Menu

Stierac├ş ┼żreb TIPOSKR├Ź┼ŻOVKA

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb Tiposkr├ş┼żovka prinesie ve─ża z├íbavy ka┼żd├ęmu kto m├í r├íd osemsmerovky. ┼Żreb ti m├┤┼że prinies┼ą hlavn├║ v├Żrhu a┼ż 50 000 ÔéČ len za 3 ÔéČ! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Tiposkr├ş┼żovka

  • ┼żreb ma viacero hrac├şch pol├ş
  • h─żadaj zhodu s p├şsmenami v kr├ş┼żovke
  • zotri Bonusov├ę pole a pole V├Żhra

Stierac├ş ┼żreb Tiposkr├ş┼żovka m├í viacero hrac├şch pol├ş. Zotri pole s n├ízvom „VA┼áICH 18 P├ŹSMEN“, h─żadaj zhodu s p├şsmenami, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v kr├ş┼żovke. V├Żhru zist├ş┼í pod─ża po─ża – LEGENDA. Hracie pole BONUSOV├ë SLOVO m├┤┼że tvoju v├Żhru nav├Ż┼íi┼ą. Ak ho zotrie┼í a objav├ş┼í zhodu s po─żom VA┼áICH 18 P├ŹSMEN, gratulujeme, vyhr├í┼í sumu uveden├║ v ─Źasti V├ŁHRA.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala