Menu

Stieraci ┼żreb Znamenia

Ohodno┼ą tento ┼żreb aj ty

Ak ver├ş┼í na horoskopy a znamenia ti nie s├║ cudzie, po─Źkaj na tej spr├ívny de┼ł, ke─Ć ti bud├║ hviezdy naklonen├ę a sk├║s ┼í┼ąastie so ┼żrebom Znamenia len za 2 ÔéČ! Viac

Ministerstvo financ├ş varuje: ├Ü─Źast├ş na hazardn├ş h┼Öe m┼»┼że vzniknout z├ívislost.

Stierac├ş ┼żreb Znamenia

  • ┼żreb m├í viacero hrac├şch pol├ş
  • h─żadaj symbol zverokruhu
  • n├íjdi v bonusovom poli symbol a vyhraj 20 ÔéČ

Stierac├ş ┼żreb od Tiposu Znamenia obsahuje viacero hrac├şch pol├ş. Zotri stieraciu vrstvu na oboch hrac├şch poliach a n├íjdi symbol zverokruhu. Symbol je zobrazen├Ż na prednej strane ┼żrebu. Napr├şklad ak si k├║pi┼í ┼żreb so znamen├şm Baran, h─żadaj symbol Barana. Ak sa ti to podar├ş, vyhr├í┼í sumu pod dan├Żm symbolom. Potom prejdi na „Bonusov├ę“ pole. Zotri ho a h─żadaj symbol uveden├Ż na prednej strane. Ak sa ti to podar├ş, vyhr├íva┼í 20 ÔéČ.

 

O prev├ídzkovate─żovi ┼żrebu

Spolo─Źnos┼ą TIPOS je hlavn├Żm prev├ídzkovate─żom lot├ęri├ş na Slovensku. TIPOS m├í dlh├║ hist├│riu a je ┼ít├ítnym podnikom, ktor├Ż zais┼ąuje a spravuje r├┤zne lot├ęriov├ę hry, vr├ítane ┼íportov├Żch st├ívok a lot├ęri├ş ako LOTO, Eurojackpot a ─Ćal┼íie. Hlavn├Żm cie─żom spolo─Źnosti TIPOS je poskytova┼ą leg├ílne a regulovan├ę lot├ęriov├ę slu┼żby ob─Źanom Slovenska, a z├írove┼ł financova┼ą spolo─Źensk├ę a kult├║rne projekty prostredn├şctvom v├Żnosov z lot├ęri├ş. TIPOS je d├┤le┼żit├Żm hr├í─Źom na trhu hazardn├Żch hier na Slovensku a zoh─żad┼łuje bezpe─Źnos┼ą a zodpovednos┼ą pri prev├ídzkovan├ş svojich hier.

─Äal┼íie ┼żreby od prev├ídzkovate─ża

Podobn├ę odpor├║─Źan├ę ┼żreby

Autor obsahu

Pridaj komentár

Odoslan├şm s├║hlas├şte so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov .
Zatia─ż neboli pridan├ę ┼żiadne koment├íre.