Menu

Stieraci ┼żreb Prasa v ┼żite

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Z├íbavn├Ż a z├írove┼ł jednoduch├Ż ┼żreb pote┼í├ş ka┼żd├ęho hr├í─Źa. Nev├íhaj sa za 0,50 ÔéČ si polep┼íi o pekn├Żch 5 000 ÔéČ! A to predsa nie je m├ílo, ┼że? Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Prasa v ┼żite

  • zotri hracie pole
  • h─żadaj 3x rovnak├Ż symbol sumy
  • h─żadaj symbol „Prasa“ = 5 000 ÔéČ

Stierac├ş ┼żreb Prasa v ┼żite od Tiposu m├í jedno hracie pole a jednoduch├ę pravidl├í. Hracie pole je prekryt├ę stieracou vrstvou. Zotri cel├ę pole a n├íjdi 3 zhodn├ę symboly sumy. Ak sa ti to podar├ş vyhr├í┼í dan├║ sumu.┬á Ak sa ti podar├ş n├íjs┼ą 3-kr├ít symbol „Prasa“, vyhr├í┼í hlavn├║ v├Żhru, ─Źi┼że 5 000 ÔéČ.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.