Menu

Stieraci ┼żreb Vel'k├ę domino

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Ak si ako mal├Ż hral r├íd Domino, tak si o┼żiv spomienky stierac├şm ┼żrebom a zabav sa s hrou Ve─żk├ę Domino len za 3 ÔéČ. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Ve─żk├ę domino

  • zotri pole „VA┼áE DOMINO“
  • hraj 6 hier samostatne
  • v ─Źasti „Bonus“ h─żadaj symbol „20“

Stierac├ş ┼żreb Ve─żk├ę domino od Tiposu m├í viacero hier. Najprv zotri hracie pole „VA┼áE DOMINO“, ktor├ę m├í 14 domino kociek. ─Äalej hr├í┼í 6 hier. V ka┼żdej z nich ( 1 a┼ż 6) zotri iba tie kocky, ktor├ę sa ti zhoduj├║ s kockami v poli „VA┼áE DOMINO“. Ak si zotrel v┼íetky domino kocky v riadku v jednej samostatnej hre, vyhr├í┼í v├Żhru pre t├║to hru. Ka┼żd├║ hru hr├í┼í samostatne. Ak n├íjde┼í symbol „20“ v bonusovej ─Źasti, okam┼żite vyhr├í┼í 20 ÔéČ.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.