Menu

Stierací žreb Klenotnica

Ohodnoť tento žreb aj ty

Zábavná a pestrá hra od Niké, ktorá pre teba ukrýva až 6 strán plných zábavy! Viac

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ako hrať stierací žreb Klenotnica

  • zotri celú vrstvu hracieho poľa na všetkých stranách
  • hra je rozdelená na 6 strán – 1.  VZÁCNE AMETYSTY, 2. ĽADOVÉ BRILIANTY, 3.-4. PERLOVÝ OSTROV, 5. SMARAGDOVÁ HORA a 6. OHNIVÉ RUBÍNY
  • „MINCA“ zdvojnásobuje výhru, „TRUHLA“ je 20 €

VZÁCNE AMETYSTY je hra na prvej strane žrebu Klenotnica, VÝHERNÉ ČÍSLA sa musia zhodovať s číslami v riadku, a každý riadok sa hrá samostatne. Ak sa zhodujú vyhrávaš sumu uvedenú na konci riadku. V prípade, že objavíš symbol „mince“, výhra sa zdvojnásobuje.  Strana 2 prináša VZÁCNE AMETYSTY s dvomi hrami. Prvá hra – ak nájdeš 3 zhodné symboly, vyhrávaš sumu uvedenú s názvom výhra v príslušnom riadku. Druhá hra spočíva v tom, že sa musí zhodovať „VÝHERNÉ ČÍSLO“ s „VAŠIM ČÍSLOM“ v hernom riadku. Vyhráš sumu uvedenú s názvom „výhra“ v danom riadku. Ale pozor, výhru zdvojnásobuje multiplikátor. Môže sa stať, že objavíš symbol sumy a vtedy okamžite vyhrávaš danú sumu. Strany 3 až 4 „PERLOVÝ OSTROV“ – zotri celú stieraciu vrstvu s názvom VAŠE SÚRADNICE na ľavej strane. V strednej časti žrebu „MAPA“ zotri iba 3 políčka tie, ktoré sa zhodujú zo zotretými súradnicami. Ak sa ti podarí zotrieť kompletne celý symbol, získaš výhru z Tabuľky výhier, ktorá sa nachádza na prvej strane žrebu. Hra na 5. strane SMARAGDOVÁ HORA sa začína zotretím stieracej vrstvy s názvom VAŠE ČÍSLA s 15 hernými číslami. Následne hráš hry 1 až 4, v ktorých zotrieš tie čísla, ktoré sa zhodujú s číslami zotretými v poli VAŠE ČÍSLA. Teraz sa snažíš získať kompletnú líniu, môže byť vodorovná alebo zvislá. Ak získaš kompletnú líniu, vyhráš príslušnú sumu. Na poslednej strane číslo 6 sa nachádza hra OHNIVÉ RUBÍNY, ktorá obsahuje 4 hry. Hry 1 až 3 spočívajú v hľadaní troch rovnakých symbolov v každej hre. Môžeš získať sumu, ktorá je uvedená pri hre. V hre 4 hľadáš VÝHERNÉ ČÍSLA zhodné s VAŠIMI ČÍSLAMI, v prípade výhry ti urobí radosť suma vášho čísla. V prípade, že nájdeš symbol „Truhly“, okamžitá výhra 20 € je tvoja!

 

O prevádzkovateľovi žrebu

Niké je jedna z najväčších stávkových spoločností na Slovenku a pozná ju takmer každý. Táto firma prevádzkuje desiatky, ba stovky svojich pobočiek na celom našom území. Ponúka niekoľko možností, ako si vieš aj ty tipnúť na tvoje obľúbené podujatie, zápas, šport či akciu! Niké je tipovanie, avšak ešte o dosť viac! Čo sa nám páči ešte viac, tak to je skutočnosť, že hneď po registrácii dostaneš automaticky 20€ na ľubovoľné stávky, ktoré môžeš využiť podľa svojej vôle a naviac, dostaneš úplne zdarma až 50 FREE SPINOV a po splnení ďalších jednoduchých podmienok, dostaneš extra až ďalších 100 FREE SPINOV! No jednoducho samé bonusy, perfektný hry a skvelá atmosféra víťazstiev a výhier!

Ďalšie žreby od prevádzkovateľa

Podobné odporúčané žreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov .
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.