Menu

Stierac├ş ┼żreb Vesel├ę Vianoce

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Vesel├ę alebo aj bohat├ę Vianoce m├┤┼że┼í ma┼ą so ┼żrebom od Nik├ę Vesel├ę Vianoce, s mno┼żstvom tradi─Źn├Żch symbolov a to len za 2 ÔéČ Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Vesel├ę Vianoce

  • ┼żreb m├í jedno hracie pole
  • h─żadaj 3 rovnak├ę symboly
  • v├Żhry sa s─Ź├ştavaj├║

Stierac├ş ┼żreb od Nik├ę s n├ízvom Vesel├ę Vianoce m├í jedno hracie pole, na ktorom h─żad├í┼í 3 zhodn├ę symboly. Ak n├íjde┼í 3 zhodn├ę symboly, vyhr├íva┼í suma pod─ża tabu─żky so symbolmi – 3x symbol : strom─Źek = 5 ÔéČ, dar─Źek = 10 ÔéČ, rukavice = 15 ÔéČ, snehuliak = 20 ÔéČ, hrn─Źek = 50 ÔéČ, kor─Źu─ża = 100 ÔéČ, vlo─Źka = 200 ÔéČ, ly┼że = 500 ÔéČ, ─Źiapka = 1 000 ÔéČ a hlavn├í v├Żhra kom├ęta = 5 000 ÔéČ. Na ┼żrebe m├┤┼że┼í vyhra┼ą aj viac v├Żhier a sumy sa spo─Ź├ştaj├║.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Nik├ę je jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch st├ívkov├Żch spolo─Źnost├ş na Slovenku a pozn├í ju takmer ka┼żd├Ż. T├íto firma prev├ídzkuje desiatky, ba stovky svojich pobo─Źiek na celom na┼íom ├║zem├ş. Pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş, ako si vie┼í aj ty tipn├║┼ą na tvoje ob─ż├║ben├ę podujatie, z├ípas, ┼íport ─Źi akciu! Nik├ę je tipovanie, av┼íak e┼íte o dos┼ą viac! ─îo sa n├ím p├í─Źi e┼íte viac, tak to je skuto─Źnos┼ą, ┼że hne─Ć po registr├ícii dostane┼í automaticky 20ÔéČ na ─żubovo─żn├ę st├ívky, ktor├ę m├┤┼że┼í vyu┼żi┼ą pod─ża svojej v├┤le a naviac, dostane┼í ├║plne zdarma a┼ż 50 FREE SPINOV a po splnen├ş ─Ćal┼í├şch jednoduch├Żch podmienok, dostane┼í extra a┼ż ─Ćal┼í├şch 100 FREE SPINOV! No jednoducho sam├ę bonusy, perfektn├Ż hry a skvel├í atmosf├ęra v├ş┼ąazstiev a v├Żhier!

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala