Menu

Padla najvy┼í┼íia v├Żhra v hist├│rii Ve─żkej Brit├ínie! Te┼íia sa z nej man┼żelia Thwaiteovci

Joe a Jess Thwaite na foten├ş pre m├ędia.

Joe a Jess Thwaite na foten├ş pre m├ędia.

Ak├Ż pocit, asi mus├ş by┼ą vyhra┼ą v lot├ęrii? A ak├Ż pocit to mus├ş by┼ą, vyhra┼ą t├║ najv├Ą─Ź┼íiu ─Źiastku v hist├│rii krajiny a lot├ęrii? O tom vedia man┼żelia Thwaitovci zo Spojen├ęho kr├í─żovstva.

V na┼íich kon─Źin├ích s├şce hr├íme o obrovsk├ę ─Źiastky, ve─Ć sa sta─Ź├ş pozrie┼ą na Eurojackpot, Loto alebo na ak├Żko─żvek stierac├ş ┼żreb, a vid├ş┼í to s├ím. Astronomick├ę ─Źiastky. Aj napriek tomu si v┼íak m├┤┼żeme necha┼ą iba zda┼ą o v├Żhrach, ktor├ę denne padaj├║, v hodnote mili├│n dol├írov, v lot├ęri├ích ako s├║ Powerball alebo EuroMillions, ─Ćaleko za na┼íimi hranicami.

Ko─żko pe┼łaz├ş je pr├şli┼í ve─ża?

P├ín Joe Thwaite, zistil svoje ┼í┼ąastie vo vo─żbe ─Ź├şsel hne─Ć r├íno, po prebuden├ş. Svoje prvotn├ę pocity okomentoval p├ír slovami pre zahrani─Źn├Ż web.

Joe povedal: „Pozrel som sa na to a videl som, ┼że sme vyhrali. Videl som aj ─Źiastku, a v tom momente som nevedel, ─Źo m├ím robi┼ą. Nemohol som znovu zaspa┼ą, ale nechcel som ani budi┼ą Jess, a tak som le┼żal a prem├Ż┼í─żal, zdalo sa mi to ako cel├í ve─Źnos┼ą.“

Sotva jeho man┼żelka, Jess, otvorila o─Źi, potreboval jej Joe zdeli┼ą t├║ obrovsk├║ novinu. Jess sa sna┼żila uveri┼ą tomu, ─Źo jej Joe hovor├ş. Ale predsa, ako by ste sa vy c├ştili, keby hne─Ć po zobuden├ş niekto ozn├ímil, ┼że na ├║─Źet v├ím pristane neuverite─żn├Żch 184 mili├│nov libier?

Jess tomu neverila a ┼íla si uvari┼ą k├ívu a za─Źa┼ą svoj de┼ł, ako ktor├Żko─żvek in├Ż. Potom im n├írodn├í lot├ęria potvrdila, ┼że nejde o ┼żiadny vtip ani chybu. A man┼żelia museli prija┼ą, ┼że sa im zmenil ┼żivot.

Sme miliard├íri, ─Źo teraz?

Jess, ktor├í sa be┼żne star├í o soci├ílne m├ędia kadern├şckeho sal├│nu, ktor├Ż prev├ídzkuje so svojou sestrou, si e┼íte pred pr├ícou dohodla sch├┤dzku s matkou. Stretli sa na parkovisku, na ktorpm sa Jess zverila so svoj├şm doteraj┼í├şm d┼łom. Ke─Ć matke povedala, ┼że s Joem vyhrali The Nation Lottery, jej matka za─Źala kri─Źa┼ą.

Jess si spom├şnala: „Vedela presne, ak├Ż bol jackpot, a┼ż do poslednej pence. Mala toti┼ż v ├║mysle predch├ídzaj├║cu noc zavola┼ą Joeovi, aby skontrolovala, ┼że naozaj k├║pil tiket, ale zabudla. Sna┼żila som sa ju upokoji┼ą, ┼że to st├íle nemus├ş by┼ą pravda, ale ona akoby ma nepo─Źula. Povedala: ÔÇ×Ak v├ím to N├írodn├í lot├ęria povedala, potom to mus├ş by┼ą skuto─Źn├ę!’ÔÇť“

Thwaiteovci maj├║ 4 deti a rozhodli sa peniaze vyu┼żi┼ą na to, aby si s de┼ąmi pln├Żmi d├║┼íkami u┼żili vidiecky ┼żivot. P├ír b├Żva v novom domove, s nespo─Źetn├Żm mno┼żstvom dom├ícich mil├í─Źikov, kam s├şce zatek├í, ale to u┼ż ich pod─ża v┼íetk├ęho netr├ípi. Prioritou je, ┼że si r├íno m├┤┼żu obu┼ą ─Źi┼żmy a ├şs┼ą nak┼Ľmi┼ą svojich pon├şkov.

V n├ípadoch na vyu┼żitie jackpotu v┼íak nech├Żbaj├║ ani slov├í o dovolenke, a peniazoch pre deti.

Hlavne si udr┼ża┼ą ─Źist├║ hlavu…

Zatia─ż v├Ą─Ź┼íina v├Żhercov svoju v├Żhru dlho sprac├║va a zrovn├íva sa s nov├Żm ┼żivotn├Żm ┼ít├Żlom, Jess sa zverila m├ędi├ím, ┼że v─Ćaka svojmu zosnul├ęmu otcovi bola pripravenej┼íia ne┼ż ktoko─żvek in├Ż. Otec Jess toti┼ż bol, cel├Ż jeho ┼żivot, vern├Żm hr├í─Źom The National Lottery. So svojou dc├ęrou tak neust├íle viedol konverz├íciu na t├ęmu lot├ęri├ş, v├Żhry, ┼żivot s v├Żhrou..

ÔÇ×M├┤j otec cel├Ż ┼żivot hral The National Lottery a neust├íle sn├şval o v├Żhre. Neust├íle s nami na t├║to t├ęmu viedol rozhovory, r├íd sa n├ís p├Żtal, ─Źo by sme robili, keby sme vyhrali, ako by sme s v├Żhrou nalo┼żili, komu by sme sa zverili. Bol to regul├írny rozhovor, m├ím pocit, ┼że n├ís pripravoval. Mo┼żno preto teraz p├┤sob├şm tak chladne, bola som u┼ż roky pripraven├í vyhra┼ą.“

Sk├║s svoje ┼í┼ąastie aj ty!

Mne by, na rozdiel od pani Thwaitovej nevadilo, keby ma raz man┼żel nenechal vyspa┼ą a zobud├ş ma sk├┤r so slovami, ┼że sme vyhrali v lot├ęri├ş. Je fakt, ┼że 184 mili├│nov libier v na┼íich kon─Źin├ích len tak ─żahko vyhra┼ą nejde, ale vyhra┼ą nejak├Ż ten mili├│n od Tipos lot├ęri├ş, alebo p├ír tis├şc v Keno 5 z 35, tie┼ż nie je ├║plne na ┼íkodu, v┼íak?

Mo┼żno ti rodina Thwaitov├Żch prinesie ┼í┼ąastie, my ti dr┼ż├şme palce a zatia─ż do videnia.

Aktuálny jackpot
96 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 769 639  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
500 000  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.