Menu

Stieraci ┼żreb N├ísobilka

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu N├ísobilka, ukr├Żva prekvapenie na z├íver. Svoju v├Żhru zn├ísob├ş┼í a rados┼ą si t├Żm urob├ş┼í! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb N├ísobilka

  • ┼żreb obsahuje viacej hrac├şch pol├ş
  • v hr├ích 1 a┼ż 3 h─żadaj symboly
  • vyn├ísob si svoju v├Żhru v poli

Stierac├ş ┼żreb N├ísobilka obsahuje viacero hrac├şch pol├ş. V 1 hre h─żadaj symbol „diamant“ a vyhraj sumu v ─Źasti V├ŁHRA. V hre 2 h─żadaj symbol „X“ a vyhr├í┼í sumu uveden├║ pod dan├Żm symbolom.┬á V hre 3 h─żadaj 3 rovnak├ę symboly sumy a ak sa ti to podar├ş, vyhr├í┼í konkr├ętnu sumu. Ak n├íjde┼í symbol bankovky, ihne─Ć vyhr├í┼í 10 ÔéČ. V poli N├üSOBOK V├ŁHRY vyn├ísob├ş┼í svoju v├Żhru, ktor├║ si vyhral v poliach HRA 1 a┼ż 3.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala