Menu

Stieraci ┼żreb Super ┼żreb

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu ti pon├║ka z├íbavu v ┼ítyroch hr├ích a kr├ísny jackpot a┼ż 220 000 ÔéČ Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Super ┼żreb

  • h─żadaj zhodu vo „V├ŁHERN├ŁCH a VA┼áICH ─î├ŹSLACH“
  • h─żadaj 3 rovnak├ę symboly „x“ a „o“
  • n├íjdi 3 rovnak├ę symboly sumy

Stierac├ş ┼żreb Super ┼żreb sa sklad├í z viacer├Żch hier. V prvej hre, zotri „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ a „VA┼áE ─î├ŹSLA“. Ak sa ktor├ęko─żvek ─Ź├şsla z v├Żhern├Żch zhoduj├║ s va┼íimi ─Ź├şslami, vyhr├ívate sumy uveden├ę pod ─Ź├şslom. V druhej hre h─żadaj 3 symboly – „x“ alebo „o“ v st─║pci, v rade alebo diagon├ílne. M├┤┼że┼í vyhra┼ą sumu, ktor├í je v ─Źasti V├ŁHRA. V tretej hre h─żad├íte 3 rovnak├ę symboly sumy. Ak ich n├íjde┼í sumu vyhr├í┼í. Vo ┼ítvrtej hre h─żadaj 3 rovnak├ę symboly a m├┤┼że┼í vyhra┼ą sumu, ktor├í sa nach├ídza v ─Źasti V├ŁHRA.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala