Menu

Stieraci ┼żreb Pav├║─Źik ┼í┼ąastia

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty
100%

Pri stieracom ┼żrebe od Tiposu Pav├║─Źik ┼í┼ąastia ┼żiadna arachnof├│bia nehroz├ş! Pav├║─Źik nos├ş ┼í┼ąastie, tak to vyu┼żi a sk├║s ┼í┼ąastie aj ty! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Pav├║─Źik ┼í┼ąastia

  • ┼żreb m├í 2 hracie polia
  • h─żadaj 2 zhodn├ę symboly sumy
  • v poli „BONUS“ h─żadaj symbol „pav├║ka“

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu Pav├║─Źik ┼í┼ąastia m├í v skutku jednoduch├ę pravidl├í a dokonca je vhodn├Ż aj pre ─żud├ş s ─żah┼íou arachnof├│biou. ┼Żreb obsahuje 2 hracie polia. Najprv zotri pole so 6-timi hviezdi─Źkami a h─żadaj 2 zhodn├ę symboly sumy. V bonusovom pol├ş─Źku h─żadaj symbol „Pav├║ka“ a okam┼żite vyhraj 10 ÔéČ.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala