Menu

Stieraci ┼żreb Kr├í─żovsk├í modr├í

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb Kr├í─żovsk├í modr├í ti za 5 ÔéČ prinesie ve─ża z├íbavy a a┼ż 20 ┼íanc├ş na v├Żhru, s hlavnou v├Żhrou kr├í─żovsk├Żch 100 000 ÔéČ. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Kr├í─żovsk├í modr├í

  • zotri pole „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“
  • zotri pole „VA┼áE ─î├ŹSLA“
  • h─żadaj v├Żhru v BONUSOV├ŁCH POLIACH

Stierac├ş ┼żreb Kr├í─żovsk├í modr├í od spolo─Źnosti Tipos obsahuje viacero hrac├şch pol├ş. Za─Źni zotret├şm polia „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ a h─żadaj zhodu s „VA┼áIMI ─î├ŹSLAMI“. Ak sa zhoduj├║ niektor├ę ─Ź├şsla, vyhr├íva┼í sumu, ktor├í sa nach├ídza pod dan├Żmi ─Ź├şslami. Potom prejdi do Bonusov├Żch pol├ş. Zotri ich a h─żadaj symbol sumy, v ktoromko─żvek hracom a vyhraj pr├şslu┼ín├║ sumu.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.