Prečo hrať Eurojackot online? – Porovnanie online hry Eurojackpot a hry Eurojackpot v kamennej predajni

Prečo hrať Eurojackpot online? - Porovnanie online hry Eurojackpot a hrania Eurojackpotu v kamennej predajni

Prečo hrať Eurojackpot online? - Porovnanie online hry Eurojackpot a hrania Eurojackpotu v kamennej predajni

Hrať Eurojackpot online ponúka viacero výhod oproti tradičnému spôsobu hrania Eurojackpotu v autorizovaných kamenných predajniach. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by sme mali začať s hraním Eurojackpotu online. Či už je to pohodlie a dostupnosť, bezpečnosť, širší výber platobných možností, automatizované upozornenia, bonusy a akcie alebo aj možnosť hrať s medzinárodnými lotériami. Bližšie detaily porovnania hrania Eurojackpotu online a v kamenných predajniach sa dozviete už v nasledovnom článku.

Ako hrať Eurojackpot?

Jednoducho si vyberte päť hlavných čísel od 1 do 50 a potom dve ďalšie euro čísla od 1 do 12. Keďže euročísla sa žrebujú z inej sady loptičiek ako hlavné čísla, je možné, že sa to isté číslo objaví ako hlavné číslo aj euročíslo v tom istom výsledku.

Môžete si vybrať vlastné čísla alebo pri nákupe tiketov použiť možnosť „Rýchly výber“, ktorá náhodne vygeneruje sadu čísel. Prípadne môžete pred zakúpením tiketu použiť generátor náhodných čísel a nájsť si sadu čísel, ktorá sa vám páči.

Vyberte si, či chcete hrať v utorok, piatok alebo v oba dni žrebovania. Herný tiket si musíte zakúpiť pred časom uzávierky.

V hre Eurojackpot je v ponuke 12 výherných úrovní a každý, kto v žrebovaní trafí všetkých päť hlavných čísel a obe euročísla, získa podiel z jackpotu, ktorý začína na 10 miliónoch eur. Ak v niektorom žrebovaní nikto neuhádne všetky čísla, jackpot sa presunie do ďalšieho žrebovania, až kým nedosiahne hornú hranicu 120 miliónov eur.

Tikety Eurojackpot si môžete kúpiť online alebo v autorizovaných predajniach v zúčastnených krajinách.

Pokiaľ nevieš aké čísla si zvoliť, vyskúšaj náš generátor čísel:

Generátor čísiel Eurojackpotu

Chcem vygenerovať stĺpce
stĺpec
?
?
?
?
?
?
?

Hranie Eurojackpot online

Kúpa tiketov Eurojackpot online je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob hry, pretože vaše tikety budú uložené na vašom online účte a automaticky kontrolované vo vašom mene. Ak vyhráte cenu, budete o tom okamžite informovaní a výhra vám bude vyplatená na váš účet. Výhernú sumu si môžete ihneď vybrať alebo použiť na budúce nákupy tiketov. Začať hrať online loterie je jednoduché. Stačí sa riadiť nasledovnými krokmi:

 • Otvorenie účtu u prevádzkovateľa lotérie

  Otvorte si online účet u prevádzkovateľa lotérie na Slovensku. Môžete skúsiť napríklad spoločnosť tipos.sk. Ak sa potrebujete poradiť, ďalšie informácie nájdete na stránke o  Eurojackpot lotérii.

 • Dokončenie registrácie účtu

  Dokončite registráciu účtu (to môže v niektorých prípadoch zahŕňať overenie vášho veku).

 • Pridajte si hotovosť na svoj účet

  Nezabudnite na to, že ak chcete hrať, treba mať aspoň minimálnu sumu finančných prostriedkov na vašom účte.

 • Kúpte si tikety Eurojackpot s použitím zostatku na účte

  Tikety Eurojackpot si môžete nakúpiť aj prostredníctvom použitia vášho zostatku na účte. Je to tak jednoduché…

Ak neviete aký je postup online hry Eurojackpot, môžete sa inšpirovať týmto videom:

 

Ako hrať Eurojackpot prostredníctvom maloobchodného obchodu?

Ak žijete v zúčastnenej krajine, môžete hrať Eurojackpot kúpou tiketov v autorizovanej maloobchodnej predajni. K dispozícii vám budú hracie karty, na ktorých si môžete označiť čísla, ktoré chcete hrať. Potom odovzdáte hraciu kartu pokladníkovi a dostanete tiket s potvrdením vašich čísel a žrebovania (alebo žrebovaní), na ktoré je tiket platný. Lístok si musíte uschovať, pretože v prípade výhry slúži ako doklad o vašej výhre. Zadnú stranu tiketu by ste mali podpísať, aby ste preukázali svoje vlastníctvo a vyhli sa právnym sporom, ak by ste tiket stratili a niekto iný by sa pokúsil získať výhru.

Môžem hrať Eurojackpot aj keď som na dovolenke v zahraničí alebo z nezúčastnenej krajiny?

Ak ste na dovolenke alebo žijete v nezúčastnenej krajine, stále si môžete kúpiť tikety Eurojackpotu. Viac informácií nájdete na online Eurojackpot.

Porovnanie online hry Eurojackpot a hry Eurojackpot prostredníctvom maloobchodnej predajne

Nasledujúce porovnanie ukazuje rozdiely medzi hraním Eurojackpotu online a nákupom tiketov v autorizovanej maloobchodnej predajni.

Hranie Eurojackpotu online Hranie Eurojackpotu v kamennej prevádzke
Spoľahlivosť Herné Eurojackpot tikety si môžete zakúpiť kdekoľvek sa nachádzate. Herné Eurojackpot tikety je možné zakúpiť len v autorizovaných predajniach.
Dostupnosť Herné Eurojackpot tikety si môžete zakúpiť v čase, ktorý vám vyhovuje. Herné Eurojackpot tikety je možné zakúpiť len počas otváracích hodín predajne.
Bezpečnosť Herné Eurojackpot tikety sú uložené vo vašom online účte, čím sa eliminuje možnosť straty, poškodenia alebo krádeže Eurojackpot tiketu. Vytlačený lístok je jediným dokladom o kúpe. Ak ho stratíte, poškodíte alebo vám ho ukradnú, je nepravdepodobné, že si budete môcť uplatniť nárok na výhru.
Jednoduchosť O každej výhre je hráč Eurojackpotu nformovaný bez toho, aby si musel tiket skontrolovať, a vo väčšine prípadov sú výhry automaticky vyplatené na účet hráčov. Každý hráč je sám zodpovedný za to, aby si skontroloval svoj herný tiket a v prípade výhry sa vrátil do autorizovanej predajne a vyzdvihol si výhru.

 

Môžem hrať Eurojackpot online aj na mobilnom zariadení či tablete?

Eurojackpot online môžete hrať samozrejme aj na ľubovoľnom mobilnom zariadení, tablete, notebooku či domácom počítači. V tomto prípade jednoznačne prevyšujú výhody nad nevýhodami, lebo hrať Eurojackpot online môžete odkiaľkoľvek máte pripojenie na internet.

 

Záver - Tak prečo teda hrať Eurojackpot online namiesto tradičného spôsobu v kamenných prevádzkach?

 • Pohodlie a dostupnosť

  Hranie online je veľmi pohodlné, pretože nemusíte chodiť do predajní osobne. Môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek, stačí vám len pripojenie k internetu a zariadenie, ako je počítač, tablet alebo smartfón.

 • Bezpečnosť

  Pri hraní online nemusíte mať obavy o straty lístkov alebo výhry, pretože všetko sa ukladá elektronicky. V prípade výhry máte istotu, že vaša výhra bude automaticky zapísaná na váš hráčsky účet.

 • Širší výber platobných možností

  Pri online hraní si môžete vybrať z rôznych platobných možností, ako sú kreditné a debetné karty, e-peňaženky alebo bankové prevody.

 • Automatizované upozornenia

  Niektoré online platformy vám poskytnú možnosť nastavenia upozornení na vaše hranie a výhry, čo vám pomôže neskladať sa s kontrolou tiketov.

 • Bonusy a akcie

  Niektoré online herné platformy môžu ponúkať rôzne bonusy, zľavy alebo akcie pre svojich hráčov, čo môže zvýšiť vaše šance na výhru alebo priniesť ďalšie výhody.

 • Možnosť hrať s medzinárodnými lotériami

  Ak sa nachádzate mimo krajiny, kde je Eurojackpot k dispozícii, môžete sa pripojiť k medzinárodnej online lotérii a zahrať si tento populárny lotérny herný systém.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Súvisiace články

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.