Halloweensky turnaj a free spiny k tomu od Doublestar!

Halloween bez sladkej odmeny? To by snáď ani nebol Halloween! Tu však nepotrebuješ masku, stačí mať účet a zúčastniť sa. Online kasíno Doublestar má pre teba pripravený špeciálny HALLOWEENSKY TURNAJ o 2000 eur a 2 000 free spinov! Alebo si zahráš na automate Vampire Bride o 20 voľných zatočení? Koniec októbra je v Doublestar poriadne štedrý.

Halloweensky turnaj v DoubleStar

Podmienky turnaja

Súťaž prebieha od 31.10. od 00:01 hod do 1.11 do 23:59. Súťažiť sa bude o 2 000 eur a o 2 000 voľných zatočení. To znie strašidelne lákavo, však? Podmienkou je len v tomto časovom úseku roztáčať ľubovoľné online automaty v online kasíne Doublestar a získať čo najviac bodov. Body si môžeš pripísať  princípom WIN/BET – vážená výhra. Jednoduchý pomer výhry k stávke, nič zložité.

Príklad:

“ Sprav stávku za 0,10 eur, vyhraj 1 euro a do turnajovej tabuľky sa ti pripíše 10 bodov.“

Okrem toho, musíš byť zaregistrovaný v online kasíne DoubleStar. Pokiaľ nemáš  ešte účet, smelo do toho!

Turnajová dotácia

Zahraj si na akýchkoľvek automatoch v online kasíne Doublestar a hraj o svojich 2 000 free spinov a 2 000 eur na vrch k tomu! Turnajová dotácia sa rozdeľuje ako každá súťaž na poradia. Čím vyššie si v poradí, tým vyššiu výhru získaš. Rozdelenie turnajovej dotácie je nasledovné:

Rozdelenie turnajovej dotácie:
1. miesto – 400 € + 400 voľných zatočení
2. miesto – 150 € + 150 voľných zatočení
3. – 4. miesto – 75 € + 75 free spinov
5. – 10. miesto – 50 € + 50 free spinov
11. – 20. miesto – 40 € + 40 voľných zatočení
21.  – 30. miesto – 30 € + 30 voľných zatočení
31. – 40. miesto – 20 € + 20 free spinov
41. – 50. miesto – 10 € + 10 free spinov

Ďalšia nádielka free spinov!

Zahraj si v strašidelnom automate Vampire Bride. Spiny sa ti automaticky pripíšu na konto, ak v niektorom z automatov počas Halloweenu urobíš 20 spinov za vlastné peniaze. Získané spiny majú platnosť 48 hodín, tak nezabudni si svoju výhru uplatniť.

 

Kvalifikačné hry pre zisk 20 free spinov:

Blood, Blood Revival, Exorcist, Nightmare Squad, After Dark, Bad Wolf, Čert a Káča, Čert a Káča –  Cesta z pekla, Fruit Hell, Lumberjack, Fire Witch, Hell Bars, Hell Fruits, Hell Mania, Jack and the Mystery Monsters, Rich Pirates, Madame Destiny Megaways, Secrets of Alchemy, Moonlight Fortune a Hell Game.

Free spiny Halloween

Neváhaj a poď si pre svoju výhru do online kasína DoubleStar. Umiestni sa na jednom z prvých miest a zaujmi svoje miesto víťazov.

Ďalšie štedré bonusy od online kasína Doublestar

Hodnotenie
95%

Ako hodnotíme bonusy?

Celkové hodnotenie bonusov je určené na základe viac faktorov: výška bonusu, hodnotenie spoločnosti, jednoduchosti získania, hodnotenie hráčov a podmienky získania bonusu.

Celková výška bonusu
92 %
Jednoduchosť získania
98 %
Hodnotenie
85%

Ako hodnotíme bonusy?

Celkové hodnotenie bonusov je určené na základe viac faktorov: výška bonusu, hodnotenie spoločnosti, jednoduchosti získania, hodnotenie hráčov a podmienky získania bonusu.

Celková výška bonusu
90 %
Jednoduchosť získania
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.