Menu

Po─żovn├şk, ktor├Ż vyhral jackpot 150 000 dol├írov, takmer zabudol skontrolova┼ą svoj tiket!

Po─żovn├şk, ktor├Ż vyhral jackpot 150 000 dol├írov, takmer zabudol skontrolova┼ą svoj tiket!

Po─żovn├şk, ktor├Ż vyhral jackpot 150 000 dol├írov, takmer zabudol skontrolova┼ą svoj tiket!

Austin Stewart nemal dobr├Ż pocit z toho, ke─Ć minul peniaze za k├║pu hern├ęho tiketu. Hern├Ż tiket si k├║pil aj napriek tomu, ┼że jeho rodina mala m├ílo pe┼łaz├ş. Ke─Ć v┼íak zistil, ┼że sa stal v├Żhercom jackpotu, poc├ştil neuverite─żn├ę ┼í┼ąastie. Tento finan─Źn├Ż obnos bol pre jeho rodinu naozaj pr├şnosn├Ż aj preto, ┼że sa stal ─Źerstv├Żm novope─Źen├Żm oteckom. Oplat├ş sa hra┼ą a kupova┼ą hern├ę tikety, aj napriek tomu, ┼że sa finan─Źne nem├íme celkom najlep┼íie?

Kv├┤li jele┼łom si takmer zabudol vyzdvihn├║┼ą v├Żhru
Kv├┤li jele┼łom si takmer zabudol vyzdvihn├║┼ą v├Żhru

Kv├┤li jele┼łom pri┼íiel takmer o v├Żhru 150 000 dol├írov

Austin Stewart, poch├ídzaj├║ci z mesta Blackfoot v americkom ┼ít├íte Idaho, povedal, ┼że bol tak zaujat├Ż pr├şpravami na za─Źiatok sez├│ny lovu jele┼łov, ┼że takmer zabudol na overenie tipu v lot├ęrii. Tento mu┼ż vyhral jackpot 150 000 dol├írov. No ke─Ć┼że sa pon├íh─żal pripravi┼ą sa na loveck├║ sez├│nu, takmer si zabudol skontrolova┼ą svoj v├Żhern├Ż tiket

„Tak ve─żmi som sa te┼íil na svoj lov jele┼łov, ┼że som si l├şstok skontroloval a┼ż ve─Źer, ke─Ć som sa vr├ítil. Neveril som tomu,“ povedal.

Austin Stewart, ktor├Ż sa pr├íve stal otcom novonaroden├ęho die┼ąa┼ąa, potvrdil, ┼że po k├║pe hern├ęho tiketu nemal dobr├Ż pocit z toho, ┼że v├┤bec vynalo┼żil peniaze na k├║pu l├şstka. Hern├Ż tiket k├║pil aj napriek tomu, ┼że on a jeho rodina mali dos┼ą m├ílo pe┼łaz├ş.

„Financie s├║ v t├Żchto d┼łoch naozaj ch├║lostiv├í t├ęma, preto som sa c├ştil trochu vinn├Ż, ke─Ć som si k├║pil l├şstok na pondelkov├Ż ve─Źer,“ potvrdil Austin. „Ale som r├íd, ┼że som to urobil.“

Zauj├şma ┼ąa, na ktor├ę ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla stavil novope─Źen├Ż otecko Austin? Ak by si ich aj vedel, odborn├şci odpor├║─Źaj├║ pri lot├ęrii Eurojackpotu rad┼íej zvoli┼ą gener├ítor n├íhodn├Żch ─Ź├şsel. Ten ┼ąa „odnau─Ź├ş“ tipova┼ą st├íle tie ist├ę ┼í┼ąastn├ę ─Ź├şsla. ┼Że e┼íte st├íle nevie┼í ako ho pou┼żi┼ą a ako funguje? Ve─żmi jednoducho – pozri sa „zato─Ź si“:

Gener├ítor ─Ź├şsiel Eurojackpotu

Chcem vygenerova┼ą st─║pce
st─║pec
?
?
?
?
?
?
?

V Powerball si jackpoty neuverite─żne vysok├ę

Ke─Ć ┼íiel skontrolova┼ą tiket, neveril tomu, ┼że obrovsk├í v├Żhra patr├ş pr├íve jemu

Ke─Ć sa tento tvrdo pracuj├║ci po─żovn├şcky milovn├şk Austin nakoniec dostal k tomu, aby skontroloval ─Ź├şsla, bol ohromen├Ż, ke─Ć videl obrovsk├║ v├Żhru, a takmer tomu neveril. Zobral tiket do ne─Ćalek├ęho obchodu, aby si ho prekontroloval, a bol nad┼íen├Ż, ke─Ć mu potvrdili, ┼że mu presne padli ┼ítyri vyhern├ę ─Ź├şsla a Powerball, ─Ź├şm z├şskal sumu, ktor├í mu zmenila ┼żivot.

„Vzal som tiket do obchodu, aby ho tie┼ż skontrolovali. Povedali mi, ┼że mus├şm pr├şs┼ą do Boise. Cel├║ noc som nemohol spa┼ą,“ tvrd├ş Austin.

Od v├Żhry 1,5 miliardy dol├írov ho delilo len jedno ─Ź├şslo

Tvrd├ş, ┼że sa sna┼ż├ş nemyslie┼ą na to, ┼że ho od v├Żhry 1,5 miliardy dol├írov delilo len jedno ─Ź├şslo.

„Sna┼ż├şm sa nemyslie┼ą na to, ┼że som bol len jedno ─Ź├şslo od v├Żhry 1,5 miliardy dol├írov,“ za┼żartoval.

„Ale je to neuverite─żn├ę a presne to, ─Źo rodina potrebovala.“

V cel├Żch Spojen├Żch ┼ít├ítoch je pravdepodobnos┼ą v├Żhry jackpotu Powerball pribli┼żne 1 ku 292,2 mili├│na.

Spolu so svojou rodinou, Austin Stewart dokonca v├ş┼ąazosl├ívne vyzdvihol svoju cenu v kancel├íri├ích lot├ęrie v Boise.

Prev├ídzkovate─żom lot├ęrie povedal, ┼że peniaze pou┼żije na k├║pu novej strechy pre svoj rodinn├Ż dom pred zimou a zvy┼íok si u┼íetr├ş.

Lot├ęria Idaho uviedla: „Austin, gratulujeme ti k ve─żkej v├Żhre pre teba aj tvoju rodinu!“

┼át├ít Idaho z jackpotu v hre Powerball z├şskal pribli┼żne 6,1 mili├│na dol├írov pre obnovu ┼ík├┤l a in├Żch in┼ítit├║ci├ş v ┼ít├íte. Od roku 1989 sa do ┼ít├ítu Idaho vr├ítilo z lot├ęrie 1,8 miliardy dol├írov.

Ak├Ż hern├Ż tiket si k├║pi┼ą ak sa nem├ím finan─Źne najlep┼íie?

Powerball sa hr├í v 45 ┼ít├ítoch, Washingtone DC, Portoriku a na Americk├Żch Panensk├Żch ostrovoch. Na Slovensku je ekvivalentom s vy┼í┼íou pravdepodobnos┼ąou v├Żhry lot├ęria Eurojackpot alebo Euromili├│ny. Ak si si k├║pil hern├Ż tiket a chce┼í si overi┼ą svoje Eurojackpot tip alebo rad┼íej sk├║si┼ą Euromili├│ny, pozri si pravidl├í Euromili├│nov. Tak bude┼í v obraze, ak├ę jednoduch├ę je hra┼ą aj na Slovensku.

V ak├Żch online lot├ęri├ích na slovensku m├┤┼że┼í sk├║si┼ą svoje ┼í┼ąastie aj ty?

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 883 342  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
480 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
72 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.