Menu

Stieraci ┼żreb Extr├ęmna ┼íanca

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

┼Żreb Extr├ęmna ┼íanca svoj n├ízov nenesie len tak. M├í┼í a┼ż 24 ┼íanc├ş na v├Żhru! Za 10 ÔéČ m├┤┼że┼í vyhra┼ą kr├ísnych 200 000 ÔéČ. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Extr├ęmna ┼íanca

  • ┼żreb m├í 24 pol├ş = 24 hier
  • v ka┼żdom poli h─żadaj 2 rovnak├ę symboly
  • symbol „X“ = 10-n├ísobok v├Żhry

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu s n├ízvom Extr├ęmna ┼íanca obsahuje 24 pol├ş. Ka┼żd├ę pol├ş─Źko je ozna─Źen├ę ─Ź├şslom od 1 do 24 a z├írove┼ł ka┼żd├ę pol├ş─Źko predstavuje samostatn├║ hru. V ka┼żdej hre h─żadaj 2 rovnak├ę symboly a vyhr├í┼í v├Żhru pre dan├ę pol├ş─Źko. Ak bude┼í ma┼ą ┼í┼ąastie a n├íjde┼í v jednej hre, teda v jednom pol├ş─Źku, symbol „X“ automaticky sa tvoja v├Żhra v tejto hre vyn├ísob├ş 10x.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.