Menu

Stieraci ┼żreb Pln├í pe┼ła┼żenka

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb Pln├í pe┼ła┼żenka od spolo─Źnosti Tipos prekvapuje a┼ż v 15 riadkoch a za 5 ÔéČ m├┤┼że┼í vyhra┼ą kr├ísnych 100 000 ÔéČ. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Pln├í pe┼ła┼żenka

  • m├í┼í a┼ż 15 ┼íanc├ş na v├Żhru
  • porovnaj „V├Żhern├ę ─Ź├şsla“ a „Va┼íe ─Ź├şsla“
  • h─żadaj symboly me┼íca, 5-n├ísobku a ┼ítvorl├şstka

Stierac├ş ┼żreb od spolo─Źnosti Tipos Pln├í pe┼ła┼żenka m├í v celku jednoduch├ę pravidl├í a napriek tomu to rozhodne nie je nudn├Ż ┼żreb. Zotri stieraciu vrstvu a porovnaj „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ s „VA┼áIMI ─î├ŹSLAMI“. Ak sa ktor├ęko─żvek ─Ź├şslo zhoduje, vyhr├íva┼í sumu v ─Źasti v├Żhra v riadku hne─Ć ved─ża. Takisto ┼ąa pote┼í├ş ak n├íjde┼í symbol me┼íca, okam┼żite vyhr├í┼í sumu uveden├║ v riadku. ─Äalej h─żadaj symbol „5x“ a tvoje v├Żhry sa premenia na p├Ą┼ąn├ísobok p├┤vodnej v├Ż┼íky. Ak bude┼í ma┼ą ve─ża ┼í┼ąastia a n├íjde┼í symbol ┼ítvorl├şstka, okam┼żite vyhr├í┼í v┼íetk├Żch 15 v├Żhier.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.