Menu

Tipos Aplik├ícia – ─Źo v┼íetko n├íjde┼í v Tipos Appce?

V dne┼ínej dobe sa svet st├ívkovania stal priestorom, ktor├Ż sa neust├íle vyv├şja a je centrom z├íujmu ─żud├ş z cel├ęho sveta. Jednou z popredn├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ş, ktor├í prich├ídza s modern├Żmi rie┼íeniami a pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş pre st├ívkovanie na ob─ż├║ben├ę ┼íportov├ę udalosti, je Tipos. Ako spolo─Źnost Tipos vystupuje nad konkurenciou? ─îo rob├ş t├║to st├ívkov├║ kancel├íriu jedine─Źnou? Tento ─Źl├ínok sa zameriava na odpovede na tieto ot├ízky, pri─Źom v├ím predstav├şme spolo─Źnos┼ą Tipos od z├íkladov a┼ż po pokro─Źil├ę funkcie, ktor├ę poskytuje.Rozoberieme, ako sa do Tipos registrova┼ą, vklada┼ą peniaze, vyu┼ż├şva┼ą Tipos bonusy a st├ívkov├ę mo┼żnosti a mnoho ─Ćal┼í├şch aspektov, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą. Okrem toho sa pozrieme na hist├│riu a v├Żvoj spolo─Źnosti Tipos, aby sme v├ím poskytli lep┼íie pochopenie toho, kto s├║ a ako sa dostali na popredn├ę miesto v oblasti ┼íportov├Żch st├ívok. Po─Ćme na to!

Aplikacie Tipos

V princ├şpe pon├║ka Tipos dve mo┼żnosti, ako sa zapoji┼ą do hry , a to fyzick├║ n├ív┼ítevu pobo─Źky alebo online z pohodlia domova. Je len na v├ís, ktor├í mo┼żnos┼ą v├ím viac vyhovuje a bude va┼íou vo─żbou pri vstupe do hernej m├ínie. Kamenn├ę predajne Tipos s├║ ob─ż├║ben├ę pre t├Żch, ktor├ş uprednost┼łuj├║ tradi─Źn├Ż sp├┤sob st├ívkovania a c├ştia sa pohodlne pri interakcii s person├ílom. Tieto predajne sa ─Źasto nach├ídzaj├║ v mest├ích a obchodn├Żch centr├ích a poskytuj├║ hr├í─Źom pr├şle┼żitos┼ą sledova┼ą ┼íportov├ę udalosti na ve─żk├Żch obrazovk├ích a podeli┼ą sa o vzru┼íenie so spoluhr├í─Źmi. Nemus├şte sa b├í┼ą, ┼że by ste na pobo─Źku mali ─Ćaleko. St├ívkovanie s Tipos je ve─żmi ob─ż├║ben├ę. Pobo─Źky Tiposu n├íjdete vo v┼íetk├Żch k├║toch Slovenska: etipos_pobocky

Aplik├ícia Tipos ÔÇô st├ívkovanie novej gener├ície

V s├║─Źasnom digit├ílnom veku, ke─Ć m├íme inform├ície, z├íbavu a komunik├íciu doslova na dosah ruky, nie je prekvapuj├║ce, ┼że aj svet st├ívkovania sa pos├║va s dobou. S pr├şchodom mobiln├Żch aplik├íci├ş pre st├ívkovanie sa otv├íra nov├Ż svet mo┼żnost├ş a z├í┼żitkov. A jednou z popredn├Żch st├ívkov├Żch aplik├íci├ş, ktor├í stoj├ş za zmienku, je aplik├ícia Tipos. Aplik├ícia Tipos je vytvoren├í tak, aby priniesla hr├í─Źom jednoduch├Ż a pohodln├Ż sp├┤sob, ako st├ívkova┼ą na svoje ob─ż├║ben├ę ┼íportov├ę udalosti a hra┼ą kas├şnov├ę hry, pri─Źom je k dispoz├şcii kedyko─żvek a kdeko─żvek.

Tipos Aplikacia Mobilna

Pohodlnos┼ą a flexibilita aplikacie Tipos

Hlavnou v├Żhodou aplik├ície Tipos je pohodlnos┼ą a flexibilita. Na svoje ob─ż├║ben├ę ┼íportov├ę udalosti alebo kas├şnov├ę hry m├┤┼żete stavi┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek kde m├íte pr├şstup k svojmu mobiln├ęmu zariadeniu a internetu. To znamen├í, ┼że u┼ż nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi ste doma alebo vonku, st├ívkovanie s Tipos si m├┤┼żete si vychutna┼ą takmer v┼íade.

Aplikacie Tipos pobo─Źky

┼áirok├í ponuka st├ívkovac├şch mo┼żnost├ş v Aplik├ícii

St├ívkov├ę mo┼żnosti v st├ívkovej kancel├írii Tipos s├║ pestr├ę a r├┤znorod├ę, aby uspokojili r├┤zne vkusy a z├íujmy hr├í─Źov. Tu s├║ niektor├ę z hlavn├Żch st├ívkovac├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete n├íjs┼ą v aplik├ícii :

 • Klasick├ę st├ívky

Ide o be┼żn├ę st├ívky na v├Żsledok ┼íportovej udalosti, napr├şklad v├Żhru dom├íceho alebo hos┼ąuj├║ceho t├şmu v futbale, v├ş┼ąazstvo hr├í─Źa v tenise alebo celkov├Ż po─Źet bodov v basketbale. Tieto st├ívky m├┤┼żu by┼ą uzatv├íran├ę pred za─Źiatkom z├ípasu.

 • Live st├ívky

Live st├ívkovanie je ob─ż├║benou mo┼żnos┼ąou v Tipos. Tu m├┤┼żete st├ívkova┼ą po─Źas priebehu ┼íportovej udalosti, priamo v re├ílnom ─Źase. M├┤┼żete si sk├║si┼ą stavi┼ą na r├┤zne udalosti, ako s├║ g├│ly, fauly, body at─Ć., priamo po─Źas z├ípasu.

Tipos Aplikacie tiposbet

 • Kombinovan├ę st├ívky

Tipos umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą kombinovan├ę st├ívky, kde m├┤┼żete kombinova┼ą viacero udalost├ş do jednej st├ívky. Tieto st├ívky maj├║ vy┼í┼íie kurzy, ale vy┼żaduj├║ spr├ívne uh├ídnutie v┼íetk├Żch udalost├ş, aby bola st├ívka v├Żhern├í.

 • Handicap st├ívky

Handicap st├ívky s├║ popul├írne v ┼íportoch, kde je jedna strana jasne favoritom. Tipos umo┼ż┼łuje hr├í─Źom stavi┼ą s handicapom, ─Źo znamen├í, ┼że favorit za─Źne so z├íporn├Żm sk├│re, zatia─ż ─Źo outsider dostane pozit├şvne sk├│re. Toto vyva┼żuje ┼íance a zvy┼íuje atraktivitu st├ívky.

 • St├ívky na ┼ítatistiky

Okrem v├Żsledkov m├┤┼żete v Tipos stavi┼ą aj na r├┤zne ┼ítatistiky v ┼íportoch. Napr├şklad m├┤┼żete stavi┼ą na to, ko─żko g├│lov padne v z├ípase, ko─żko ┼żlt├Żch kariet dostan├║ hr├í─Źi alebo kto sk├│ruje prv├Ż g├│l.

 • E-sport st├ívky

Pre fan├║┼íikov e-sportov je v Tipos dostupn├í aj ponuka st├ívok na e-sportov├ę udalosti. M├┤┼żete stavi┼ą na v├Żsledok a r├┤zne ┼ítatistiky v popul├írnych e-sportov├Żch hr├ích ako Counter-Strike, League of Legends a Dota 2.

 • Politick├ę st├ívky

Tipos poskytuje aj mo┼żnos┼ą stavi┼ą na politick├ę udalosti, ako s├║ vo─żby a referend├í. Toto je zauj├şmav├í mo┼żnos┼ą pre t├Żch, ktor├ş maj├║ z├íujem o politiku.

Super Bonusy Tipos

Hodnotenie
90%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
90 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
90 %
Hodnotenie
75%

Ako hodnot├şme bonusy?

Celkov├ę hodnotenie bonusov je ur─Źen├ę na z├íklade viac faktorov: v├Ż┼íka bonusu, hodnotenie spolo─Źnosti, jednoduchosti z├şskania, hodnotenie hr├í─Źov a podmienky z├şskania bonusu.

Celkov├í v├Ż┼íka bonusu
80 %
Jednoduchos┼ą z├şskania
70 %
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

R├Żchly pr├şstup k inform├íci├ím v aplikacii Tipos

Zobrazenie kurzov a ┼ítatist├şk v aplik├ícii Tipos je intuit├şvne a pou┼ż├şvate─żsky priate─żsk├ę. Aplik├ícia sa sna┼ż├ş poskytova┼ą hr├í─Źom spo─żahliv├ę a aktu├ílne inform├ície o kurzoch a ┼ítatistik├ích, aby mohli by┼ą ─Źo naj├║spe┼ínej┼í├ş. Hr├í─Źi m├┤┼żu r├Żchlo analyzova┼ą inform├ície a robi┼ą svoje st├ívky na z├íklade aktu├ílnych d├ít. ┬áMedzi hlavn├ę v├Żhody, ktor├Żm aplik├ícia v r├ímci kurzov a ┼ítatist├şk disponuje, patria:

 • Preh─żadn├Ż form├ít ┬á┬á┬á┬á┬á┬á

Aplik├ícia obvykle zobrazuje kurzov├ę inform├ície v preh─żadnom form├íte, ktor├Ż je ─żahko ─Źitate─żn├Ż. Kurzy sa zobrazuj├║ pre r├┤zne st├ívkov├ę mo┼żnosti a udalosti.

 • Aktu├ílnos┼ą┬á ┬á ┬á ┬á ┬á

Kurzy sa ─Źasto aktualizuj├║ v re├ílnom ─Źase, aby odzrkad─żovali aktu├ílny stav udalost├ş. To umo┼ż┼łuje hr├í─Źom sledova┼ą zmeny kurzov po─Źas z├ípasu alebo pred za─Źiatkom udalosti.

 • R├Żchly pr├şstup k┬áinform├íci├ím

Okrem be┼żn├Żch kurzov na v├Żsledky (napr├şklad v├ş┼ąazstvo dom├íceho t├şmu, rem├şzu alebo v├ş┼ąazstvo host├ş) m├┤┼żete v aplik├ícii Tipos n├íjs┼ą aj r├┤zne ─Ćal┼íie typy kurzov, ako s├║ kurzy na presn├ę sk├│re, po─Źet g├│lov, hendikepy a ─Ćal┼íie.

 • ┼átatistiky pre dan├║ udalos┼ą

Pre mnoho ┼íportov├Żch udalost├ş a st├ívok je k dispoz├şcii inform├ícia o ┼ítatistik├ích. M├┤┼żete z├şska┼ą pr├şstup k ┼ítatistik├ím, ako s├║ priebe┼żn├ę sk├│re, po─Źet striel, po─Źet faulov, percento dr┼żania lopty a ─Ćal┼íie relevantn├ę ├║daje pre konkr├ętny ┼íport.

 • Preh─żadn├ę grafy a tabu─żky

Pre niektor├ę udalosti a st├ívky m├┤┼żete n├íjs┼ą grafy a grafick├ę zobrazenie ┼ítatist├şk. To v├ím umo┼ż┼łuje vizu├ílne sledova┼ą priebeh a v├Żvoj udalosti. ┼átatistiky s├║ obvykle zobrazen├ę v preh─żadn├Żch tabu─żk├ích, ktor├ę zahr┼łuj├║ d├┤le┼żit├ę ├║daje o t├şmoch, hr├í─Źoch a udalostiach.

Z├íkazn├şcka podpora Tipos

Z├íkazn├şcka podpora v aplik├ícii Tipos je k dispoz├şcii prostredn├şctvom telef├│nu, e-mailu a online chatu po─Źas ┼íirok├Żch otv├írac├şch hod├şn. Je pripraven├í poskytova┼ą odpovede na ot├ízky, rie┼íi┼ą probl├ęmy a poskytova┼ą inform├ície o st├ívkovan├ş, bonusoch a in├Żch t├ęmach. Z├íkazn├şci m├┤┼żu z├şskava┼ą podporu a rie┼íi┼ą svoje ot├ízky v re├ílnom ─Źase. M├┤┼żu tie┼ż hl├ísi┼ą s┼ąa┼żnosti a poskytova┼ą n├ívrhy na zlep┼íenie slu┼żieb. Zabezpe─Źuje to lep┼íiu sk├║senos┼ą pre z├íkazn├şkov a zvy┼íuje d├┤veru v st├ívkov├║ kancel├íriu Tipos. V aplik├ícii s├║ v┼íetky kontakty k dispoz├şcii.

Tipos Aplikacie podpora

Ako sa d├í k aplik├ícii dosta┼ą?

Prv├Żm krokom k tomu, aby ste za─Źali st├ívkova┼ą v aplik├ícii, je registr├ícia u Tipos. Tu je postup, ako sa zaregistrova┼ą:

 • Zaregistruj sa na Tipose

  Najsk├┤r nav┼ít├şv str├ínky Tiposu a zaregistruj sa

 • Stiahnite si aplik├íciu

  Aplikáciu nájdete v obchodoch Google Play pre Android zariadenia a App Store pre iOS zariadenia.

 • Spustite aplik├íciu

  Po ├║spe┼ínom stiahnut├ş a in┼ítal├ícii otvorte aplik├íciu Tipos na svojom zariaden├ş

 • Kliknite na ┬┤┬┤Registrova┼ą sa┬┤┬┤

  Po spusten├ş aplik├ície uvid├şte mo┼żnos┼ą registrova┼ą sa. Kliknite na t├║to vo─żbu

 • Vypl┼łte inform├ície

  Aplik├ícia Tipos vy┼żaduje nieko─żko z├íkladn├Żch inform├íci├ş pre registr├íciu. Zvy─Źajne budete musie┼ą uvies┼ą svoje meno, priezvisko, d├ítum narodenia, e-mailov├║ adresu a telef├│nne ─Ź├şslo. Uistite sa, ┼że poskytujete presn├ę inform├ície.

 • Vytvorte si u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo

  Po vyplnen├ş osobn├Żch inform├íci├ş budete po┼żiadan├ş, aby ste si vytvorili u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo. U┼ż├şvate─żsk├ę meno je va┼ía identifik├ícia pri prihlasovan├ş, a heslo by malo by┼ą dostato─Źne siln├ę, aby zabezpe─Źilo va┼íe konto.

 • Overte svoju identitu

  Pre overenie va┼íej identity m├┤┼że by┼ą po┼żadovan├Ż k├│d, ktor├Ż v├ím bude zaslan├Ż na zadan├║ e-mailov├║ adresu alebo telef├│nne ─Ź├şslo. Uve─Ćte tento k├│d do aplik├ície Tipos.

 • Dokon─Źite svoju registr├íciu

  Po overen├ş va┼íej identity budete m├┤c┼ą dokon─Źi┼ą registr├íciu. Skvel├ę, ste teraz registrovan├Żm u┼ż├şvate─żom aplik├ície Tipos a pripraven├ş za─Źa┼ą st├ívkova┼ą

Ako je mo┼żn├ę poda┼ą prv├║ st├ívku v aplik├ícii Tipos?

Teraz, ke─Ć ste ├║spe┼íne zaregistrovali svoj ├║─Źet v aplik├ícii Tipos a pozn├íte jej v├Żhody, m├┤┼żete za─Źa┼ą st├ívkova┼ą. Tu je r├Żchly preh─żad toho, ako to funguje:

 • Prihl├ísenie sa do aplik├ície

  Po stiahnut├ş a registr├ícii sa prihl├íste do svojho ├║─Źtu v aplik├ícii Tipos pomocou svojho u┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla.

 • Prejdite do sekcie st├ívkovania

  V aplikácii nájdete rôzne sekcie pre rôzne druhy stávok

 • Vyberte si va┼íu st├ívku

  Vyberte st├ívku, ktor├║ chcete uzatvori┼ą, a kliknite na ┼łu. Aplik├ícia Tipos v├ím uk├í┼że aktu├ílne kurzy pre dan├║ st├ívku.

 • Zadajte v├Ż┼íku st├ívky

  Zadajte sumu, ktor├║ chcete stavi┼ą, a potvr─Ćte svoju st├ívku. Aplik├ícia v├ím uk├í┼że predpokladan├║ v├Żhru na z├íklade zadan├ęho kurzu.

 • Sledujte v├Żvoj va┼íej st├ívky

  Po umiestnen├ş st├ívky m├┤┼żete sledova┼ą ┼íportov├║ udalos┼ą v re├ílnom ─Źase. Ak ide o live st├ívku, m├┤┼żete urobi┼ą ─Ćal┼íie st├ívky po─Źas hry

Ako sa vkladaj├║ peniaze na konto Tipos?

Pre za─Źiatok, prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu v aplik├ícii Tipos pomocou svojich prihlasovac├şch ├║dajov. Po ├║spe┼ínom prihl├ísen├ş prejdite na vkladov├║ sekciu, ktor├í by mala by┼ą k dispoz├şcii v hornom menu alebo dolnej li┼íte aplik├ície. Na tejto vkladovej str├ínke budete ma┼ą mo┼żnos┼ą vybra┼ą si sp├┤sob, ak├Żm chcete vlo┼żi┼ą peniaze na svoj ├║─Źet. Aplik├ícia Tipos zvy─Źajne pon├║ka r├┤zne mo┼żnosti vkladu, vr├ítane platobn├Żch kariet, elektronick├Żch pe┼łaz├ş, bankov├Żch prevodov a ─Ćal┼í├şch.

Vyberte si met├│du, ktor├í v├ím najviac vyhovuje. N├ísledne zadajte sumu pe┼łaz├ş, ktor├║ chcete vlo┼żi┼ą na svoj ├║─Źet. Uistite sa, ┼że ste zadan├║ sumu skontrolovali a ┼że je spr├ívna. Po zadan├ş sumy potvr─Ćte vklad. V niektor├Żch pr├şpadoch budete potrebova┼ą zada┼ą ─Ćal┼íie inform├ície, ako s├║ ├║daje o platobnej karte alebo in├ę potrebn├ę inform├ície pre vykonanie transakcie. Po potvrden├ş vkladu by ste mali vidie┼ą zv├Ż┼íen├Ż zostatok na svojom ├║─Źte v aplik├ícii Tipos.

─îo treba robi┼ą pri poruche aplik├ície Tipos?

Ak sa ocitnete v situ├ícii, kedy aplik├ícia Tipos prestane fungova┼ą alebo m├íte technick├ę probl├ęmy, m├┤┼żete podnikn├║┼ą nieko─żko krokov na rie┼íenie tejto situ├ície:

 • Skontrolujte pripojenie k internetu

  Prv├Żm krokom je skontrolova┼ą svoje internetov├ę pripojenie. Uistite sa, ┼że m├íte akt├şvne pripojenie k internetu a ┼że je stabiln├ę

 • Aktualizujte aplik├íciu

  Ak m├íte star┼íiu verziu aplik├ície Tipos, m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą najnov┼íiu verziu z obchodu s aplik├íciami (napr├şklad Google Play pre Android alebo App Store pre iOS).

 • Kontaktujte z├íkazn├şcku podporu

  Ak probl├ęm pretrv├íva, mali by ste kontaktova┼ą z├íkazn├şcku podporu st├ívkovej kancel├írie Tipos.

 • Bu─Ćte trpezliv├Ż

  Ak ide o technick├Ż probl├ęm na strane st├ívkovej kancel├írie Tipos, je treba po─Źka┼ą, k├Żm sa celkov├Ż probl├ęm nevyrie┼íi.

Upozornenie pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície! Predt├Żm ne┼ż za─Źnete st├ívkova┼ą, je potrebn├ę si uvedomi┼ą nieko─żko vec├ş. Ned├ívajte do st├ívok viac pe┼łaz├ş, ne┼ż si m├┤┼żete re├ílne dovoli┼ą. Stanovte si rozumn├Ż rozpo─Źet a dodr┼żiavajte ho. Pod vplyvom omamn├Żch l├ítok (alkohol, drogy) nikdy nest├ívkujte. Tieto l├ítky m├┤┼żu ovplyvni┼ą va┼íu schopnos┼ą duchaplne sa rozhodova┼ą. Nepristupujte k st├ívkam impulz├şvne ÔÇô v┼żdy si vyhra─Ćte ─Źas na anal├Żzu a zv├í┼żenie st├ívky. Ak m├íte probl├ęm s kontrolou svojich st├ívok alebo z├ívislos┼ąou od st├ívkovania, mali by ste vyh─żada┼ą pomoc a podporu odborn├şkov. D├┤le┼żit├ę je nezdie─ża┼ą svoje prihlasovacie ├║daje ÔÇô ohrozujete tak seba a svoje financie. Udr┼żujte svoj ├║─Źet v bezpe─Ź├ş. Dodr┼żiavanie t├Żchto z├ísad m├┤┼że prispie┼ą k tomu, aby va┼ía sk├║senos┼ą s aplik├íciou Tipos bola pozit├şvna.

FAQ ÔÇô ─Źasto kladen├ę ot├ízky