Menu

Stieraci ┼żreb Maxi Renta

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu Maxi Renta ti m├┤┼że prinies┼ą a┼ż 3 ro─Źn├║ dovolenku! Vyhraj okam┼żite 100 000 ÔéČ a 3 000 ÔéČ ka┼żd├Ż mesiac a┼ż 3 roky. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Maxi Renta

  • zotri „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ a „VA┼áE ─î├ŹSLA“
  • h─żadaj medzi nimi zhodu
  • n├íjdi symbol „BANKOVIEK“ a vyhraj rentu

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu Maxi Renta m├í 2 hracie polia. Zotri „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ a „VA┼áE ─î├ŹSLA“ a potom medzi nimi n├íjdi zhodu. Ak sa ktor├ęko─żvek Va┼íe ─Ź├şslo zhoduje s V├Żhern├Żm ─Ź├şslom, vyhr├í┼í sumu pod ─Ź├şslom. N├íjdi symbol „bankoviek“ a okam┼żite vyhraj sumu, ktor├ę je uveden├í pod symbolom. Ke─Ć bude┼í ma┼ą ┼í┼ąastie a n├íjde┼í 3-kr├ít symbol sumy, vyhr├í┼í hlavn├║ v├Żhru – okam┼żite 100 000 ÔéČ a mesa─Źn├║ rentu. 3 roky ti na ├║─Źet bude chodi┼ą 3 000 ÔéČ.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala