Menu

Nede─żn├Ż relax zn├ísobila v├Żhra vo v├Ż┼íke 250 000 ÔéČ

V nede─żu sa nepracuje, iba vyhr├íva

V nede─żu sa nepracuje, iba vyhr├íva

V nede─żu sa nepracuje, iba relaxuje a vyhr├íva. Toto motto plat├ş v pr├şpade ┼í┼ąastlivca z Bratislavsk├ęho kraja, ktor├Ż vyhral v nede─żu 250 000 ÔéČ, dvojn├ísobne.V prvom predplatenom ┼żrebovan├ş - v nede─żu 9. j├║na 2024 sa jeho desa┼ą ┼í┼ąastn├Żch ─Ź├şsel zhodovalo s dvadsiatimi vy┼żrebovan├Żmi v├Żhern├Żmi ─Ź├şslami pre hru Keno 10. Spr├ívne uh├ídol aj posledn├ę vy┼żrebovan├ę ─Ź├şslo ÔÇô Keno plus ─Ź├şslo.

├Ü┼żasn├Żch 250 000 ÔéČ v hre Keno 10

Z nede─żn├ęho losovania v├Żhern├Żch ─Ź├şsel (9. 6. 2024) v hre Keno 10 sa mimoriadne pote┼íil ┼í┼ąastlivec z Bratislavsk├ęho kraja. Po─Źas nede─żn├ęho relaxu sa mu podarilo prilep┼íi┼ą si o neuverite─żn├Żch 250 000 eur. ┼átvr┼ą-mili├│nov├Ż v├Żherca si svoj tip podal na predajnom mieste lot├ęriovej spolo─Źnosti Tipos v Bratislavskom kraji. Svojich 10 ─Ź├şsel navolil v jednom hracom poli.

Tri ┼żrebovania to „istili“

Za svoj jeden tip zainvestoval 0,50 eura na jedno ┼żrebovanie. Tentokr├ít sa v┼íak rozhodol hra┼ą strategickej┼íie. Jeho strategick├ę rozhodnutie pozost├ívalo z 2 sofistikovan├Żch volieb – zvolil si aj mo┼żnos┼ą tipova┼ą na posledn├ę vy┼żrebovan├ę ─Ź├şslo ÔÇô Keno Plus ─Ź├şslo a navolil aj doplnkov├║ hru Keno Joker. A aby to nebolo m├ílo, cel├║ strategick├║ st├ívku si e┼íte pre istotu poistil – predplatil svoju invest├şciu na tri ┼żrebovania za 3,90 eura.

┼á┼ąastie sa na neho usmialo v prvom predplatenom ┼żrebovan├ş

Osudov├ę ┼í┼ąastie si v├Żhercu na┼ílo u┼ż v prvom predplatenom ┼żrebovan├ş – v nede─żu 9. j├║na 2024. Jeho desa┼ą ┼í┼ąastn├Żch ─Ź├şsel sa zhodovalo s dvadsiatimi vy┼żrebovan├Żmi v├Żhern├Żmi ─Ź├şslami pre hru Keno 10. V├Żherca uh├ídol spr├ívne aj posledn├ę vy┼żrebovan├ę ─Ź├şslo ÔÇô Keno plus ─Ź├şslo. A to mu bolo extr├ęmne osudn├Żm, preto┼że mu vygenerovalo 500 000 n├ísobok z├íkladn├ęho vkladu. Teraz m├┤┼że oslavova┼ą svoju nede─żn├║ v├Żhru vo v├Ż┼íke 250 000 eur.

Podaj si svoj Keno 10 tip hne─Ć teraz! Vyu┼żi gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel alebo pou┼żi svoje ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla a nezabudni hra┼ą strategicky – ─Źo tak zvoli┼ą napr├şklad aj Keno plus ─Ź├şslo?

Gener├ítor ─Ź├şsiel Kena 10

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
Chcem vygenerova┼ą ─Ź├şsla
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Zauj├şmav├ę v├Żhry z 80 ─Ź├şsiel osudia

Pre─Źo sa v hre Keno 10 objavuj├║ vysok├ę v├Żhern├ę sumy? D├┤vod je jednoduch├Ż: 20 v├Żhern├Żch ─Ź├şsel sa vyber├í z osudia, ktor├ę obsahuje a┼ż 80 ─Ź├şsiel. Hr├í─Źi Kena 10 maj├║ mo┼żnos┼ą vo─żby – tipn├║┼ą si m├┤┼żu na┬ájedno a┼ż desa┼ą ─Ź├şsel. Keno 10 patr├ş medzi lot├ęrie s n├şzkym minim├ílnym vkladom na jeden tip a jedno ┼żrebovanie. Invest├şcia je len 0,30 eura.

K─ż├║─Źov├ę je pr├íve posledn├ę – Keno plus ─Ź├şslo

Ako je mo┼żn├ę, ┼że mnoh├ş hr├í─Źi vyhr├ívaj├║ a┼ż nieko─żko sto tis├şc eur? Na t├║to ot├ízku je jednoduch├í odpove─Ć: v┼żdy z├íle┼ż├ş ak├Ż vysok├Ż je tvoj vklad – m├┤┼że to by┼ą od 0,30 eura do maxim├ílne 6 eur na jeden tip a jedno ┼żrebovanie. V├Żsledn├║ v├Żhern├║ sumu mo┼żno zn├ísobi┼ą t├Żm, ┼że si tipne┼í na posledn├ę vy┼żrebovan├ę ─Ź├şslo ÔÇô Keno plus ─Ź├şslo. ┼Żrebovanie v├Żhern├Żch ─Ź├şsel pre hru Keno 10 prebieha ka┼żd├Ż de┼ł okrem 2 dn├ş – stredy a nedele.

V nasledovnej tabu─żke n├íjde┼í preh─żadnej┼íie zobrazenie ak├ę v├Żhry v Keno 10 m├┤┼że┼í z├şska┼ą:

Tabu─żka v├Żhier v Keno 10

Tabu─żka v├Żhier v Keno 10

Keno 10 v kocke

Z├íkladn├ę info a stru─Źn├ę pravidl├í Keno 10 v kocke

N├ístroj na kontrolu v├Żsledkov Kena 10

ÔéČ
Zadajte ─Źiastku v rozmedz├ş od 0  ÔéČ do 48  ÔéČ
KENO JOKER (vypl┼ł 6 ─Ź├şsiel)
Vypl┼łte pros├şm 6 ─Ź├şsiel v rozmedz├ş od 0 do 9
Skontrolova┼ą za posledn├Żch 14 ┼żrebovan├ş
Vymaza┼ą ─Ź├şsla
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.