Menu

Stieraci ┼żreb ┼á┼ąastn├í zhoda

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb ┼á┼ąastn├í zhoda pln├Ż z├íbavn├Żch symbolov a ┼ąa rozvesel├ş u┼ż na poh─żad. A ─Źo potom, ke─Ć vyhr├í┼í dychber├║cich 50 000 ÔéČ! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb ┼á┼ąastn├í zhoda

  • zotri pole „┼á┼ĄASN├ë SYMBOLY“
  • zotri polia „HRA 1 a HRA 2“
  • h─żadaj zhodu medzi nimi a zotri 4 v st─║pci alebo riadku

Stierac├ş ┼żreb ┼á┼ąastn├í zhoda obsahuje viacero hrac├şch pol├ş. Najsk├┤r zotri cel├ę pole s ot├íznikmi – „┼á┼ĄASTN├ë SYMBOLY“. N├ísledne v poliach ozna─Źen├Żch „HRA 1 a/alebo 2“┬á zotri iba tie symboly, ktor├ę s├║ zhodn├ę so „┼á┼ĄASTN├ŁMI SYMBOLMI“. Ak n├íjde┼í zhodu medzi „┼á┼ĄASN├ŁMI SYMBOLMI“ a 4 symbolmi v jednom st─║pci alebo riadku, v „hr├ích 1 alebo 2“, gratulujeme, vyhr├í┼í sumu, ktor├í prin├íle┼ż├ş k st─║pcu alebo riadku.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala