Menu

Doplnkov├í hra Joker priniesla v├Żhru 305 000 ÔéČ

Za zduplovan├║ hru v hodnote 11 ÔéČ k v├Żhre 305 000 ÔéČ

Za zduplovan├║ hru v hodnote 11 ÔéČ k v├Żhre 305 000 ÔéČ

┼á┼ąastlivec, ktor├Ż si ku hlavnej hre vybral doplnkov├║ hru Joker, vyhral jackpot vo v├Ż┼íke 305 000 ÔéČ. V akom kraji si podal st├ívku, ko─żko hrac├şch pol├ş vyplnil a ako vyzerala jeho ├║─Źas┼ą v doplnkovej hre Joker? Vedel si, ┼że v├Żhru si dokonca aj poistil? Ak si zvedav├Ż ako, ─Ź├ştaj ─Ćalej a dozvie┼í sa podrobnej┼íie inform├ície.

Nede─żn├║ pohodu zn├ísobila v├Żhra v doplnkovej hre Joker

Losovanie v├Żhern├ęho ┼íes┼ą─Ź├şslia pre doplnkov├║ hru Joker vyzeralo v pokojn├║ m├íjov├║ nede─żu ako celkom oby─Źajn├ę. No oby─Źajn├ę nebolo pre hr├í─Źa, ktor├Ż v doplnkovej hre Joker z├şskal ├║┼żasn├Żch 305 160,60 eura. Tento neuverite─żn├Ż jackpot sa v doplnkovej hre Joker naba─żoval iba po─Źas 2 mesiacov.

┼á┼ąastn├í nede─ża pre hr├í─Źa zo ┼Żilinsk├ęho kraja

Hr├í─Ź, ktor├Ż si zvolil hru Joker a vyhral jokerov├Ż jackpot, podal svoju osudn├║ st├ívku na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti Tipos, ktor├í s├şdli v ┼Żilinskom kraji. V hre Loto vyplnil 5 hrac├şch pol├ş – st─║pcov a vybral si aj ├║─Źas┼ą v doplnkovej hre Joker. Jeho v├Żber bol jasn├Ż – pr├şpadn├║ v├Żhru poisti┼ą tak, ┼że si so st├ívkou zahral dvakr├ít. Zaplatil s├şce 11 eur, ale rozhodne sa mu to oplatilo.

Jeho ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla 1, 0, 0, 8, 9 a 5 vybral gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel.

Gener├ítor ─Ź├şsiel Lota

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?

V nede─żu 19. m├íja 2024 sa stal ─Ćal┼í├şm nov├Żm v├Żhercom doplnkovej hry Joker v hist├│rii Tiposu. Skvel├í v├Żhra 305 160,60 eura z doplnkovej hry Joker mu „prist├íla“ na ├║─Źte v prvom predplatenom ┼żrebovan├ş.

5 Padnut├Żch jackpotov – tento je zatia─ż najvy┼í┼í├ş

Rok 2024 je rokom doplnkov├Żch jackpotov. Zatia─ż ich v doplnkovej hre Joker padlo p├Ą┼ą. A jackpot 305 160,60 eura je najvy┼í┼í├şm v tomto roku. Joker je spolo─Źn├í doplnkov├í hra k ─Ź├şselnej lot├ęrii Loto a Loto 5 z 35. Ide o st├ívku ┼íes┼ą ─Ź├şsel, ktor├ę s├║ zobrazen├ę na potvrden├ş o uzatvoren├ş st├ívky prostredn├şctvom gener├ítora n├íhodn├Żch ─Ź├şsel. Hr├í─Ź vyhr├íva v doplnkovej hre Joker vtedy, ak je ┼íes┼ą vylosovan├Żch ─Ź├şsel hry Joker rovnak├Żch na pr├şslu┼ín├Żch poz├şci├ích ako ─Ź├şsla v ┼íes┼ą─Ź├şsl├ş platn├ęho potvrdenia o uzatvoren├ş st├ívky v ─Źasti Joker. Podmienkou je vyzna─Źenie mo┼żnosti ÔÇ×├ínoÔÇť. Za doplnkov├║ hru Joker si sta─Ź├ş priplati┼ą iba 0,50 eura.

Aktuálne jackpoty

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 883 342  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.