Menu

Hraj automat Multi Diamonds 81 zdarma

Ohodnoť túto hru aj ty
100%
Ohodnoť túto hru aj ty
100%
 

Podobné témy

Diamonal 81

93 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
91 %
Funkcie a hrateľnosť
95 %
RTP a volatilita
92 %

Detail automatu a recenzie Multi Diamonds 81

Skús nájsť drahé kamene v online hernom automate Multi Diamonds 81. Ak trafíš hneď 3 rovnaké symboly drahých kameňov, objavíš tak svoju výhru na jednej z 81 výherných línií. Ponor sa do hry a snaž sa na valcoch nájsť 4 rovnaké symboly. Vďaka toľkým výherným líniám, to nebýva dlhé. Výhry sa sčítajú zľava smerom doprava. Online automat je 4-valcový a disponuje 3 radami.

Multi Diamonds 81 od Kajot

Detail automatu

Výrobca
Výrobca

Kto je výrobcom automatu?

Každý automat musí byť vyrobený nejakou spoločnosťou, ktorá ho vymyslela, navrhla a dala do prevádzky. Veľa hráčov časom zistí, že ich baví hrať iba na automatoch od špecifických výrobcov, a tak si zužujú výber podľa preferovaných výrobcov softwaru. Na Slovensku sú najobľúbenejšie automaty od výrobcov zo susedného Česka, softwérových výrobcov Kajot.

Kajot
Valce
Valce

Čo sú to valce na automate?

Valce sú základným prvkom väčšiny automatov a sú to stĺpce so symbolmi, ktoré sa na obrazovke točia a zastavujú sa počas hry. Sú teda základným prvkom, na ktorom sa točia symboly a na ktorom sa vytvárajú výherné kombinácie. Medzi najobľúbenejší počet valcov patria 3 a 5.

4 valce
Výherné línie
Výherné línie

Čo sú výherné línie a ako fungujú?

Výherné línie na hracích automatoch sú imaginárne línie, ktoré prechádzajú valcovou mriežkou automatu a určujú aké kombinácie symbolov na týchto líniách sú považované za výherné. Pri otáčaní valcov sa hráči snažia dosiahnuť výherné kombinácie symbolov na týchto líniách. Kombinácia musí vždy začínať zľava. Každá výherná línia má svoju hodnotu výplaty, a výhry sú určené tabuľkou výhier pre jednotlivé symboly konkrétneho automatu. Moderné automaty môžu mať stovky výherných línií a hráči často môžu zvoliť, na koľko týchto línií stavia.

81 línií
Témy
Témy

Čo je motív automatu?

Každý automat má svoj vlastný dizajn alebo motív, ktorý sa snaží osloviť určitú skupinu hráčov. Ak si chceš zahrať automaty s ovocnými symbolmi 🍉 alebo s egyptskou tematikou 🐫, nie je problém. Stačí si len vybrať a my vám zúžime výber automatov podľa vášho gusta..

Diamanty
Volatilita
Volatilita

Čo je to volatilita?

Volatilita pri automatoch hovorí, ako často a aké veľké výhry môžeš očakávať - niektoré automaty vyplácajú malé výhry často, zatiaľ čo iné menej často, ale o to väčšie čiastky.

Vysoká
RTP
RTP

Čo je to RTP?

RTP pri automatoch je pravidlo, koľko peňazí sa z automatu vráti späť hráčom. Povedzme, že keď do neho vložíš 10 eur, určujú RTP, koľko z týchto peňazí by si mal dostať späť. Priemerná hodnota je 92 až 97%.

94.8%
Rozloženie
4-3

Ukážka hry

Téma automatu a základné symboly

Online hrací automat Multi Diamonds 81 je hra od známeho výrobcu automatov Kajot. Pri hraní automatu sa objavuje WILD symbol. Prístupné sú však voľné ťahy (free spiny). V rámci hry je umožnená automatická hra, ktorá je bežným štandardom každého online herného automatu. Najmenšia stávka je 1 kredit a najväčšia stávka je 1000 kreditov. Počet výherných línií je 81.

 

 

Téma a Symbol 3 Multi Diamonds 81
Téma a Symbol 3 Multi Diamonds 81
Výherné kombinácie sa počítajú klasicky z ľavej strany smerom doprava, pričom na jednom výhernom rade musia byť najmenej 3 rovnaké symboly. Symboly s nižšími výhernými hodnotami sú zastúpené rôzne malými farebnými drahokamami. Každopádne pre vyššie odmeny musíš vytočiť hviezdu, ktorá ti môže poskytnúť až 60-násobok tvojej stávky. Najvýnosnejším symbolom v rámci hry je sedmička poosádzaná drahokamami, ktorá môže poskytnúť až 160-násobok tvojej stávky.

Symbol Sedmička automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Sedmička
Symbol Hviezda automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Hviezda
Symbol Korunka automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Korunka
Symbol Fialový šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Fialový šperk
Symbol Zelený šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Zelený šperk
Symbol Červený šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Červený šperk
Symbol Modrý šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Modrý šperk
Symbol Oranžový šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Oranžový šperk

Špeciálne symboly a funkcie automatu

3D
3D
NIE
Autoplay
Autoplay
ÁNO
Freespiny
Freespiny
NIE
Multiplikátor výhier
Multiplikátor výhier
ÁNO
Uzamykanie symbolov
Uzamykanie symbolov
NIE
Wild symbol
Wild symbol
ÁNO
Zvyšovanie/Gamble
Zvyšovanie/Gamble
NIE
Symbol WILD Symbol automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
WILD Symbol

V každom prípade nie sú výhry z výherných línií tým, čo robí z online výherného automatu Multi Diamonds 81 takú jedinečnú hru. Na valcoch sa objavuje len jeden špeciálny symbol, a to symbol Multi Wild (viď. obrázok). Jeho názov hovorí všetko o jeho funkcii. Aj WILD symbol vypovedá o svojom klasickom postavení v hre Multi Diamonds 81. Nahrádza všetky ostatné symboly na valcoch, pričom tiež dopĺňa výherné kombinácie a rozširuje tvoje šance na výhru. To však zďaleka nie je všetko.

WILD symbol 2 Multi Diamonds 81
WILD symbol 2 Multi Diamonds 81

Okrem svojej základnej užitočnosti ponúka symbol Multi WILD aj jednu bonusovú funkciu, konkrétne násobiteľ výhry. V prípade, že sa ti na výhernej kombinácii podarí vytočiť jeden symbol WILD, tvoja výhra sa vynásobí x2. V prípade, že sa v kombinácii objavia dva symboly WILD, výhra sa zvýši štyrikrát. A v prípade, že dohliadneš na príchod troch symbolov Multi Wild, získaš tak násobok svojej výhry x8.

Tabuľka výhier

Symbol Násobok stávky
3x v línii 4x v línii
Symbol Sedmička automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Sedmička
16x 160x
Symbol Hviezda automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Hviezda
6x 60x
Symbol Korunka automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Korunka
4x 40x
Symbol Fialový šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Fialový šperk
1x 4x
Symbol Zelený šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Zelený šperk
1x 4x
Symbol Červený šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Červený šperk
1x 4x
Symbol Modrý šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Modrý šperk
1x 4x
Symbol Oranžový šperk automatu Multi Diamonds 81 od Kajot
Oranžový šperk
1x 2x

Výherné línie

Výherní linie Multi Diamonds 81
Výherné línie Multi Diamonds 81

Okrem odmien by mali zaujať každého hráča aj výherné línie. Kombinácia počtu výherných línií je v podstate neobmedzená, takže každý online výherný automat môže prekvapiť zaujímavým počtom línií. Samozrejme, že čím viac línií máš, tým samozrejme máš väčšiu šancu na výhru, a to skutočne aj za malé stávky. Napríklad v tomto automate nájdeš 81 výherných línií!

Ako hrať daný automat

Jak hrát online herní automat Multi Diamonds 81
Ako hrať online herný automat Multi Diamonds 81
 1. Mince: V tejto kolónke máš pred sebou prehľadne dané množstvo kreditov, ktoré ti zostáva na stávkovanie. Prípadne si môžeš aj spočítať, koľko si vyhral.
 2. Výhra v minciach: V priebehu hry získavaš otočné symboly a padajú výherné línie, vďaka ktorým si nahráte kredity. A práve túto čiastku v malom poli uvidíš a pripíšeš ku kreditu.
 3. Max: Nastavíš si maximálnu možnú stávku, čo je 1000 kreditov.
 4. Štart: Dáš do pohybu herný automat – začnú sa točiť valce.
 5. Pripísať: Toto tlačidlo sa objaví na mieste štart, akonáhle vyhráš kredity. Hneď ako klikneš na „pripísať“, všetok kredit sa ti pripíše k celkovej sume kreditu.
 6. Koniec Autoplay:Táto funkcia sa ti ukáže až po zvolení autoplay.Aby si veľmi neprehral, ​​alebo kým ťa to bude baviť, môžeš kedykoľvek stlačiť toto tlačidlo a autoplay ukončiť.
 7. Autoplay: Stačí, keď stlačíš tlačidlo Štart na 3 sekundy a herný automat sa začne otáčať úplne sám. Akonáhle už nebudeš chcieť, aby sa automat sám otáčal, stačí iba stlačiť tlačidlo Stop a automat bude zase len tvoj. Autoplay si môžeš dokonca nastaviť, ako dlho chceš, aby sa automat sám točil. Zvoliť môžeš medzi 10, 50, 100 a do nekonečna – alebo kým ti nedôjdu kredity.
 8. Stávka v minciach: Tu máš dve tlačidlá + a -, ktorými si zvýšiš alebo znížiš kredit, ktorý chceš staviť.
 9. Hodnota mince: Máš tu k dispozícii tlačidlá + a -, ktorými znížiš či zvýšiš hodnotu mince. Avšak, v prípade, že začneš experimentovať s týmito tlačidlami, môžeš si navoliť rôznu hodnotu a tým vyhrať aj rôzne a veľmi pekné výhry!
 10. Domov: V prípade, že by si chcel opustiť hru, klikni na túto ikonu. Avšak najskôr si vyber kredity na svoj účet a až potom choď späť na výber ďalšieho automatu.
 11. Info: Vďaka tejto funkcii sa môžeš pozrieť na pravidlá herného automatu.
 12. Zvuk: Pokiaľ máš rád zvukový sprievod, môžeš si nastaviť zvuk naplno a užívať si všetko, čo herný automat ponúka. Alebo naopak zvuk môžeš vypnúť a len pozorovať, ako herný automat beží.
 13. Pravidlá hry: Tento symbol ti odhalí, čo môžeš od hry čakať. Pozrieš sa tu na pravidlá automatu a tiež na funkcie, bonusy – skrátka všetko, čo je dôležité vedieť pre hranie automatu. Symbol otáznika ti jednoducho odhalí všeobecné pravidlá hry.
 • Tabulka výhier – Ak chceš načerpať trochu inšpirácie na hranie, zájdi sa pozrieť do tabuľky výhier, kde nájdeš všetky výhry podľa množstva vsadených kreditov.

Naše hodnotenie hry Multi Diamonds 81

Herný automat je porovnateľný s inými „81“ od Kajotu. V online hernom automate Multi Diamonds 81 budeš neúspešne hľadať lahodné symboly ovocia. Tie boli nahradené iskrivými drahými kameňmi a drahokamami, ktoré ti dokážu priniesť vysoké výhry. Po grafickej stránke nemáme tejto hre čo vytknúť, dizajnéri si s vizuálnou stránkou herného poľa a symbolov dali naozaj záležať, čo oceňujeme. Keď sme začali hrať online herný automat Multi Diamonds 81, boli sme ohromení aké veľké hracie pole a symboly má. Tiež sme sa opäť stretli so symbolom Multi WILD, s ktorým budeš môcť získať až 8x násobky výhier. Multi Diamonds 81 prekvapuje na mnohých frontoch, čo je veľmi prekvapujúce.

Miera návratnosti (RTP) 95% je skutočne pod normálom, ale dizajn hry ťa možno chytí. Online herný automat Multi Diamonds 81 je príjemný, ale príliš jednoduchý.

Celkové hodnotenie bonusu

 • 93%
  Hodnotenie redakcie
 • 100%
  Hodnotenie 1 hráčov
  Ohodnoť túto hru aj ty
  100%
Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
90 %
Funkcie a hrateľnosť
92 %
RTP a volatilita
95 %

Klady

 • WILD symbol
 • Celkom dobrá grafika
 • Wild symbol násobí výhry

Zápory

 • Velmi nízke RTP, ktoré je pod normálom
 • Žiadne bonusové funkcie, ktoré by vylepšily hru automatu

Top automaty od značky Kajot

Multi Vegas 81

96 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
97 %
Funkcie a hrateľnosť
95 %
RTP a volatilita
95 %

Simply The Best 81

95 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
94 %
Funkcie a hrateľnosť
96 %
RTP a volatilita
95 %

Super Joker 40

95 %

Ako hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základe viacerých kritérií, z ktorých zložíme náš finálny verdikt. Náš verdikt je súhrnom konkrétnych vlastností automatu v kombinácii s našimi redakčnými s skúsenosťami a znalosťami.

Dizajn a téma
96 %
Funkcie a hrateľnosť
94 %
RTP a volatilita
95 %

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.