Menu

Ktor├ę lot├ęrie pon├║kaj├║ najlukrat├şvnej┼íie v├Żhry na svete?

Ktor├ę lot├ęrie pon├║kaj├║ najlukrat├şvnej┼íie v├Żhry na svete?

Ktor├ę lot├ęrie pon├║kaj├║ najlukrat├şvnej┼íie v├Żhry na svete?

Zd├í sa ti, ┼że doma na Slovensku je to st├íle o tom istom? A ─Źo tak lot├ęrie v zahrani─Ź├ş? Pon├║kaj├║ vy┼í┼íie jackpoty aj vy┼í┼íiu pravdepodobnos┼ą v├Żhry? Do─Ź├ştaj tento ─Źl├ínok do konca a dozvie┼í sa, ─Źi sa oplat├ş hra┼ą medzin├írodn├ę lot├ęrie alebo si stavi┼ą na Slovensku!

Svetov├ę lot├ęrie pon├║kaj├║ svetov├ę jackpoty aj v├Żhry

Najlukrat├şvnej┼íie lot├ęrie sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od miesta a ─Źasu. Medzi najzn├ímej┼íie svetov├ę lot├ęrie s vysok├Żmi v├Żhrami patria:

  • Powerball (USA). V minulosti dosahovali v├Żhry miliardy dol├írov. Lot├ęria Powerball vytvorila nieko─żko najv├Ą─Ź┼í├şch jackpotov v hist├│rii v┼íetk├Żch lot├ęri├ş na celom svete.
  • Mega Millions (USA). Podobne ako Powerball pon├║ka v├Żhry v miliard├ích dol├írov.
  • EuroMillions (Eur├│pa). Jackpoty m├┤┼żu dosiahnu┼ą vysok├ę sumy v eur├ích.
  • El Gordo (┼ápanielsko): T├íto ┼ípanielska viano─Źn├í lot├ęria je zn├íma svojimi obrovsk├Żmi jackpotmi. Jej celkov├í v├Żhra sa rozde─żuje medzi mnoh├Żch v├Żhercov.
  • Oz Lotto (Austr├ília).
  • Loterie v Dubaji: Lot├ęrie v Dubaji, najm├Ą dubajsk├í lot├ęria Dubai Duty Free Millennium Millionaire Lottery, pon├║kaj├║ vysok├ę v├Żhry a s├║ ob─ż├║ben├ę medzi obyvate─żmi a n├ív┼ítevn├şkmi.

┼áance na v├Żhru v t├Żchto lot├ęri├ích s├║ v┼íak zvy─Źajne ve─żmi n├şzke a v niektor├Żch ┼ít├ítoch platia viacer├ę z├íkony, ktor├ę prerozde─żovanie v├Żhier obmedzuj├║.

Loterie mega millions

Powerball a Mega Millions – v├Ż┼íka jackpotu a ┼íance na v├Żhru

V├Ż┼íka jackpotu v lot├ęrii Powerball aj Mega Millions m├┤┼że by┼ą r├┤zna, preto┼że jackpot st├║pa zaka┼żd├Żm razom, ak ho nikto nevyhr├í. Minim├ílny garantovan├Ż jackpot v Powerballe aj v Mega Millions je $20 mili├│nov. Ak nikto nevyhr├í, jackpot sa zvy┼íuje o ur─Źit├║ sumu penaz├ş z predch├ídzaj├║ceho ┼ąahu.

Jackpoty v Powerballe sa m├┤┼żu r├Żchlo zvy┼íova┼ą a dosahova┼ą stovky mili├│nov dol├írov. V pr├şpade Mega Millions aj miliardy dol├írov, najm├Ą ak nikto jackpotov├ę ─Ź├şsla nenatipuje spr├ívne dlh┼íie obdobiw. Mnoh├ę z najv├Ą─Ź┼í├şch jackpotov v hist├│rii lot├ęri├ş poch├ídzaj├║ pr├íve z Powerballu.

No aj ke─Ć je jackpot Powerballu obvykle ve─żmi ve─żk├Ż, ┼íance na jeho v├Żhru s├║ mimoriadne n├şzke. Hr├í─Źi musia vybra┼ą ┼íes┼ą ─Ź├şsel, vr├ítane jedn├ęho Powerball ─Ź├şsla, a spr├ívne uh├ídnu┼ą v┼íetky ─Ź├şsla, aby vyhrali jackpot.

loterie powerball a megamillions

Oplat├ş sa teda hra┼ą viac na Slovensku? Alebo v ─îech├ích?

Vysok├ę v├Żhry znamenaj├║ aj vy┼í┼íiu ├║─Źas┼ą, a teda aj vysok├Ż po─Źet hr├í─Źov. Ak├║ alternat├şvu svetov├Żm lot├ęri├ím mo┼żno n├íjs┼ą na Slovensku? Na Slovensku dominuj├║ lot├ęrie Loto, Loto 5 z 35, Euromili├│ny, Keno 10 ─Źi Eurojackpot. Ak si chce┼í overi┼ą v├Żsledky, pozri si nasledovn├Ż v├Żpis lot├ęri├ş aj s v├Żsledkami a ak si si vybral napr├şklad Eurojackpot, hne─Ć si m├┤┼że┼í overi┼ą svoj Eurojackpot tip:

Ktor├ę lot├ęrie sa oplat├ş hra┼ą na Slovensku s vy┼í┼íou pravdepodobnos┼ąou na v├Żhru?

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
43 024  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

V┼íade dobre – doma najlep┼íie ┼íance na v├Żhru

Na Slovensku s├║ v ponuke r├┤zne druhy lot├ęri├ş, ale jackpoty v t├Żchto lot├ęri├ích zvy─Źajne nedosahuj├║ tak├ę v├Ż┼íky, ak├ę m├┤┼że┼í n├íjs┼ą v niektor├Żch medzin├írodn├Żch lot├ęri├ích, ako napr├şklad v americk├Żch lot├ęri├ích Powerball ─Źi Mega Millions. Na Slovensku je najv├Ą─Ź┼í├şm organiz├ítorom lot├ęri├ş spolo─Źnos┼ą TIPOS, ktor├í prev├ídzkuje viacero lot├ęri├ş vr├ítane Eurojackpotu, Euromili├│nov, Lota 5 z 35 a ─Ćal┼í├şch.

Jackpoty v slovensk├Żch lot├ęri├ích sa zvy─Źajne pohybuj├║ v rozmedz├ş od nieko─żk├Żch tis├şc eur po nieko─żko stoviek tis├şc eur, a niekedy aj viac, v z├ívislosti od konkr├ętnej lot├ęrie a po─Źtu ├║─Źastn├şkov. Pravdepodobnos┼ą, ┼że vyhr├í┼í, je na Slovensku ove─ża vy┼í┼íia, preto┼że hr├í─Źov slovensk├Żch lot├ęri├ş je ove─ża menej ako v zahrani─Ź├ş.

A za─Źa┼ą hra┼ą na Slovensku je tak jednoduch├ę… Sta─Ź├ş si zak├║pi┼ą hern├Ż tiket online alebo v kamennej predajni, zvoli┼ą svoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla a potom u┼ż iba sledova┼ą Loto overenie tipu a mo┼żnosti v├Żhry, ktor├ę s nimi s├║visia.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.