Menu

Stieraci ┼żreb Prianie

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Vhodn├Ż dar─Źek pre ka┼żd├ęho je ┼żreb Prianie s viano─Źnou tematikou a ├║plne jednoduch├ę pravidl├í oslovia sn├í─Ć ka┼żd├ęho! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Prianie

  • zotri jedno hracie pole
  • h─żadaj symbol „dar─Źek“
  • n├íjdi srdce a vyhraj 1 ÔéČ

Stierac├ş ┼żreb Prianie od spolo─Źnosti Tipos m├í len jedno hracie pole a ├║plne jednoduch├ę pravidl├í. Zotri hracie pole a h─żadaj symboly. N├íjdi symbol „dar─Źek“ a okam┼żite vyhr├íva┼í sumu pod symbolom. Ale zotri symbol „srdce“ a vyhraj 1 ÔéČ.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.