Menu

Stieraci ┼żreb Mal├ę domino

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty
100%

Ak si ako mal├Ż hral r├íd Domino, tak si o┼żiv spomienky stierac├şm ┼żrebom a zabav sa s hrou Mal├ę Domino len za 2 ÔéČ Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Mal├ę domino

  • zotri hracie pole „VA┼áE DOMINO“
  • h─żadaj zhodn├ę kocky
  • hraj hry 1 a┼ż 3

Zotri cel├ę hracie pole s n├ízvom „VA┼áE DOMINO“ s 9 kockami. ─Äalej m├í ┼żreb 3 hry, v ka┼żdej z nich zotri iba tie domino kocky, ktor├ę sa zhoduj├║ s kockami v poli VA┼áE DOMINO. Potom zotri ka┼żd├║ hru, ak si mal ┼í┼ąastie a zotrel si v hre kocky v celom rade v jednotlivej hre, vyhr├íva┼í sumu uveden├║ pre dan├║ hru. Ka┼żd├║ hru hraj samostatne.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.