Menu

Klasick├Ż ┼ítvrtok od Olybet!

Rozto─Ź ruletu a z├şskaj 40 eur v akcii Klasick├Ż ┼ítvrtok od online casina Olybet! Ako na to? ─î├ştaj ─Ćalej!

Klasick├Ż ┼ítvrtok od Olybet

Rozto─Ź ruletu a vyhraj!

Vyhraj na online rulete 500 eur a prip├ş┼íe sa ti 40 eur za odmenu! To znie ako super deal, nie? My ver├şme, ┼że ├íno! Medzi z├íkladn├ę podmienky akcie Klasick├Ż ┼ítvrtok v online casine Olybet je by┼ą registrovan├Żm hr├í─Źom. Si u┼ż registrovan├Ż v online casine Olybet? Dobr├ę pre teba! Nie si e┼íte zaregistrovan├Żm hr├í─Źom? Po─Ć to zmeni┼ą!

Klasick├Ż ┼ítvrtok

Po─Ć si zahra┼ą na rulete. Nie, ┼żiadne automaty, ┼żiadne ovocie. Po─Ć pekne na ruletu a zahraj si o re├ílne peniaze! ─îo v┼íetko k tomu potrebuje┼í okrem ├║spe┼ínej registr├ície? Vyhraj na rulete 500 eur. Podmienky sa r├ítaj├║ za splnen├ę, ke─Ć s├║ v├Żhry zo st├ívok z celkov├Żm multiplik├ítorom 9 a vy┼í┼íie zo v┼íetk├Żch kombin├íci├ş vr├ímci jedn├ęho spinu.

Funguje to na takomto princ├şpe rulety:

1. Pr├şklad spinu: 1 ÔéČ staven├ę na ─Ź├şslo (multiplik├ítor 36) a 4 ÔéČ na farbu (multiplik├ítor 2). Pri trafenom ─Ź├şsle a netrafenej farbe je celkov├Ż multiplik├ítor 7,2 = v├Żhra je neplatn├í

2. Pr├şklad spinu: 1 ÔéČ staven├ę na ─Ź├şslo (multiplik├ítor 36) a 3 ÔéČ na farbu (multiplik├ítor 2). Pri trafenom ─Ź├şsle a netrafenej farbe je celkov├Ż multiplik├ítor 9 = v├Żhra je platn├í

Kde plat├ş akcia?

T├íto akcia trv├í len vo ┼ítvrtok od 00:01 do 23:59 a plat├ş to na hry: Roulette Diamonds, Roulette Platinum, Roulette Platinum VIP, European Roulette Apollo, Virtual Roulette, Diamond Bet Roulette, Premium European Roulette, Spread Bet Roulette a European Roulette (Tom Horn).

Vyhraj na rulete aspo┼ł 500 eur, stav si na ┼ítvoricu, trojicu, dvojicu alebo single a z├şskaj svojich zasl├║┼żen├Żch 40 eur v re├ílnych peniazoch!

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.