Menu

Stieraci ┼żreb Zlat├í ba┼ła

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

┼Żreb Zlat├í ba┼ła s hlavnou v├Żhrou a┼ż 50 000 ÔéČ prinesie ve─ża z├íbavy a nap├Ątia s nev┼íednou hrou a mo┼żnou v├Żhrou v ka┼żdom riadku. Viac

Z├íkaz hrania hazardn├Żch hier osob├ím mlad┼í├şm ako 18 rokov. Hazardn├ę hry predstavuj├║ riziko vysok├Żch finan─Źn├Żch str├ít. Nadmern├ę hranie prin├í┼ía so sebou aj mo┼żn├ę zdravotn├ę rizik├í.

Stierac├ş ┼żreb Zlat├í Ba┼ła

  • zotri hracie pole „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“
  • zotri 4 polia s n├ízvom „ZLAT├ü TEHLA“
  • h─żadaj zhodn├ę ─Ź├şsla v ka┼żdom riadku

Stierac├ş ┼żreb Zlat├í Ba┼ła od Tiposu obsahuje viacero hrac├şch pol├ş. Za─Źni t├Żm, ┼że zotrie┼í cel├║ stieraciu plochu v poli „V├ŁHERN├ë ─î├ŹSLA“. Potom zotri v poliach „ZLAT├ü TEHLA“ 1 a┼ż 4 iba zhodn├ę ─Ź├şsla s ─Ź├şslami v poli „V├Żhern├ę ─Ź├şsla“. Ak m├í┼í zotret├ę a s├║─Źasne aj zhodn├ę v┼íetky ─Ź├şsla v JEDNOM RIADKU, potom gratulujeme, vyhr├íva┼í. Konkr├ętne sumu, ktor├í prin├íle┼ż├ş k dan├ęmu riadku. Ak si ten ┼í┼ąastlivec a vyhr├í┼í vo viacer├Żch riadkoch, nepr├şde┼í ani o cent, v├Żhry sa kumuluj├║.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
  • Peter

    K├║pila som los ale neviem ci so. Vihrala