Menu

Padla historicky najvy┼í┼íia v├Żhra v Eurojackpote

Leto v plnom pr├║de, ─Źo, okrem ─żadov├ęho pitia, by ─Źloveku mohlo ch├Żba┼ą? Nu┼ż, ch├Żba┼ą asi ani ni─Ź, ale hodi┼ą by sa mohli nejak├ę tie mili├│ny. Alebo miliardy? Bola pokoren├í najvy┼í┼íia v├Żhra v Eurojackpote! Ako sa c├şti ─Źerstv├Ż miliard├ír?

Nie je to tak dlho, ─Źo sa Eurojackpot, ktor├Ż u n├ís zastre┼íuje Tipos, zmenil pravidl├í a pridal ┼żrebovanie o najvy┼í┼íiu v├Żhru. Teraz bol najvy┼í┼í├ş limit v├Żhry naplnen├Ż skoro po okraj a hne─Ć aj zdolan├Ż!

Miliardy doma, ak├ę s├║ prv├ę pocity?

Tiket zak├║pil v be┼żnom supermarkete v d├ínskom meste Bl├ąvand. Po pr├şchode domov mu v┼íak nevenoval ve─żk├║ pozornos┼ą a odlo┼żil ich do z├ísuvky, a tam ich nechal cel├Ż v├şkend. Neodv├í┼żil sa na svoj tiket pozrie┼ą.

Pozrel sa a┼ż v nede─żu popoludn├ş, ke─Ć skontroloval vy┼żrebovan├ę ─Ź├şsla, porovnal ich s t├Żmi svojimi a zastavil sa mu dych.

ÔÇ×Ke─Ć som zistil, ┼że som t├Żm v├Żhercom pr├íve ja, bol som ├║plne v ┼íoku a celkom dlho som sa pekne klopal. Potom mi ale do┼ílo, ak├Ż b├íje─Źn├Ż pocit to je, vyhra┼ą takto vysok├║ sumu. V─Ćaka Eurojackpotu m├┤┼żem zabezpe─Źi┼ą rodinu na mnoho gener├íci├ş,ÔÇť povedal v├Żherca pre web Sazky.

V├Żhra v hodnote 120 000 000 eur si na┼íla svoj domov. Rados┼ą z nej maj├║ v lot├ęrii Danske Spil, ktor├í v D├ínske prev├ídzku Eurojackpot. Okrem ponuky pomoci v podobe finan─Źn├Żch konzultantov, sa k v├Żhre vyjadrila aj gener├ílna riadite─żka Danske Spil.

ÔÇ×Je fantastick├ę, ┼że sa n├ím v├Żherca u┼ż prihl├ísil, a te┼í├şme sa, ┼że mu ─Źiastku po┼íleme na ├║─Źet. A my mu samozrejme ve─żmi gratulujeme!“ prehl├ísila gener├ílna riadite─żka lot├ęrie Danske Spil Malene M├Şlgaardov├í.

T├íto v├Żhra je rozpr├ívkov├í a v├ş┼ąazovi ├║primne gratulujeme!

Ak by si chcel sk├║si┼ą svoje ┼í┼ąastie:

Aktuálny jackpot
98 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 488 123  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.