Menu

Stierac├ş ┼żreb Super farbi─Źky

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb Super farbi─Źky od Nik├ę ti m├┤┼że sfarbi┼ą ┼żivot a┼ż o 200 0000 ÔéČ. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Super farbi─Źky

  • ┼żreb m├í viacero hrac├şch pol├ş – „┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla“ a 10 hern├Żch ciest
  • zotri ─Ź├şsla zhodn├ę s hern├Żmi ─Ź├şslami v poli „┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla“
  • zotri 3 ─Ź├şsla nach├ídzaj├║ce sa v symbole hviezdy, trojuholn├şka alebo ┼íes┼ąuholn├şka

┼Żreb Super farbi─Źky m├í viacero hern├Żch pol├ş, ktor├ę s├║ prekryt├ę stieracou vrstvou. Zotri cel├║ stieraciu vrstvu po─ża „┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla“ – zotri hern├ę ─Ź├şsla. Ved─ża je hracie pole s desiatimi hern├Żmi cestami. Na desiatich cest├ích zotri iba zhodn├ę ─Ź├şsla s ─Ź├şslami, ktor├ę si zotrel v poli „┼á┼ąastn├ę ─Ź├şsla“.

Ak sa ti podar├ş zotrie┼ą v┼íetky ─Ź├şsla zhodnej farby na konkr├ętnej ceste, vyhr├í┼í sumu, ktor├í sa nach├ídza v ─Źasti v├Żhra v pr├şslu┼ínej ceste. Ak zotrie┼í 3 ─Ź├şsla, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v symbole Hviezdy – okam┼żite vyhr├í┼í 50 ÔéČ. Ak zotrie┼í tri ─Ź├şsla nach├ídzaj├║ce sa v symbole trojuholn├şka – okam┼żit├í v├Żhra 100 ÔéČ a v symbole ┼íes┼ąuholn├şka 500 ÔéČ.

V bonusovom poli m├┤┼że┼í na ┼żrebe objavi┼ą aj symbol „sumy“. V tom pr├şpade okam┼żite z├şska┼ą hodnotu sumy. Tak ve─ża ┼í┼ąastia, na ┼żrebe sa v├Żhru zr├ítaj├║ a tak sa v├Żhra m├┤┼że pekne nav├Ż┼íi┼ą.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Nik├ę je jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch st├ívkov├Żch spolo─Źnost├ş na Slovenku a pozn├í ju takmer ka┼żd├Ż. T├íto firma prev├ídzkuje desiatky, ba stovky svojich pobo─Źiek na celom na┼íom ├║zem├ş. Pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş, ako si vie┼í aj ty tipn├║┼ą na tvoje ob─ż├║ben├ę podujatie, z├ípas, ┼íport ─Źi akciu! Nik├ę je tipovanie, av┼íak e┼íte o dos┼ą viac! ─îo sa n├ím p├í─Źi e┼íte viac, tak to je skuto─Źnos┼ą, ┼że hne─Ć po registr├ícii dostane┼í automaticky 20ÔéČ na ─żubovo─żn├ę st├ívky, ktor├ę m├┤┼że┼í vyu┼żi┼ą pod─ża svojej v├┤le a naviac, dostane┼í ├║plne zdarma a┼ż 50 FREE SPINOV a po splnen├ş ─Ćal┼í├şch jednoduch├Żch podmienok, dostane┼í extra a┼ż ─Ćal┼í├şch 100 FREE SPINOV! No jednoducho sam├ę bonusy, perfektn├Ż hry a skvel├í atmosf├ęra v├ş┼ąazstiev a v├Żhier!

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala