Menu

Na v├Żhru pol mili├│na eur v Lote sta─Źilo hr├í─Źovi vlo┼żi┼ą 10 eur

Na v├Żhru pol mili├│na eur v Lote sta─Źilo hr├í─Źovi vlo┼żi┼ą 10 eur

Na v├Żhru pol mili├│na eur v Lote sta─Źilo hr├í─Źovi vlo┼żi┼ą 10 eur

Minim├ílny vklad v lot├ęrii Loto je 1 euro.┬áV stredu 16. augusta sa usmialo ┼í┼ąastie na hr├í─Źa v druhom ┼ąahu hry Loto a ten si odniesol neuverite─żn├Żch 500 000 eur. Jeho invest├şciou bolo iba 10 eur a svoju st├ívku uzatvoril na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti Tipos v Bratislavskom kraji. V─Ćaka ┼í┼ąastn├Żm ─Ź├şslam 5, 9, 16, 28, 29, a 43 mu na jeho mobile "cinkla" sms-ka o jeho okam┼żitom zbohatnut├ş.

┼á┼ąastn├Ż hr├í─Ź investoval iba 10 Eur a z├şskal a┼ż pol mili├│na

Minim├ílny vklad v lot├ęrii Loto je 1 euro.┬áV lot├ęrii Loto sa ┼í┼ąastie usmialo na ─Ćal┼íieho hr├í─Źa. V losovan├ş, ktor├ę pripadlo na stredu 16. augusta pre druh├Ż ┼ąah hry Loto, vyhral jeden hr├í─Ź v prvom porad├ş 500 000 eur.

Bal├şk pe┼łaz├ş v hodnote pol mili├│na eur sa podarilo vyhra┼ą hr├í─Źovi, ktor├Ż uzavrel svoju st├ívku na jednom z predajn├Żch miest spolo─Źnosti Tipos v Bratislavskom kraji. Jeho hern├Ż tiket obsahoval v┼íetk├Żch 10 hrac├şch pol├ş ÔÇô st─║pcov. Do hry Loto vlo┼żil 10 eur.

V├Żhru 500 000 eur z prv├ęho poradia druh├ęho ┼ąahu hry Loto hr├í─Ź vyhral v─Ćaka ┼í┼ąastn├Żm ─Ź├şslam 5, 9, 16, 28, 29, a 43. Ak ┼ąa zauj├şmaj├║ najnov┼íie v├Żsledky hry Loto, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na overenie tipu Loto.

Ko─żko v├Żhier padlo v druhom ┼ąahu lot├ęrie Loto v roku 2023?

V druhom ┼ąahu hry Loto sa tento rok ┼í┼ąastie usmialo doposia─ż na siedmich hr├í─Źov v prvom porad├ş. Ka┼żd├í v├Żhra mala hodnotu 500 000 eur. Okrem hr├í─Źa v Bratislavskom kraji, sa ┼í┼ąastie usmialo na dvoch hr├í─Źov so st├ívkami uzatvoren├Żmi v ┼Żilinskom kraji a ─Ćal┼íie dve v├Żhry z├şskali hr├í─Źi, ktor├ş svoje st├ívky uzatvorili na predajn├Żch miestach spolo─Źnosti Tipos v Nitrianskom kraji. Rovnako vysok├║ polmili├│nov├║ v├Żhru z druh├ęho ┼ąahu hry Loto sa podarilo z├şska┼ą hr├í─Źovi so st├ívkou uzatvorenou v Tren─Źianskom kraji a hr├í─Źovi so st├ívkou uzatvorenou v Ko┼íickom kraji.

A nielen Loto, ale aj ─Ćal┼íie lot├ęrie boli v roku 2023 ve─żmi ├║spe┼ín├ę. Ak chce┼í sk├║si┼ą ┼í┼ąastie a poda┼ą svoj hern├Ż tiket, vyber si z nasledovn├Żch mo┼żnost├ş. Tu z├şska┼í aj inform├ície o v├Żsledkoch lot├ęri├ş:

Aj ty chce┼í sk├║si┼ą ┼í┼ąastie? Nemus├ş┼í hra┼ą iba Loto! Vyber si ktor├║ko─żvek hru z nasleduj├║cich:

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
43 024  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ko─żkokr├ít padol jackpot v Lote v roku 2023?

Z├şska┼ą v├Żhern├║ sumu vo v├Ż┼íke jacpotu lot├ęrie Loto, resp. v├Żhru v prvom ┼ąahu lot├ęrie Loto, sa doposia─ż podarilo trom hr├í─Źom. Najvy┼í┼í├ş jackpot mal hodnotu neuverite─żn├Żch 2 997 710,60 eura. Tento jackpot padol 8. janu├íra a ┼í┼ąastie sa usmialo na hr├í─Źa z Ko┼íick├ęho kraja.

Doposia─ż druh├í najvy┼í┼íia tohtoro─Źn├í v├Żhra v lot├ęrii Loto bola v hodnote 1 088 435,90 eura. T├║to sumu z├şskal 26. marca hr├í─Ź z Nitrianskeho kraja.

Doposia─ż najni┼ż┼íia v├Żhra v prvom porad├ş z prv├ęho ┼ąahu lot├ęrie Loto bola v hodnote 500 000 eur. T├║ z├şskal po─Źas losovania d┼ła 5. apr├şla hr├í─Ź z Ko┼íick├ęho kraja.

─îo by som mal vedie┼ą, ak chcem ├║spe┼íne hra┼ą Loto? Posta─Ź├ş mi aj vklad jedno euro?

─îo by som mal vedie┼ą, ak chcem hra┼ą Loto?
─îo by som mal vedie┼ą, ak chcem hra┼ą Loto?

Loto je ─Ź├şseln├í lot├ęria, v ktorej si hr├í─Źi vyberaj├║ 6 ─Ź├şsel z ─Ź├şseln├ęho radu od 1 do 49. Losovanie v├Żhern├Żch ─Ź├şsel pre Loto sa kon├í zvy─Źajne ka┼żd├║ stredu a nede─żu. Ka┼żd├ę losovanie prebieha tak, ┼że sa vyber├í 6 v├Żhern├Żch ─Ź├şsel a 1 dodatkov├ę ─Ź├şslo pre 1. ┼ąah a 6 v├Żhern├Żch ─Ź├şsel a 1 dodatkov├ę ─Ź├şslo pre 2. ┼ąah. Na vklad ti posta─Ź├ş 1 euro. Za t├║to sumu z├şska┼ą jeden tip na jedno st├ívkov├ę obdobie pre 1. a 2. ┼ąah hry..

Jednou st├ívkou v tejto lot├ęrii mo┼żno uzatvori┼ą najviac 10 tipov. V pr├şpade syst├ęmov├Żch st├ívok je po─Źet tipov dan├Ż vo─żbou syst├ęmu pod─ża syst├ęmov├Żch tabuliek Loto. Minim├ílna garantovan├í v├Ż┼íka jackpotu pre 1. ┼ąah je 500 000 eur a pevn├í v├Ż┼íka v├Żhry v 1. porad├ş pre 2. ┼ąah je 500 000 eur.

P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.