojil prostredn├şctvom SMS st├ívky. Tento ┼í┼ąastn├Ż hr├í─Ź uzatvoril st├ívku cez mobiln├Ż telef├│n – prostredn├şctvom SMS spr├ívy. Doplnk├║ hru Joker si vybral k n├íhodnej jednotipovej st├ívke v hre Loto. Hr├í─Ź zaplatil za st├ívku cez SMS 1,50 eura. Gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, ktor├Ż generuje jokerov├ę ┼íes┼ą─Ź├şslia, vybral ┼í┼ąastlivcovi ┼íes┼ą─Ź├şslie 9-1-3-9-7-2. Pr├íva t├íto ┼íes┼ą-kombin├ícia ─Ź├şsel bola v nede─żu 14. m├íja vy┼żrebovan├í pre doplnkov├║ hru Joker ako v├Żhern├í.

Ak nevie┼í, ako funguje gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, pozri si nasledovn├ę video. Dozvie┼í sa, ako t├íto ma┼íinka dok├í┼że n├íhodn├Żm sp├┤sobom rozde─żova┼ą a pride─żova┼ą ─Ź├şsla:

A to nie je všetko!

Okrem tohto jokerov├ęho jackpotu vo v├Ż┼íke 165 293,80 si hr├í─Ź v samotnej st├ívke v hre Loto odniesol v druhom ┼ąahu v├Żhru v 6. porad├ş vo v├Ż┼íke 5 eur. Spolu teda v nede─żnom ┼żrebovan├ş z├şskal 165 298,80 eura.

Ako funguje SMS stávkovanie?

SMS st├ívkovanie je proces, ktor├Żm m├┤┼że┼í prostredn├şctvom posielania SMS spr├ív vybera┼ą st├ívky nielen na lot├ęrie ─Źi in├ę hern├ę aktivity, ale napr├şklad aj na ┼íportov├ę z├ípasy. Tento sp├┤sob st├ívkovania sa l├ş┼íi v z├ívislosti od konkr├ętneho poskytovate─ża slu┼żieb a typu st├ívok, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii. Tu je z├íkladn├Ż koncept, ako m├┤┼że SMS st├ívkovanie fungova┼ą:

Ako m├┤┼żem st├ívkova┼ą pomocou SMS-ky?

 • Registr├ícia

  St├ívkovanie pomocou SMS-ky zvy─Źajne za─Ź├şna registr├íciou u poskytovate─ża st├ívkov├Żch slu┼żieb. Tu sa zvy─Źajne vy┼żaduje uvedenie z├íkladn├Żch osobn├Żch ├║dajov a vytvorenie konta, ktor├ę bude┼í pou┼ż├şva┼ą na realiz├íciu st├ívok prostredn├şctvom SMS-ky.

 • St├ívkovanie

  Ke─Ć u┼ż m├í┼í konto, m├┤┼że┼í za─Źa┼ą st├ívkova┼ą prostredn├şctvom SMS. Poskytovate─ż lot├ęrie ti pridel├ş unik├ítny k├│d alebo identifik├ítor, ktor├Ż bude┼í pou┼ż├şva┼ą pri posielan├ş st├ívok.

 • V├Żber tipu st├ívok

  V tomto kroku posiela┼í SMS spr├ívu so ┼ípecifick├Żm k├│dom alebo identifik├ítorom, ktor├Ż ozna─Źuje typ st├ívky, ktor├║ si si vybral. Tu od teba m├┤┼że syst├ęm vy┼żadova┼ą inform├ície, ako je n├ízov st├ívky, ─Ź├şsla, na ktor├ę vs├ídza┼í, sumu st├ívky, a podobne. Tieto inform├ície s├║ u ka┼żd├ęho poskytovate─ża lot├ęrie in├ę.

 • Odosielanie SMS-ky

  Po nap├şsan├ş spr├ívy s potrebn├Żmi inform├íciami sta─Ź├ş SMS-ku posla┼ą na ┼ípecifick├ę telef├│nne ─Ź├şslo poskytovate─ża. Toto ─Ź├şslo je v├Ą─Ź┼íinou uveden├ę na webov├Żch str├ínkach alebo in├Żch materi├íloch poskytovate─ża.

 • Potvrdenie

  Po odoslan├ş spr├ívy dostane┼í sp├Ątn├║ SMS spr├ívu, ktor├í potvrdzuje tvoju st├ívku a informuje ┼ąa o ─Ćal┼í├şch krokoch.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.