Menu

Stierac├ş ┼żreb Ve─żk├Ż hr├í─Ź

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Ve─żk├Ż hr├í─Ź ti m├┤┼że prinies┼ą kr├ísnu v├Żhru 100 000 ÔéČ len za 5 ÔéČ a okrem toho ve─ża nap├Ątia v elegantnom ┼íate! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Ve─żk├Ż hr├í─Ź

  • zotri „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ a „VA┼áE ─î├ŹSLA“
  • h─żadaj medzi nimi zhodu
  • zotri pole „VYHRAJTE V┼áETKO“ a vyhraj v┼íetko!

Stierac├ş ┼żreb od spolo─Źnosti Tipos „Ve─żk├Ż hr├í─Ź“ m├í viacero hrac├şch pol├ş. Zotri „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“ a pole s n├ízvom „VA┼áE ─î├ŹSLA“. N├íjdi zhodu medzi ─Ź├şslami a vyhraj sumu, ktor├í sa nach├ídza pod v├ş┼ąazn├Żm ─Ź├şslom. Nezabudni zotrie┼ą pol├ş─Źko s n├ízvom „VYHRAJTE V┼áETKO“. Ak sa niektor├ę z „Va┼íich ─Ź├şsel“ zhoduje s ─Ź├şslo, ktor├ę sa nach├ídza v poli „VYHRAJTE V┼áETKO“, gratulujeme, vyhr├íva┼í v┼íetky v├Żhry, ─Źi┼że 20 v├Żhier z po─ża „VA┼áE ─î├ŹSLA“.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.