Menu

Stierac├ş ┼żreb Viano─Źn├í pohoda

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Miluje┼í Vianoce a chce┼í si da┼ą dar─Źek pod strom─Źek, ktor├Ż v┼żdy urob├ş rados┼ą? Priprav si pun─Ź a zotri ┼żreb Viano─Źn├í pohoda, ktor├Ż ti m├┤┼że prinies┼ą v├Żhru 5 000 ÔéČ! Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Ako hra┼ą stierac├ş ┼żreb Viano─Źn├í pohoda

  • jedno hracie pole
  • h─żadaj 3 zhodn├ę symboly
  • 3x symbol dar─Źekov = 25 ÔéČ

Online stierac├ş ┼żreb Viano─Źn├í pohoda m├í jedno hracie pole prekryt├ę stieracou vrstvou. Po zotret├ş vrstvy h─żadaj 3 zhodn├ę symboly. Symbol nie je viazan├Ż ku konkr├ętnej sume. V├Żhern├í suma sa nach├ídza pod symbolom. V pr├şpade, ┼że n├íjde┼í bonusov├Ż symbol – 3 dar─Źeky┬á– z├şska┼í okam┼żit├║ v├Żhru 25 ÔéČ.

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala