Menu

Pr├şbehy v├Żhercov z Postcode Lottery v Brit├ínii! Ku ko─żk├Żm peniazom pri┼íli?!

Z├şska┼ą peniaze za to, ┼że b├Żva┼í na adrese, na ktorej b├Żva┼í? To znie vcelku dobre. Ke─Ć k tomu pripo─Ź├ştame to, ┼że m├┤┼że┼í vyhra┼ą ka┼żd├Ż de┼ł jednu z nieko─żko desiatok cien, znie to e┼íte lep┼íie. A ke─Ć k tomu pripo─Ź├ştame mo┼żnos┼ą vyhra┼ą, pre jedno PS─î, mesa─Źne p├ír mili├│nov, ktor├ę si medzi sebou hr├í─Źi z danej adresy rozdelia, znie to a┼ż neuverite─żne! To je Postcode Lottery.

Ka┼żd├Ż de┼ł si tu hovor├şme o slovensk├Żch lot├ęri├ích ako su Eurojackpot, Euromili├│ny ─Źi Loto. Teraz v┼íak zav├ştame aj za hranice. Tro┼íku ─Ćalej za hranicami. Tam n├ís ─Źak├í zauj├şmav├í lot├ęria, ktor├í okrem rozd├ívania cien, tie┼ż pom├íha spolo─Źnosti. Pozrieme sa na Postcode Lottery v┬áBrit├ínii.

Dnes sa pozrieme na pr├şbehy hr├í─Źov Postcode Lottery.

─îo je to Postcode Lottery?

Postcode Lottery je predplatite─żsk├í lot├ęria, pri ktorej si m├┤┼że┼í by┼ą ist├ş, ┼że pom├íha┼í aj ─żu─Ćom okolo seba. Lot├ęria, ktor├í z├írove┼ł pom├íha? Znie ti to ako oxym├│ron? Ale kde┼że!

Postcode Lottery m├í jednoduch├Ż princ├şp. Hr├í─Ź, ktor├Ż chce by┼ą s├║─Źas┼ąou, sa zaregistruje pomocou jednoduch├ęho formul├íra na webov├Żch str├ínkach lot├ęrie. Po registr├ícii svojho po┼ítov├ęho smerovacieho ─Ź├şslo (postcode), uhrad├ş sumu 10 britsk├Żch libier. T├íto ─Źiastka je pravideln├ę predplatn├ę, ktor├ę sa hr├í─Źovi bude strh├íva┼ą ka┼żd├Ż mesiac, k├Żm si bude pria┼ą zosta┼ą v hre.

Postcode Lottery v Brit├íniu proste valcuje! Je nutn├ę upozorni┼ą, ┼że sa bav├şme o britskej lot├ęri├ş, ktor├║ nem├┤┼żno hra┼ą v SR.

Postcode Lottery je ve─żmi ob─ż├║benou lot├ęriou v celej spolo─Źnosti, ke─Ć┼że sa 33 % v┼íetk├ęho predplatn├ęho venuje charite. Zamestnanci a hr├í─Źi tejto lot├ęrie u┼ż dok├ízali podpori┼ą viac ako 9 tis├şc charitat├şvnych projektov.

Viac ako 400 ─żud├ş v malom meste─Źku si rozdelilo mili├│ny libier!

Postcode Lottery rozd├íva peniaze ka┼żd├Ż de┼ł, cez v├şkend viac, cez pracovn├ę dni menej. Av┼íak raz za mesiac rozd├íva hotov├Ż jackpot! Tentokr├ít to bolo 3,7 mili├│nov britsk├Żch libier, ktor├ę padli na PS─î v malom meste─Źku.

V meste─Źku Rhymney ─Źakal hr├í─Źa tejto lot├ęrie kr├ísny de┼ł! Na mal├║ komunitu hr├í─Źov ─Źakali v banku ┼íeky v hodnote 185 000 libier! T├║to sumu obdr┼żal ka┼żd├Ż hr├í─Ź, ktor├Ż b├Żva na danom smerovacom ─Ź├şsle.

Hr├í─Źov bolo celkom 9. Jeden z v├Żhercov, sedemdesiatdvaro─Źn├Ż Ten Owen, obdr┼żal ┼íeky dva, ke─Ć┼że platil dvojn├ísobn├ę predplatn├ę. P├ín Owen tak obdr┼żal 370 tis├şc libier.

Winners

 

Na┼íich 9 hlavn├Żch v├Żhercov v┼íak nebolo jedin├Żch p├ír obdarovan├Żch. V meste─Źku Rhymney sa toho dnes dostalo na ─Ćal┼í├şch 426 obyvate─żov, ktor├ş obdr┼żali od 3 tis├şc libier, po 12 tis├şc libier. Tak├íto ponuka spr├şjemn├ş de┼ł!

─îo hodlaj├║ hr├í─Źi s v├Żhrami urobi┼ą?

Zahrani─Źn├Ż web t├║to ┼í┼ąastn├║ skuto─Źnos┼ą zaznamenal a rovno sa op├Żtal aj v├ş┼ąazov na ich prv├ę pocity! Tu s├║…

„Naozaj neviem, ─Źo s novonadobudnut├Żmi peniazmi urob├şm!“ povedala Lisa Scanlon (43), ktor├í vyhrala 185 000 liber „V rodine si ma neust├íle doberaj├║, ┼że ┼íetr├şm a so svojimi peniazmi naklad├ím iba rozumne. Pravdepodobne tak budem musie┼ą vymyslie┼ą nie─Źo vzru┼íuj├║ce, za ─Źo ich miniem! Mo┼żno v├Żlet na Maledivy?“

Ted Owen, oceliar na d├┤chodku, o ktorom sme si hovorili vy┼í┼íie, sa tie┼ż vyjadril, ─Źo so svojimi 370 000 librami urob├ş.
Pan Owen sa nad┼íene nechal po─Źu┼ą: „Nikdy neo─Źak├ívate, ┼że vyhr├íte tak├ę mno┼żstvo pe┼łaz├ş. Budem musie┼ą zavola┼ą svojim de┼ąom, nebud├║ veri┼ą, ko─żko pe┼łaz├ş som vyhral!“
Potom prehl├ísil, ┼że pravdepodobne vyraz├ş na cestu okolo sveta.

„Teraz si m├┤┼żem zohna┼ą nejak├ę nov├ę papu─Źe,“ nechala sa po─Źu┼ą┬á 72 ro─Źn├í Gladys Kent, ktor├í tie┼ż vyhrala 185 000 libier ÔÇô potom v┼íak dodala, ┼że by si priala aj dovolenku v Benidorme.

Pani Kentov├í zase bola rozhodnut├í, ┼że vyu┼żije peniaze na oslavu man┼żelov├Żch 75. naroden├şn, tie mal de┼ł po predan├ş ┼íeku.

U n├ís sa Postcode Lottery nehr├íÔÇŽ

U n├ís sa s├şce Postcode Lottery nehr├í, tak┼że u teba pravdepodobne nikto nezazvon├ş s obrovsk├Żm ┼íekom, ale mo┼żno to ani nie je potrebn├ę! Aj ke─Ć u teba nikto nezazvon├ş, u┼ż zajtra sa m├┤┼że┼í zobudi┼ą na p├şpnutie e-mailu, ktor├Ż ti bude oznamova┼ą mili├│ny na tvojom ├║─Źte!

Teraz u┼ż len z├íle┼ż├ş, pre ktor├ę mili├│ny by si si r├íd i┼íiel…

Aktuálny jackpot
27 000 000  ÔéČ (V├Żnimo─Źne sa hr├í o vecn├ę ceny)
Aktuálny jackpot
6 862 425  ÔéČ
Aktuálny jackpot
5 000 000  ÔéČ
Aktuálny jackpot
568 915  ÔéČ
Aktuálny jackpot
19 648  ÔéČ
Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.
P├í─Źil sa v├ím tento ─Źl├ínok

Autor obsahu

S├║visiace ─Źl├ínky

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.