Menu

Stieraci ┼żreb BINGO

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Zahrajte si BINGO e┼íte dnes! ┼Żiadna nuda, ale pln├Ż ┼żreb z├íbavy v 4 hr├ích s hlavnou v├Żhrou 50 000 ÔéČ! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Bingo

  • zotri „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“
  • h─żadaj horizont├ílnu, vertik├ílnu alebo diagon├ílnu l├şniu, 4 rohy alebo X
  • z├şskaj „Pln├ę pole“ a vyhraj 50 000 ÔéČ

Stierac├ş ┼żreb od spolo─Źnosti Tipos „Bingo“ obsahuje viacero hern├Żch pol├ş. Zotri pole s n├ízvom „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“. Pri ka┼żdom z nich je uveden├ę p├şsmeno, ktor├ę ozna─Źuje st─║pec v hrac├şch poliach HRA 1 a┼ż 4. ┬áV├Żhru vyhr├í┼í ak m├í┼í zotret├ę usporiadanie v L├ŹNII – horizont├ílnej, vertik├ílne alebo diagon├ílnej, alebo m├í┼í 4 ROHY alebo v tvare p├şsmena X, a to v HRE 1, 2, 3 alebo 4. V├Ż┼íku v├Żhry sa dozvie┼í v legende pre jednotliv├ę riadky.

V pr├şpade, ┼że sa v┼íetky ─Ź├şsla v jednotliv├Żch hrac├şch poliach BINGO zhoduj├║ s „V├ŁHERN├ŁMI ─î├ŹSLAMI“, z├şska┼í tzv. „PLN├ë POLE“ a v tom pr├şpade gratulujem, hlavn├í v├Żhra 50 000 ÔéČ je tvoja! Pole, ktor├ę m├í symbol „BNG“ alebo „┼ítvorl├şstok“ znamen├í tzv. vo─żn├ę pole. Automaticky nahr├ídza ─Ź├şslo usporiadan├ş. D├┤le┼żit├ę je podotkn├║┼ą, ┼że L├ŹNIA mus├ş obsahova┼ą pole so symbolom „BNG“. Takisto je mo┼żn├ę, aby si z├şskal v├Żhru vo viacer├Żch hr├ích naraz. Ale v jednej hre m├┤┼że┼í z├şska┼ą iba jednu v├Żhru. Pr├şpade, ┼że je v jednej hre viacej v├Żhier, z├şskava┼í t├║ najvy┼í┼íiu.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala