Menu

Ktor├ę lot├ęriov├ę aplik├ície s├║ d├┤veryhodn├ę?

Ktor├ę lot├ęriov├ę aplik├ície s├║ d├┤veryhodn├ę?

Ktor├ę lot├ęriov├ę aplik├ície s├║ d├┤veryhodn├ę?

Lot├ęriov├ę hry prostredn├şctvom mobilnej appky s├║ ─Źoraz viac vyh─żad├ívanej┼íie. Nielen┼że m├┤┼że┼í hra┼ą kedyko─żvek, ale svoju st├ívku m├┤┼że┼í poda┼ą r├Żchlo a pohodlne odkia─żko─żvek. V s├║─Źasnosti funguje formou aplik├íci├ş u┼ż v├Ą─Ź┼íina klasick├Żch lot├ęriov├Żch hier. Ako by mala vyzera┼ą bezpe─Źn├í a d├┤veryhodn├í lot├ęriov├í aplik├ícia? Ako nenaletie┼ą lot├ęriov├Żm podvodom?

Ako rozpozna┼ą bezpe─Źn├ę aplik├ície

Celo┼ít├ítne lot├ęriov├ę hry prostredn├şctvom aplik├íci├ş s├║ ─Źoraz popul├írnej┼íie. Nielen┼że m├┤┼że┼í hra┼ą kedyko─żvek, ale svoju st├ívku m├┤┼że┼í poda┼ą r├Żchlo a pohodlne odkia─żko─żvek. Vo v├Ą─Ź┼íine aplik├íci├ş n├íjde┼í v┼íetky ob─ż├║ben├ę klasick├ę hry od Loto 5 z 35 a┼ż po Eurojackpot ─Źi Euromili├│ny. Ktor├í lot├ęriov├í aplik├ícia je v┼íak bezpe─Źn├í a d├┤veryhodn├í? Aj pri hran├ş lot├ęrie prostredn├şctvom aplik├ície by si si mal by┼ą ist├Ż, ┼że tvoja st├ívka bude skuto─Źne podan├í a ┼że v pr├şpade v├Żhry dostane┼í svoju v├Żhru. Povieme ti, na ─Źo si m├í┼í d├íva┼ą pozor a ako spozn├í┼í d├┤veryhodn├║ lot├ęriov├║ lebo casinov├║ mobiln├║ aplik├íciu.

Ktor├í lot├ęriov├í appka je d├┤veryhodn├í?

Ak hr├í┼í lot├ęriu prostredn├şctvom aplik├ície, ur─Źite sa chce┼í spo─żahn├║┼ą na bezpe─Źnos┼ą a spo─żahlivos┼ą. Preto┼że v┼íade, kde ide o peniaze, sa v┼żdy objavuj├║ lot├ęriov├ę podvody a pochybn├ş poskytovatelia. Preto je najlep┼íie zapam├Ąta┼ą si nasleduj├║ce pravidlo: ak je poskytovate─ż lot├ęrie seri├│zny, je seri├│zna aj pr├şslu┼ín├í loto aplik├ícia. Ak hr├í┼í lot├ęriu s renomovan├Żm poskytovate─żom lot├ęrie, medzi lot├ęriov├Żmi aplik├íciami a online lot├ęriou nie s├║ ┼żiadne rozdiely, preto┼że musia by┼ą splnen├ę rovnak├ę po┼żiadavky.

Charakteristika d├┤veryhodn├Żch aplik├íci├ş

Lot├ęriov├ę a in├ę mobiln├ę aplik├ície v smart telef├│ne
Lot├ęriov├ę a in├ę mobiln├ę aplik├ície v smart telef├│ne

Charakteristika d├┤veryhodn├Żch a bezpe─Źn├Żch aplik├íci├ş – ZNAKY:

 

 • Zobrazenie inform├íci├ş o v├Żvoj├íroch

  V pr├şpade lot├ęriov├Żch aplik├íci├ş v obchode s aplik├íciami sa uisti, ┼że odosielate─ż a v├Żvoj├ír s├║ ofici├ílne licencovan├Żmi poskytovate─żmi ┼ít├ítnych lot├ęri├ş a maj├║ slovensk├║ alebo eur├│psku licenciu.

 • Existuje pr├ívny n├ípis alebo obchodn├í zna─Źka?

  Ch├Żbaj├║ci pr├ívny n├ípis v aplik├ícii nazna─Źuje pochybnos┼ą. Spolo─Źnos┼ą by mala ma┼ą s├şdlo na Slovensku alebo v niektorej krajine Eur├│pskej ├║nie, preto┼że hazardn├ę hry prostredn├şctvom zahrani─Źn├Żch lot├ęri├ş s├║ na Slovensku zak├ízan├ę.

 • Existuj├║ nejak├ę testovacie a hodnotiace pe─Źiatky?

  Pravos┼ą pe─Źat├ş si v┼żdy over cez Google, preto┼że pochybn├ş poskytovatelia radi pou┼ż├şvaj├║ falo┼ín├ę pe─Źate.

 • S├║ dodr┼żan├ę po┼żiadavky na ozna─Źovanie?

  Renomovan├ş a licencovan├ş poskytovatelia lot├ęri├ş s├║ ┼ít├ítom povinn├ş v aplik├ícii uv├ídza┼ą tzv. disclaimery, t. j. inform├ície o z├ívislosti od hazardn├Żch hier.

 • Jazyk

  Jazyk v aplik├ícii by mal by┼ą sloven─Źina. Ak s├║ lot├ęriov├ę aplik├ície v angli─Źtine alebo in├Żch jazykoch, znamen├í to, ┼że lot├ęriu nehr├í┼í na Slovensku, ale v zahrani─Ź├ş. Hranie nelicencovan├Żch lot├ęri├ş v zahrani─Ź├ş je zo Slovenska nez├íkonn├ę.

 • S├║ uveden├ę vekov├ę obmedzenia?

  Hranie lot├ęrie je povolen├ę a┼ż od 18 rokov. D├┤veryhodn├ę a licencovan├ę lot├ęriov├ę aplik├ície na tieto obmedzenia upozor┼łuj├║.

 • Pozit├şvne recenzie od in├Żch pou┼ż├şvate─żov

  Pozri sa, ako aplik├íciu hodnotia in├ş pou┼ż├şvatelia. Pozit├şvne recenzie m├┤┼żu by┼ą zn├ímkou toho, ┼że aplik├ícia je seri├│zna a ┼że ostatn├ş hr├í─Źi s ┼łou u┼ż maj├║ dobr├ę sk├║senosti.

Je ka┼żd├í lot├ęriov├í aplik├ícia d├┤veryhodn├í?

Nie, vo v┼íeobecnosti to nem├┤┼że┼í predpoklada┼ą. Aby mohla by┼ą lot├ęriov├ę aplik├ícia ozna─Źen├í ako d├┤veryhodn├í, mal by by┼ą organiz├ítor a sprostredkovate─ż hazardn├Żch hier uveden├Ż v zverejnen├Żch dokumentoch ├Üradu pre regul├íciu hazardn├Żch hier. Dokumenty mo┼żno n├íjs┼ą alebo si vy┼żiada┼ą na web str├ínke Ministerstva financi├ş Slovenskej republiky.┬á

Zatia─ż ─Źo predajcovia lot├ęri├ş s├║ st├íle ofici├ílne ozna─Źen├ş, v pr├şpade poskytovate─żov lot├ęriov├Żch aplik├íci├ş toto ozna─Źenie ─Źasto nie je hne─Ć rozpoznate─żn├ę alebo v niektor├Żch pr├şpadoch dokonca ch├Żba. Vysvetl├şme ti, ako m├┤┼że┼í rozpozna┼ą seri├│zne lot├ęriov├ę aplik├ície a hra┼ą lot├ęriu bez rizika.

V z├ísade existuj├║ traja r├┤zni poskytovatelia lot├ęriov├Żch aplik├íci├ş, ─Źo u┼ż ve─ża prezr├ídza o miere d├┤veryhodnosti:

– Poskytovatelia so ┼ít├ítnou licenciou

– Sprostredkovatelia ┼ít├ítnej ponuky

– S├║kromn├ş poskytovatelia

Dbaj na to, aby si sa nestal obe┼ąou takzvan├ęho phishingu, t. j. z├şskavania cudz├şch osobn├Żch ├║dajov (napr├şklad hesla, ─Ź├şsla kreditnej karty at─Ć.) pomocou falo┼ín├Żch e-mailov alebo webov├Żch str├ínok. Najlep┼í├şm trikom, ako sa vyhn├║┼ą p├ídu do pasce, je pozna┼ą podvody. Ak chce┼í vidie┼ą ako napr├şklad vyzer├í Eurogold v mobile, Betor aplik├ícia,┬áMonacobet aplik├ícia, alebo prostredie Fortuna aplik├ície, mrkni na na┼íe online blog ─Źl├ínky. V na┼íich web ─Źl├ínkoch sme pre teba pripravili a zhrnuli r├┤zne triky a met├│dy ako spozna┼ą lot├ęriov├ę podvody a ako sa im vyhn├║┼ą

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.