Menu

Stierac├ş ┼żreb Nik├ę kr├ş┼żovka

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb Nik├ę kr├ş┼żovka od Nik├ę. Va┼íe nov├ę ob─ż├║ben├ę slovo bude to, ktor├ę v├ím prinesie v├Żhru a┼ż 100 000 eur. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Nik├ę kr├ş┼żovka

  • zotri stieraciu vrstvu „Va┼íe p├şsmen├í“
  • na z├íklade „Va┼íich p├şsmen“ zotri p├şsmen├í v hlavnom hracom poli
  • zahraj si aj bonusov├ę hry
Zotri stieraciu vrstvu „Va┼íe p├şsmen├í“. Potom sa pusti do hlavn├ęho hracieho po─ża a zotri iba tie p├şsmen├í, ktor├ę sa zhoduj├║ s „Va┼íimi p├şsmenami“. Ak sa ti podar├ş zotrie┼ą 3 a viac kompletn├Żch slov vodorovne alebo zvisle, vyhr├í┼í sumu z tabu─żky v├Żhier. Vyhra┼ą m├┤┼że┼í iba jednu v├Żhru, v┼żdy pod─ża po─Źtu slov, ktor├ę si odkryl.
Nezabudni si zahra┼ą aj Bonusov├ę hry – ÔÇ×Bonus 5ÔéČ“, ÔÇ×Bonus 10ÔéČ“, ÔÇ×Bonus 20ÔéČ“a ÔÇ×Bonus 50ÔéČ“. Zotri iba zhodn├ę p├şsmen├í so zotret├Żmi „Va┼íimi p├şsmenami“. Ak bude slovo v bonusovej hre ozna─Źen├ę ako Bonus ├║plne odkryt├ę, vyhr├í┼í sumu z n├ízvu bonusovej hry. Ka┼żd├í Bonusov├í hra je samostatnou hrou.
Slovo je kompletn├ę vtedy, ak si zotrel v┼íetky p├şsmen├í „nazna─Źen├ęho slova“ v hracom poli „Kr├ş┼żovka“ a v hracom poli „Bonus“. Slovo, ktor├ę je zahrnut├ę v r├ímci nazna─Źen├ęho slova nie je kompletn├ę slovo. Slovo je kompletne zotret├ę vtedy, ak s├║ zotret├ę v┼íetky p├şsmen├í nazna─Źen├ęho slova v hrac├şch poliach ÔÇ×Kr├ş┼żovka“ alebo ÔÇ×Bonus“. Slovo zahrnut├ę v r├ímci jedn├ęho nazna─Źen├ęho slova sa nepova┼żuje za kompletn├ę slovo. Ak je predzna─Źen├ę slovo zlo┼żen├ę z dvoch slov, slovo sa pova┼żuje len za najdlh┼íie slovo. Slov├í nem├┤┼żu by┼ą vytvoren├ę spojen├şm p├şsmen v diagon├ílnom smere ani ich ─Ź├ştan├şm sprava do─żava alebo zdola nahor. P├şsmen├í potrebn├ę k vytvoreniu kompletn├ęho slova sa musia nach├ídza┼ą v s├║vislom slede za sebou vo vodorovnom alebo zvislom smere. V pr├şpade n├íjdenia viacer├Żch v├Żhier hr├í─Ź vyhr├íva celkov├║ v├Żhru tvoren├║ s├║─Źtom jednotliv├Żch v├Żhier.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Nik├ę je jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch st├ívkov├Żch spolo─Źnost├ş na Slovenku a pozn├í ju takmer ka┼żd├Ż. T├íto firma prev├ídzkuje desiatky, ba stovky svojich pobo─Źiek na celom na┼íom ├║zem├ş. Pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş, ako si vie┼í aj ty tipn├║┼ą na tvoje ob─ż├║ben├ę podujatie, z├ípas, ┼íport ─Źi akciu! Nik├ę je tipovanie, av┼íak e┼íte o dos┼ą viac! ─îo sa n├ím p├í─Źi e┼íte viac, tak to je skuto─Źnos┼ą, ┼że hne─Ć po registr├ícii dostane┼í automaticky 20ÔéČ na ─żubovo─żn├ę st├ívky, ktor├ę m├┤┼że┼í vyu┼żi┼ą pod─ża svojej v├┤le a naviac, dostane┼í ├║plne zdarma a┼ż 50 FREE SPINOV a po splnen├ş ─Ćal┼í├şch jednoduch├Żch podmienok, dostane┼í extra a┼ż ─Ćal┼í├şch 100 FREE SPINOV! No jednoducho sam├ę bonusy, perfektn├Ż hry a skvel├í atmosf├ęra v├ş┼ąazstiev a v├Żhier!

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala