Menu

Stierac├ş ┼żreb Tutovka

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Stierac├ş ┼żreb Tutovka od Nik├ę. So ┼żrebom m├┤┼żete vyhra┼ą tutov├ę sumy a to a┼ż 500 ÔéČ. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Tutovka

  • ┼żreb m├í len jedno hracie pole
  • zotri cel├ę pole
  • h─żadaj 3 zhodn├ę symboly

┼Żreb od Nik├ę s n├ízvom Tutovka, napoved├í o vysokej v├Żhernosti ┼żrebu. Ka┼żd├Ż ┼ítvrt├Ż ┼żreb vyhr├íva. Zotri hracie pole, ktor├ę je prekryt├ę stieracou vrstvou. Po jej zotret├ş h─żadaj 3 rovnak├ę symboly sumy. Ke─Ć ich n├íjde┼í, vyhr├íva┼í sumu na symboloch. M├┤┼że ├şs┼ą o sumy – od 50 centov a┼ż po 500 ÔéČ.

V├Żplata v├Żhier OFFLINE

Ak si si zak├║pil papierov├Ż ┼żreb a m├í┼í ┼í┼ąastie na v├Żhru, tu je preh─żad, ako si m├┤┼że┼í vyzdvihn├║┼ą v├Żhru:

  • do 20 ÔéČ – ti vyplat├ş v├Żhru ka┼żd├Ż predajca ┼żrebov Nik├ę
  • od 20 do 50 ÔéČ – ti vyplat├ş ka┼żd├Ż predajca ┼żrebov Nik├ę, v pr├şpade, ┼że m├í dostatok hotovosti
  • od 50 do 5 000 ÔéČ – v├Żhra ti vyplat├ş len pobo─Źka Nik├ę (ktor├íko─żvek) alebo Nikinka, ak m├í hotovos┼ą v dostato─Źnej v├Ż┼íke
  • nad 5 000 ÔéČ┬á– kontaktuj centr├ílu Nik├ę a v├Żhru ti vyplatia na bankov├Ż ├║─Źet

Emisia OFFLINE ┼żrebu

Aktu├ílne je v predaji emisia #0143 s po─Źtom vydan├Żch 1 600 000 kusov papierov├Żch stierac├şch ┼żrebov. Cena ┼żrebu je┬á 0,5 ÔéČ tak┼że celkov├í istina je vo v├Ż┼íke 800 000 ÔéČ z toho je┬á 406 000 ÔéČ ur─Źen├Żch na v├Żhru. Percentu├ílne v├Żhry predstavuj├║ 50,75 % z celkovej istiny. Konkr├ętny po─Źet v├Żhern├Żch ┼żrebov je 397 404.

 

Naj─Źastej┼íie kladen├ę dotazy o stieracom ┼żrebe Tutovka

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Nik├ę je jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch st├ívkov├Żch spolo─Źnost├ş na Slovenku a pozn├í ju takmer ka┼żd├Ż. T├íto firma prev├ídzkuje desiatky, ba stovky svojich pobo─Źiek na celom na┼íom ├║zem├ş. Pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş, ako si vie┼í aj ty tipn├║┼ą na tvoje ob─ż├║ben├ę podujatie, z├ípas, ┼íport ─Źi akciu! Nik├ę je tipovanie, av┼íak e┼íte o dos┼ą viac! ─îo sa n├ím p├í─Źi e┼íte viac, tak to je skuto─Źnos┼ą, ┼że hne─Ć po registr├ícii dostane┼í automaticky 20ÔéČ na ─żubovo─żn├ę st├ívky, ktor├ę m├┤┼że┼í vyu┼żi┼ą pod─ża svojej v├┤le a naviac, dostane┼í ├║plne zdarma a┼ż 50 FREE SPINOV a po splnen├ş ─Ćal┼í├şch jednoduch├Żch podmienok, dostane┼í extra a┼ż ─Ćal┼í├şch 100 FREE SPINOV! No jednoducho sam├ę bonusy, perfektn├Ż hry a skvel├í atmosf├ęra v├ş┼ąazstiev a v├Żhier!

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala