Menu

Odhaľme top mužské vlastnosti podľa znamení zverokruhu

Odhaľme top mužské vlastnosti podľa znamení zverokruhu

Odhaľme top mužské vlastnosti podľa znamení zverokruhu

Snom každej ženy je vybrať si bezproblémového muža. Muža s ideálnymi vlastnosťami, dobrým charakterom a príjemným vystupovaním. A ešte k tomu keby bol zábavný a bohatý. No realita je iná. Nie je muž ako muž. Každé znamenie zverokruhu je iné. Ktoré vlastnosti môžeme nájsť u mužov v rámci jednotlivých druhov zverokruhu?

Sen každej ženy? Chlap s top ideálnymi vlastnosťami!

Čo je snom každej ženy? Aby mal každý muž výborné vlastnosti. Ktoré pozitívne vlastnosti nájdeme u muža barana a prečo si treba hľadať bezproblémového vodnára?

Blíženec a jeho top mužské vlastnosti

Muž blíženec čaká na výzvy a potom sa ich snaží využiť vo svoj prospech – v tom pozitívnom slova zmysle. Blíženec je tvorivý, rád vymýšľa nové nápady a vysoký intelektuál. Blíženci sú spoločenskí a ich cieľom je rozvíjať len to, čo ich robí šťastnými. Blíženci sú extrémne extrovertní. To môže niektorým ženám ubližovať. Flirtovanie s inými ženami, lichôtky, flirtujúce správanie smerom k iným ženám … Blíženci milujú nové vzrušujúce výzvy. Vždy hľadajú nové podnety a ak ich „nedostanú“, trpia pocitom „vyhorenia“. Blíženci majú radi súťaže a bojovanie s inými súpermi. Cudzie im nie sú ani lotérie. A dokonca ani vo vyššom veku. Podľa lotériového horoskopu blížencov fandia Eurojackpotu aj tradičnému Lotu 5 z 35. Ich šťastným číslom je číslo 5.

Rak a jeho top mužské vlastnosti

Muži raci majú super vlastnosť – ochraňujú svoje nežné polovičky. Zahŕňajú svoje manželky a partnerky starostlivosťou. Starostlivosťou a ochranou nešetria ani svoje deti, ani svoju rodinu či priateľov. Vedia sa vcítiť do pocitov všetkých ostatných. Načúvajú pocitom ostatných. Ak teda niekto v ich okolí trpí alebo potrebuje podporu, snažia sa dopriať im len to najlepšie. Na pohodu cudzích ľudí kladú dôraz – aj na úkor svojho vlastného pohodlia. Chceš vedieť, aká je ich top vlastnosť? Vedia byť lojálni. ak niečo niekomu sľúbia, dodržia slovo. Vo vzťahu nedokážu len tak z jedného dňa na druhý vzťah ukončiť. Ich nešťastím je častokrát to, že žijú v nefunkčnom vzťahu príliš dlhú dobu. Ich problém je, že sa nevedia odpútať. Problémy majú tendenciu riešiť konštruktívne. Nemajú v plánoch partnera opustiť. Ak nadviažu vzťah, dokážu v ňom „prežiť“ až do staroby. Nechcú žiadne bokovky.

Baran a jeho top mužské vlastnosti

Baran je vášnivý baran sa vie nadchnúť pre každú zaujímavú vec. Keďže je pracovitý, dáva do svojej snahy maximum svojej energie. Ak má sen, jeho stopkou je až dosiahnutie sna. Ak je jeho snom vysnívaná žena, bojuje, kým ju nezíska alebo hľadá kým ju nenájde. Vzťah s baranom je výborný tip. Baran bude poriadne „makať a zarábať peniažky“. Pre dobro svojej nežnej polovičky je ochotný tvrdo pracovať až do špiku svojich kostí. Barani sú romantickí. Ak hľadáte muža, ktorý vám pripraví spontánny romantický výlet alebo vás prekvapí exotickou dovolenkou či rekordnou výhrou, máte sa u barana na čo tešiť. Baran môže na vás urobiť prvý dojem „sebeckosti“, ale jeho duša je naozaj upísaná romantickému duchovi.

Býk a jeho top mužské vlastnosti

Aj býky sú usilovné mužské tvory, ktorí tvrdo makajú až do momentu dosiahnutia úspechu. Býky milujú stereopty, preto im neprekáža makať na tej istej úlohe aj celý deň – 7 dní v týždni. Ide o spoľahlivé a zodpovedné znamenia zverokruhu. Svoj sľub dodržia. Ich nevýhodou je to, že až príliš odsudzujú klamstvo. Ak ich raz neúprimne sklameš, už s tým nič nespravíš. Ich dôraz na morálku nedokáže robiť kompromisy v žiadnom aspekte – ani vo vzťahu. Teda, dôverovať im môžeš ale bacha na to, či on bude až do smrti dôverovať aj tebe!

Ak nemá ani ideálne vlastnosti, nie je ani zábavný, ani pekný a ani bohatý, prevezmi patronát ty a buď sebestačnou!

Aktuálny jackpot
85 000 000  € (Výnimočne sa hrá o vecné ceny)
Aktuálny jackpot
6 745 391  €
Aktuálny jackpot
5 000 000  €
Aktuálny jackpot
500 000  €
Aktuálny jackpot
480 000  €
Aktuálny jackpot
72 000  €
Aktuálny jackpot
21 820  €
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

Vodnár a jeho top mužské vlastnosti

Vodnár hľadá prítulnosť a energiu svojej polovičky. Ak plánujete vzťah s vodnárom, máte o zábavu postarané. Dokáže byť tým „vtipálkom“ či „veselou kopou“ medzi ostatnými ľuďmi v komunite. Sú vynaliezaví a radi organizujú spoločenské udalosti. Ľudia často vnímajú vodnárov ako „vášnivých rebelov“. Ak im niekto „dopraje vášeň“, oddajú sa mu celým srdcom.

Ryby a jeho top mužské vlastnosti

Ak je tvojím mužom života ryba, bude „sliediť“ čo ťa trápi. A hneď sa aj pripraví, aby ti pomohol. Ako bútľavá vŕba dokáže všetkých vypočuť. Niekedy sa môžu „dostať do pasce“. Nenávidia problémy. Boja sa, že konflikty by mohli zničiť ich vzťah s tebou. Ryby majú svoj vlastný svet – pokojný a romantický. Ryba nadviaže vzťah len s človekom, o ktorom vie na 100%, že je pre neho ten ideálny partner.

Lev a jeho top mužské vlastnosti

Tvorivé levy sú optimálnymi šéfmi aj pracovníkmi. Vedia byť charizmatickí. Sršia prílišným optimizmom. Dokážu podporiť každý projekt svojej polovičky, či už podnikateľský alebo akýkoľvek iný. Sú podporou svojim manželkám aj partnerkám. Ich snom je naplniť nielen svoj potenciál, ale aj potenciál svojich polovičiek.

Panna a jeho top mužské vlastnosti

Praktická panna ti určite opraví doma všetky nedostatky v domácnosti. Muži panny sú spoľahliví a vedia dodržať slovo. Zameriavajú sa na detaily. Ak sa s nimi pustíš do manželskej či partnerskej hádky, máš mizivé percento, že vyhráš, aj vtedy ak máš pravdu.

Váha a jeho top mužské vlastnosti

Muži Váhy sú takzvané spoločenské váhy sa radi obklopujú spoločenskými ľuďmi. Sú až príliš priateľskí a humorní. Milujú nové výzvy a radi sa učia novým veciam. Ak prídeš na večierok, určite ich už zďaleka rozpoznáš – vždy sršia výbornou náladou. Až do tej miery, že každý sa do nich zamiluje. Tu si však treba dať pozor – aby ti nezlomili srdce! Vo vzťahu sa majú „obavy usadiťchcú eliminovať riziko nesprávnej životnej voľby. V rámci zverokruhu patria k najväčším záletníkom. Teda ťažko zistíš, či má muž váha o teba skutočný záujem alebo mu ide iba o jednorázový vzťah.

Škorpión a jeho top mužské vlastnosti

Žiarlivý a plný tajomstiev. To je škorpión chlap. Je súťaživý a ide si stoj-čo-stoj za svojím cieľom. Na druhej strane však vie byť až príliš citlivý. Svojej nežnej polovičke vie byť verný, pretože je úprimný. Srší láskou a srdečnosťou. Preto vždy býva verný – až do konca.

Strelec a jeho top mužské vlastnosti

Dobrodruh strelec má rád filozofovanie. Ako taký pavúk si vytvára vo svojej spleti pavučín väzby na iných ľudí. Vie pohotovo poradiť aj preto, že je veľmi sčítaný a „všade bol a všetko vie„. Je príliš zvedavý – najmä v posteli.

Kozorožec a jeho top mužské vlastnosti

Ak plánuješ dosiahnuť nejaký svoj cieľ, určite sa snaž zoznámiť s kozorožcom. Muž kozorožec ťa nielen podporí, ale ti aj neoceniteľne poradí. Kozorožci ponúkajú svojej polovičke stabilitu a istoty – nie ako strelci. Ak hľadáš niekoho do vážneho vzťahu, hľadaj muža kozorožca. A vypátraj aj jeho šťastné čísla v lotérii či obľúbený druh hry.

Ak hľadáš viac informácií o osudových číslach, číslach mena či iných číslach z numerológie či tajomstiev zverokruhu, prečítaj si náš článok a zistíš, ktoré čísla môžeš vybrať, natipovať a overiť si vo svojom víťaznom tipe.

Páčil sa vám tento článok

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.