Ako hrať Loto systémovo a zvýšiť tak pravdepodobnosť svojej výhry?

Ako hrať Loto systémovo a zvýšiť tak pravdepodobnosť svojej výhry?

Ako hrať Loto systémovo a zvýšiť tak pravdepodobnosť svojej výhry?

Hrať Loto systémovo znamená, že hráč si zakúpi viacero lístkov alebo stávok a kombinuje čísla tak, aby pokryl väčšiu škálu možností a zvýšil svoju šancu na výhru. Vedel si, že so systémovým hraním Loto zvyšuješ svoje šance na výhru? A systémové stávky sú navyše aj lacnejšie. Ako to v praxi funguje? Ako mám postupovať, ak chcem hrať Loto prostredníctvom systémových stávok?

Ako možno hrať Loto systémovo v praxi?
Ako možno hrať Loto systémovo v praxi?

Ako funguje úplný lotériový systém?

Prečo môžem zvýšiť svoje šance na výhru pomocou plnohodnotného lotériového systému? Ak hráš lotériu systémovo, profituješ nielen zo zvýšenej šance na výhru, ale aj z ďalších výhod. To je dôvod, prečo je systémové hranie lotérií také obľúbené u skúsených hráčov lotérií. Zisti všetko o tom, ako to funguje, aké výhody ti to prináša a ako „zmultiplikovať“ svoj tip tak, aby si to prinieslo vyššiu pravdepodobnosť tvojej výhry.

Čo znamená hrať Loto systémovo?

Hral si niekedy lotériu systémovo? S naším klasickým Loto 5 z 35 môžeš okrem bežnej jednotlivej stávky podať aj systémovú stávku – buď v plnom lotériovom systéme alebo v čiastočnom lotériovom systéme.

Ako funguje hranie lotérie systémovo?

Celkom jednoducho, pretože plnohodnotný lotériový systém umožňuje hrať viac ako bežných päť čísel. Je možno natipovať 7 až 13 vlastných čísel (alebo metódou náhodného tipu) úplným rozpisom, a to len v prvom hracom poli (stĺpci) tiketu. Viac čísel znamená viac šancí: Počet vybraných systémových čísel určuje počet stávok, ktoré hráš.

Ak teda zvolíš čo najviac systémových čísel, automaticky hráš viac tipov. To zvyšuje cenu žrebu, ale aj tvoje šance na výhru.

Systémový tip je lacnejší. Ktorý lotériový systém má najlepšie šance na výhru?

Systémový tip? Áno. Na prvý pohľad sa síce zdá drahší. Ale nie je, pretože v podstate kupuješ sedem jednotlivých lístkov naraz. A zaistíš si zvýšenú pravdepodobnosť výhry plných systémov, ktorú by si nemal ani s jedným tiketom. Prečo? Pretože všetky matematicky možné číselné kombinácie, ktoré sa zúčastňujú žrebovania, a teda majú šancu na výhru, sú tvorené z vytvorených systémových čísel. Inými slovami, automaticky vstupuješ do žrebovania s viacerými tipmi.

Takže čím viac systémových čísel zadáš, tým viac číselných kombinácií sa prehrá. Vďaka tomu máš vyššie šance na výhru s naším lotériovým systémom. Stačí si vybrať niektorú z našich lotérií.

Na rozdiel od lotériového podsystému máš najväčšiu šancu na výhru s plným lotériovým systémom.

Čo odlišuje úplný lotériový systém od čiastočného?

V čiastočnom systéme, sa hrá len obmedzený, pevný podiel všetkých možných kombinácií (v prípade Lota napríklad 5), ktoré vyplývajú zo zaškrtnutých čísel. Chcel by si sa dozvedieť viac o tom, ako funguje lotériový subsystém? Potom si pozri nášho sprievodcu podsystémom alebo video pod textom.

Systémové stávky umožňujú tipovať viac čísel bez toho, aby si vypĺňal veľké množstvo tiketov. Ako to v praxi funguje?

Systémové stávky číselnej lotérie Loto ponúkajú tipovať 7 až 13 vlastných čísel (alebo metódou náhodného tipu) úplným rozpisom, a to len v prvom hracom poli (stĺpci) tiketu. Pri predplatnom (2 až 12 žrebovaní) je výsledný vklad násobkom ceny systému a počtu žrebovaní. To najlepšie na tom je, že: ku každému tiketu si môžeš zvoliť herný systém a ani nemusíš voliť systém. Takto hráš niekoľko plnohodnotných systémov súčasne a využívaš zvýšenú pravdepodobnosť výhry.

Príklad systémovej stávky na 10 čísel

Spoločnosť Tipos ponúka napríklad Systém 10, cena 210,00 €, teda úplný rozpis, ktorý by pri jednoduchých stávkach vyzeral tak, že by si musel natipovať až 210 stĺpcov (tipov)

VÝHRY » ak z 10 tipovaných čísel je uhádnutých 6 vyžrebovaných čísel aj dodatkové číslo, systém zaručuje 1 výhru v I. poradí, 6 výhier v II. poradí, 18 výhier v III. poradí, 90 výhier vo IV. poradí, 60 výhier v V. poradí, 15 výhier v VI. poradí a 20 výhier v VII. poradí. V ostatných alternatívach podľa tabuľky systému 10

Ak ešte stále nevieš, ako hrať systémové stávky v Lote, pozri si nasledovné video:

Má systémové stávkovanie lotérie Loto aj obmedzenia?

V prípade lotérie Loto sa stretávame s nasledovným obmedzením – Obmedzenia počtu predplatných stávok
– systém 13 možno uzatvárať na najviac 1 predplatné žrebovanie
– systém 12 možno uzatvárať na najviac 3 predplatné žrebovania
– systém 11 možno uzatvárať na najviac 6 predplatných žrebovaní

Loto sa dá hrať systémovo aj inak - Vyskúšaj tipy od našich pravidelných Loto hráčov:-)

 • Viac lístkov

  Kupuj viac lístkov alebo stávok, aby si mali viac čísel a väčšiu šancu, že jedno z tvojich čísel bude zahrnuté v žrebovanej kombinácii.

 • Skupinová hra

  Zahraj sa s priateľmi alebo rodinou a založ si skupinu, v ktorej každý prispieva peniaze na lístky. Ak niekto z vás vyhrá, výhru si rozdelíte medzi sebou.

 • Systémové kombinácie

  Použi systémové kombinácie, ktoré pokryjú väčší počet čísel. Existujú systémy, ktoré ti umožnia kombinovať viacero čísel v rôznych kombináciách, čo zvyšuje šance na uhádnutie čísel správne.

 • Zahraj sa na čísla, ktoré sa v minulosti často objavovali

  Zisti si informácie o minulých výsledkoch lotérie a poznamenaj si, ktoré čísla sa často objavujú. Môžeš sa rozhodnúť hrať práve tieto čísla, pretože existuje teória, že tie čísla majú vyššiu pravdepodobnosť výskytu.

 • Vyskúšaj bonusy a doplnky

  Niektoré lotérie majú bonusové lopty alebo doplnky, ktoré sa žrebujú spolu s hlavnými číslami. Zahrň aj tieto bonusové možnosti do svojich hracích tiketov, pretože ti môžu pomôcť zvýšiť výšku výhry.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.